czwartek, 24 sierpnia 2017 r.

Łęczna

Burmistrz Łęcznej przyłapany na parkowaniu na zakazie

Dodano: 28 lipca 2009, 08:21

Internauta przysłał zdjęcie samochodu Teodora Kosiarskiego, burmistrza Łęcznej. Jak widać, auto stoi pod Szpitalem Powiatowym w Łęcznej tuż za znakiem zakazu postoju.

– Po skomplikowanym złamaniu nogi korzystam obecnie z rehabilitacji w szpitalu. Mam jeszcze trudności ze sprawnym poruszaniem się, dlatego staram się parkować jak najbliżej wejścia –tłumaczyTeodor Kosiarski.

Burmistrz miał szczęście, bo tym razem strażnicy miejscy go nie przyłapali.

(p.p.)
Czytaj więcej o:
reply
nudny
Gość
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

reply
reply (3 sierpnia 2009 o 17:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ktoś pomylil grupę polityczną, do ktorej przynależy nasz Burmistrz.A zaściankowe uklady i tak będą bo tu cale rodziny mieszkająi tego nie zmienimy.A burmistrz niech daje przyklad kazdemu w kńcu powinien być wzorem dla kazdego mieszkańca,a nie chlystkiem z mandatem poselskim w kieszeni,parodia pajacy z pozdrowieniami z CYRKU
Rozwiń
nudny
nudny (1 sierpnia 2009 o 17:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
rodak napisał:
REDAKTOR JE ZNA ,NATOMIAST CIEBIE NAUCZYLI PISAĆ ALE CZYTAĆ JUŻ NIE.W PRZECIWNYM RAZIE BYŁOBY CI WIADOM, ŻE JEST TO ZNAK MÓWIĄCY
O "ZAKAZIE ZATRZYMYWANIA SIĘ I POSTOJU"DUPKU NIEUKU-myślę ,że nie masz jeszcze prawka bo jeżeli tak,to pewnie od tego samego instruktora co i burmistrz



Wyjaśnij, jak urządzić postój bez zatrzymania się?
Rozwiń
Gość
Gość (1 sierpnia 2009 o 15:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
goscax napisał:
Żałosny jesteś...

Żałosny? Tylko w tym zaścianku łęczyńskim kazdy kryje każdego, w cywilizowanych miastach takie rzeczy są nie do pomyślenia. Ja też się przychylam do opinii, że każdy powinien odpowiadać za swoje czyny, a nie lizać dupsko tylko dlatego, że jest się burmistrzem czy starostą. Żadnego uprzywilejowania!
Rozwiń
goscax
goscax (1 sierpnia 2009 o 13:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość napisał:
Jest coś takiego w prawie karnym jak niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariusza publicznego. Może trzeba by wszcząć jakies postępowanie?


Żałosny jesteś...
Rozwiń
Gość
Gość (31 lipca 2009 o 23:20) 0