Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2014 r.
11:50
Edytuj ten wpis

Ze starostwa w Kraśniku do gminy Gościeradów: Jarosław Czerw będzie sekretarzem

Autor: Zdjęcie autora aa
3 25 A A

Jarosław Czerw, były wicestarosta kraśnicki będzie sekretarzem gminy Gościeradów . Polityk Platformy Obywatelskiej z Kraśnika wygrał właśnie konkurs na to stanowisko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Pan Jarosław Czerw spełnia wszystkie niezbędne i dodatkowe wymagania określone w ogłoszeniu. Posiada wykształcenie, wiedzę merytoryczną, przygotowanie i umiejętności pozwalające na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków, a także doświadczenie w pracy na obsadzanym stanowisku” - czytamy w informacji o wyniku konkursu.

Anna Potocka, która pełniła funkcję sekretarza gminy Gościeradów wraz z końcem listopada przeszła na emeryturę. O to stanowisko ubiegały się dwie osoby. Pierwszą jest były wicestarosta i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Jarosław Czerw.

- Dokumenty złożyła też mieszkanka naszej gminy - mówi Mariusz Szczepanik, wójt Gościeradowa. - Zgłoszenie to jednak nie spełniało wymagań formalnych, chodziło o kwestię stażu pracy.

Jarosław Czerw pracę rozpoczyna wraz z nowym rokiem. - Trudno dzisiaj powiedzieć czy z tej współpracy będę zadowolony - komentuje wójt gminy Gościeradów. - Najważniejsze jest to aby urząd funkcjonował poprawnie. Pan Jarosław Czerw ma doświadczenie, straż pracy. Na tej podstawie mogę powiedzieć, że dokonaliśmy dobrego wyboru.

Wójt gminy Gościeradów nie chce zdradzać, ile będzie zarabiać nowy sekretarz gminy. - Będzie to wiadomo kiedy podpiszemy umowę. Stanie się to 2 stycznia - dodaje Szczepanik.

Nowy sekretarz gminy Gościeradów jest też wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Kraśnickiego. Czy sprawowanie tych dwóch funkcji nie będzie ze sobą kolidować?

- Nie ma przeszkód prawnych w łączeniu funkcji radnego powiatu i sekretarza w gminie - mówi Daniel Niedziałek, rzecznik Starostwa Powiatowego w Kraśniku. - Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w poprzedniej kadencji, kiedy obecny wójt gminy Dzierzkowice Marcin Gąsiorowski sprawował mandat radnego powiatu i jednocześnie pracował jako sekretarz w gminie Dzierzkowice.

Jarosław Czerw nie odbiera telefonu.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mieszkaniec / 2 czerwca 2015 o 13:19

A co ma dop tego P. Potocka skoro nie ona już to redagowała :D

Avatar
maurycy / 15 marca 2015 o 20:21

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budowy zdań -treść) ośmiesza nas na arenie wojewódzkiej. Mam nadzieję, że ani jeden egzeplarz tej książki nie opuści granic administracyjnych powiatu.Proszę poczytać to wiekopomne dzieło na stronie starostwa. Nie krytykuję samego pomysłu, do zwolnienia z roboty są osoby, ktore tak okaleczyły publikację. Panie seckretarzu, czy juz Pan to czytał? nie bolały Pana nerwy? Ku Pańskim przemyśleniom poddaję ten wpis

o matko kochana.Obejrzałem toto! pokazaem cioci która uczy polskiego w Lublinie.Ręce załamała, Masz rację, wstyd dla gminy, tylko pani Potocka taka nie do oderwania była od stołka sekretarz do tego pani dtrektor.To te panie korektorki i redaktorki.Wstyd, masz rację, wstyd

o matko kochana.Obejrzałem toto! pokazaem cioci która uczy polskiego w Lublinie.Ręce załamała, Masz rację, wstyd dla gminy, tylko pani Potocka taka nie do oderwania była od stołka sekretarz do tego pani dtrektor.To te panie korektorki i redaktorki.Wstyd, masz rację, wstyd

rozwiń
Avatar
Doda / 8 marca 2015 o 10:11

Probonuję przeniesienie do fabryki, byłby napewno zadowolony pan sekretarz. Na taśmie dobra praca.

