Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 kwietnia 2010 r.
13:50
Edytuj ten wpis

Zniszczył szopkę bożonarodzeniową, wpadł po Wielkanocy (wideo)

Autor: Zdjęcie autora er
0 6 A A

Policjanci zatrzymali wczoraj mężczyznę, który w Nowy Rok po pijanemu zdemolował Szopkę Bożonarodzeniową ustawioną w centrum Kraśnika. To 22-letni Krzysztof M. Przyznał się do winy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niszczenie szopki zarejestrowała kamera z monitoringu. Na zapisie widać jak nocą podchodzi do niej dwóch mężczyzn.

- Jednemu z nich najprawdopodobniej nie pasowało ustawienie stojących tam postaci, dlatego wszedł do środka i zaczął je rozbijać – mówi Janusz Majewski, z policji w Kraśniku. - Drugi z mężczyzn próbował powstrzymać swojego kolegę.

Wandal był silniejszy. Zniszczył kilka przedmiotów. Straty oszacowano na 2,5 tys. złotych. Policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu. Pokazywali je w internecie. Liczyli, że ktoś rozpozna wandala. Nic to nie dało.

- Do ustalenia nazwiska sprawcy przyczyniły się ustalenia operacyjne – dodaje Majewski.

Wczoraj policjanci zatrzymali Krzysztofa M. Przywieźli go na przesłuchanie. Mężczyzna przyznał się do winy. Żałował tego co zrobił Tłumaczył, że szopkę zniszczył, bo był pijany i sfrustrowany. A niszcząc postaci chciał odreagować.

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Chce być skazany na 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, zobowiązał się też zapłacić za szkody.



Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik / 11 kwietnia 2010 o 12:40
Dajcie tego sku***syna w moje ręce to mu wymierzę odpowiednią kare!!! W głowie się nie mieści co to się dzieje z tymi gówniarzami.
Avatar
wodnik / 9 kwietnia 2010 o 16:12
"Wódka jest dla mądrych ludzi, a nie dla BARANÓW!!! Barany piją wodę z wiadra albo zsiadłe mleko! Co najwyżej sraczki dostaną!!!"
Avatar
Tomasz / 9 kwietnia 2010 o 15:11
Wściekł się że osioł i baran stoją przy żłobku a nie on
Avatar
Jan / 9 kwietnia 2010 o 14:35
Zaimponował mi koleś, co za odwaga. Pójdę w jego ślady i też spuszczę łomot manekinowi w sklepie!!!!!
Avatar
jk / 9 kwietnia 2010 o 14:27
Przecież tam jest dwóch baranów, dlaczego mowa o jednym?
Avatar
muaaaaaa / 9 kwietnia 2010 o 14:23
widać ze idiota....moze go mama w glowe kopala jak byl maly.efekty widac do dzis
Avatar
czytelnik / 11 kwietnia 2010 o 12:40
Dajcie tego sku***syna w moje ręce to mu wymierzę odpowiednią kare!!! W głowie się nie mieści co to się dzieje z tymi gówniarzami.
Avatar
wodnik / 9 kwietnia 2010 o 16:12
"Wódka jest dla mądrych ludzi, a nie dla BARANÓW!!! Barany piją wodę z wiadra albo zsiadłe mleko! Co najwyżej sraczki dostaną!!!"
Avatar
Tomasz / 9 kwietnia 2010 o 15:11
Wściekł się że osioł i baran stoją przy żłobku a nie on
Avatar
Jan / 9 kwietnia 2010 o 14:35
Zaimponował mi koleś, co za odwaga. Pójdę w jego ślady i też spuszczę łomot manekinowi w sklepie!!!!!
Avatar
jk / 9 kwietnia 2010 o 14:27
Przecież tam jest dwóch baranów, dlaczego mowa o jednym?
Avatar
muaaaaaa / 9 kwietnia 2010 o 14:23
widać ze idiota....moze go mama w glowe kopala jak byl maly.efekty widac do dzis
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu 0 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 36 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!