Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 maja 2015 r.
17:40

Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 27 A A
Do końca roku z pracy w Bogdance ma odejść 350 osób (fot. Maciej Kaczanowski)
Do końca roku z pracy w Bogdance ma odejść 350 osób (fot. Maciej Kaczanowski)

Do końca roku zatrudnienie w kopalni Bogdanka zmniejszy się o 350 osób. Spadną też zarobki. Gorsza sytuacja na rynku węgla zmusiła zarząd kopalni do wprowadzenia planu oszczędnościowego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak poinformował Zbigniew Stopa, prezes zarządu LW Bogdanka, jednym z punktów planu antykryzysowego jest redukcja zatrudnienia. Do końca roku z pracy ma odejść 350 osób. Cześć z nich przejdzie na emerytury, nie będą też przedłużane umowy zawarte na czas określony.
Zarząd kopalni zapowiada też redukcję średniego poziomu wynagrodzenia o ok. 2 proc. wobec 2014 roku.

W I kwartale poziom produkcji węgla sięgnął w Bogdance 1,99 mln ton, czyli był niższy o 11,1 proc. od osiągniętego w I kwartale 2014 roku. – Miniony kwartał upłynął pod znakiem trudnej sytuacji na rynku węgla, która spowodowała konieczność dostosowania naszej produkcji do możliwości sprzedaży. Oprócz wysokich zapasów węgla na zwałach, do przesunięć w harmonogramach dostaw przyczyniła się lekka zima – wyjaśnia prezes Stopa.

Nikt jednak w kopalni nie ma złudzeń, że gorsza sytuacja Bogdanki to także efekt gwałtownej wyprzedaży węgla przez śląską Kompanię Węglową, często poniżej kosztów wydobycia.

– Od kilkunastu dni słyszeliśmy, że coś się szykuje. Załoga była niespokojna. Wiadomości są złe dla kilku tysięcy pracowników i ich rodzin. Zamiast podwyżek, będą obniżki, a zamiast rozwoju – zwijanie zakładu – mówi Łukasz, od 8 lat pracownik kopalni. – Do tej pory Bogdanka dawała gwarancję stabilnej i dobrze płatnej pracy. Ja sobie poradzę, ale co z ludźmi z umowami czasowymi, którzy mieli zastąpić emerytów? Oni też mają rodziny. Przy wyborach podziękujemy pani premier za prezent dla Ślązaków naszym kosztem – nie kryje rozgoryczenia.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 20 maja 2015 o 07:51

niech nie narzekają ja za 1400 pracuję, zwykły ryl pod LW zarobi średnio 5tyś.

Zostań i tyl rylem.

Polak to potrafi zazdrościć a sam nic nie robi aby było lepiej...

Jak komuś ubędzie, to Tobie nie przybędzie.

A nawet może i szef Cię wyrzuc bo nie będzie kto miał kupić towarów/usług które wytwarza Twoja firma (lub sprzedaje).

Avatar
realtek / 15 maja 2015 o 06:19

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie prezentuj ich na forum. W ogóle wydajesz mi się być niezaradnym i żałosnym tworem "ściany wschodniej", który ze szczególną atencją hołubi teorie spiskowe!

Wow! Ale "błysnąłeś ynteligencją". A może byś tak zaczął od siebie i poszukał w sobie jakiś podstaw kultury osobistej, a jak już coś znajdziesz to będziesz wiedział, że głupotą jest obrażać kogoś kogo się nie zna. Nigdy nie osądzaj nikogo w ten sposób.

Wow! Ale "błysnąłeś ynteligencją". A może byś tak zaczął od siebie i poszukał w sobie jakiś podstaw kultury osobistej, a jak już coś znajdziesz to będziesz wiedział, że głupotą jest obrażać kogoś kogo się nie zna. Nigdy nie osądzaj nikogo w ten sposób.

rozwiń
Avatar
rolnik z rodziną / 14 maja 2015 o 15:26

Po zagłosowaniu na Dudę i Kukiza ,Kukiz zaśpiewa a Duda DA!Będzie w kopalni dobrze jak w RAJU.

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:26

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

Avatar
MAREK / 14 maja 2015 o 14:02

Nie jestem ani górnikiem ani związkowcem ale proponuje strajk i wycieczkę do warszawy. Czas powiedzieć Pani premier, jakie są skutki utrzymanie się jej przy żłobie.

Avatar
"Drukarz" / 5 maja 2015 o 17:07

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie prezentuj ich na forum. W ogóle wydajesz mi się być niezaradnym i żałosnym tworem "ściany wschodniej", który ze szczególną atencją hołubi teorie spiskowe!

