Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

18 grudnia 2015 r.
9:20

Chciał się umówić z 13-latką, czekali na niego 19-latkowie

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
0 15 A A
Zatrzymany przez policję 32-latek (fot. policja)
Zatrzymany przez policję 32-latek (fot. policja)

Policja zatrzymała 32-latka, który za pośrednictwem portalu internetowego chciał umówić się z 13-latką. Według śledczych namawiał ją do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. Zamiast dziewczyny, w umówionym miejscu, czekało na niego dwóch nastolatków

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"Pułapkę" na 30-latka zastawili dwaj 19-latkowie z Łęcznej. Jak podaje policja, mężczyzna myślał, że umawia się na spotkanie z 13-letnią dziewczyną. Twierdził, że ma 30 lat i proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. 

Poprosił numer telefonu i sms-em namawiał na spotkanie. W umówionym miejscu czekało na niego dwóch 19-latków, którzy powiadomili policję. Policja nie ujawnia, czy nastolatkowie znali 32-latka.

- Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący usiłowania nawiązania za pośrednictwem sieci teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej kontaktu z małoletnią poniżej 15 roku zycia w celu innej czynności seksualnej - informuje Magdalena Krasna z policji w Łęcznej.

32-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

>>>

Wpadli kolejni zboczeńcy, którzy liczyli na seks z dziećmi

Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 16:29
Wiedziałem że Ci którzy ubierają się w Housie zachowują się jakoś podejrzanie!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 11:11
jebać tą kurwe!!!!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 10:25
Napisz komentarz nie taki jak trzeba na FB i Ci 2 lata w zawiasach przypiepsza ... Kurwa chore to prawo !!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 01:20
Niech Gazeta upobliczni jego wyrok. !
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 20:21
No może dostać tylko wyrok za nakłanianie, które do skutku dzięki Bogu nie doszło
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 18:24
Do reklamacji ! Zamawiał 13-stke a dostał 19-stka x2 to o 6 lat po terminie! I jeszcze w wielosztukach!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:07
Co za pojebane prawo to aż mnie chuj strzela .. A bądź głodny i ukradnij ze sklepu cos to dostaniesz 5 lat . Brawo !
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:05
wielkie brawa dla tych dwoch facetó takich ludzi powinno sie tępić! jebać pedofilów! i walczyć z nimi zeby było ich jak najmniej!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:01
do 3 lat pozbawienia wolności? takiemu to kutasa uciać i minimum 15 lat, ale nie kurwa wiezienia tylko robót społecznych, żeby skurwysyn wiedział za co siedzi.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 16:57
Śmiechem żartem ale w takich przypadkach, w których nie ma żadnych wątpliwości że gość ma nasrane we łbie pasowałoby mu uciąć przyrodzenie nawet chirurgicznie, wtedy nie skrzywdziłby ani nie spróbował skrzywdzić żadnego więcej dziecka.
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 16:29
Wiedziałem że Ci którzy ubierają się w Housie zachowują się jakoś podejrzanie!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 11:11
jebać tą kurwe!!!!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 10:25
Napisz komentarz nie taki jak trzeba na FB i Ci 2 lata w zawiasach przypiepsza ... Kurwa chore to prawo !!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2015 o 01:20
Niech Gazeta upobliczni jego wyrok. !
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 20:21
No może dostać tylko wyrok za nakłanianie, które do skutku dzięki Bogu nie doszło
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 18:24
Do reklamacji ! Zamawiał 13-stke a dostał 19-stka x2 to o 6 lat po terminie! I jeszcze w wielosztukach!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:07
Co za pojebane prawo to aż mnie chuj strzela .. A bądź głodny i ukradnij ze sklepu cos to dostaniesz 5 lat . Brawo !
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:05
wielkie brawa dla tych dwoch facetó takich ludzi powinno sie tępić! jebać pedofilów! i walczyć z nimi zeby było ich jak najmniej!
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 17:01
do 3 lat pozbawienia wolności? takiemu to kutasa uciać i minimum 15 lat, ale nie kurwa wiezienia tylko robót społecznych, żeby skurwysyn wiedział za co siedzi.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 16:57
Śmiechem żartem ale w takich przypadkach, w których nie ma żadnych wątpliwości że gość ma nasrane we łbie pasowałoby mu uciąć przyrodzenie nawet chirurgicznie, wtedy nie skrzywdziłby ani nie spróbował skrzywdzić żadnego więcej dziecka.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!