Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2011 r.
17:12
Edytuj ten wpis

Wypadek w Annopolu: Potrącona kobieta nie żyje

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin pab
0 29 A A

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 74. Na ul. Lubelskiej w Annopolu została potrącona i zginęła 45-letnia kobieta - informuje policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kobieta została potrącona przez dwa samochody. Najpierw przez jeden, potem przez drugi. Zginęła na miejscu - informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik KWP w Lublinie.

Z powodu wypadku droga nr 74 była zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku. Wiadomo, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kasia / 9 stycznia 2012 o 21:14
Tak wy piszecie bo jesteście bogaci :]
Myślicie , że co ! Nic nie wiecie , w du*** byliście i gówno widzieliście !
Popieram Jole możecie im pomóc !
Avatar
monika / 7 stycznia 2012 o 15:51
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
[/quote]kobieto co ty wypisujesz , zastanów się
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materi... rozwiń
Avatar
Coach Outlet Online / 31 grudnia 2011 o 06:57
(...)
Avatar
Coach Outlet / 30 grudnia 2011 o 05:48
(...)
Avatar
monk / 29 grudnia 2011 o 22:29
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
[/quote]

Chyba ty masz problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem; Ruda napisała:
" Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś.". Jakim trzeba być ograniczonym i podłym człowiekiem aby coś takiego wymyślić? Co, na miłość boską, można stacić więcej niż życie? Życie jest okrutne i dzisiaj ma się pieniądze, "aspiracje", możliwości, a jutro można wylądować na ulicy. Nie życzę Rudej, Nick'owi, Iwo'wi i Lenie aby ich to spotkało, życzę im jedynie, by następnym razem kiedy będą chcieli napisać coś podobnego zastanowili się, czy to ma sens. Lenie w Nowym Roku życzę jeszcze, aby kupiła sobie słownik poprawnej polszczyzny (w myśl stwierdzenia, że na naukę nigdy nie jest za późno). A Rudej życzę, aby nigdy nie musiała doświadczyć utraty życia przez kogoś bliskiego w takich okolicznościach, ale jeśli się tak stanie, niech sprawcą będzie ktoś lepiej od niej sytuaowany i z wyższymi aspiracjami, to wtedy ona bez problemu poradzi sobie ze stratą.
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć... rozwiń
Avatar
IWO / 29 grudnia 2011 o 14:57
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie da się wymazać. Życze obu rodzinom wytrwałosci i siły.
A Pani Grazyna niech spoczywa w spokoju
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie d... rozwiń
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 o 09:14
(...)
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 o 09:14
(...)
Avatar
gośćD / 28 grudnia 2011 o 21:51
[quote name='O.' timestamp='1325064742' post='575446']
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
[/quote]
Moi drodzy nie wiadomo co komu pisanana jaka choroba a Tobie ,,O,,nieżyczę takiej choroby jak ma ojciec tych dzieci bo naprawdę Ty jesteś ,,OOOOOOOOOOO,,
Avatar
Ruda / 28 grudnia 2011 o 13:05
Iwo święta racja zgadzam się z Tobą w 100%. Tak samo popieram to co napisała lena bo to wszystko szczera prawda!
Avatar
Kasia / 9 stycznia 2012 o 21:14
Tak wy piszecie bo jesteście bogaci :]
Myślicie , że co ! Nic nie wiecie , w du*** byliście i gówno widzieliście !
Popieram Jole możecie im pomóc !
Avatar
monika / 7 stycznia 2012 o 15:51
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
[/quote]kobieto co ty wypisujesz , zastanów się
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materi... rozwiń
Avatar
Coach Outlet Online / 31 grudnia 2011 o 06:57
(...)
Avatar
Coach Outlet / 30 grudnia 2011 o 05:48
(...)
Avatar
monk / 29 grudnia 2011 o 22:29
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
[/quote]

Chyba ty masz problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem; Ruda napisała:
" Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś.". Jakim trzeba być ograniczonym i podłym człowiekiem aby coś takiego wymyślić? Co, na miłość boską, można stacić więcej niż życie? Życie jest okrutne i dzisiaj ma się pieniądze, "aspiracje", możliwości, a jutro można wylądować na ulicy. Nie życzę Rudej, Nick'owi, Iwo'wi i Lenie aby ich to spotkało, życzę im jedynie, by następnym razem kiedy będą chcieli napisać coś podobnego zastanowili się, czy to ma sens. Lenie w Nowym Roku życzę jeszcze, aby kupiła sobie słownik poprawnej polszczyzny (w myśl stwierdzenia, że na naukę nigdy nie jest za późno). A Rudej życzę, aby nigdy nie musiała doświadczyć utraty życia przez kogoś bliskiego w takich okolicznościach, ale jeśli się tak stanie, niech sprawcą będzie ktoś lepiej od niej sytuaowany i z wyższymi aspiracjami, to wtedy ona bez problemu poradzi sobie ze stratą.
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć... rozwiń
Avatar
IWO / 29 grudnia 2011 o 14:57
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie da się wymazać. Życze obu rodzinom wytrwałosci i siły.
A Pani Grazyna niech spoczywa w spokoju
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie d... rozwiń
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 o 09:14
(...)
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 o 09:14
(...)
Avatar
gośćD / 28 grudnia 2011 o 21:51
[quote name='O.' timestamp='1325064742' post='575446']
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
[/quote]
Moi drodzy nie wiadomo co komu pisanana jaka choroba a Tobie ,,O,,nieżyczę takiej choroby jak ma ojciec tych dzieci bo naprawdę Ty jesteś ,,OOOOOOOOOOO,,
Avatar
Ruda / 28 grudnia 2011 o 13:05
Iwo święta racja zgadzam się z Tobą w 100%. Tak samo popieram to co napisała lena bo to wszystko szczera prawda!
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra