Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kuchnia

17 grudnia 2012 r.
15:35
Edytuj ten wpis

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna (recenzja)

11 32 A A
 (Waldemar Sulisz)
(Waldemar Sulisz)

Po raz pierwszy zostawiliśmy drugie dania na talerzach. Sum w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzony nie miał smaku, a marny sos w towarzystwie rozmrożonych warzyw z wody wołał o pomstę do nieba. Moja gicz cielęca na sosie chrzanowym podana nie widziała jakiejkolwiek marynaty poza saletrą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ale od początku. Siedlisko Folkloru zimą robi wrażenie. W środku jest przytulnie, dwa kominki grzeją na całego. Karta jest bardzo obszerna. Ponad sto potraw robi wrażenie. I jest dowodem na to, że większość dań to gotowce, które się rozmraża, podgrzewa i oblewa sosami. Jechaliśmy do Marzanny z duszą na ramieniu, bo na znanym portalu, w którym internauci oceniają restauracje – recenzje dla niedrzwickiej restauracji nie są korzystne.

Zaczęliśmy od deski "Serowa uczta” za 18 zł. Pięć rodzajów serów pachniało świeżością, z dobrym wiejski chlebem i masełkiem nastroiły nas optymistycznie. Przemiła kelnerka zgodziła się, żeby zamówić po pół porcji zakąsek na gorąco. Wybraliśmy Bigos sołtysowy (9 zł), Świeżyznę świniową w cebuli duszoną (14 zł) oraz Żołądki gęsie z wędzonką za 13 zł. Bigos, z którego słynie Marzanna, był jedynie kwaśną kapustą barwioną przecierem pomidorowym. Świeżonka – niby świeża – miała dziwny, lekko kwaskowaty smak. Ale najgorzej było z żołądkami. Czerwone od saletry, podane ze znów skwaśniałą cebulą i boczkiem nadawały się do kosza.

M. zamówiła Boszcz czerwony z kołdunem za 8 zł, ja Poliwkę na grzybach z kluseczkami za 10 zł. Moja grzybowa była świeżo ugotowana, delikatna, domowa. Za to barszcz zniszczył kwasek cytrynowy i spowodował, że smak kołdunów trudno było zidentyfikować.

Kiedy w karcie zobaczyłem Gicz cielęcą na chrzanie podaną (8 zł za 100 g), w sercu pojawiła się nadzieja. Uwielbiam to delikatne mięso. M. skusiła się na specjalność szefa, czyli Suma w ogórach z kwaśną śmietaną uwarzonego (14 zł za 100 g). Ja zamówiłem ziemniaki opiekane, M: warzywa z wody. Kiedy zobaczyłem gicz wiedziałem, że kucharz poległ na całej linii. Pod skórką kryło się mięso bez smaku, które nie widziało marynaty. Poza saletrą. W dodatku marchewka z groszkiem smakowała gorzej niż w szpitalu. Gicz nadawała się do utylizacji.

Jeszcze gorzej było z sumem, oblanym strasznym sosem. Warzywa zdążyły rozmarznąć, kucharz zdążył podgrzać je w mikrofali, sączyła się z nich wilgoć. Sum, który ma przepyszne mięso, smakował jak kurczak, który leżał przy rybie. Siedzieliśmy przy stole, osowiali z rozpaczy, że można tak "spaprać” drugie dania. Zresztą w karcie ten termin występuje, możecie zamówić mięso w mące spaprane. Nie mieliśmy siły na deser. Na odchodne kelnerka obdarowała nas kalendarzem.

Nasza ocena? Zapłaciliśmy ponad 130 zł. Były to źle wydane pieniądze i jedzenie, w którym smak próbuje się oszukać skwarkami, przaśną nazwą i folklorem.

Restauracja Siedlisko Folkloru Marzanna
Ul. Krakowska 111, Niedrzwica Kościelna, tel. (81) 511 69 19
Czynne codziennie od 8 do 23, czwartek do niedzieli do 24
Można płacić kartą.


Partner Przewodnika

Partnerem Przewodnika jest Old Poland. Wielkie Polskie Sery. Old Poland to marka najlepszych serów długodojrzewających produkowanych w Polsce. Smakiem i jakością dorównuje najbardziej znanym europejskim serom, pochodzącym ze Szwajcarii, Holandii, Włoch czy Francji.



Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 o 10:16

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 o 13:35
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:53
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 o 08:20
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 o 14:35
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 o 13:24
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 o 12:30
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 o 06:50
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 o 21:55
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 o 21:55
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
Ola / 29 lipca 2013 o 10:16

Jeśli ktoś poszukuje oferty weselnej tego miejsca, kompleksowy opis macie tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Siedlisko-Folkloru-Marzanna.html

Avatar
Ania / 3 stycznia 2013 o 13:35
Zgad, sie z recenzja. To juz nie jest dawna marzanna.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2012 o 11:53
[quote name='pin' timestamp='1355988006' post='711857']
Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[/quote]

Oj pin, to wcale nie jest śmieszne tylko prawdziwe i smutne.
Staraj się czytać ze zrozumieniem.
Avatar
pin / 20 grudnia 2012 o 08:20
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[/quote]

