Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

29 sierpnia 2017 r.
9:39

Mężczyzna kradł prąd. Tłumaczył, że... chciał zrobić pranie

2 9 A A
Policjanci ujawnili przewód biegnący od słupa energetycznego do ściany domu
Policjanci ujawnili przewód biegnący od słupa energetycznego do ściany domu (fot. Policja)

60-latek z Cycowa, który kradł prąd tłumaczył policjantom, że chciał zrobić pranie. Może mu grozić do 5 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Łęczyńscy kryminalni dowiedzieli się, że mieszkaniec Cycowa dokonał nielegalnego przyłącza do sieci energetycznej. Po przybyciu na miejsce przestępstwa ich przypuszczenia potwierdziły się.

W trakcie oględzin domu oraz przyległego terenu, policjanci ujawnili przewód biegnący od słupa energetycznego do ściany domu, a dalej do instalacji elektrycznej budynku mieszkalnego.

60-latek stwierdził, że kradł prąd ponieważ... chciał zrobić pranie. Na potwierdzenie swoich słów wskazał w łazience pracującą pralkę automatyczną. Wezwani na miejsce pracownicy Zakładu Energetycznego odcieli nielegalne przyłącze.

Za kradzież prądu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 18:00
A mogl po prostu zmienic dostawce energii elektrycznej :D To chyba najprostszy sposob na oszczednosci na rachunkach za prad. no i w pelni legalny :) ja skorzystalem z oferty firmy Axpo i nie zaluje. Rachunki za prad sa rzeczywiscie nizsze. polecam samodzielnie zapoznac sie z oferta dystrybutora.
Avatar
asd / 29 sierpnia 2017 o 16:30
nie dadzą chłopu zrobić pranie
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:13
Złodziej co by nie kradł jest złodziejem
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:59
Grozi kara do 5 lat, a dostanie grzywnę w zawieszeniu. Swoją drogą zazdroszczę tobie, że płacisz za prąd tylko 100 do 500 zł rocznie. To i tak mała kara. Zrób napad na bank i zgarnij stówkę, to zobaczysz ile kara może wynieść ;) Jak studiowałem, to kradzież prądu na Mazurach dochodziła do 30% ogólnego zużycia?! Czyli jedna trzecia rachunków było tam zrzutą na złodziei. A straty przesyłowe to 10%. Ciekawe, czy nie dogrzewał się w zimie. Grzejniczek 2kW. Ile teraz jest za 1kWh? Powiedzmy 50gr. Złotowka na godzinę. Czy nadal twierdzisz, że zużył marne 500zł? Szczerze, to jestem za obniżką cen energii, w Niemczech wszystko jest w domu na prąd, a u nas ino wungiel i drewno. O gazie nie wspominam, bo parę budynków poszłooo...
Grozi kara do 5 lat, a dostanie grzywnę w zawieszeniu. Swoją drogą zazdroszczę tobie, że płacisz za prąd tylko 100 do 500 zł rocznie. To i tak mała kara. Zrób napad na bank i zgarnij stówkę, to zobaczysz ile kara może wynieść ;) Jak studiowałem, to kradzież prądu na Mazurach dochodziła do 30% ogólnego zużycia?! Czyli jedna trzecia rachunków było tam zrzutą na złodziei. A straty przesyłowe to 10%. Ciekawe, czy nie dogrzewał się w zimie. Grzejniczek 2kW. Ile teraz jest za 1kWh? Powiedzmy 50gr. Złotowka na godzinę. Czy nadal twierdzisz, że zuży... rozwiń
Avatar
Volność / 29 sierpnia 2017 o 11:35
prawdopodobnie dostanie większą karę niż sprawcy z Rimini 
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 11:33
5 lat za kradzież prądu? Chyba kogoś, kto taką karę za taką bzdurę wymyślił mocno coś popier.... Za ile on ukradł tego prądu? Za 100, 500zł? Za kradzież na taką kwotę wsadzamy ludzi do więzienia? Przecież to chore.
Avatar
jan / 29 sierpnia 2017 o 10:37
