Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

30 grudnia 2017 r.
19:05

2017: 10 najciekawszych restauracji w Lublinie

1 9 A A

Za każdą stoi talent właściciela lub szefa kuchni, ciężka praca załogi i szczęście. Nasz ranking jest subiektywny, a restauracje wymieniamy w porządku alfabetycznym

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 01:00
Czaecia Łapa ..... czyli bistro ????
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 00:58
Kebab u " prawdziwego ;))) jest dla "chłopaków do wzięcia" ;)))) czyli kratynów :)))
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 00:55
Hahahhaa::))))))( połowa z tych "restauracji" właśnie bankrutuje :) kto wymyślił ten nonsensowny i nieaktualny ranking ? :)))
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 21:19
A gdzie można zjeść dobrego mielonego z marchewką i groszkiem - chyba pośpiech na Lubartowskiej
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:57
Czyli już wiadomo, gdzie NIE należy chodzić, bo słabe...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:52
Do d...są lubelskie restauracje,poszedłem do jednej,poprosiłem hot doga i nie mieli!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:49
Ja uwielbiam restaurację"Kebab u prawdziwego Polaka".
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 19:17
Wg mnie brakuje w tym zestawienie restauracji z hotelu " Wieniawski" przy Sadowej! Swietne, elegancko podane potrawy i bardzo dobra dyskretna obsluga.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 19:28
-1
JA tam chodzę do restauracji zjeść, a nie zwiedzać. Weźmy taką restaurację jak macdonald....
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 01:00
Czaecia Łapa ..... czyli bistro ????
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 00:58
Kebab u " prawdziwego ;))) jest dla "chłopaków do wzięcia" ;)))) czyli kratynów :)))
Avatar
Gość / 31 grudnia 2017 o 00:55
Hahahhaa::))))))( połowa z tych "restauracji" właśnie bankrutuje :) kto wymyślił ten nonsensowny i nieaktualny ranking ? :)))
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 21:19
A gdzie można zjeść dobrego mielonego z marchewką i groszkiem - chyba pośpiech na Lubartowskiej
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:57
Czyli już wiadomo, gdzie NIE należy chodzić, bo słabe...
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:52
Do d...są lubelskie restauracje,poszedłem do jednej,poprosiłem hot doga i nie mieli!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 20:49
Ja uwielbiam restaurację"Kebab u prawdziwego Polaka".
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 19:28
-1
JA tam chodzę do restauracji zjeść, a nie zwiedzać. Weźmy taką restaurację jak macdonald....
Avatar
Gość / 30 grudnia 2017 o 19:17
Wg mnie brakuje w tym zestawienie restauracji z hotelu " Wieniawski" przy Sadowej! Swietne, elegancko podane potrawy i bardzo dobra dyskretna obsluga.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.