Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 lipca 2015 r.
10:24

Wypadek w Annopolu: Zderzenie ciężarówki z fiatem. Jedna osoba nie żyje

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 43 A A

Tragiczny wypadek w okolicach mostu w Annopolu na drodze krajowej nr 74. Nie żyje kierowca samochodu osobowego. Droga przez kilka godzin była nieprzejezdna.

Aktualizacja artykułu: 23 lipca 2015 r. 19:11
Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 9.30 przed mostem w Annopolu. Kierowca fiata siena, który jechał od strony Kraśnika, nagle zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z ciężarówką marki Renault, która wiozła kruszywo.

Tir zjechał do rowu i przewrócił się na dach. Fiat wpadł na barierki. Auto było całkowicie zniszczone. Części obu samochodów leżały w promieniu 100 metrów od wypadku.

- Na miejscu zginął kierowca osobówki. To 19-latek z woj. świętokrzyskiego - mówi Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Na razie nie wiadomo dlaczego 19-latek nagle skręcił na przeciwny pas, tuż pod koła ciężarówki.

Tuż po zdarzeniu były podejrzenia, że pod ciężarówką może znajdować się inny mężczyzna, który pracował przy drodze. W miejscu wypadku znaleziono jego ubrania. Od razu rozpoczęła się akcja ratunkowa. Strażacy odgarnęli wysypany kruszec. Potem na miejsce wjechał ciężki sprzęt. Ciężarówkę podniesiono. Nie znaleziono pod nią nikogo.

Kierowca ciężarówki został zabrany karetką do szpitala. Do godz. 13.30 droga była nieprzejezdna. Policja wytyczyła objazd przez Stalową Wolę. Na drodze tworzyły się długie korki.

 

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jasiek dębski / 8 listopada 2015 o 11:28

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:28

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:27

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:21

jak sie nazywasz bo nie kojarzę cię 

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 19:20
Bylem przy tym wypadku. Jechalem na wakacje do Okuninki.. Tragiczne widoki naprawde wzbudzily wtedy refleksje... :c Nie wiedzialem ze byl taki mlody..
Avatar
sssw / 22 lipca 2015 o 01:16
Kuba
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 15:44
Wyrazy współczucia dla brata rodziców i bliskich. [*] taki młody .... Boże ludzie uważajcie na siebie .
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 11:15
moim zdaniem chcial wymijac na odcinku przy duzej prędkości i nie zdazyl zjechac i jebnal go tir Bo kto taki by naraz zycie drugiego kierowcy ? Nie myslal bys ze jedziesz i chcesz pierd.olnac i mozesz zabic drugiego czlowieka odbierajac ojca dzieciom i meza zonie?
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 09:04
Znałam Kubę przez ładnych parę lat i nie wierzę że to było samobójstwo nie dawno z nim rozmawiałam i nie widziałam żeby chciał odebrać sobie życie... On kochał żyć i jak każdy młody chciał się wyszumiec!! [*]
Avatar
Z / 21 lipca 2015 o 07:00

"anna" jesteś osobą pozbawioną rozumu i serca. Nazwać Kubę debilem???? To był świetny chłopiec! Oby Twojemu dziecku się nic takiego nie wydarzyło bo wtedy ktoś o Twoim rozumie nazwie go debilem? Ciekawe jak będzie Ci się czytało taki komentarz??????? Będzie miło????????????


Świetny chłopiec, który kompletnie nie uważał na drodze, jeździł bezmyślnie. Znałem go, ale taka jest prawda, Kuba nie uważał podczas jazdy samochodem, to, że nie ma Go już z nami nie zmienia tego, że podczas jazdy samochodem często narażał życie innych uczestników ruchu drogowego.

Świetny chłopiec, który kompletnie nie uważał na drodze, jeździł bezmyślnie. Znałem go, ale taka jest prawda, Kuba nie uważał podczas jazdy samochodem, to, że nie ma Go już z nami nie zmienia tego, że podczas jazdy samochodem często narażał życie innych uczestników ruchu drogowego. rozwiń
Avatar
Jasiek dębski / 8 listopada 2015 o 11:28

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:28

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:27

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

Znałem go, Kuba, mieszkał niedaleko mnie ;c Bardzo go lubiłem, nie wyobrażam sobie jak się czuje jego młodszy brat Jasiek ;c

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

jak masz fb to weź napisz jak sie nazywasz jak możesz bo mnie to bardzo ciekawi 

rozwiń
Avatar
Jasiek / 8 listopada 2015 o 11:21

jak sie nazywasz bo nie kojarzę cię 

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 19:20
Bylem przy tym wypadku. Jechalem na wakacje do Okuninki.. Tragiczne widoki naprawde wzbudzily wtedy refleksje... :c Nie wiedzialem ze byl taki mlody..
Avatar
sssw / 22 lipca 2015 o 01:16
Kuba
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 15:44
Wyrazy współczucia dla brata rodziców i bliskich. [*] taki młody .... Boże ludzie uważajcie na siebie .
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 11:15
moim zdaniem chcial wymijac na odcinku przy duzej prędkości i nie zdazyl zjechac i jebnal go tir Bo kto taki by naraz zycie drugiego kierowcy ? Nie myslal bys ze jedziesz i chcesz pierd.olnac i mozesz zabic drugiego czlowieka odbierajac ojca dzieciom i meza zonie?
Avatar
Gość / 21 lipca 2015 o 09:04
Znałam Kubę przez ładnych parę lat i nie wierzę że to było samobójstwo nie dawno z nim rozmawiałam i nie widziałam żeby chciał odebrać sobie życie... On kochał żyć i jak każdy młody chciał się wyszumiec!! [*]
Avatar
Z / 21 lipca 2015 o 07:00

"anna" jesteś osobą pozbawioną rozumu i serca. Nazwać Kubę debilem???? To był świetny chłopiec! Oby Twojemu dziecku się nic takiego nie wydarzyło bo wtedy ktoś o Twoim rozumie nazwie go debilem? Ciekawe jak będzie Ci się czytało taki komentarz??????? Będzie miło????????????


Świetny chłopiec, który kompletnie nie uważał na drodze, jeździł bezmyślnie. Znałem go, ale taka jest prawda, Kuba nie uważał podczas jazdy samochodem, to, że nie ma Go już z nami nie zmienia tego, że podczas jazdy samochodem często narażał życie innych uczestników ruchu drogowego.

Świetny chłopiec, który kompletnie nie uważał na drodze, jeździł bezmyślnie. Znałem go, ale taka jest prawda, Kuba nie uważał podczas jazdy samochodem, to, że nie ma Go już z nami nie zmienia tego, że podczas jazdy samochodem często narażał życie innych uczestników ruchu drogowego. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 2

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!