Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

24 listopada 2008 r.
21:49
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca zabił dwie osoby

Autor: Zdjęcie autora (aa, łm)
0 14 A A

Dwie osoby zabił w poniedziałek wieczorem pijany kierowca audi w miejscowości Kolonia Trębaczów na trasie Lublin-Łęczna. Sprawcą wypadku był 31-letni Rafał K.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierujący audi 31-latek na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i wjechał wprost na dwóch pieszych. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Na miejscu zginęli dwaj mężczyźni w wieku 30- i 52 lat - Jacek O. i Mirosław M. z gminy Łęczna.

Ranny został również kierowca audi i pasażer. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że audi jechało dwóch mechaników, którzy testowali samochód.

Przez kilka godzin ruch był utrudniony. Policja wyznaczyła objazdy przez Kijany i Zofiówkę. Kierowca został zatrzymany.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
elb / 17 grudnia 2008 o 21:18
Avatar
bleble / 17 grudnia 2008 o 13:29
Avatar
IVAN / 28 listopada 2008 o 17:44
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach???

hehe człowieku jazdy uczyliśmy się w tych samych szkołach co Ty baranie a to że znajdziesz głupków tak samo w Lublinie, w Łęcznej i w twoim zadupiu to już inna historia ja sam mam tablicę LLE i też uważasz że przejadę cię przy pierwszej możliwości? hmm... masz rację bo szkoda świata dla tak ograniczonych jak Ty pozdro

hehe człowieku jazdy uczyliśmy się w tych samych szkołach co Ty baranie a to że znajdziesz głupków tak samo w Lublinie, w Łęcznej i w twoim zadupiu to już inna historia ja sam mam tablicę LLE i też uważasz że przejadę cię przy pierwszej możliwości? hmm... masz rację bo szkoda świata dla tak ograniczonych jak Ty pozdro rozwiń
Avatar
Kierowca LLE / 27 listopada 2008 o 11:23
robert napisał:
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....


Kretyn to Ty jesteś ...
Osądzać ludzi po rejestracji ... to tylko kretyn potrafi, jeżeli jeździsz tą trasą to przeważnie widać te rejestracje, a wypadki zdarzają się wszędzie. Także jak masz zamiar znowu pisać kretyńskie przemyślenia to może jednak ... odpuść.


Kretyn to Ty jesteś ...
Osądzać ludzi po rejestracji ... to tylko kretyn potrafi, jeżeli jeździsz tą trasą to przeważnie widać te rejestracje, a wypadki zdarzają się wszędzie. Także jak masz zamiar znowu pisać kretyńskie przemyślenia to może jednak ... odpuść. rozwiń
Avatar
ewa / 27 listopada 2008 o 09:34
czrna napisał:
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!




niestety znam sprawce wypadku i to wszystko prawda
Avatar
robert / 25 listopada 2008 o 23:31
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....
Avatar
łęczna / 25 listopada 2008 o 18:27
Skoro mi nie wierzycie to przeczytajcie sobie drugi artykuł na ten temat... Sami morda w kubeł:-) A jeżeli nie wierzycie jaki warsztat i czyj był samochód to popytajcie w łęcznej tylko kogoś kto może mieć pojecie na ten temat...Ja wiem ze to prawda...a jeżeli nie wierzycie to wasz problem:-)
Avatar
Driver / 25 listopada 2008 o 17:25
Co wy ludzie wiecie,co wy glupoty gadacie wy nic nie wiecie!!Wiec morda w kubeł:P
Avatar
czrna / 25 listopada 2008 o 15:45
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
fosc / 25 listopada 2008 o 15:37
malo warsztatow w lecznej??
Avatar
elb / 17 grudnia 2008 o 21:18
Avatar
bleble / 17 grudnia 2008 o 13:29
Avatar
IVAN / 28 listopada 2008 o 17:44
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach???

hehe człowieku jazdy uczyliśmy się w tych samych szkołach co Ty baranie a to że znajdziesz głupków tak samo w Lublinie, w Łęcznej i w twoim zadupiu to już inna historia ja sam mam tablicę LLE i też uważasz że przejadę cię przy pierwszej możliwości? hmm... masz rację bo szkoda świata dla tak ograniczonych jak Ty pozdro

hehe człowieku jazdy uczyliśmy się w tych samych szkołach co Ty baranie a to że znajdziesz głupków tak samo w Lublinie, w Łęcznej i w twoim zadupiu to już inna historia ja sam mam tablicę LLE i też uważasz że przejadę cię przy pierwszej możliwości? hmm... masz rację bo szkoda świata dla tak ograniczonych jak Ty pozdro rozwiń
Avatar
Kierowca LLE / 27 listopada 2008 o 11:23
robert napisał:
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....


