Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

4 maja 2014 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Milejów: Zakopane żywcem psy zostały uśpione

Autor: Zdjęcie autora łm
7 12 A A

Niestety nie udało się uratować szczeniąt, które żywcem zakopał w ziemi mieszkaniec gminy Milejów. Weterynarz podjął decyzję, że trzeba uśpić zwierzaki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W środę wieczorem przy ulicy Topolowej w Milejowie 30-letnia kobieta spacerując ze swoimi dziećmi usłyszała niepokojący pisk.

W miejscu skąd dochodził zauważyła świeżo zasypaną ziemię, z której wykopywał się szczeniak. Dzieci kobiety szybko rozkopały ziemię. Znalazły kolejne cztery małe szczenięta. Psy były wycieńczone, jeden z nich już nie żył. Niestety kolejnych też nie udało się uratować.

- Ich stan się pogarszał, dlatego weterynarz uznał, że trzeba skrócić ich męki i je uśpił - mówi Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji.

Zatrzymany 88-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami, za co grozi do 3 lat więzienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ax / 9 maja 2014 o 21:12

Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne... juz lepiej mogl je zabic (chociaz to i tak brzmi okropnie:( ale by sie nie meczyly :(  a co do wiejskiej ciemnoty to bez przesady!!!


Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne...

Urzekła mnie twoja historia. Za to bezbronne dzieci można wyskrobywac do woli.

Urzekła mnie twoja historia. Za to bezbronne dzieci można wyskrobywac do woli.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2014 o 20:36

Traktują je tak również Ci którzy się z nich utrzymują-Droga Pani

Dlaczego udostępnia pani na f stop wyrzucaniu zwierząt,a sama Pani to zrobiła co za hipokryzja........

Avatar
asix / 9 maja 2014 o 18:00

Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne... juz lepiej mogl je zabic (chociaz to i tak brzmi okropnie:( ale by sie nie meczyly :(  a co do wiejskiej ciemnoty to bez przesady!!!

Avatar
kolo / 5 maja 2014 o 13:01

Dziadek trochę przegiął, ale weterynarz postąpił właściwie.

Aborcja wam nie przeszkadza, a nad pieskami wielkie larum.

Tematy zastępcze. Czy nie ma ważniejszych spraw?

Avatar
ja / 5 maja 2014 o 11:33

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez względu na zdobyte wyksztalcenie i aktualne miejsce zamieszkania.  

To nasza polska rzeczywistość. A tak łatwo wytykamy innym narodom ich błędy.

Gdyby tak dało się powiązać dopłaty unijne z obowiązkiem sterylizacji zwierząt domowych na wsiach. Gdyby nie opór zainteresowanych byłoby to możliwe. Tak jest na przyklad z wypalaniem traw. Chłop, który zostanie na tym złapany, traci prawo do dopłat.

moj ulubiony wet Pan Mariusz z Radawca bierze mniej niz 200 zl za sterylizacje... ale niestety prawda ze stare ludzie na wsi tak sie pozbywaja problemu ktory sami sobie stworzyli

moj ulubiony wet Pan Mariusz z Radawca bierze mniej niz 200 zl za sterylizacje... ale niestety prawda ze stare ludzie na wsi tak sie pozbywaja problemu ktory sami sobie stworzyli

rozwiń
Avatar
kotopies2 / 5 maja 2014 o 11:23

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez względu na zdobyte wyksztalcenie i aktualne miejsce zamieszkania.  

To nasza polska rzeczywistość. A tak łatwo wytykamy innym narodom ich błędy.

Gdyby tak dało się powiązać dopłaty unijne z obowiązkiem sterylizacji zwierząt domowych na wsiach. Gdyby nie opór zainteresowanych byłoby to możliwe. Tak jest na przyklad z wypalaniem traw. Chłop, który zostanie na tym złapany, traci prawo do dopłat.

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez wz... rozwiń

Avatar
Emigrant / 5 maja 2014 o 10:25
Ludzki brak uczuc ,tepy stary h..j jesli nie wiedzial co zrobic mogl kogos zapytac,pewnie po na msze poszedl,osobiscie nie mam nic do Kosciola nie urazajac innych ludzi,powinien wystapic na ambonie I opowiedziec jaki z niego kretyn.
Avatar
okozaoko / 5 maja 2014 o 06:25

skoro jests 100% pewnosci ze to on to niech teraz taki sam los dla niego przygotuja... juz i tak ma blizej jak dalej to przynajmniej bedzie zalowal za wswoje grzechy i po odejsciu z tego swiata pojdzie do czyscca :/

Avatar
olo / 5 maja 2014 o 05:59

Tego skurwysyństwa nawet  nie chce się komentować....

