Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 maja 2009 r.
15:38
Edytuj ten wpis

Zakrzówek: Niespodziewany zwrot ws. pijanego nauczyciela i radnego

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 32 A A

Zbigniew Młynarski, nauczyciel, który wpadł na jeździe po pijanemu na oczach uczniów, nadal jest przewodniczącym Rady Gminy w Zakrzówku. Złożył rezygnację, ale koledzy-radni kazali mu na razie zostać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przed tygodniem policjanci przeprowadzali przed szkołą na oczach uczniów pokazową kontrolę drogową. Zatrzymywali samochody i sprawdzali, czy kierowcy są trzeźwi.

Już w drugim aucie natrafili na pijanego za kółkiem. Był nim Zbigniew Młynarski - miejscowy nauczyciel w-f i zarazem przewodniczący Rady Gminy. Alkomat pokazał 1,4 promila. Obserwujący scenkę uczniowie byli w szoku.

- Kilka miesięcy temu miałem wypadek na boisku. Okazało się, że mam zerwane więzadła i czeka mnie operacja. To dramat dla nauczyciela w-f, załamałem się - tłumaczył swoją wpadkę Młynarski. Zapowiedział jednocześnie, że złoży dymisję z funkcji w samorządzie. Dziś dotrzymał słowa.

- Przepraszam mieszkańców, radnych, społeczność szkoły i uczniów za to, co zrobiłem. Nigdy w życiu nie znalazłem się w takiej sytuacji. Zawsze żyłem według zasad, a teraz jedną z nich złamałem i poniosę karę. Bardzo proszę radę o odwołanie mnie ze stanowiska przewodniczącego - przemawiała do radnych Zbigniew Młynarski.

- Popełniłeś błąd i poniesiesz karę, ale musi ona być adekwatna do winy - odpowiedział radny Wojciech Sochal. - A wy (tu zwrócił się do obecnych na sali dziennikarzy) zlecieliście się jak muchy do g… i robicie sensację.

Radni zarządzili przerwę. Zaraz po niej rozgorzała dyskusja. Część samorządowców postulowała, aby odłożyć głosowanie nad dymisją przewodniczącego, inni chcieli jak najszybciej zakończyć sprawę.

- Zgłaszam wniosek ,abyście przegłosowali moją rezygnację - ponaglał przewodniczący.

- Posłuchajmy tej prośby, przegłosujmy rezygnację, aby zakończyć tę niedobrą dla Zakrzówka sprawę - argumentował Marek Drozd. Ale większość samorządowców nie posłuchała. Bo jedni nie chcieli bazować na pomówieniach, drudzy - bo ich wyborcy kazali bronić przewodniczącego.

- Z dziesięć osób kazało mi to zrobić - zapewniał Jan Lemiecha. Ostatecznie sprawę przełożono na następną sesję.

Sytuacja Młynarskiego jest jednak bardzo poważna.

- Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu, straci nie tylko mandat radnego, ale też pracę nauczyciela - mówi Andrzej Cieśla, wójt gminy Zakrzówek.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ziomek / 24 maja 2009 o 20:09
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!



ECCE HOMO


czy urzędnicy mają moralność
Avatar
ziomek / 24 maja 2009 o 20:09
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!



ECCE HOMO


czy urzędnicy mają moralność
Avatar
AA / 24 maja 2009 o 09:26
Dajmy mu szansę napisał:
Kim ty jesteś i czemu go tak nienawidzisz?


CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!
Avatar
pytajnik / 23 maja 2009 o 10:32
w Zakrzówku macie samych pijaków czy preferujecie trunkowych samorządowców?
Avatar
zdejmijse capecke / 22 maja 2009 o 20:06
Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[/quote]
"Zbyszek" sam się pogrążył i zniszczył

jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz!
Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[/quote]
"Zbyszek" sam się pogrążył i... rozwiń
Avatar
szczery / 22 maja 2009 o 19:49
ZAKRZOW SITY napisał:
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela
-Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ


jak zostanie a wypowiedzi wojta w mediach byly na gorąco, przeciez bierze leki które potęguja działanie alkoholu, w szkole tez nie był bez przyczyny- gratulacje wojcie za dyplomacje i wyczucie sytuacje
Avatar
wielbiciel / 22 maja 2009 o 19:37
XXX napisał:
I CZEPIA...


wojtek gdzie ty masz honor. nie ma już s.p. Władka- przyjaciół zawodzisz. Z kim ty wypijesz- chyba do lustra, jak bedziesz umial spojzeć sobie w twarz
Avatar
Zdejmij berecik / 22 maja 2009 o 19:13
[quote name='wódaplusauto' date='22.05.2009, 19:00:47' post='132090']
trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior


PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej


Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[quote name='wódaplusauto' date='22.05.2009, 19:00:47' post='132090']
trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior


PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej


Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tyl... rozwiń
Avatar
Gość / 22 maja 2009 o 19:12
"Z Zakrzówkiem do końca świata" -my internauci rozrzuceni po całym globie,nie takich newsów oczekujemy jak wyczyny skłóconych frakcji przykościołowych czy wyczyn pana M.Rzeczywiście-głupia sprawa z tym panem od W-F."Nie o take "promocję Zakrzówka nam szło.Jak by nie patrzeć mleko się rozlało.Pocieszające jest że winowajca nie kręci jak młody kot za szafą tylko mówi co i jak.Teraz czekamy na werdykt zawsze Prawych i Sprawiedliwych.
Pozdrawiam i życzę abyście się tam w naszym sentymentalnie wspominanym Zakrzówku nie pozagryzali.
Avatar
ZAKRZOW SITY / 22 maja 2009 o 19:11
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela
-Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ
Avatar
ziomek / 24 maja 2009 o 20:09
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!



ECCE HOMO


czy urzędnicy mają moralność
Avatar
ziomek / 24 maja 2009 o 20:09
AA napisał:
CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!



ECCE HOMO


czy urzędnicy mają moralność
Avatar
AA / 24 maja 2009 o 09:26
Dajmy mu szansę napisał:
Kim ty jesteś i czemu go tak nienawidzisz?


CZŁOWIEKIEM JESTEM!!! Z KRWI I KOŚCI!!! I TU NIE CHODZI O NIENAWIŚĆ TYLKO O MORALNOŚĆ!!!POZDRAWIAM!!!
Avatar
pytajnik / 23 maja 2009 o 10:32
w Zakrzówku macie samych pijaków czy preferujecie trunkowych samorządowców?
Avatar
zdejmijse capecke / 22 maja 2009 o 20:06
Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[/quote]
"Zbyszek" sam się pogrążył i zniszczył

jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz!
Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[/quote]
"Zbyszek" sam się pogrążył i... rozwiń
Avatar
szczery / 22 maja 2009 o 19:49
ZAKRZOW SITY napisał:
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela
-Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ


jak zostanie a wypowiedzi wojta w mediach byly na gorąco, przeciez bierze leki które potęguja działanie alkoholu, w szkole tez nie był bez przyczyny- gratulacje wojcie za dyplomacje i wyczucie sytuacje
Avatar
wielbiciel / 22 maja 2009 o 19:37
XXX napisał:
I CZEPIA...


wojtek gdzie ty masz honor. nie ma już s.p. Władka- przyjaciół zawodzisz. Z kim ty wypijesz- chyba do lustra, jak bedziesz umial spojzeć sobie w twarz
Avatar
Zdejmij berecik / 22 maja 2009 o 19:13
[quote name='wódaplusauto' date='22.05.2009, 19:00:47' post='132090']
trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior


PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej


Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tylko ci, którzy nie są czyści, wybielają sie oczerniając innych. Cóż twoja dewiza to "im świat będzie gorszy tym ja będę bliżej normy". Nie zdziwię się jeśli w kościele zajmujesz pierwsze miejsce.
[quote name='wódaplusauto' date='22.05.2009, 19:00:47' post='132090']
trzeżwy jak spirytus aż pobladł z suszy bidulek pieprzony zakapior


PIJACKA SOLIDARNOŚĆ tak trzymać aż do esperalu i jeden dzień dłużej


Najlepiej zniszczyć doszczętnie. Ty nigdy nie popełnisz błędu. Myślę, że karę powinien ponieść i poniesie, ale to za dużo. Przemawia przez ciebie nienawiść, myślę, że poczułbyś się lepiej gdybyś Zbyszka pogrążył i zniszczył. Chyba masz niemniejszy problem od niego, bo tyl... rozwiń
Avatar
Gość / 22 maja 2009 o 19:12
"Z Zakrzówkiem do końca świata" -my internauci rozrzuceni po całym globie,nie takich newsów oczekujemy jak wyczyny skłóconych frakcji przykościołowych czy wyczyn pana M.Rzeczywiście-głupia sprawa z tym panem od W-F."Nie o take "promocję Zakrzówka nam szło.Jak by nie patrzeć mleko się rozlało.Pocieszające jest że winowajca nie kręci jak młody kot za szafą tylko mówi co i jak.Teraz czekamy na werdykt zawsze Prawych i Sprawiedliwych.
Pozdrawiam i życzę abyście się tam w naszym sentymentalnie wspominanym Zakrzówku nie pozagryzali.
Avatar
ZAKRZOW SITY / 22 maja 2009 o 19:11
Jeśli zostanie prawomocnie skazany za jazdę po pijanemu straci nie tylko mandat radnego ale tez pracę nauczyciela
-Andrzej Cieśla wójt gminy Zakrzówek JEDEN MĄDRY-GRATULACJE WÓJCIE ZA ODWAGĘ