Kretyn to Ty jesteś ...
Osądzać ludzi po rejestracji ... to tylko kretyn potrafi, jeżeli jeździsz tą trasą to przeważnie widać te rejestracje, a wypadki zdarzają się wszędzie. Także jak masz zamiar znowu pisać kretyńskie przemyślenia to może jednak ... odpuść.


Kretyn to Ty jesteś ...
Osądzać ludzi po rejestracji ... to tylko kretyn potrafi, jeżeli jeździsz tą trasą to przeważnie widać te rejestracje, a wypadki zdarzają się wszędzie. Także jak masz zamiar znowu pisać kretyńskie przemyślenia to może jednak ... odpuść. rozwiń
Avatar
ewa / 27 listopada 2008 o 09:34
czrna napisał:
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!




niestety znam sprawce wypadku i to wszystko prawda
Avatar
robert / 25 listopada 2008 o 23:31
Jeżdżę codziennie po tej trasie i większych kretynów niż z tablicami LLE do tej pory nie spotkałem! Kto was tam uczy fizyki w szkołach??? Jakieś UFO?? Wczoraj też było to samo - dookoła objazdy na Ciechanki albo w drugą stronę, a te pajace znowu wyprzedzają swoimi pierdziawkami na podwójnej ciągłej, bo niby po co komus zimówki albo ABS?? Przecież ja burak spod łyncnyy....
Avatar
łęczna / 25 listopada 2008 o 18:27
Skoro mi nie wierzycie to przeczytajcie sobie drugi artykuł na ten temat... Sami morda w kubeł:-) A jeżeli nie wierzycie jaki warsztat i czyj był samochód to popytajcie w łęcznej tylko kogoś kto może mieć pojecie na ten temat...Ja wiem ze to prawda...a jeżeli nie wierzycie to wasz problem:-)
Avatar
Driver / 25 listopada 2008 o 17:25
Co wy ludzie wiecie,co wy glupoty gadacie wy nic nie wiecie!!Wiec morda w kubeł:P
Avatar
czrna / 25 listopada 2008 o 15:45
co wy o tym wiecie! jak to się stało?wiecie czyj to był samochód nie to niepiszcie głupot!!!! i ne sluchajcie plotek tylko zobaczcie na prawde a nie odrazu wypisujecie takie głupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
fosc / 25 listopada 2008 o 15:37
malo warsztatow w lecznej??
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 9 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 5

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 1 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 29 8

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

Rozliczenia PIT trzeba złożyć do 30 kwietnia. Urzędy skarbowe będą pracować dłużej

Rozliczenia PIT trzeba złożyć do 30 kwietnia. Urzędy skarbowe będą pracować dłużej 0 1

Za tydzień minie termin składania rocznych zeznań podatkowych. Urzędy skarbowe będą pracować dłużej niż zwykle. Kolejek można jednak uniknąć wysyłając zeznanie przez internet. W taki sposób składanych jest już 65 proc. formularzy

Cudu nie było. TBV Start wygrał z Krosnem, ale nie znalazł się w ósemce

Cudu nie było. TBV Start wygrał z Krosnem, ale nie znalazł się w ósemce 1 1

TBV Start zrobił swoje i pokonał w niedzielę Miasto Szkła Krosno 75:62. Niestety, Legia Warszawa nie sprawiła niespodzianki w Zgorzelcu, gdzie dostała tęgie lanie. A to oznacza, że PGE Turów awansował do fazy play-off, a podopieczni Davida Dedka muszą się zadowolić dziewiątą lokatą

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin 20:24. Złoto już w środę?

Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin 20:24. Złoto już w środę? 1 4

Superliga piłkarek ręcznych MKS Perła wygrywa kolejną odsłonę „świętej wojny”. Podopieczne Roberta Lisa są już o krok od wywalczenia 20 tytułu mistrzyń Polski

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w Lublinie. ”Biskupiak” jest najlepszy [wideo]
NASZ PATRONAT
film

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK w Lublinie. ”Biskupiak” jest najlepszy [wideo] 13 1

Uczniowie z XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie wygrali etap rejonowy XXVI Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. W zawodach, które odbyły się w piątek wzięło udział 11 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z Lublina i powiatu lubelskiego.