B)

Avatar
jestem po maturze / 5 marca 2015 o 13:03

Do"Szymka"hyba sam nie wierzysz cco piszesz albo nie znasz Pana Cz-wielkiego od 01.01.15r Sekretarza.Współczuje tylko Wójtowi , bo sam będzie musiał odwalać za niego robotę.Szkoda Gościeradowa!!!

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budowy zdań -treść) ośmiesza nas na arenie wojewódzkiej. Mam nadzieję, że ani jeden egzeplarz tej książki nie opuści granic administracyjnych powiatu.Proszę poczytać to wiekopomne dzieło na stronie starostwa. Nie krytykuję samego pomysłu, do zwolnienia z roboty są osoby, ktore tak okaleczyły publikację. Panie sekretarzu, czy juz Pan to czytał? nie bolały Pana nerwy? Ku Pańskim przemyśleniom poddaję ten wpis

 
 
 

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budow... rozwiń

Avatar
bbb / 13 stycznia 2015 o 17:30

A ten wymagany staż pracy to ile miał wynosić ?

Pewnie niewiele mniej niż ma pan Cz, oraz nie za dużo, aby przypadkiem nie znalazł się ktoś bardziej doświadczony.

Nowy wójt chyba nie wie co robi ratując tyłek byłemu wicestaroście,

Avatar
ACCOR / 30 grudnia 2014 o 14:37

Niech podejdzie odpowiedzialnie pan Cz. i stażystom pomoże, jak oni jemu pomagali i stali za plecami ręka rękę myjąc. Cz.wysoko zaszedł - będzie sekretarzem, zamiast na budowie pracować.

Avatar
Luki / 29 grudnia 2014 o 11:14

Stażyści jak stażyści, ale ci etatowi pracownicy starostwa i jednostek podległych co zawsze przy jego boku byli na każde skinienie, to mają dopiero stresa. Przecież urząd gminy w Gościeradowie ich wszystkich nie przejmie, chociaż oni chcieliby tam gdzie ich guru. 

Avatar
gość / 29 grudnia 2014 o 10:59

kurde i co teraz zrobią liczni stażyści zatrudnieni przez Cz. , gdzie oni znajdą pracę ? tak liczyli na to że zostanie on burmistrzem, tak dumnie przy nim czuwali a tu bęc.

jak dobrze być zdrowym na umyśle i nie poddawać się trendom ówczesnej władzy :D

Avatar
beny / 29 grudnia 2014 o 10:39

nareszcie się go pozbyli ze starostwa i krasnika teraz czas sie pozbyc bilborda prawdziwego sekretarza który stoi na piaskach i straszy swoim śmiesznym  wizerunkiem już jego czas sie skonczył .         

Avatar
Ja / 27 grudnia 2014 o 15:17

Eryk, czerwony był dla mnie też bardzo złośliwy, szkoda że nie widziałeś.

Avatar
mieszkaniec / 2 czerwca 2015 o 13:19

A co ma dop tego P. Potocka skoro nie ona już to redagowała :D

Avatar
maurycy / 15 marca 2015 o 20:21

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budowy zdań -treść) ośmiesza nas na arenie wojewódzkiej. Mam nadzieję, że ani jeden egzeplarz tej książki nie opuści granic administracyjnych powiatu.Proszę poczytać to wiekopomne dzieło na stronie starostwa. Nie krytykuję samego pomysłu, do zwolnienia z roboty są osoby, ktore tak okaleczyły publikację. Panie seckretarzu, czy juz Pan to czytał? nie bolały Pana nerwy? Ku Pańskim przemyśleniom poddaję ten wpis

o matko kochana.Obejrzałem toto! pokazaem cioci która uczy polskiego w Lublinie.Ręce załamała, Masz rację, wstyd dla gminy, tylko pani Potocka taka nie do oderwania była od stołka sekretarz do tego pani dtrektor.To te panie korektorki i redaktorki.Wstyd, masz rację, wstyd

o matko kochana.Obejrzałem toto! pokazaem cioci która uczy polskiego w Lublinie.Ręce załamała, Masz rację, wstyd dla gminy, tylko pani Potocka taka nie do oderwania była od stołka sekretarz do tego pani dtrektor.To te panie korektorki i redaktorki.Wstyd, masz rację, wstyd

rozwiń
Avatar
Doda / 8 marca 2015 o 10:11

Probonuję przeniesienie do fabryki, byłby napewno zadowolony pan sekretarz. Na taśmie dobra praca.

