Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

6 grudnia 2010 r.
0:17
Edytuj ten wpis

Wyniki wyborów w Kraśniku: Włodarczyk wygrywa z Czubińskim

Autor: Zdjęcie autora opr.aa
0 62 A A

60,44 proc mieszkańców Kraśnika poparło Mirosława Włodarczyka, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza miasta. Piotr Czubiński, dotychczasowy burmistrz uzyskał niecałe 39,56 proc. głosów. Są to oficjalne dane z 56,52 procent lokali wyborczych w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z danych opublikowanych na stronie internetowej przez Państwa Komisję Wyborczą wynika, że większe poparcie kraśniczan uzyskał Mirosław Włodarczyk. Kandydata PiS poparło 4 tys. 896 wyborców. Z kolei Piotra Czubińskiego 3 tys. 204.

Są to wyniki na podstawie 56.52 proc. protokołów.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:06
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
b.r. / 12 grudnia 2010 o 17:15
[quote name='Kraś' timestamp='1292153806' post='403795']
Jeszcze jedna sprawa. Radni, którzy podpisali "Pakt dla Kraśnika" deklarowali, że mogą współpracować JEDYNIE z Piotrem Czubińskim jako burmistrzem Kraśnika, że tylko burmistrz Piotr Czubiński będzie gwarancją realizacji zadań postawionych sobie przez w/w Pakt. Uważam, że w obecnej sytuacji najbliższe posiedzenie Rady Miasta Kraśnik jest najlepszym momentem, żeby radni "Paktu dla Kraśnika" w imię wyższych celów i dla dobra miasta,aby uniknąć sporów i kłótni z nowym burmistrzem, z którym nie wyobrażają sobie współpracy, ZŁOŻYLI MANDATY RADNYCH. Może następni z list, którzy wejdą do rady zamiast nich, będą kierowali się rzeczywiście dobrem miasta, a nie wybierali, z kim będą rozmawiać, a z kim nie. Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]



Jestem za! Jeżeli ci pseudo radni mają choś trochę honoru, to powinni złożyć mandaty! W innym przypadku tylko pogarę mogą odczuwać od wielu mieszkańców naszego masta!
[quote name='Kraś' timestamp='1292153806' post='403795']
Jeszcze jedna sprawa. Radni, którzy podpisali "Pakt dla Kraśnika" deklarowali, że mogą współpracować JEDYNIE z Piotrem Czubińskim jako burmistrzem Kraśnika, że tylko burmistrz Piotr Czubiński będzie gwarancją realizacji zadań postawionych sobie przez w/w Pakt. Uważam, że w obecnej sytuacji najbliższe posiedzenie Rady Miasta Kraśnik jest najlepszym momentem, żeby radni "Paktu dla Kraśnika" w imię wyższych celów i dla dobra miasta,aby uni... rozwiń
Avatar
Roxi / 12 grudnia 2010 o 16:04
[quote name='KRASNICZANIE' timestamp='1292159634' post='403856']
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]
Racja!. Ja również tak uważam.
Niestety obawiam się, że jest to niemożliwe, ponieważ niemożna zrobić czegoś w imię honoru i troski o dobro miasta, jeśli się nigdy tego nie miało, nadal nie ma i prawdopodobnie nigdy mieć nie będzie.
[quote name='KRASNICZANIE' timestamp='1292159634' post='403856']
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]
Racja!. Ja również tak uważam.
Niestety obawiam się, że jest to niemożliwe, ponieważ niemożna zro... rozwiń
Avatar
KRASNICZANIE / 12 grudnia 2010 o 14:13
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
Avatar
wuj sam / 12 grudnia 2010 o 05:49
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[/quote]
Jasne,niech poda,to uslyszy swoj glos sprzed lat.....
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zw... rozwiń
Avatar
pako / 12 grudnia 2010 o 05:46
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[/quote]
Niuniek,o jakiej sparawiedliwosci ty piszesz,albo jestes jednym z nich,albo sie dopiero obudziles.Moze wlasnie teraz sprawiedliwosc zagosci w Krasniku,bo do tej pory wszyscy w sadzie mieli usta pelne wody
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zw... rozwiń
Avatar
Mat / 12 grudnia 2010 o 00:05
[quote name='wuj sam' timestamp='1291664202' post='400101']
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
[/quote]
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[quote name='wuj sam' timestamp='1291664202' post='400101']
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle ... rozwiń
Avatar
swój nie swój / 6 grudnia 2010 o 23:28
nikt ni ebędzie idealnym burmistrzem. wybrano lepsze zło. nie uwazam ze lekarz to dobry kandydat, ale przynamniej będą zmiany, a tych grzejodupców moze troche oziębi! niech teraz inni sie pogrzeją !
Avatar
fabryczny / 6 grudnia 2010 o 23:20
MAM NADZIEJE ZE WŁODARCZYK POWYWALA PRZYNAJMNIEJ POŁOWE TYCH KTÓRZY SIEDZĄ NA STOŁKACH PO ZNAJOMOŚCI RODZINA I NAJBLIŻSI !! PRZECIEZ W KRASNIKU WSZYSCY SIE ZNAJĄ, I WIE SIE KTO KOGO I DLACZEGO )) TAKI UROK MAŁEGO MIASTA ) OSOTANIO W TV KRASNIK STARY WYJADACZ CZŁON. GADAŁ NA WŁODARCZYKA! BRAWO! A GDZIE JEST TWARZ ?
Avatar
GRUCHA / 6 grudnia 2010 o 23:09
LEKARZE W KRANISKU NA PEWNO SIĘ CIESZĄ Z TAKIEGO WYNIKU !A CO Z RESZTĄ MIESZKAŃCÓW. MAM NADZIEJE ZE AKURAT TEN LEKARZ NIE JEST PRZYZWYCZAJONY DO ŁAPÓWEK HEHEHEEE...
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:06
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
b.r. / 12 grudnia 2010 o 17:15
[quote name='Kraś' timestamp='1292153806' post='403795']
Jeszcze jedna sprawa. Radni, którzy podpisali "Pakt dla Kraśnika" deklarowali, że mogą współpracować JEDYNIE z Piotrem Czubińskim jako burmistrzem Kraśnika, że tylko burmistrz Piotr Czubiński będzie gwarancją realizacji zadań postawionych sobie przez w/w Pakt. Uważam, że w obecnej sytuacji najbliższe posiedzenie Rady Miasta Kraśnik jest najlepszym momentem, żeby radni "Paktu dla Kraśnika" w imię wyższych celów i dla dobra miasta,aby uniknąć sporów i kłótni z nowym burmistrzem, z którym nie wyobrażają sobie współpracy, ZŁOŻYLI MANDATY RADNYCH. Może następni z list, którzy wejdą do rady zamiast nich, będą kierowali się rzeczywiście dobrem miasta, a nie wybierali, z kim będą rozmawiać, a z kim nie. Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]



