czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Łęczna

Petencie uśmiechnij się

Dodano: 15 stycznia 2007, 17:49

Urząd Miejski pod okiem kamer

Trzy kamery od wczoraj non stop rejestrują co się dzieje w pomieszczeniach Urzędu Miejskiego. Monitoring jest pierwszym etapem programu "Wirtualny powiat”.
Urząd Miejski w ramach programu, realizowanego przez Starostwo Powiatowe, otrzymał trzy kamery do monitoringu pomieszczeń oraz niezbędny sprzęt do obróbki i zapisu obrazu. - Ogólnie pojęte bezpieczeństwo i stały nadzór nad planowanym telecentrum, gdzie każdy bezpłatnie będzie mógł skorzystać z komputerów i surfować po zasobach Internetu. Powstanie ono niebawem w naszym urzędzie. Będą to dwa stanowiska komputerowe - tłumaczy Mariusz Świrk z Urzędu Miasta i Gminy Łęczna.

Kamery montowano od piątku. Dwie są w siedzibie urzędu przy placu Kościuszki 5 - jedna przy wejściu, druga nad przyszłym telecentrum czyli miejscem gdzie każdy bezpłatnie będzie mógł skorzystać z komputera i surfować po Internecie. Wczoraj zawisła trzecia, przy wejściu do budynku przy placu Kościuszki 22. - Obraz z kamer widzą urzędnicy pracujący w Biurze Obsługi Interesanta - mówi Mariusz Świrk z Urzędu Miasta i Gminy Łęczna, który uważa, że dobrze by było, aby to był pierwszy krok do systemu monitoringu całej Łęcznej.
Władze miasta rozważają napisanie projektu i cha się starać o pozyskanie pieniędzy unijnych na ten cel.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!