Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

11 kwietnia 2013 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Irish Pub U Szewca w Lublinie (recenzja)

51 62 A A
Irish Pub U Szewca w Lublinie (Maciej Kaczanowski)
Irish Pub U Szewca w Lublinie (Maciej Kaczanowski)

Do tej wizyty sądziłem, że najgorzej jada się w Niedrzwicy (Siedlisko Folkloru Marzanna). Teraz wiem, że jeszcze gorzej jedzą Anglicy i Irlandczycy w Pubie U Szewca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Polacy wzięli się na sposób: zamawiają piwo, Szewskie bułeczki i krążki cebulowe. A piwa są U Szewca nie z tej ziemi. Prym wiedzie Palec biskupa (Bishops Finger), piwo, którego nazwa pochodzi od drogowskazu na drodze do arcybiskupstwa w Canterburry.

Palec biskupa wciąż zachwyca mnie szlachetną gorczyczką, wytwornym smakiem chmielu Goldings. Po kolejnych łykach na podniebieniu objawiają się nuty rodzynek, wanilii, goździków a nawet owocowej tarty.

Bishops Finger jest składnikiem dania z wołowiny, którego recepturę opracowano w browarze Shepherd Neame, który warzy Palec biskupa. Danie składa się z wołowiny, ziemniaków, jabłek doprawionych cynamonem i piwa Bishops Finger.

Wnętrze jest klimatyczne. Atmosfera jak w najlepszych pubach Pragi. Tłoczno i gwarno. Z radością zajęliśmy stolik przy oknie na pierwszym piętrze, skąd obłędnie widać fundamenty fary. Zamówiliśmy Szewskie bułeczki za 4 zł i kalmary panierowane za 11.

Od razu także zupy: Rosół domowy z makaronem za 5 zł i Żurek staropolski za 10. Spore czekanie umilił Paulaner z beczki za 12 zł i zielony sok bananowy za 8 zł. Dostaliśmy i przekąski i zupy na raz. Na pytanie do kelnerki: Czemu tak? – wyjaśniła, że na kuchni jest młyn i kucharze muszą szybko wydawać dania.

Bułeczki były pyszne, kalmary marne, z lekka zalatujące rozmrożoną lodówką i nijaką panierką. Po kilku piwach już to dla klientów nie będzie miało znaczenia.

Zupy nie są specjalnością tego zakładu. O ile rosołek błysnął domowym smakiem, to żurek był kompletnie nijaki. Ani słodki ani kwaśny, ani łagodny ani pikantny, coś między krupnikiem, ziemniaczaną i białym barszczem.

Zapytaliśmy kelnerkę o dwa najsłynniejsze dania, które zamawiają obcokrajowcy. I je zamówiliśmy. Ja "Wołowinę po irlandzku” duszoną w piwie z warzywami, pomidorami, ziemniakami przekładanymi plastrami boczku za 30 zł, M. zamówiła Fish&Chips, tradycyjną potrawę z Wysp Brytyjskich. Czyli filet z dorsza w cieście piwnym, domowymi frytkami i groszkiem z patelni za 25 zł. Oraz Palec biskupa za 11 zł.

Choć zamówiłem wołowinę, miałem ochotę na dorsza. No i wpadka. Frytki zimne, groszek nad wyraz smutny a dorsz? Z trudem przebiłem się przez zapiekłą skorupę, która miała być panierką. Zero smaku, zero wyrazu. A to, co było w środku mogło być dorszem. Ale równie dobrze morszczukiem. Rozmrożone, niczym nie doprawione, jałowe. Współczułem Anglikom, że mają tak marną kuchnię.

A moja wołowina po irlandzku była najzwyklejszą zapiekanką, w której kwaśny smak przecieru zabił smak całej reszty. Albo kucharze U Szewca palą i smaku nie mają, albo jest im z górki, bo i tak ruch jest na okrągło.