Avatar
qwerty / 5 maja 2014 o 02:26
a co ma do tego kosciol?
Avatar
ax / 9 maja 2014 o 21:12

Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne... juz lepiej mogl je zabic (chociaz to i tak brzmi okropnie:( ale by sie nie meczyly :(  a co do wiejskiej ciemnoty to bez przesady!!!


Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne...

Urzekła mnie twoja historia. Za to bezbronne dzieci można wyskrobywac do woli.

Urzekła mnie twoja historia. Za to bezbronne dzieci można wyskrobywac do woli.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2014 o 20:36

Traktują je tak również Ci którzy się z nich utrzymują-Droga Pani

Dlaczego udostępnia pani na f stop wyrzucaniu zwierząt,a sama Pani to zrobiła co za hipokryzja........

Avatar
asix / 9 maja 2014 o 18:00

Jak można tak potraktowac zwierzeta? Sa bezbronne... juz lepiej mogl je zabic (chociaz to i tak brzmi okropnie:( ale by sie nie meczyly :(  a co do wiejskiej ciemnoty to bez przesady!!!

Avatar
kolo / 5 maja 2014 o 13:01

Dziadek trochę przegiął, ale weterynarz postąpił właściwie.

Aborcja wam nie przeszkadza, a nad pieskami wielkie larum.

Tematy zastępcze. Czy nie ma ważniejszych spraw?

Avatar
ja / 5 maja 2014 o 11:33

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez względu na zdobyte wyksztalcenie i aktualne miejsce zamieszkania.  

To nasza polska rzeczywistość. A tak łatwo wytykamy innym narodom ich błędy.

Gdyby tak dało się powiązać dopłaty unijne z obowiązkiem sterylizacji zwierząt domowych na wsiach. Gdyby nie opór zainteresowanych byłoby to możliwe. Tak jest na przyklad z wypalaniem traw. Chłop, który zostanie na tym złapany, traci prawo do dopłat.

moj ulubiony wet Pan Mariusz z Radawca bierze mniej niz 200 zl za sterylizacje... ale niestety prawda ze stare ludzie na wsi tak sie pozbywaja problemu ktory sami sobie stworzyli

moj ulubiony wet Pan Mariusz z Radawca bierze mniej niz 200 zl za sterylizacje... ale niestety prawda ze stare ludzie na wsi tak sie pozbywaja problemu ktory sami sobie stworzyli

rozwiń
Avatar
kotopies2 / 5 maja 2014 o 11:23

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez względu na zdobyte wyksztalcenie i aktualne miejsce zamieszkania.  

To nasza polska rzeczywistość. A tak łatwo wytykamy innym narodom ich błędy.

Gdyby tak dało się powiązać dopłaty unijne z obowiązkiem sterylizacji zwierząt domowych na wsiach. Gdyby nie opór zainteresowanych byłoby to możliwe. Tak jest na przyklad z wypalaniem traw. Chłop, który zostanie na tym złapany, traci prawo do dopłat.

To, co zrobił ten dziad, było okropne ale to nadal jedna z prymitywnych metod ograniczania populacji zwierąt domowych na polskiej wsi. Bo szkoda 300 zł na sterylizację suczki. Ile to flaszek... . Ciemnota na polsiej wsi ma się dobrze. I nie pomaga internet, telewizja i wypasione fury. Ani dopłaty unijne. Chłop wie swoje. Tak robił jego ojciec i dziadek, i pra-  pradziadek. I on tak robi. Gdyby chociaż władze w gminie (starostwie) były inne. Ale oni wszyscy są przecież ze wsi i myślą tak samo, bez wz... rozwiń

Avatar
Emigrant / 5 maja 2014 o 10:25
Ludzki brak uczuc ,tepy stary h..j jesli nie wiedzial co zrobic mogl kogos zapytac,pewnie po na msze poszedl,osobiscie nie mam nic do Kosciola nie urazajac innych ludzi,powinien wystapic na ambonie I opowiedziec jaki z niego kretyn.
Avatar
okozaoko / 5 maja 2014 o 06:25

skoro jests 100% pewnosci ze to on to niech teraz taki sam los dla niego przygotuja... juz i tak ma blizej jak dalej to przynajmniej bedzie zalowal za wswoje grzechy i po odejsciu z tego swiata pojdzie do czyscca :/

Avatar
olo / 5 maja 2014 o 05:59

Tego skurwysyństwa nawet  nie chce się komentować....

Avatar
qwerty / 5 maja 2014 o 02:26
a co ma do tego kosciol?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych