środa, 21 lutego 2018 r.

Kuchnia

Regulamin Konkursów Kulinarnych "Gotuj z Suliszem”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 maja 2010, 11:30

Regulamin Konkursów Kulinarnych organizowanych przez Dziennik Wschodni pod nazwą "Gotuj z Suliszem”.

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1
Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywają się konkursy pod nazwą "Gotuj z Suliszem” przeprowadzane wśród internautów na portalu www.dziennikwschodni.pl (serwis specjalny – Gotuj z Suliszem) , zwane dalej "konkursami”.

§ 2
1. Organizatorem konkursu są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa, Oddział w Lublinie – wydawca Dziennika Wschodniego z siedzibą przy ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, zwaną dalej Organizatorem
2. Sponsorami nagród są firmy współpracujące przy tworzeniu serwisu specjalnego "Gotuj z Suliszem” na portalu www.dziennikwschodni.pl, zwane dalej Sponsorami

§ 3
Celem konkursów jest zaangażowanie internautów we współtworzenie serwisu specjalnego "Gotuj z Suliszem” a także dzielenie się z innymi użytkownikami pomysłami na smaczne i zdrowe jedzenie.

§ 4
1. Sponsorami nagród są Sponsorzy.
2. Do wygrania są różnego rodzaju nagrody związane z szeroko pojętą sztuką kulinarną

II. UCZESTNICY KONKURSU I JEGO PRZEBIEG

§ 6
1. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie zarejestrowane na forum portalu www.dziennikwschodni.pl.

2. Konkursy polegają na wpisaniu pod odpowiednimi artykułami zamieszczonymi w serwisie specjalnym "Gotuj z Suliszem” na portalu www.dziennikwschodni.pl komentarzy w których zawarte będą oryginalne, autorskie, sprawdzone i przetestowane przepisy kulinarne dotyczące danej dziedziny w terminie dwóch tygodni od ogłoszenia konkursu

III. WARUNKI KONKURSU

§ 7
1. W celu wygrania jednej z nagród przeznaczonej na dany konkurs, uczestnik konkursu zobowiązany jest wpisać pod odpowiednim artykułem zamieszczonym w serwisie specjalnym "Gotuj z Suliszem” na portalu www.dziennikwschodni.pl komentarza w których zawarty będzie oryginalny, autorski, sprawdzony i przetestowany przepis kulinarny dotyczący danej dziedziny w terminie dwóch tygodni od ogłoszenia konkursu

2. O terminie zgłoszenia decyduje data wpisu na forum. Wszelkie zgłoszenia dokonane po upływie dwóch tygodni od daty ogłoszenia konkursu nie będą rozpatrywane.

3. Uczestnik konkursu, rejestrując się na forum, tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

4. W konkursach "Gotuj z Suliszem” nie mogą brać udziału członkowie rodzin Organizatora i Sponsorów

IV. NAGRODY

§ 8
1. Spośród zamieszczonych komentarzy Komisja Konkursowa składająca się z osób wskazanych przez Organizatora zwana w dalszej części regulaminu "Komisją” – tuż po zakończeniu poszczególnych konkursów wyłoni laureatów nagród.

2. Listy laureatów konkursów będą publikowane na stronie www.dziennikwschodni.pl oraz na łamach Dziennika Wschodniego w tydzień po wyłonieniu zwycięzców

3. Nagrody można odbierać osobiście w Dziale Marketingu Dziennika Wschodniego, w Lublinie przy ulicy Staszica 20 w terminie 14 dni od daty publikacji laureatów na łamach Dziennika Wschodniego oraz na www.dziennikwschodni.pl. W przypadku, gdy laureaci nie mogą osobiście odebrać wygranej, Dziennik Wschodni może wysłać nagrodę kurierem, ale tylko i wyłącznie na koszt laureata.

4. Po odbiór nagrody laureaci konkursu zobowiązani są zgłosić się z dokumentem potwierdzającym tożsamość. W przypadku nie odebrania nagród w w/w terminie nagrody przechodzą na konto Organizatora.

5. Nagrody nie podlegają wymianie na jakikolwiek ekwiwalent.

V. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, 00-838 Warszawa (administrator danych osobowych) podanego przeze siebie podczas rejestracji na forum internetowym www.dziennikwschodni.pl adresu e-mail w celach marketingowych oraz na przekazywanie tych danych do Pro Media Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. Powstańców Śl. 9, 45-086 Opole oraz spółek powiązanych kapitałowo z administratorem danych osobowych .Oświadcza, że został/a poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, a także dobrowolności ich podania.

V. REKLAMACJE

§ 9
1. Reklamacje uczestników Konkursu będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu poprzez nadesłanie pisemnej skargi wraz z jej uzasadnieniem na adres Organizatora. Reklamacje może wnieść przedstawiciel ustawowy uczestnika konkursu. Brak doręczenia reklamacji w powyższym terminie przyjmuje się za zrzeczenie wszelkich roszczeń względem Organizatora. Dla zachowania terminu do złożenia reklamacji wystarczy wysłanie przed jego upływem listu poleconego na adres Organizatora.

2. Reklamacje wynikające z Konkursu będą rozpatrywane przez Komisję Konkursową w terminie 14 dni od ich otrzymania, a jej rozstrzygnięcia będą ostateczne. O rozstrzygnięciu składający reklamację zostanie powiadomiony listem poleconym.

VI. POSTANOWIENIA KONCOWE

§ 10
Regulamin w jego pełnym brzmieniu jest dostępny do wglądu dla uczestników konkursu w siedzibie Organizatorów oraz na www.dziennikwschodni.pl (serwis Gotuj z Suliszem)

§ 11
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie bez podania przyczyny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Ever1988
janina
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Ever1988
Ever1988 (9 marca 2012 o 12:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Now I know [url=http://www.cheaphandbags2sale.com/]Louis Vuitton Handbags[/url] that in order to grow and flourish I must spare no efforts in doing things and keep a little in advance of the times.Those who reach the top [url=http://www.cheaphandbags2sale.com/]Gucci Handbags[/url] are the ones who are not content with doing only what are required of them.They do more.They go the extra mile.And another.Now I know that I cannot pursue [url=http://www.cheaphandbags2sale.com/louis-vuitton-handbags-c-65.html]Cheap Louis Vuitton Handbags[/url] a worthy [url=http://www.cheaphandbags2sale.com/louis-vuitton-handbags-c-65.html]Gucci Handbags Sale[/url] goal,steadily and persistently, with all the powers of my mind and yet fail.If I focus the rays of sun with a burning glass,even in the coldest days of winter,I can kindle a fire with ease.
Rozwiń
janina
janina (7 lutego 2012 o 14:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Makowiec na cieście francuskim
Ciasto ze składników: 30 dag masła, 30 dag mąki, 3 żółtka, 3 łyżki wody, odrobinkę proszku do pieczenia, zagnieść, podzielić na dwie części.
Mak; składniki - 30 gad maku, 6 żółtek, 15 dag orzechów włoskich, 10 dag rodzynek, 30 dag cukru pudru, 9 białek, olejek migdałowy, 1 łyżeczka proszku do pieczenia.Mak sparzyc i zemleć(lub gotowy zmielony), utrzeć żółtka z cukrem pudrem, dodawać mak i resztę składników, mieszając, Ubić pianę z białek i wymieszać z resztą.
Położyć w blaszce: ciasto,mak,ciasto. Piec w temp. 180-200 C przez 40-50min. Przepis sprawdzony, zaczerpnięty z książki "103 ciasta siostry Anastazji"
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!