Zapłaciliśmy 113 zł. Trzy gwiazdki. Jedna za klimat, druga za Palec biskupa i pasję barmanów, trzecia za widoki z okna. Jedzenie pomińmy.

Pub U Szewca w Lublinie
Lublin, ul. Grodzka 18
tel. 81 532 82 84
Czynne: poniedziałek - czwartek od 9.30 do 01, piątek-sobota do 3 rano, niedziela do 24.
Można płacić kartą.

Partner Przewodnika

Partnerem Przewodnika jest Old Poland. Wielkie Polskie Sery. Old Poland to marka najlepszych serów długodojrzewających produkowanych w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marian / 14 maja 2016 o 17:26
Pytamy kelnerke ile kosztowalaby butelka wodki mowi ze tyle a tyle. Ok. To poprosimy. Przy rachunku okazalo sie ze policzyli duzo wiecej, wiec kulturalnie chcielismy sprawe zalatwic.. Ale niestety wyszlismy na jakichś oszustów conie chcą zapłacić.. Obsługa to prostacy.. Omijać...
Avatar
Gość / 18 lutego 2014 o 09:17
UWAGA OSZUŚCI!!! Jeżeli planujesz wyjście ze znajomymi na piwo U Szewca proś kelnerkę o zapisywanie ilości przyniesionego piwa lub płać od razu. My wypiliśmy w pięcioro 14 piw a kelnerka naliczyła 20 (oszukali na 60 zł), menadżer nie chcąc wchodzić w dyskusję wezwał od razu ochronę. Dodam, że nikt się nie awanturował, nie groził, tylko chcieliśmy wyjaśnić zaistniałą niesmaczną sytuację. Cóż ten lokal został skreślony z naszej listy, znajomych też nie omieszkaliśmy powiadomić. Sami tracą...

Avatar
michał / 8 sierpnia 2013 o 16:16

wszystko ładnie pięknie ale jest 1 toaleta gdzies na koncu przed tą salką !!! na tyle osób ! to jakas kpina ale coz jak goscie są...

Avatar
Łukasz / 10 maja 2013 o 15:46
[quote name='Aga' timestamp='1365684709' post='757567']
Cóż "Szewca" znam od dawien dawna..... Gdy nie było zbyt wielkiego wyboru na naszej starówce. Aczkolwiek to nie brak miejsca na długie wieczorne spotkania ze znajomymi nas tam prowadziły.... klimat, obsługa, jedzonko... Niestety z czasem, już nawet nie wiem od kiedy TAK bardzo lubiane przez nas miejsce zaczęło zbierać liczne minusy. Potrawy przekąski tam serwowane nie mają już nic z wcześniejszego smaku. Forma podania też ma wile do życzenia. Piwa z beczki nie pierwszej jakości i nie dobijające do pół litra. Grzańce lekko przygrzane piwko z kropelką dodatków Opryskliwa obsługa. Aż strach zwrócić uwagę że coś nie tak w obawie co będzie gratisem do reklamacji.
Pamiętam jedną taką reklamację. Grzaniec okazał się zimny. Po prośbie o podgrzanie wrócił, owszem gorący, ale.... w kubełku zostało 2/3 poprzedniej zawartość. Kelnerka na pytanie co się stało z częścią piwa odpowiedziała że wyparowało przy podgrzaniu Nawet nie przeprosiła.
Pełna profesjonalka
Obecnie tylko z sentymentu zaglądamy tam ze znajomymi na jedno piwko i to z butelki.
Knajpa bazuje na dawnej marce. Ale nic już z niej nie ma
[/quote]

mnie raz tam babsztyl za oszewe złapał że mam płacić jak szedłem do ubikacji (przy stole były wciąż 4 osoby); wcześniej przegoniono nas z wygodnego stolika twuerdząc że jest nas za mało, siedliśmy za niewygodną ławą na 1-ym piętrze, a po kwadransie ten stolik z którego nas przegoniono zajął totalnioe pijany prosiak, tyle ze w garniturze, z kolegą i jakimś smutnym "gorylem" i pili wódę, było ich 3 co już wystarczało by dostać ten stolik, było to już dawno temu, nie byłem tam od tamtej pory
[quote name='Aga' timestamp='1365684709' post='757567']
Cóż "Szewca" znam od dawien dawna..... Gdy nie było zbyt wielkiego wyboru na naszej starówce. Aczkolwiek to nie brak miejsca na długie wieczorne spotkania ze znajomymi nas tam prowadziły.... klimat, obsługa, jedzonko... Niestety z czasem, już nawet nie wiem od kiedy TAK bardzo lubiane przez nas miejsce zaczęło zbierać liczne minusy. Potrawy przekąski tam serwowane nie mają już nic z wcześniejszego smaku. Forma podania też ma wile do życzenia. Piw... rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2013 o 01:10
Avatar
yogi / 19 kwietnia 2013 o 14:00
Juz tam nic nie zamowie a nawet zmienie lokal. Ida na ilosc a nie jakosc
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2013 o 14:29
Dzień dobry !
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 23:03
Prokuratura !
Prokuratura powinna się tym zająć !
Jeśli to jest prawda co jest powyżej napisane, to oznacza to jedno, że jest to nieuczciwa konkurencja, czyli nieuczciwe działanie na szkodę innych, ze strony berbelucha.
Tak być nie może, taki ktoś jak berbeluch powinien iść do pierdla, jeśli faktycznie się to potwierdzi.

[size=1]Ciekawe jaka byłaby jego "recenzja" z więzienia ?!
Czy też miałby problem do kucharza ? [/size][size=1] [/size]
Prokuratura !
Prokuratura powinna się tym zająć !
Jeśli to jest prawda co jest powyżej napisane, to oznacza to jedno, że jest to nieuczciwa konkurencja, czyli nieuczciwe działanie na szkodę innych, ze strony berbelucha.
Tak być nie może, taki ktoś jak berbeluch powinien iść do pierdla, jeśli faktycznie się to potwierdzi.

[size=1]Ciekawe jaka byłaby jego "recenzja" z więzienia ?!
Czy też miałby problem do kucharza ? [/size][size=1] [/size] rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 20:44
[quote name='Gość' timestamp='1365851441' post='758267']
No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[/quote]

[color=#ff0000]Udało mu się podejść dyrektora Nasalskiego od którego dzierżawi ten lokal na Złotej w Muzeum. Wziął go nalewkami i przychylnymi tekstami w byłym Dzienniku... W ten sposób załatwia wszystkie swoje interesy. Jak i souveniry czy gadżety . Wystarczy kilka razy przychylnie i ładnie napisać o kimś lub o czymś , [/color][color=#ff0000]i trafione…[/color]
[quote name='Gość' timestamp='1365851441' post='758267']
No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[/quote]

[color=#ff0000]Udało mu się podejść dyrektora Nasalskiego od którego dzierżawi ten lokal na Złotej w Muzeum. Wziął go nalewkami i przychylnymi tekstami w byłym Dzienniku... W ten sposób załatwia wszystkie swoje interesy. Jak i souveniry czy gadżety . Wystarczy kilka razy przychylnie i ładnie napisać o... rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 13:10
[quote name='Gość' timestamp='1365846675' post='758239']
[color=#0000FF][size=5]Dziennik już dawno rozwiązał umowę o pracę z tym redaktorem...Pozostały umowy sponsoringowe, taka jak ser. Z czego ma powstać ten przewodnik po knajpach i inne wydawnictwa. nic nie jest za darmo. Więc redaktorek sie stara jak może i połyka dodatki..[/size][/color].

[/quote]

No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[quote name='Gość' timestamp='1365846675' post='758239']
[color=#0000FF][size=5]Dziennik już dawno rozwiązał umowę o pracę z tym redaktorem...Pozostały umowy sponsoringowe, taka jak ser. Z czego ma powstać ten przewodnik po knajpach i inne wydawnictwa. nic nie jest za darmo. Więc redaktorek sie stara jak może i połyka dodatki..[/size][/color].

