Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

12 lipca 2011 r.
22:06
Edytuj ten wpis

Łęczna: Surowe kary dla łagodnych właścicieli psów

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
1 27 A A
– Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Szkody, które czynią psy, wynik
– Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Szkody, które czynią psy, wynik

Tylko w tym roku doszło do pięciu przypadków pogryzień. Dlatego strażnicy kończą z łagodnym upominaniem osób, które niewłaściwie opiekują się swoimi psami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niefrasobliwi właściciele są od dawna problemem w Łęcznej. Do tej pory, gdy ktoś na spacerze spuszczał psa ze smyczy i nie zakładał zwierzęciu kagańca – i zobaczył to miejski strażnik – mógł się spodziewać upomnienia. Teraz będą kary.

– Pies na spacer musi wychodzić na smyczy, z kagańcem na pysku – przypomina Paweł Bakiera, szef Straży Miejskiej w Łęcznej i wylicza, że w tym roku na terenie miasta i gminy Łęczna SM odnotowała 47 przypadków niewłaściwej opieki nad psem. I było pięć przypadków zaatakowania lub pogryzienia przypadkowych osób. Najczęściej ofiarami źle pilnowanych psów były kilkuletnie dzieci. Podchodziły z ufnością do obcych zwierząt, bo chciały pogłaskać pieska.

– Czasami, aż strach przejść koło dużego psa. Szczególnie na osiedlach często widzę jak biegają samopas. A mają obroże. Z tym trzeba zrobić porządek, bo nigdy nie wiadomo, co takiej bestii siedzi w głowie – mówi Joanna Kierzkowska, mieszkanka Łęcznej, mamy 5-letniej Magdy.
– Osoby utrzymujące zwierzęta domowe, a w szczególności opiekujące się psami, są zobowiązane do zachowania bezpieczeństwa i nakazanych środków ostrożności. Ponoszą też pełną odpowiedzialność za zachowanie tych zwierząt. Dlatego będziemy surowo karać mandatami (250 zł), za niewłaściwą opiekę nad psami, szczególnie tymi uznanymi za agresywne. Nie będziemy w takich przypadkach stosować upomnień – dodaje Bakiera.

Tylko w tym roku na osoby, które niewłaściwie opiekowały się psami dostały 9 mandatów. Jedna sprawa trafiła do sądu.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kasia_Orange County / 21 lipca 2011 o 09:28
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Nie wiem o jakiej "zagranicy" mowisz. Mieszkam w USA od wielu lat i tutaj w zadnym ZADNYM stanie kaganiec nie jest wymagany. Poza terenem prywatnym lub miejscem publicznym do tego wydzielonym (np. psi park lub "psia" plaża, pies musi byc na smyczy.

W jakim celu pies prowadzony na smyczy ma miec kaganiec??? Przeciez jest na smyczy i pod kontrola, wiec nie moze ani na nikogo skoczyc ani ugryzc. Jesli ktos jest na tyle glupi, ze podchodzi bez pytania do obcego psa prowadzonego na smyczy, to powinien sam siebie winic jesli zostanie ugryziony. Nie wiem dlaczego ludzie zakladaja, ze maja prawo podejsc i dotykac czyjegos psa? Przeciez pies nie jest zabawka. Nawet male dzieci powinny byc uczone, ze najpierw nalezy zapytac opiekuna psa, dopiero po uzyskaniu pozwolenia do psa mozna podejsc. Co powiedzialby rodzic, jesli jakis obcy facet podszedlby bez pytania do malego dziecka lezaceo w wozku i zaczal je dotykac po glowie lub ciagnac za uszy, bo "bobasek taki uroczy"?

A co z psami krotkonosymi (buldogi, pekinczyki, shih tzu itp), ktore ze wzgledu na budowe anatomiczna glowy nie moga nosic kaganca?
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Nie wiem o jakiej "zagranicy" mowisz. Mieszkam w USA od wielu lat i tutaj w zadnym ZADNYM stanie kaganiec nie jest wymagany. Poza terenem prywatnym lub miejscem publicznym do tego... rozwiń
Avatar
LYCNIAK / 19 lipca 2011 o 10:13
[quote name='mossad' timestamp='1311029045' post='503368']
Za jaką granicą i jakie psy, pustaku?
[/quote]
Psy szczekają karawana idzie dalej.
Avatar
LS / 19 lipca 2011 o 09:34
A co z odpowiedzialnością rodziców za wychowanie dzieci? Dlaczego nikt nie nauczy dzieci, że do obcych psów, choćby były z właścicielem, się nie podchodzi? Jeśli wymagamy od kogoś (tutaj: właścicieli psów), wymagajmy też od siebie.
Avatar
mossad / 19 lipca 2011 o 00:44
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Za jaką granicą i jakie psy, pustaku?
Avatar
Gość / 18 lipca 2011 o 17:08
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Twoje dziecko jak podrośnie też może stanowić zagrożenie dla innych dzieci, może ugryźć, rzucić kamieniem, uderzyć itp więc co? Założyć kaganiec i związać łapki?
Pustaka nie skomentuję, widać dobre obyczaje połknął ci zły pies sąsiada.