Poczucie humoru widzę na najwyższym poziomie. Polecam zrozumieć "a na poważnie"
[quote name='zdegustowany' timestamp='1355916601' post='711439']
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pan... rozwiń
Avatar
cest / 19 grudnia 2012 o 14:35
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane.
Ten dziennikarz to jakiś totalny ochłap , który za marny grosik daje się wciągać w takie chore gierki. Sam do niczego w zyciu dojsc nie potrafi, a i innym mniej sprytnym pomaga. jak się łba do interesu nie ma, to się wyczynia takie rzeczy,coby zaszkodzić, a nóż się uda... ale zło zawsze wraca, niech pan pamięta.
w restauracji jedzenie jest smaczne, i ceny nie są wcale wygórowane. rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 o 13:24
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić coś wręcz odwrotnego.
Ten pan dziennikarz chyba za dużo naoglądał się filmów trzeciej klasy, w których różni "sprawdzacze" decydują o "być albo nie być" jakiejś restauracji/jadłodajni/knajpy.
Uważam jednak że ten artykuł i te wszystkie nieprzychylne opinie na tym forum odniosą wręcz przeciwny skutek do tego jaki jest celem nieprzyjaciół/konkurentów tej restauracji.
Każdy będzie chciał sam osobiście się przekonać czy to prawda czy też nie, a tym bardziej obsługa i kucharze tej restauracji zrobią wszystko żeby potwierdzić tylko wysoką klasę i poziom tej kuchni.
Dlatego będzie jeszcze więcej klientów niż do tej pory. W myśl zasady że prawdziwa cnota krytyk się nie boi, czy jakoś tak to było. Oliwa zawsze sprawiedliwa na wierzch wypływa, a wszystkim wątpiącym i innym zawistnikom życzę smacznego i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
Swoją drogą zaintrygował mnie ten artykuł.
Nigdy nie byłem w tamtych rejonach Polski i piszę z daaaleka.
Jednakże nie chce mi sie wierzyć w te wszystkie nieprzychylne posty, które w większości występują na tym forum.
To rzeczywiście "pachnie mi" trochę krecią robotą konkurencji, ewentualnie brakiem sympatii ze strony dziennikarza. Osobiście nie podoba mi się takie zachowanie dziennikarza, stawianie się w roli "Pana Boga", który jak tylko zechce to może kogoś zgnoić w mediach, a jak zechce to może zrobić ... rozwiń
Avatar
zdegustowany / 19 grudnia 2012 o 12:30
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[/quote]
Ciekawe, czy mąż widział ten tekst - pierwsze zdanie to groźba karalna rzucona pod jego adresem...
widać, że ani na prawie, ani na kuchni, ani na budownictwie, o gramatyce już nie wspomnę, się Pani nie zna, więc mam nadzieję, że bywalcy Marzanny przyznają mi rację, iż komentarz ten zawiera więcej kłamstw niż prawdy.
I dodatkowo obraźliwe słowa rzucone pod adresem, hmm.. wszystkich ludzi(?) to akt jakiejś dziwnej agresji.
Niech Pani męża karmi w Warszawie, skoro "dziki wschód" Pani nie odpowiada...
Marzanno - trzymaj się!!
[quote name='Warszawia'k' timestamp='1355896207' post='711286']
Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować pod... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 19 grudnia 2012 o 06:50
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdzę ze swoim chłopem , może od jedzenia tego ,, gó......a ,, wreszcie kopnie w kalendarz , ale tak na poważnie - Ludzie czy Wam smak odebrało bo rozum i szacunek do własnych pieniędzy to napewno , to że obsługa jest miła - bo tak ma być , to że toalety są czyste - tak ma być , ale niestety jedzenie nie nadaje się do konsumpcji , to nie sztuka ,, postawić ,, budynki nawiązujące do tzw. ,, wiejskich czworaków ,, i serwować podobnej jakośći potrawy a lud prosty i ciemny , nieobyty z udogodnieniami typu widelec i nóż , skonsumuje cuda z tutejszej kuchni , oczywiście wcześniej splunąwszy przez lewe ramie celem odpędzenia złego a regulując należność za niebywałą uczte nie będzie śmiał spojrzeć obsłudze ,, w oczy ,, bo to może przynieść brak urodzaju ,, w polu,,
[quote name='tajemicza' timestamp='1355861631' post='711179']
ja uważam że jedzenie w Marzannie jest super dobrze doprawione i wogóle smaczne i miła obsługa... Często jeżdżę z mężem na jedzenie do Marzanny bo w okolicach nie ma lepszej restauracji... więc gorąco polecam . Na weslelu też byliśmy ale powiem szczeże że nie podobało mi sie i jedzenie nie koniecznie dobre duzo lepiej jest w Wysokiem w Zajeżdzie Alfred ( tam jest super Marzanna przy Alfredzie ginie )
[/quote]

Ja też często tam jeżdz... rozwiń
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 o 21:55
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Avatar
sarna / 18 grudnia 2012 o 21:55
nie zgodzę się z opinią o weselach. Każdy ma swoje upodobania, ale w tym względzie nie można Marzannie nic zarzucić. W tym roku byłam tam już na drugim weselu. Jedzenia jest mnóstwo, każdy znajdzie coś dla siebie, coś co w stu procentach zadowoli podniebienie.
gorąco polecam ten lokal
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 25 2

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 5 25

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 2

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 26

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 10

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 29 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!