Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

14 grudnia 2009 r.
20:24
Edytuj ten wpis

Kraksa pod Łuszczowem. Zderzyły się dwa samochody osobowe i bus

Autor: Zdjęcie autora mok
0 10 A A

Na trasie Lublin - Łęczna, 2 km za Łuszczowem doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i busa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na miejscu jest straż pożarna i policja. Trwa akcja ratunkowa. Strażacy wyciągają osoby uwięzione w oplu astra.

Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

Z informacji policji wynika, że po tym, jak samochód osobowy wyniosło na zakręcie, uderzył w jadący bus.

Ruch na trasie jest utrudniony i odbywa się wahadłowo.

Z kolei ok. godz. 20 na ul. Choiny w Lublinie cztery osoby zostały potrącone przez samochód. Policja ustala szczegóły wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby trafiły do szpitala. Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.



Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinol / 15 grudnia 2009 o 17:06
Gość napisał:
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie.

Pozdrawiam
"Pani od j. polskiego"

P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.


No, jeśli się stawia NA coś np. właśnie na prawdę, to ok:)

Pozdrawiam

"Pilna była uczennica j. polskiego" ;-)
Avatar
ha / 15 grudnia 2009 o 15:17
A w tagach i pod zdjęciem dalej Łaszczów zamiast Łuszczowa.
Avatar
tuja / 15 grudnia 2009 o 11:55
Mi niestety nie płacą za pisanie tekstów więc pomylić się mogę (a nie było to celowe dodam;)
I wg mnie to zdanie dalej nie jest poprawne gramatycznie
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:47
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie.

Pozdrawiam
"Pani od j. polskiego"

P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.
Avatar
kinol / 14 grudnia 2009 o 22:40
tuja napisał:
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. "
Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?


A właśnie, że nie rozumiesz. 52-letni kobieta i mężczyzna, to to samo, co pięćdziesięciodwuletni ludzie. Ot i cała zagwozdka. I nie "na prawdę", a naprawdę;-)
Avatar
emoniak / 14 grudnia 2009 o 21:58
Tytuł artykułu kraksa pod Łuszczowem podpis pod fot. Łaszczów????
Avatar
Odziany / 14 grudnia 2009 o 21:57
Nagaprawda : [url="http://tnij.com/nagaprawda2"]http://tnij.com/nagaprawda2[/url]
Avatar
~Zosia~ / 14 grudnia 2009 o 21:54
Pewnie masz rację tuja! NAPRAWDĘ Ty też piszesz z błędami.
Avatar
tuja / 14 grudnia 2009 o 21:44
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. "
Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?
Avatar
~czepiacz~ / 14 grudnia 2009 o 21:14
mok oszukuję czytelników ?
Avatar
kinol / 15 grudnia 2009 o 17:06
Gość napisał:
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie.

Pozdrawiam
"Pani od j. polskiego"

P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.


No, jeśli się stawia NA coś np. właśnie na prawdę, to ok:)

Pozdrawiam

"Pilna była uczennica j. polskiego" ;-)
Avatar
ha / 15 grudnia 2009 o 15:17
A w tagach i pod zdjęciem dalej Łaszczów zamiast Łuszczowa.
Avatar
tuja / 15 grudnia 2009 o 11:55
Mi niestety nie płacą za pisanie tekstów więc pomylić się mogę (a nie było to celowe dodam;)
I wg mnie to zdanie dalej nie jest poprawne gramatycznie
Avatar
Gość / 14 grudnia 2009 o 22:47
"na prawdę" jest bardziej poprawne o ile można tak powiedzieć niż pisane łącznie.

Pozdrawiam
"Pani od j. polskiego"

P.S Bus był z lini Łęcz-Trans.
Avatar
kinol / 14 grudnia 2009 o 22:40
tuja napisał:
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. "
Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?


A właśnie, że nie rozumiesz. 52-letni kobieta i mężczyzna, to to samo, co pięćdziesięciodwuletni ludzie. Ot i cała zagwozdka. I nie "na prawdę", a naprawdę;-)
Avatar
emoniak / 14 grudnia 2009 o 21:58
Tytuł artykułu kraksa pod Łuszczowem podpis pod fot. Łaszczów????
Avatar
Odziany / 14 grudnia 2009 o 21:57
Nagaprawda : [url="http://tnij.com/nagaprawda2"]http://tnij.com/nagaprawda2[/url]
Avatar
~Zosia~ / 14 grudnia 2009 o 21:54
Pewnie masz rację tuja! NAPRAWDĘ Ty też piszesz z błędami.
Avatar
tuja / 14 grudnia 2009 o 21:44
"Dwie osoby są ranne: 52-letni kobieta i mężczyzna. "
Rozumiem, ze tekst pisany na szybko. Ale na prawdę nie mozna poświęcic chwili na redagowanie tekstów?
Avatar
~czepiacz~ / 14 grudnia 2009 o 21:14
mok oszukuję czytelników ?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 2

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 4

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 6

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.