Jestem za! Jeżeli ci pseudo radni mają choś trochę honoru, to powinni złożyć mandaty! W innym przypadku tylko pogarę mogą odczuwać od wielu mieszkańców naszego masta!
[quote name='Kraś' timestamp='1292153806' post='403795']
Jeszcze jedna sprawa. Radni, którzy podpisali "Pakt dla Kraśnika" deklarowali, że mogą współpracować JEDYNIE z Piotrem Czubińskim jako burmistrzem Kraśnika, że tylko burmistrz Piotr Czubiński będzie gwarancją realizacji zadań postawionych sobie przez w/w Pakt. Uważam, że w obecnej sytuacji najbliższe posiedzenie Rady Miasta Kraśnik jest najlepszym momentem, żeby radni "Paktu dla Kraśnika" w imię wyższych celów i dla dobra miasta,aby uni... rozwiń
Avatar
Roxi / 12 grudnia 2010 o 16:04
[quote name='KRASNICZANIE' timestamp='1292159634' post='403856']
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]
Racja!. Ja również tak uważam.
Niestety obawiam się, że jest to niemożliwe, ponieważ niemożna zrobić czegoś w imię honoru i troski o dobro miasta, jeśli się nigdy tego nie miało, nadal nie ma i prawdopodobnie nigdy mieć nie będzie.
[quote name='KRASNICZANIE' timestamp='1292159634' post='403856']
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
[/quote]
Racja!. Ja również tak uważam.
Niestety obawiam się, że jest to niemożliwe, ponieważ niemożna zro... rozwiń
Avatar
KRASNICZANIE / 12 grudnia 2010 o 14:13
Najbliższa sesja kiedy zaprzysiężony zostanie w końcu nowy burmistrz Mirosław Włodarczyk, niech będzie sesją na której: T. Bartoś, T. Członka, M. Depta, P. Iwan, A. Jaszowska, P. Krawiec, W. Kudła, K. Latosiewicz, Z. Marcinkowski, D. Posyniak, M. Siejewicz, P.Świderski złożą swoje mandaty, w imię honoru własnego i miasta.
Avatar
wuj sam / 12 grudnia 2010 o 05:49
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[/quote]
Jasne,niech poda,to uslyszy swoj glos sprzed lat.....
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zw... rozwiń
Avatar
pako / 12 grudnia 2010 o 05:46
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[/quote]
Niuniek,o jakiej sparawiedliwosci ty piszesz,albo jestes jednym z nich,albo sie dopiero obudziles.Moze wlasnie teraz sprawiedliwosc zagosci w Krasniku,bo do tej pory wszyscy w sadzie mieli usta pelne wody
[quote name='Mat' timestamp='1292108754' post='403686']
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zw... rozwiń
Avatar
Mat / 12 grudnia 2010 o 00:05
[quote name='wuj sam' timestamp='1291664202' post='400101']