B)

Avatar
jestem po maturze / 5 marca 2015 o 13:03

Do"Szymka"hyba sam nie wierzysz cco piszesz albo nie znasz Pana Cz-wielkiego od 01.01.15r Sekretarza.Współczuje tylko Wójtowi , bo sam będzie musiał odwalać za niego robotę.Szkoda Gościeradowa!!!

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budowy zdań -treść) ośmiesza nas na arenie wojewódzkiej. Mam nadzieję, że ani jeden egzeplarz tej książki nie opuści granic administracyjnych powiatu.Proszę poczytać to wiekopomne dzieło na stronie starostwa. Nie krytykuję samego pomysłu, do zwolnienia z roboty są osoby, ktore tak okaleczyły publikację. Panie sekretarzu, czy juz Pan to czytał? nie bolały Pana nerwy? Ku Pańskim przemyśleniom poddaję ten wpis

 
 
 

Pierwszy przykład umiejętności sekretarza mamy już! otóż wydawnictwo promujące naszą gminę! chyba to nie sekretarz  pozwolił wójtowi legitymizować swoją twarzą tę radosną twórczość.Brak elementarnej wiedzy korektorów na temat czasów i trybów o liczebnikach (kolejny, kolejna, następny aż strach sie wypisywać) obowiązujących w jęz.polskim. Panie redaktorki/korektorki dopuściły do druku bardzo radosną tworczość na poziomie uczniów gimnazjum. O ile zdjęcia i zamysł są na dobrym poziomie o tyle zawartość merytorycznnej budow... rozwiń

Avatar
bbb / 13 stycznia 2015 o 17:30

A ten wymagany staż pracy to ile miał wynosić ?

Pewnie niewiele mniej niż ma pan Cz, oraz nie za dużo, aby przypadkiem nie znalazł się ktoś bardziej doświadczony.

Nowy wójt chyba nie wie co robi ratując tyłek byłemu wicestaroście,

Avatar
ACCOR / 30 grudnia 2014 o 14:37

Niech podejdzie odpowiedzialnie pan Cz. i stażystom pomoże, jak oni jemu pomagali i stali za plecami ręka rękę myjąc. Cz.wysoko zaszedł - będzie sekretarzem, zamiast na budowie pracować.

Avatar
Luki / 29 grudnia 2014 o 11:14

Stażyści jak stażyści, ale ci etatowi pracownicy starostwa i jednostek podległych co zawsze przy jego boku byli na każde skinienie, to mają dopiero stresa. Przecież urząd gminy w Gościeradowie ich wszystkich nie przejmie, chociaż oni chcieliby tam gdzie ich guru. 

Avatar
gość / 29 grudnia 2014 o 10:59

kurde i co teraz zrobią liczni stażyści zatrudnieni przez Cz. , gdzie oni znajdą pracę ? tak liczyli na to że zostanie on burmistrzem, tak dumnie przy nim czuwali a tu bęc.

jak dobrze być zdrowym na umyśle i nie poddawać się trendom ówczesnej władzy :D

Avatar
beny / 29 grudnia 2014 o 10:39

nareszcie się go pozbyli ze starostwa i krasnika teraz czas sie pozbyc bilborda prawdziwego sekretarza który stoi na piaskach i straszy swoim śmiesznym  wizerunkiem już jego czas sie skonczył .         

Avatar
Ja / 27 grudnia 2014 o 15:17

Eryk, czerwony był dla mnie też bardzo złośliwy, szkoda że nie widziałeś.