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie preze... rozwiń

Avatar
schaboszczak / 5 maja 2015 o 14:07

"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 5 maja 2015 o 14:07

"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!

Za wszystko odPOwiada ta suka Smoleńska !!!!

Za wszystko odPOwiada ta suka Smoleńska !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 13:42
"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!
"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz pono... rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 12:48
nbnvcbn
Avatar
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 20 maja 2015 o 07:51

niech nie narzekają ja za 1400 pracuję, zwykły ryl pod LW zarobi średnio 5tyś.

Zostań i tyl rylem.

Polak to potrafi zazdrościć a sam nic nie robi aby było lepiej...

Jak komuś ubędzie, to Tobie nie przybędzie.

A nawet może i szef Cię wyrzuc bo nie będzie kto miał kupić towarów/usług które wytwarza Twoja firma (lub sprzedaje).

Avatar
realtek / 15 maja 2015 o 06:19

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie prezentuj ich na forum. W ogóle wydajesz mi się być niezaradnym i żałosnym tworem "ściany wschodniej", który ze szczególną atencją hołubi teorie spiskowe!

Wow! Ale "błysnąłeś ynteligencją". A może byś tak zaczął od siebie i poszukał w sobie jakiś podstaw kultury osobistej, a jak już coś znajdziesz to będziesz wiedział, że głupotą jest obrażać kogoś kogo się nie zna. Nigdy nie osądzaj nikogo w ten sposób.

Wow! Ale "błysnąłeś ynteligencją". A może byś tak zaczął od siebie i poszukał w sobie jakiś podstaw kultury osobistej, a jak już coś znajdziesz to będziesz wiedział, że głupotą jest obrażać kogoś kogo się nie zna. Nigdy nie osądzaj nikogo w ten sposób.

rozwiń
Avatar
rolnik z rodziną / 14 maja 2015 o 15:26

Po zagłosowaniu na Dudę i Kukiza ,Kukiz zaśpiewa a Duda DA!Będzie w kopalni dobrze jak w RAJU.

Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 14:26

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

Avatar
MAREK / 14 maja 2015 o 14:02

Nie jestem ani górnikiem ani związkowcem ale proponuje strajk i wycieczkę do warszawy. Czas powiedzieć Pani premier, jakie są skutki utrzymanie się jej przy żłobie.

Avatar
"Drukarz" / 5 maja 2015 o 17:07

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie prezentuj ich na forum. W ogóle wydajesz mi się być niezaradnym i żałosnym tworem "ściany wschodniej", który ze szczególną atencją hołubi teorie spiskowe!

"Schaboszczak" Ty człowieku masz jakiś poważny problem z oglądem rzeczywistości.

Nie wspominam o wielkim deficycie podstaw kultury osobistej, bo tego, jeśli nie nabyłeś w domu, to już się nie nauczysz...

Śląsk zaniża ceny, a w Bogdance obowiązują zdrowe zasady gospodarki rynkowej. Starają się zapobiec ewentualnemu deficytowi w zyskach i zwalniają ludzi. Dwa plus dwa zawsze musi być równe cztery! Obelgi pod adresem premier Kopacz zachowaj dla swoich kolegów pod budką z piwem i niekoniecznie preze... rozwiń

Avatar
schaboszczak / 5 maja 2015 o 14:07

"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

Za wszystko odPOwiada ta suka Soleńska !!!!

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 5 maja 2015 o 14:07

"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!

Za wszystko odPOwiada ta suka Smoleńska !!!!

Za wszystko odPOwiada ta suka Smoleńska !!!!

rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 13:42
"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz ponosicie konsekwencje faktu, iż niektórzy menadżerowie zmuszeni są patrzyć na kwestie ekonomiczne!
"Górnicy z Bogdanki wściekli na premier Kopacz"...to Ona, a nie Wasi wybrańcy związkowcy bezkrytycznie popierali akcje protestacyjne na Śląsku? To nie Wasi wybrańcy sprzeciwiali się restrukturyzacji niewydolnych kopalń i wyczyszczenia uregulowania spraw związanych z przywilejami? To nie Wasi wybrańcy stawiali ultimatum i grozili strajkiem generalnym? To nie Wasi wybrańcy zaakceptowali dalsze dofinansowywanie, a więc i dubbing cenowy urobku z kopalń, gdzie niekoniecznie trzeba pracować, a wystarczy tylko przyjść do pracy? Teraz pono... rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2015 o 12:48
nbnvcbn
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 14 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 7 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 42 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!