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle lat żeby wylądowała tam gdzie jej miejsce,czyli na śnmietniku.Teraz,jak tylko będę w Kraśniku to osobiście napluję tej wywłoce w mordę.Tacy właśnie są wszyscy ludzie Czuba.A Czub?......no coż,już nie bedzie szukał gdzie tu fi***a umoczyć,tylko weźmie sie do roboty żeby wydolić na te wszystkie alimenty (praca w kanałach byłaby odpowiednia).A co do Telewizji Krasnik to juz jej nie ma,przecież nie bedzie istniala bez pieniędzy z urzędu miasta.No i dobrze z tymi pożal sie Boże prezenterami.A i jeszcze trzeba zrobic porzadek z opieką społeczną w Kraśniku.Dlaczego?A zgadnijcie kto jest tam szefową....? Drugie panwo w państwie.....Co do nowego Burmistrza,to zobaczymy jak bedzie sie sprawował,miejmy nadzieję,że da mu do myślenia,że nic nie trwa wiecznie i na końcu zawsze ludzie moga postawić na nim krzyżyk ( dosłownie )
[/quote]
Po przeczytaniu tego pouczającego i inteligentnego tekstu można jednoznacznie stwierdzić, że w tym biednym mieście, wszyscy urzędnicy to deb***e bez szkoły, a były burmistrz najbardziej. O reszcie mieszkańców nie wspomnę. Musisz być bardzo inteligentną i wyjątkową osobą. My prostaki możemy nie zrozumieć części, lub całości Twojego przesłania.
Jeśli Twoim zdaniem zastępca Burmistrza powinien być na śmietniku, to jakie masz zdanie o nas mieszkańcach, zwykłych ludziach?. Po drugie niech się każdy z czytających przyjrzy skąd masz takie super wiadomości??? Ale myślę, że jeszcze usłyszymy o Tobie. Donosiciele i bajkopisarze są na topie Trzeba łapać punkty u nowego WODZA... I krzyżyk stawiać...na starych Przestań wyzywać. Trochę kultury...(DO CHAMÓW). I...Teraz musimy UZDRAWIAĆ Kraśnik. . Ty modliłeś się o coś chyba., ja myślę że Pani Depta powinna założyć Ci sprawę, którą już byś przegrał. Chyba tak byłoby sprawiedliwie, powodzenia. Jak tak można..??
[quote name='wuj sam' timestamp='1291664202' post='400101']
Posłuchaj czubku o Czubku,wreszcie ludzie przejrzeli na oczy,zauwazyli,ze to cham i arogant.Nikt nie znalazł pracy w tym szambie jak nie bylo zgody Czuba,wszyscy jego urzednicy to banda niekompetentnych i skorumpowanych ludzi.Pamietam jak miałem do czynienia z obecna ( bylą ) z-ca Czuba, Orzeł-Deptą,jak byla kierownikiem wydziału gospodarki mieszkaniowej,uzależniała załatwienie sprawy od odpowiedniej gratyfikacji - szmata je***a.Modlilem sie przez tyle ... rozwiń
Avatar
swój nie swój / 6 grudnia 2010 o 23:28
nikt ni ebędzie idealnym burmistrzem. wybrano lepsze zło. nie uwazam ze lekarz to dobry kandydat, ale przynamniej będą zmiany, a tych grzejodupców moze troche oziębi! niech teraz inni sie pogrzeją !
Avatar
fabryczny / 6 grudnia 2010 o 23:20
MAM NADZIEJE ZE WŁODARCZYK POWYWALA PRZYNAJMNIEJ POŁOWE TYCH KTÓRZY SIEDZĄ NA STOŁKACH PO ZNAJOMOŚCI RODZINA I NAJBLIŻSI !! PRZECIEZ W KRASNIKU WSZYSCY SIE ZNAJĄ, I WIE SIE KTO KOGO I DLACZEGO )) TAKI UROK MAŁEGO MIASTA ) OSOTANIO W TV KRASNIK STARY WYJADACZ CZŁON. GADAŁ NA WŁODARCZYKA! BRAWO! A GDZIE JEST TWARZ ?
Avatar
GRUCHA / 6 grudnia 2010 o 23:09
LEKARZE W KRANISKU NA PEWNO SIĘ CIESZĄ Z TAKIEGO WYNIKU !A CO Z RESZTĄ MIESZKAŃCÓW. MAM NADZIEJE ZE AKURAT TEN LEKARZ NIE JEST PRZYZWYCZAJONY DO ŁAPÓWEK HEHEHEEE...
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram]

Plac Litewski: Pokazy fontanny multimedialnej w maju [harmonogram] 0 0

Znany jest już harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na placu Litewskim w maju.

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..."
zdjęcia
galeria

Tak Lublin wspiera Alfiego Evansa. "Nie możemy być obojętni..." 1 0

Maskotki, baloniki i znicze przed wejściem do konsulatu brytyjskiego w Lublinie – tak mieszkańcy całego regionu manifestują solidarność z dwuletnim Alfie Evansem z Liverpoolu

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni 159 16

Puławscy radni podczas dzisiejszej sesji niemal jednomyślnie przyjęli uchwałę zakazującą sprzedaży alkoholu w całym mieście pomiędzy godz. 23:00 a 6:00 rano. Za jej wprowadzeniem zagłosowało 17, a przeciw było 2 radnych.

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos

Tułajew: Przystępuję do tych wyborów, żeby je wygrać. Będę walczyć o każdy głos 82 38

Sylwester Tułajew będzie kandydatem PiS na prezydenta Lublina. – Mam nadzieję, że będzie skłonny debatować merytorycznie, nie politycznie – komentuje prezydent Krzysztof Żuk (PO), który zmierzy się z Tułajewem w jesiennych wyborach samorządowych

3 0

W weekend znowu nie zabraknie ciekawych wydarzeń sportowych. Już w piątek swój mecz rozegra Speed Car Motor Lublin, który tym razem zmierzy się u siebie z ROW Rybnik

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert muzyki cygańskiej w Hades Szerokiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 28 kwietnia o godz. 20 w Hades Szerokiej (ul. Grodzka 21) odbędzie się koncert muzyki cygańskiej.

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty

Korupcja w lubelskim szpitalu? Pieniądze i pobyt w domku letniskowym. Są zarzuty 4 3

Dwie osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty w śledztwie dotyczącym korupcji w szpitalu wojskowym w Lublinie. Chodzi o ustawianie przetargów na zakup urządzeń. Łapówką miały być pieniądze i pobyt w domku letniskowym.

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie?

Ranking Studiów Inżynierskich: Jakie miejsca zajęły lubelskie uczelnie? 0 3

Lubelskie uczelnie nie trafiły na czołowe miejsca nowego Rankingu Studiów Inżynierskich przygotowanego przez fundację Perspektywy.

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Przed sztangistami Orląt Łuków II runda Drużynowych Mistrzostw Polski 0 0

W Łukowie rozegrana zostanie druga runda drużynowych Mistrzostw Polski. Przeciwnikami gospodarzy miejscowych Orląt w grupie 3 będą CLKS Mazovia Ciechanów i KS Klimat Łapy

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program]
28 kwietnia 2018, 20:00

WpółDrogi Festival w Kazimierzu Dolnym [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz zaprasza do Kazimierza Dolnego na drugą edycję festiwalu WpółDrogi Festiva, która odbędzie się w dniach 28 kwietnia - 5 maja w zjawiskowym wnętrzu Dawnej Synagogi w Kazimierzu (ul. Lubelska 4).

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe
28 kwietnia 2018, 20:00

Koncert Tribute to Ella Fitzgerald w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na wyjątkowy koncert Tribute to Ella Fitzgerald w wykonaniu Ani Michałowskiej i Michała Iwanka. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 20.

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej

Zaprojektuj logo festiwalu muzycznego w Białej Podlaskiej 0 0

We wrześniu w Białej Podlaskiej odbędzie się Festiwal Dziedzictwa Narodowego im. Bogusława Kaczyńskiego. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie konkurs na logo tego wydarzenia.

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy
galeria

10-letnia dziewczynka jechała na rowerze. Uderzył w nią kierowca mazdy 49 14

Do wypadku doszło przed godz. 15 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Niepodległości w Świdniku.

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo)
film

Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1 na premierę (wideo) 2 0

Polska gra, w której możemy grać Słowianami, doczekała się specjalnej polskiej wersji. Co znajdziemy - i to już 22 maja w Ancestors Legacy: Edycja Mieszka 1?

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia]
galeria

Stypendia u progu sportowej kariery. Otrzyma je 327 osób [zdjęcia] 0 0

327 osobom z regionu przyznano wczoraj stypendia sportowe. Z budżetu województwa lubelskiego otrzymają oni blisko 900 tys. zł.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!