Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

3 listopada 2017 r.
16:13

Kto da więcej na leczenie Mai?

Autor: Zdjęcie autora p.p.
0 6 A A

Trwa licytacja dla 4-letniej, ciężko chorej Mai. Można wylicytować… zjazd do kopalni Bogdanka. Na razie do przebicia jest kwota 1000 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do akcji pomocy chorej dziewczynce włączył się Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel „Bogdanka”. Przekazał na licytacje zaproszenie dla dwóch osób do zwiedzania podziemia kopalni węgla kamiennego w Bogdance.

– Zwycięzca licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, doświadczy warunków, jakie panują pod ziemią. O bezpieczeństwo gości w kopalni zadbają doświadczeni i wyszkoleni pracownicy dozoru górniczego – mówi Monika Smosarska, mama Mai. Warunkiem uczestnictwa w zwiedzaniu jest ukończone 18 lat, odbycie badań lekarskich w dniu zjazdu oraz własna odzież. Licytacja potrwa do 10 listopada, zaś zjazd na dół jest planowany w dniu 19 listopada. Na razie do przebicia jest kwota 1000 zł.

Licytacja odbywa się na Facebooku. Aby uzyskać możliwość licytowania trzeba dołączyć do grupy o nazwie „Licytacje na leczenie Mai”.

Cała wylicytowana kwota trafi jak zwykle na subkonto Mai w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, wspierając koszty leczenia i terapii.

Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 23:01
Widzisz bydlaku PeOwszy, 500+ pomogło milionom dzieci wyjść z biedy i nie popaść w choroby. Jak nie chcesz pomagać, to nie pomagaj. Po to są fundacje, by zbierać pieniążki na kosztowne i nowatorskie leczenie. Niestety PO latami okradało Polaków i obecnie brakuje na wszystkie bolączki. I nikt tak nie myśli o polskich dzieciach jak Kaczyński. W przeciwieństwie do tego ch... z Brukseli. Cieszmy się, że Balcerowicz nie zrobił w Polsce Ameryki. Wówczas za zwykłe operacje płacilibyśmy krocie. Niestety wszystkiego nie da się opłacić. Szkoda.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:09
Na zdrowe to dajo, a na chore to muszo zbirać piniądz, bo trza z tysiaka, a 500+ to za mało. Ktoś tu wali w kakao.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:18
NFZ nie ma kasy? Jak nie ma to Jarek K. niech da. On nie ma dzieci i nie ma na co wydawać. W Toruniu już maja za dużo.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:47
A to po co jest zbierana składka na NFZ ? Co na to minister zdrowia radziwił ?
Avatar
ja / 3 listopada 2017 o 17:09
undefined napisał:
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to .............  obowiązkiem jest aby pomóc i  leczyć już narodzone chore dzieci
 Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę. A jeszcze lepiej lekarza...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:17
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to ............. obowiązkiem jest aby pomóc i leczyć już narodzone chore dzieci
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 23:01
Widzisz bydlaku PeOwszy, 500+ pomogło milionom dzieci wyjść z biedy i nie popaść w choroby. Jak nie chcesz pomagać, to nie pomagaj. Po to są fundacje, by zbierać pieniążki na kosztowne i nowatorskie leczenie. Niestety PO latami okradało Polaków i obecnie brakuje na wszystkie bolączki. I nikt tak nie myśli o polskich dzieciach jak Kaczyński. W przeciwieństwie do tego ch... z Brukseli. Cieszmy się, że Balcerowicz nie zrobił w Polsce Ameryki. Wówczas za zwykłe operacje płacilibyśmy krocie. Niestety wszystkiego nie da się opłacić. Szkoda.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 22:09
Na zdrowe to dajo, a na chore to muszo zbirać piniądz, bo trza z tysiaka, a 500+ to za mało. Ktoś tu wali w kakao.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 18:18
NFZ nie ma kasy? Jak nie ma to Jarek K. niech da. On nie ma dzieci i nie ma na co wydawać. W Toruniu już maja za dużo.
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 17:47
A to po co jest zbierana składka na NFZ ? Co na to minister zdrowia radziwił ?
Avatar
ja / 3 listopada 2017 o 17:09
undefined napisał:
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to .............  obowiązkiem jest aby pomóc i  leczyć już narodzone chore dzieci
 Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę. A jeszcze lepiej lekarza...
Avatar
Gość / 3 listopada 2017 o 16:17
mam nadzieję, że rząd wygra, bo jak go stać na płacenie za seks tj. 500+, to ............. obowiązkiem jest aby pomóc i leczyć już narodzone chore dzieci

