Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

29 marca 2011 r.
9:55
Edytuj ten wpis

Ponad 300 tys. zł dla dzieci - ofiar wypadku w Zofiówce

4 15 A A
Rodzice rodzeństwa skierowali sprawę do sądu. Chcieli około 600 tys. zł.  (Jacek Świerczyński)
Rodzice rodzeństwa skierowali sprawę do sądu. Chcieli około 600 tys. zł. (Jacek Świerczyński)

Tak wysokie zadośćuczynienie przyznał wczoraj Sąd Okręgowy w Lublinie trójce dzieci, które zostały ciężko ranne w wypadku w Zofiówce. Każde z nich będzie też dostawało kilkusetzłotowe renty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przewidywaliśmy, że sąd obniży kwoty, których się domagaliśmy. Ale to i tak sporo pieniędzy – mówi po usłyszeniu orzeczenia Mirosław Ornal, ojciec Mateusza, Mileny i Marleny. Dzieci otrzymały połowę tego, co wnosili występujący w ich imieniu rodzice.

Do wypadku doszło 11 czerwca 2007 roku. 13-letnia wówczas Marlena, 12-letnia Milena i 10-letni Mateusz szli poboczem drogi na przystanek, gdzie stał szkolny autobus. Tadeusz N., kierowca oldsmobila wyprzedzał w tym czasie samochody, które zwolniły przed skrzyżowaniem. Jego auto najpierw zderzyło się z tico. Potem odbiło się i uderzyło w uczniów.

Nieprzytomne dzieci trafiły do szpitala. Miały połamane nogi i obrażenia wewnętrzne. Na szczęście lekarze zdołali uratować im życie. Leczenie trwało długie miesiące.

Ubezpieczyciel, u którego Tadeusz N. miał wykupione OC, wypłacił dzieciom po 20 tys. zł. Rodzice rodzeństwa domagali się w sądzie dodatkowo około 600 tys. zł.

We wtorek Sąd Okręgowy w Lublinie przyznał każdemu z nich po 124 tys. zł, 115 tys. zł i 74 tys. zł zadośćuczynienia.

– Zadośćuczynienie jest wysokie, jak na nasze realia – przyznała sędzia Grażyna Lipianin. – Dzieci mają przykurcze i blizny, które będą wymagały korekty plastycznej. Swoje też przeżyły.

Sąd zasądził też renty: po 390 zł miesięcznie dla dziewczynek i 240 zł dla chłopca. Mają pokryć koszty rehabilitacji: Ubezpieczyciel będzie wypłacać pieniądze co najmniej do ukończenia przez dzieci 21 lat.

– Dzieci czują się teraz dobrze. Nie wracają już do wypadku, chcą żyć jak inni – dodaje Mirosław Ornal. – Jeszcze dużo trzeba włożyć w rehabilitację i w operacje plastyczne. Zarówno Mateusz, jak Milenka i Martynka mają widoczne blizny na rękach, nogach, czole, przykurcze w stawach łokciowych.
Wtorkowy wyrok nie jest prawomocny. Ornalowie jeszcze nie wiedzą, czy będą się od niego odwoływać. Takie prawo ma również ubezpieczyciel – HDI Asekuracja. Na ogłoszeniu wyroku nie było jego przedstawiciela. Na razie wiadomo tylko tyle, że wystąpi o uzasadnienie orzeczenia.

Tadeusz N. za spowodowanie wypadku w Zofiówce został skazany na trzy lata więzienia. Ma też siedmioletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jarek / 2 kwietnia 2011 o 17:36
Jestem [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]tego[/url] [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]samego[/url] [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]zdania[/url]
Avatar
obojętny / 2 kwietnia 2011 o 07:27
[quote name='gienio' timestamp='1301673402' post='457681']
ale kasy
[/quote]
JAK MOŻNA ZAZDROŚCIĆ LUDZIOM TYCH STRASZNYCH PRZEŻYĆ PO WYPADKU ,TYCH DNI LECZENIA DZIECI---JAK ZAZDROŚCIĆ DZIECIOM PRZEŻYTEGO BÓLU I TRAUMY,KTÓRA ZOSTAJE---- ZANIK CZŁOWIECZEŃSTWA?...
[quote name='gienio' timestamp='1301673402' post='457681']
ale kasy
[/quote]
JAK MOŻNA ZAZDROŚCIĆ LUDZIOM TYCH STRASZNYCH PRZEŻYĆ PO WYPADKU ,TYCH DNI LECZENIA DZIECI---JAK ZAZDROŚCIĆ DZIECIOM PRZEŻYTEGO BÓLU I TRAUMY,KTÓRA ZOSTAJE---- ZANIK CZŁOWIECZEŃSTWA?... rozwiń
Avatar
sąsiad / 2 kwietnia 2011 o 00:47
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
[/quote
ZENKU- nikt nikomu nie robi papkę z mózgu, są po prostu dwie kategorie ludzi
1. ludzie, którzy nikomu nigdy nic nie zazdroszczą, nawet w obliczu tragedii
2. i ludzie którzy zazdroszczą wszystkiego, nawet w obliczu tragedii
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom ni... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 00:23
zastanawiam się co kieruje niektórymi, że wypisują takie brednie jak np. "ANNA"???? Nie nasza sprawa jakie dostaną odszkodowanie, o ile dostaną bo to różnie z tym bywa. Dla mnie mogą dostać i milion albo i więcej. A że stawiają sobie dom lub remontują itp. no to chyba robią to też z myślą o dzieciach, co nie?. Ja jestem w trudnej sytuacji materialnej, ale do głowy by mi nie przyszło aby komuś zazdrościć tej marnej kasy za krzywdę dzieci - bo to jest zazdrość- inaczej tego nazwać nie można
Avatar
snop / 1 kwietnia 2011 o 19:10
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
[/quote]
A TY CO ZENUŚ - SĄSIAD
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom ni... rozwiń
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2011 o 18:53
[quote name='ANNA' timestamp='1301391541' post='456172']
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!!!
[/quote]
TY TO PEWNIE ZARADNA!!!!!, CO? Z TEJ SAMEJ WIOSKI, ŻAL CI DUPSKO ŚCISKA????. WALNIJ SIĘ W SWÓJ ŁEB I POMYŚL CZY JEST CZEKO ZAZDROŚCIĆ ps. i zamykaj oczy jak przechodzisz koło ich gospodarstwa to może nie będzie tak Cię to bolało, i zajmij się lepiej swoim życiem droga ANNO chociaż to pewnie nie prawdziwe imię
[quote name='ANNA' timestamp='1301391541' post='456172']
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!&#... rozwiń
Avatar
Aksedo / 1 kwietnia 2011 o 18:41
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań prowadzi sprawy o błędy medyczne, wypadki przy pracy i wypadki komunikacyjne.

Kompleksowa obsługa prawna.

tel. 660 450 000
wypadek@aksedo.pl
www.aksedo.pl
Avatar
gienio / 1 kwietnia 2011 o 17:56
ale kasy
Avatar
zenek / 31 marca 2011 o 17:16
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Ma... rozwiń
Avatar
Lolandia / 29 marca 2011 o 22:21
Ciekawe czy ktoś chciałby żeby jego dzieci zostały tak tragicznie doświadczone.łatwo mówić zaco tyle pieniędzy ,ale co oni przerzyli i wycierpieli to niejest warte żadnej kwoty,i nikt znas nie życzyłby sobie ,aby jego dzici spotkał taki los.
Avatar
Jarek / 2 kwietnia 2011 o 17:36
Jestem [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]tego[/url] [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]samego[/url] [url="http://kulturka.wloclawek.pl"]zdania[/url]
Avatar
obojętny / 2 kwietnia 2011 o 07:27
[quote name='gienio' timestamp='1301673402' post='457681']
ale kasy
[/quote]
JAK MOŻNA ZAZDROŚCIĆ LUDZIOM TYCH STRASZNYCH PRZEŻYĆ PO WYPADKU ,TYCH DNI LECZENIA DZIECI---JAK ZAZDROŚCIĆ DZIECIOM PRZEŻYTEGO BÓLU I TRAUMY,KTÓRA ZOSTAJE---- ZANIK CZŁOWIECZEŃSTWA?...
[quote name='gienio' timestamp='1301673402' post='457681']
ale kasy
[/quote]
JAK MOŻNA ZAZDROŚCIĆ LUDZIOM TYCH STRASZNYCH PRZEŻYĆ PO WYPADKU ,TYCH DNI LECZENIA DZIECI---JAK ZAZDROŚCIĆ DZIECIOM PRZEŻYTEGO BÓLU I TRAUMY,KTÓRA ZOSTAJE---- ZANIK CZŁOWIECZEŃSTWA?... rozwiń
Avatar
sąsiad / 2 kwietnia 2011 o 00:47
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
[/quote
ZENKU- nikt nikomu nie robi papkę z mózgu, są po prostu dwie kategorie ludzi
1. ludzie, którzy nikomu nigdy nic nie zazdroszczą, nawet w obliczu tragedii
2. i ludzie którzy zazdroszczą wszystkiego, nawet w obliczu tragedii
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom ni... rozwiń
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 00:23
zastanawiam się co kieruje niektórymi, że wypisują takie brednie jak np. "ANNA"???? Nie nasza sprawa jakie dostaną odszkodowanie, o ile dostaną bo to różnie z tym bywa. Dla mnie mogą dostać i milion albo i więcej. A że stawiają sobie dom lub remontują itp. no to chyba robią to też z myślą o dzieciach, co nie?. Ja jestem w trudnej sytuacji materialnej, ale do głowy by mi nie przyszło aby komuś zazdrościć tej marnej kasy za krzywdę dzieci - bo to jest zazdrość- inaczej tego nazwać nie można
Avatar
snop / 1 kwietnia 2011 o 19:10
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
[/quote]
A TY CO ZENUŚ - SĄSIAD
[quote name='zenek' timestamp='1301584583' post='457207']
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom ni... rozwiń
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2011 o 18:53
[quote name='ANNA' timestamp='1301391541' post='456172']
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!!!
[/quote]
TY TO PEWNIE ZARADNA!!!!!, CO? Z TEJ SAMEJ WIOSKI, ŻAL CI DUPSKO ŚCISKA????. WALNIJ SIĘ W SWÓJ ŁEB I POMYŚL CZY JEST CZEKO ZAZDROŚCIĆ ps. i zamykaj oczy jak przechodzisz koło ich gospodarstwa to może nie będzie tak Cię to bolało, i zajmij się lepiej swoim życiem droga ANNO chociaż to pewnie nie prawdziwe imię
[quote name='ANNA' timestamp='1301391541' post='456172']
Bzdura!!! Za co tyle pieniążków!!! Starczyło by 50 tysięcy i już i jescze renty to już kpiny!! Gdzie byli rodzice jak wychodzili małe dzieciaki do szkoły ich zasranym obowiązkiem było ich odprowadzić do przystanku!!! I tak już postawili sobie chatę rodzice , tak mieszkali z dziadkami w nietynkowanym domu a teraz dziadki zrobili ocieplenie a rodzicie si pobudowali . A jacy rodzice widać że nie zaradni!!&#... rozwiń
Avatar
Aksedo / 1 kwietnia 2011 o 18:41
Aksedo Specjaliści od Odszkodowań prowadzi sprawy o błędy medyczne, wypadki przy pracy i wypadki komunikacyjne.

Kompleksowa obsługa prawna.

tel. 660 450 000
wypadek@aksedo.pl
www.aksedo.pl
Avatar
gienio / 1 kwietnia 2011 o 17:56
ale kasy
Avatar
zenek / 31 marca 2011 o 17:16
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Materializm i naiwność ludzi nie zna granic
dla mnie jest szokiem jaką papkę z mózgu robia media ludziom (obserwatorom tej sytuacji) podziwiam również rodziców dzieci którzy wykorzystują jak mogą swoje nieszczeście(którego współczuje) do uzyskiwania coraz to większych kwot pieniędzy, robia koło siebie niesamowity szum a nie mają TERAZ do tego absolutnie żadnych powodów no ale jak widać w osobach którzy nie znają bliżej tych ludzi wzbudza to jeszcze jakieś tam emocje. jeden wielki śmiech dzieciom nic nie dolega a oni chcą się najwidoczniej ustawić do końca życia, jakby im było mało. Ma... rozwiń
Avatar
Lolandia / 29 marca 2011 o 22:21
Ciekawe czy ktoś chciałby żeby jego dzieci zostały tak tragicznie doświadczone.łatwo mówić zaco tyle pieniędzy ,ale co oni przerzyli i wycierpieli to niejest warte żadnej kwoty,i nikt znas nie życzyłby sobie ,aby jego dzici spotkał taki los.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!