[/quote]

No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji. rozwiń
Avatar
Marian / 14 maja 2016 o 17:26
Pytamy kelnerke ile kosztowalaby butelka wodki mowi ze tyle a tyle. Ok. To poprosimy. Przy rachunku okazalo sie ze policzyli duzo wiecej, wiec kulturalnie chcielismy sprawe zalatwic.. Ale niestety wyszlismy na jakichś oszustów conie chcą zapłacić.. Obsługa to prostacy.. Omijać...
Avatar
Gość / 18 lutego 2014 o 09:17
UWAGA OSZUŚCI!!! Jeżeli planujesz wyjście ze znajomymi na piwo U Szewca proś kelnerkę o zapisywanie ilości przyniesionego piwa lub płać od razu. My wypiliśmy w pięcioro 14 piw a kelnerka naliczyła 20 (oszukali na 60 zł), menadżer nie chcąc wchodzić w dyskusję wezwał od razu ochronę. Dodam, że nikt się nie awanturował, nie groził, tylko chcieliśmy wyjaśnić zaistniałą niesmaczną sytuację. Cóż ten lokal został skreślony z naszej listy, znajomych też nie omieszkaliśmy powiadomić. Sami tracą...

Avatar
michał / 8 sierpnia 2013 o 16:16

wszystko ładnie pięknie ale jest 1 toaleta gdzies na koncu przed tą salką !!! na tyle osób ! to jakas kpina ale coz jak goscie są...

Avatar
Łukasz / 10 maja 2013 o 15:46
[quote name='Aga' timestamp='1365684709' post='757567']
Cóż "Szewca" znam od dawien dawna..... Gdy nie było zbyt wielkiego wyboru na naszej starówce. Aczkolwiek to nie brak miejsca na długie wieczorne spotkania ze znajomymi nas tam prowadziły.... klimat, obsługa, jedzonko... Niestety z czasem, już nawet nie wiem od kiedy TAK bardzo lubiane przez nas miejsce zaczęło zbierać liczne minusy. Potrawy przekąski tam serwowane nie mają już nic z wcześniejszego smaku. Forma podania też ma wile do życzenia. Piwa z beczki nie pierwszej jakości i nie dobijające do pół litra. Grzańce lekko przygrzane piwko z kropelką dodatków Opryskliwa obsługa. Aż strach zwrócić uwagę że coś nie tak w obawie co będzie gratisem do reklamacji.
Pamiętam jedną taką reklamację. Grzaniec okazał się zimny. Po prośbie o podgrzanie wrócił, owszem gorący, ale.... w kubełku zostało 2/3 poprzedniej zawartość. Kelnerka na pytanie co się stało z częścią piwa odpowiedziała że wyparowało przy podgrzaniu Nawet nie przeprosiła.
Pełna profesjonalka
Obecnie tylko z sentymentu zaglądamy tam ze znajomymi na jedno piwko i to z butelki.
Knajpa bazuje na dawnej marce. Ale nic już z niej nie ma
[/quote]