ponieważ złapali Polaka to od razu sprawa do sądu. Jakby był Czeczeńcem albo Romem to 3 razy zastanowiliby się czy to nie sprawa polityczna Jesteś bardzo mądrym człowiekiem. Aż dziwne że masz tylko jedną głowę.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 10:34
super wiadomość na 1 stronę chyba brak tematów będę miał srakę za godzinę - zapraszam na wywiad do sracza :))
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 09:44
ponieważ złapali Polaka to od razu sprawa do sądu. Jakby był Czeczeńcem albo Romem to 3 razy zastanowiliby się czy to nie sprawa polityczna
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 18:00
A mogl po prostu zmienic dostawce energii elektrycznej :D To chyba najprostszy sposob na oszczednosci na rachunkach za prad. no i w pelni legalny :) ja skorzystalem z oferty firmy Axpo i nie zaluje. Rachunki za prad sa rzeczywiscie nizsze. polecam samodzielnie zapoznac sie z oferta dystrybutora.
Avatar
asd / 29 sierpnia 2017 o 16:30
nie dadzą chłopu zrobić pranie
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 14:13
Złodziej co by nie kradł jest złodziejem
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 13:59
Grozi kara do 5 lat, a dostanie grzywnę w zawieszeniu. Swoją drogą zazdroszczę tobie, że płacisz za prąd tylko 100 do 500 zł rocznie. To i tak mała kara. Zrób napad na bank i zgarnij stówkę, to zobaczysz ile kara może wynieść ;) Jak studiowałem, to kradzież prądu na Mazurach dochodziła do 30% ogólnego zużycia?! Czyli jedna trzecia rachunków było tam zrzutą na złodziei. A straty przesyłowe to 10%. Ciekawe, czy nie dogrzewał się w zimie. Grzejniczek 2kW. Ile teraz jest za 1kWh? Powiedzmy 50gr. Złotowka na godzinę. Czy nadal twierdzisz, że zużył marne 500zł? Szczerze, to jestem za obniżką cen energii, w Niemczech wszystko jest w domu na prąd, a u nas ino wungiel i drewno. O gazie nie wspominam, bo parę budynków poszłooo...
Grozi kara do 5 lat, a dostanie grzywnę w zawieszeniu. Swoją drogą zazdroszczę tobie, że płacisz za prąd tylko 100 do 500 zł rocznie. To i tak mała kara. Zrób napad na bank i zgarnij stówkę, to zobaczysz ile kara może wynieść ;) Jak studiowałem, to kradzież prądu na Mazurach dochodziła do 30% ogólnego zużycia?! Czyli jedna trzecia rachunków było tam zrzutą na złodziei. A straty przesyłowe to 10%. Ciekawe, czy nie dogrzewał się w zimie. Grzejniczek 2kW. Ile teraz jest za 1kWh? Powiedzmy 50gr. Złotowka na godzinę. Czy nadal twierdzisz, że zuży... rozwiń
Avatar
Volność / 29 sierpnia 2017 o 11:35
prawdopodobnie dostanie większą karę niż sprawcy z Rimini 
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 11:33
5 lat za kradzież prądu? Chyba kogoś, kto taką karę za taką bzdurę wymyślił mocno coś popier.... Za ile on ukradł tego prądu? Za 100, 500zł? Za kradzież na taką kwotę wsadzamy ludzi do więzienia? Przecież to chore.
Avatar
jan / 29 sierpnia 2017 o 10:37
ponieważ złapali Polaka to od razu sprawa do sądu. Jakby był Czeczeńcem albo Romem to 3 razy zastanowiliby się czy to nie sprawa polityczna Jesteś bardzo mądrym człowiekiem. Aż dziwne że masz tylko jedną głowę.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 10:34
super wiadomość na 1 stronę chyba brak tematów będę miał srakę za godzinę - zapraszam na wywiad do sracza :))
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 09:44
ponieważ złapali Polaka to od razu sprawa do sądu. Jakby był Czeczeńcem albo Romem to 3 razy zastanowiliby się czy to nie sprawa polityczna