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert charytatywny w Nałęczowie
21 kwietnia 2018, 15:00

Koncert charytatywny w Nałęczowie 0 0

Co Gdzie Kiedy. 21 kwietnia o godz. 15 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury (ul. Lipowa 6) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia)
galeria

"Kolejka ciągnęła się poza drzwi wejściowe". Tłumy na otwarciu Wielokranu w CSK (zdjęcia) 3 3

Oficjalnie otwarty jest już Wielokran Browaru Zakładowego w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. - Kolejka ciągnęła się długo poza drzwi wejściowe. Atmosfera była znakomita. Dzisiaj także spodziewamy się wielu gości - mówi jeden z pracowników.

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno

Sporo atrakcji dla kibiców podczas meczu TBV Start - Miasto Szkła Krosno 1 0

Ostatni mecz sezonu, to tradycyjnie szansa dla kibiców, żeby spotkać się z zawodnikami. Sympatycy TBV Startu będą mieli taką okazję w niedzielę po zakończeniu zawodów z Miastem Szkła Krosno.

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra

Czarne jest piękne, czyli nowy Opel Astra 0 0

Opel astra po raz pierwszy jest dostępny również w wersji dwukolorowej — czarny lakier na dachu, bocznych lusterkach i obręczach kół z lekkiego stopu kontrastuje z resztą nadwozia.

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka
TRAGEDIA

Samochód spadł z nasypu. Nie żyje 18-latka 7 0

Tragiczny wypadek w Rudniku k. Lublina. Nie żyje 18-letnia kobieta.

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu

Rzecznik Praw Obywatelskich chce kontroli przejścia granicznego w Terespolu 0 5

Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się do komendanta głównego Straży Granicznej o kontrolę praktyk stosowanych na przejściu granicznym w Terespolu. Zwłaszcza wobec cudzoziemców poszukujących w Polsce ochrony przed prześladowaniami w swoich krajach.

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego  po najeździe szwedzkim
HISTORIA

Dzieje Puław: Losy kościoła włostowickiego po najeździe szwedzkim 13 0

Najazd szwedzki przyniósł, oprócz zniszczeń pałacu, także ograbienie i zniszczenie kościoła we Włostowicach. Szalejąca w dwa lata później zaraza, której początek datuje się na 24 sierpnia 1708 r., zdziesiątkowała mieszkańców, a dużą część pozostałych przy życiu wypędziła do lasów.

Wisła Puławy gra z liderem tabeli

Wisła Puławy gra z liderem tabeli 3 0

Humory w Puławach mocno się ostatnio poprawiły. Tak samo, jak pozycja w tabeli. Po bardzo trudnym początku rundy wiosennej Wisła wygrała dwa ostatnie mecze i odskoczyła od drużyn zagrożonych spadkiem. W sobotę na stadionie MOSiR zamelduje się lider tabeli GKS Jastrzębie. Zawody rozpoczną się o godz. 17

Zaparkował auto i poszedł do domu. Wkrótce nad miastem pojawiła się łuna ognia

Zaparkował auto i poszedł do domu. Wkrótce nad miastem pojawiła się łuna ognia 2 5

Łuna ognia pojawiła się w nocy nad Rykami. Na jednym z parkingów palił się samochód.

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u?
MAGAZYN

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u? 11 7

Przez wiele lat samochód był dla wielu Polaków szczytem marzeń. Władysław Gomułka uważał zresztą, że samochody są dla burżujów, dlatego stawiał na transport zbiorowy. I jeździliśmy stłoczeni w wagonowej toalecie lub na korytarzu albo byliśmy skazani na łaskę i niełaskę kierowcy PKS-u, który mógł nas nie wpuścić do autobusu. Dziś większość z nas korzysta z własnego samochodu. I stoimy w korkach...

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na wernisaż wystawy prac nagrodzonych w V Miejskim Konkursie Plastycznym Archipelag Wysp Przedziwnych. Otwarcie ekspozycji już w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 17.

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień 0 0

Zapowiada się piękny, wiosenny dzień w naszym regionie.

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław 6 5

Jak nie z JKS, to z kim? Motor w sobotę o godz. 17 zagra na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli. Po raz pierwszy po zwolnieniu Marcina Sasala rolę pierwszego trenera będzie pełnił Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił dotychczasowego szko-leniowca.

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 13 7

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!