[quote name='eda' timestamp='1310987813' post='503113']
jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka nie wysadzam pod krzaki idziemy do domu dla twej cudownej wiadomosci.
dlatego powtorze forum jest dla wszytskich i kazdy mzoe sie wypowiadac szczerze co mysli
[/quote]
niezaliczali i niebyło piszemy oddzielnie. Gdybyś bardziej uważała na języku polskim, to może i z biologii byłabyś lepsza
Owszem, każdy może się wypowiadać tylko dlaczego musi głupio?
Ubierz się w kożuch, a dowiesz się jak czuje się pies w kagańcu.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego uważasz, że masz większe prawa niż reszta bożych stworzeń.

[quote name='aqwa' timestamp='1310991104' post='503149']
No cóz niektórym psy do seksu sa potrzebne:(
[/quote]
Bardzo ci współczuję, to musi być dla ciebie frustrujące. Napisz do Bravo Girl
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Twoje dziecko jak podrośnie też może stanowić zagrożenie dla innych dzieci, może ugryźć, rzucić kamieniem, uderzyć itp więc co? Założyć kaganiec i związać łapki?
Pustaka nie skomentu... rozwiń
Avatar
aqwa / 18 lipca 2011 o 14:11
No cóz niektórym psy do seksu sa potrzebne:(
Avatar
eda / 18 lipca 2011 o 13:16
[quote name='Gość' timestamp='1310749183' post='502169']
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[/quote]

jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka nie wysadzam pod krzaki idziemy do domu dla twej cudownej wiadomosci.
dlatego powtorze forum jest dla wszytskich i kazdy mzoe sie wypowiadac szczerze co mysli
[quote name='Gość' timestamp='1310749183' post='502169']
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[/quote]

jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka n... rozwiń
Avatar
eda / 18 lipca 2011 o 13:12
[quote name='Kania' timestamp='1310978394' post='503018']
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
[/quote]

pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[quote name='Kania' timestamp='1310978394' post='503018']
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
[/quote]

pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlasciecie... rozwiń
Avatar
Kania / 18 lipca 2011 o 10:39
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
Avatar
Gość / 15 lipca 2011 o 18:59
[quote name='eda' timestamp='1310724113' post='502010']
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
[/quote]
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[quote name='eda' timestamp='1310724113' post='502010']
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
[/quote]
Raz - nie jesteś p... rozwiń
Avatar
kasia_Orange County / 21 lipca 2011 o 09:28
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Nie wiem o jakiej "zagranicy" mowisz. Mieszkam w USA od wielu lat i tutaj w zadnym ZADNYM stanie kaganiec nie jest wymagany. Poza terenem prywatnym lub miejscem publicznym do tego wydzielonym (np. psi park lub "psia" plaża, pies musi byc na smyczy.

W jakim celu pies prowadzony na smyczy ma miec kaganiec??? Przeciez jest na smyczy i pod kontrola, wiec nie moze ani na nikogo skoczyc ani ugryzc. Jesli ktos jest na tyle glupi, ze podchodzi bez pytania do obcego psa prowadzonego na smyczy, to powinien sam siebie winic jesli zostanie ugryziony. Nie wiem dlaczego ludzie zakladaja, ze maja prawo podejsc i dotykac czyjegos psa? Przeciez pies nie jest zabawka. Nawet male dzieci powinny byc uczone, ze najpierw nalezy zapytac opiekuna psa, dopiero po uzyskaniu pozwolenia do psa mozna podejsc. Co powiedzialby rodzic, jesli jakis obcy facet podszedlby bez pytania do malego dziecka lezaceo w wozku i zaczal je dotykac po glowie lub ciagnac za uszy, bo "bobasek taki uroczy"?

A co z psami krotkonosymi (buldogi, pekinczyki, shih tzu itp), ktore ze wzgledu na budowe anatomiczna glowy nie moga nosic kaganca?
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Nie wiem o jakiej "zagranicy" mowisz. Mieszkam w USA od wielu lat i tutaj w zadnym ZADNYM stanie kaganiec nie jest wymagany. Poza terenem prywatnym lub miejscem publicznym do tego... rozwiń
Avatar
LYCNIAK / 19 lipca 2011 o 10:13
[quote name='mossad' timestamp='1311029045' post='503368']
Za jaką granicą i jakie psy, pustaku?
[/quote]
Psy szczekają karawana idzie dalej.
Avatar
LS / 19 lipca 2011 o 09:34
A co z odpowiedzialnością rodziców za wychowanie dzieci? Dlaczego nikt nie nauczy dzieci, że do obcych psów, choćby były z właścicielem, się nie podchodzi? Jeśli wymagamy od kogoś (tutaj: właścicieli psów), wymagajmy też od siebie.
Avatar
mossad / 19 lipca 2011 o 00:44
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Za jaką granicą i jakie psy, pustaku?
Avatar
Gość / 18 lipca 2011 o 17:08
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Twoje dziecko jak podrośnie też może stanowić zagrożenie dla innych dzieci, może ugryźć, rzucić kamieniem, uderzyć itp więc co? Założyć kaganiec i związać łapki?
Pustaka nie skomentuję, widać dobre obyczaje połknął ci zły pies sąsiada.

