sobota, 17 marca 2018 r.

Łęczna

Przedszkolaki na scenie. „Z wielkim przejęciem odgrywały swoje role”

Dodano: 25 czerwca 2017, 12:54

Przedszkolaki z powiatu łęczyńskiego wzięły udział w XVII Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych - Puchaczów 2017. Wydarzenie miało miejsce 8 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Puchaczowie.

- Celem tego przeglądu jest rozbudzenie zainteresowań i wyzwolenie aktywności dziecka poprzez stosowanie różnorodnych form aktywności artystycznej i zabawy. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, odgrywając z wielkim przejęciem swoje role. W podziękowaniu otrzymały nagrody: statuetki, dyplomy, prezenty-zabawki i słodki poczęstunek – informuje Ewa Bochra, dyrektor Przedszkola w Puchaczowie.

Organizatorem wydarzenia było Przedszkole w Puchaczowie i Samorządowe Przedszkole w Milejowie. Patronat Honorowy nad przeglądem objął Starosta Łęczyński - Pan Roman Cholewa oraz Wójt Gminy Puchaczów – Pan Adam Grzesiuk.

Przegląd odbył się dzięki sponsorom: Pan Adam Grzesiuk Wójt Gminy Puchaczów, Państwo Niwińscy, „ BIUROMIX” Pani Beata Kosiarska, Bank Spółdzielczy w Łęcznej i Rada Rodziców przy Przedszkolu w Puchaczowie.

– Za wsparcie naszego przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy – dodaje Ewa Bochra.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!