mnie raz tam babsztyl za oszewe złapał że mam płacić jak szedłem do ubikacji (przy stole były wciąż 4 osoby); wcześniej przegoniono nas z wygodnego stolika twuerdząc że jest nas za mało, siedliśmy za niewygodną ławą na 1-ym piętrze, a po kwadransie ten stolik z którego nas przegoniono zajął totalnioe pijany prosiak, tyle ze w garniturze, z kolegą i jakimś smutnym "gorylem" i pili wódę, było ich 3 co już wystarczało by dostać ten stolik, było to już dawno temu, nie byłem tam od tamtej pory
[quote name='Aga' timestamp='1365684709' post='757567']
Cóż "Szewca" znam od dawien dawna..... Gdy nie było zbyt wielkiego wyboru na naszej starówce. Aczkolwiek to nie brak miejsca na długie wieczorne spotkania ze znajomymi nas tam prowadziły.... klimat, obsługa, jedzonko... Niestety z czasem, już nawet nie wiem od kiedy TAK bardzo lubiane przez nas miejsce zaczęło zbierać liczne minusy. Potrawy przekąski tam serwowane nie mają już nic z wcześniejszego smaku. Forma podania też ma wile do życzenia. Piw... rozwiń
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2013 o 01:10
Avatar
yogi / 19 kwietnia 2013 o 14:00
Juz tam nic nie zamowie a nawet zmienie lokal. Ida na ilosc a nie jakosc
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2013 o 14:29
Dzień dobry !
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 23:03
Prokuratura !
Prokuratura powinna się tym zająć !
Jeśli to jest prawda co jest powyżej napisane, to oznacza to jedno, że jest to nieuczciwa konkurencja, czyli nieuczciwe działanie na szkodę innych, ze strony berbelucha.
Tak być nie może, taki ktoś jak berbeluch powinien iść do pierdla, jeśli faktycznie się to potwierdzi.

[size=1]Ciekawe jaka byłaby jego "recenzja" z więzienia ?!
Czy też miałby problem do kucharza ? [/size][size=1] [/size]
Prokuratura !
Prokuratura powinna się tym zająć !
Jeśli to jest prawda co jest powyżej napisane, to oznacza to jedno, że jest to nieuczciwa konkurencja, czyli nieuczciwe działanie na szkodę innych, ze strony berbelucha.
Tak być nie może, taki ktoś jak berbeluch powinien iść do pierdla, jeśli faktycznie się to potwierdzi.

[size=1]Ciekawe jaka byłaby jego "recenzja" z więzienia ?!
Czy też miałby problem do kucharza ? [/size][size=1] [/size] rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 20:44
[quote name='Gość' timestamp='1365851441' post='758267']
No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[/quote]

[color=#ff0000]Udało mu się podejść dyrektora Nasalskiego od którego dzierżawi ten lokal na Złotej w Muzeum. Wziął go nalewkami i przychylnymi tekstami w byłym Dzienniku... W ten sposób załatwia wszystkie swoje interesy. Jak i souveniry czy gadżety . Wystarczy kilka razy przychylnie i ładnie napisać o kimś lub o czymś , [/color][color=#ff0000]i trafione…[/color]
[quote name='Gość' timestamp='1365851441' post='758267']
No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[/quote]

[color=#ff0000]Udało mu się podejść dyrektora Nasalskiego od którego dzierżawi ten lokal na Złotej w Muzeum. Wziął go nalewkami i przychylnymi tekstami w byłym Dzienniku... W ten sposób załatwia wszystkie swoje interesy. Jak i souveniry czy gadżety . Wystarczy kilka razy przychylnie i ładnie napisać o... rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2013 o 13:10
[quote name='Gość' timestamp='1365846675' post='758239']
[color=#0000FF][size=5]Dziennik już dawno rozwiązał umowę o pracę z tym redaktorem...Pozostały umowy sponsoringowe, taka jak ser. Z czego ma powstać ten przewodnik po knajpach i inne wydawnictwa. nic nie jest za darmo. Więc redaktorek sie stara jak może i połyka dodatki..[/size][/color].

[/quote]

No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji.
[quote name='Gość' timestamp='1365846675' post='758239']
[color=#0000FF][size=5]Dziennik już dawno rozwiązał umowę o pracę z tym redaktorem...Pozostały umowy sponsoringowe, taka jak ser. Z czego ma powstać ten przewodnik po knajpach i inne wydawnictwa. nic nie jest za darmo. Więc redaktorek sie stara jak może i połyka dodatki..[/size][/color].

[/quote]

No ale ten typ ma swoją knajpę na starym mieście i to są jakieś kpiny że to właśnie on się bawi w ocenianie restauracji. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 2

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 22

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!