[quote name='eda' timestamp='1310987813' post='503113']
jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka nie wysadzam pod krzaki idziemy do domu dla twej cudownej wiadomosci.
dlatego powtorze forum jest dla wszytskich i kazdy mzoe sie wypowiadac szczerze co mysli
[/quote]
niezaliczali i niebyło piszemy oddzielnie. Gdybyś bardziej uważała na języku polskim, to może i z biologii byłabyś lepsza
Owszem, każdy może się wypowiadać tylko dlaczego musi głupio?
Ubierz się w kożuch, a dowiesz się jak czuje się pies w kagańcu.
Naprawdę nie rozumiem dlaczego uważasz, że masz większe prawa niż reszta bożych stworzeń.

[quote name='aqwa' timestamp='1310991104' post='503149']
No cóz niektórym psy do seksu sa potrzebne:(
[/quote]
Bardzo ci współczuję, to musi być dla ciebie frustrujące. Napisz do Bravo Girl
[quote name='eda' timestamp='1310987527' post='503110']
pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[/quote]
Twoje dziecko jak podrośnie też może stanowić zagrożenie dla innych dzieci, może ugryźć, rzucić kamieniem, uderzyć itp więc co? Założyć kaganiec i związać łapki?
Pustaka nie skomentu... rozwiń
Avatar
aqwa / 18 lipca 2011 o 14:11
No cóz niektórym psy do seksu sa potrzebne:(
Avatar
eda / 18 lipca 2011 o 13:16
[quote name='Gość' timestamp='1310749183' post='502169']
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[/quote]

jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka nie wysadzam pod krzaki idziemy do domu dla twej cudownej wiadomosci.
dlatego powtorze forum jest dla wszytskich i kazdy mzoe sie wypowiadac szczerze co mysli
[quote name='Gość' timestamp='1310749183' post='502169']
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[/quote]

jakby wszyscy niezaliczali wpadek to by niebylo dzieci na swiecie, a skoro ty nie mzoesz miec dzieci to trudno.ja dziecka n... rozwiń
Avatar
eda / 18 lipca 2011 o 13:12
[quote name='Kania' timestamp='1310978394' post='503018']
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
[/quote]

pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlascieciel czasem psa powinien nosciz wraz nim kaganiec chociaz by sie zamkneli. pojedz zagranice i zobaczysz ze psy nosza kagance wkolo blokow a na wybiegach im sie sciaga.
[quote name='Kania' timestamp='1310978394' post='503018']
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
[/quote]

pustaki to masz w domu a nie pustak wymyslil taki przepis. powiem tak nawet wlasciecie... rozwiń
Avatar
Kania / 18 lipca 2011 o 10:39
Niech najpierw się zajmą podwyższeniem kar za znęcaniem się nad zwierzętami, bo za okrutne zabicie psa kara wynosi tylko do 2lat więzienia :/ Z kagańcami powinni zrobić porządek na samym końcu albo i wcale, bo jeśli pies nie stanowi zagrożenia dla otoczenia, nie musi go nosić, co za pustak wymyślił taki przepis - on chyba nie ma własnego psa.
Avatar
Gość / 15 lipca 2011 o 18:59
[quote name='eda' timestamp='1310724113' post='502010']
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
[/quote]
Raz - nie jesteś pępkiem świata i nie Ty będziesz ustanawiać prawa.
Dwa - naucz dziecko aby nie pdchodziło do obcych zwierząt.
Trzy - przypomnij sobie ile razy wysadzałaś dziecko pod krzakiem, a dziecko zrobi więcej niż pies.
Cztery - gdybyś uważała na biologii to nie zaliczyłabyś wpadki
[quote name='eda' timestamp='1310724113' post='502010']
Może nie uważałam na biologii ale psy powinny nosic kaganiec to jest moja opinia a twoja mnie nie interesuje, a po drugie psy powinny miec zapewnione wybiegi a nie sranie pod klatkami po wlascicielom sie niechce dalej isc.a jak pies pogryzie to odrazu surowo sie powinno karac wlasciciela, stoicie pozniej w obronie psa.to po co dzieci puszczaja, moze jakbys mial malenkie dziecko to bys zrozumiał o co chodzi. pozdrawiam
[/quote]
Raz - nie jesteś p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 234 51

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!