Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

5 września 2013 r.
17:16
Edytuj ten wpis

"Słowa Kosiarskiego zasługują na potępienie". Burmistrz: Nikogo nie uraziłem

1 70 A A
Burmistrz Łęcznej Teodor Kosiarski
Burmistrz Łęcznej Teodor Kosiarski

Pełnomocnik Wojewody Lubelskiego ds. mniejszości narodowych i etnicznych potępił wypowiedź burmistrza Łęcznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o słowa, które padły na sesji rady miasta. Teodor Kosiarski powiedział o obcokrajowcach m.in.: "Jeśli kolorowi nie przyjadą, to gmina na tym nie straci”.

O sprawie pisaliśmy we wtorek. Wypowiedzi Kosiarskiego nagrał Sebastian Pawlak, radny z opozycji. Burmistrz wyjaśniał, dlaczego niezbędna jest zmiana systemu pobierania opłat od handlujących na miejskich targowiskach. Poszło m.in. o to, że obcokrajowcy rozstawiają kilka stoisk i chcą, żeby policzyć je jako jedno. Dzięki temu mieliby mniej zapłacić.

Burmistrz mówił m.in.: "To nie handlujący, przyjeżdżający Bułgar, Rumun, czy jakiś tam Afrykańczyk będzie dyktował nam, gospodarzom terenu, gdzie on stanie, jak on stanie i że on tu jest panem. I broń Boże go dotknij, bo zaraz posądzenie o rasizm…”.

Na słowa burmistrza zareagował Mariusz Kucharek, pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. mniejszości narodowych i etnicznych.

Publiczne potępienie

– Wypowiedź Burmistrza Łęcznej Teodora Kosiarskiego zasługuje na publiczne potępienie i nie powinna paść z ust funkcjonariusza publicznego, szczególnie takiego, którego mandat pochodzi z bezpośrednich wyborów – napisał. – Dyskryminowanie ze względu na rasę, wyznanie czy światopogląd powinno być piętnowane i w sposób zdecydowany eliminowane z życia publicznego. Użycie języka ksenofobii i rasowej pogardy przez wysokiego rangą urzędnika samorządowego może prowadzić do stworzenia instytucjonalnej zachęty dla szerzenia nastrojów rasistowskich i nacjonalistycznych – dodał.

Kucharek ma nadzieje, że wypowiedzi Kosiarskiego to jednorazowy przypadek. – Wierzę, że wystąpienie Pana Burmistrza było jedynie niefortunnym incydentem, którego skutki zostaną przez niego naprawione, a podobne zdarzenia nie będą miały miejsca w przyszłości – oświadczył.

"Nikogo nie uraziłem"

Co na to burmistrz? – Nikogo nie uraziłem. Do pana pełnomocnika wysłałem pełne nagranie z sesji oraz pismo z prośbą o dokładne wskazanie, gdzie według niego uraziłem ludzi jakiejkolwiek narodowości – mówi Teodor Kosiarski, burmistrz Łęcznej.

Z kolei Michał Kabaciński, poseł Ruchu Palikota zapowiedział, że dzisiaj złoży zawiadomienie do prokuratury w sprawie wypowiedzi burmistrza. – Niech lepiej się zajmie stanowieniem dobrego prawa. Nie mam ochoty wchodzić z nim w dyskusję – skomentował Kosiarski.

http://get.x-link.pl/9bf02454-8de4-e9cc-5967-2e51c8c9c40d,976d9ea1-c9db-a139-d388-bfaa6a02b2d3,embed.html
Nagranie z sesji rady miasta. Autor: Sebastian Pawlak

Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 września 2013 o 23:56

Nie rozmawiaj z Kuczyńskim on się teraz z NOPem zaprzyjaźnia a dopiero sympatyzował z Palikotem. Ale tonący chwyci się wszystkiego.

Avatar
Ferdynand K / 10 września 2013 o 23:25

Następni chętni do koryta.

To koryto obecnie, ktoś  zafajdał, i to strasznie.

 Dobrze by było teraz go oczyścić.

Możemy wspólnie spróbować  - Ty z Radnym  powiatowym działacie ponoć Powiecie,  ja w Gminie i Mieście.

Ale  sam  już nie dawałem sobie rady, dlatego poprosiłem kolegów. Radnych, Pana Bartola i wszystkich Tych z forum, co nie zgadzają się z rządami Pana Burmistrza i tej koalicji przyklepującej podwyżki.

Łęczna nie może być miastem kolesiostwa wyzysku i stale rosnących  cen.

I to jest moja wersja i tej się będę trzymał. :D

To koryto obecnie, ktoś  zafajdał, i to strasznie.

 Dobrze by było teraz go oczyścić.

Możemy wspólnie spróbować  - Ty z Radnym  powiatowym działacie ponoć Powiecie,  ja w Gminie i Mieście.

Ale  sam  już nie dawałem sobie rady, dlatego poprosiłem kolegów. Radnych, Pana Bartola i wszystkich Tych z forum, co nie zgadzają się z rządami Pana Burmistrza i tej koalicji przyklepującej podwyżki.

Łęczna nie może być miastem kolesiostwa wyzysku i stale rosnących  cen.

I to ... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 19:58

Dziękujemy naszym'' mądrym'' radnym za nagłaśnianie tak mało istotnych rzeczy, i trwonienie dzięki temu publicznych pieniędzy,

co za hipokryzja....

Następni chętni do koryta.

Avatar
???????????????? / 10 września 2013 o 16:51

Mario ty jesteś proboszcz,od kiedy SLD ma kapelanów?

Avatar
Twój Proboszcz / 10 września 2013 o 12:38

 Zdecydowana większość obywateli nie chce z naszego kraju drugiej Francji, czy Niemiec. Swoje żale pisz do gazety, najlepiej wyborczej :D

To Ty jesteś w tej większości?

Zacytowałem tylko część twoich wypocin - Grzeszniku

Gazętę, czy portal pozwól Gościu , że sobie sam wybiorę, nie będzie to na pewno Ł24, ani Urzędowy News Rzecznika.

Tu nie chodzi, aby ktoś robił z Łęcznej miasto obcokrajowców, technika jest taka, że Urzędnik jakim jest Burmistrz nie potrafił znaleźć, odpowiedniego  słowa do danej sytuacji.

Nazywać tak to może np swoje konie, czarny, biały, arab, czy gniady.

Obcych było nazwać przyjezdni, lub obcokrajowcy, i wtedy nie było by tematu.

A teraz tylu ludzi pracuje z tego powodu np Prokuratura, Policja czy nazwanie przez Burmistrza przyjezdnych na Sesji Rady Miejskiej nie było obraźliwe.

Panie Burmistrzu - Kultura i jeszcze raz kultura się kłania, ale ją trzeba wynieść z domu.

A o twojej kulturze i manierach "Ty gościu" z tego  forum nie będę wspominał, pewnie Twój dom był mały, a  mieszkańców w nim było dużo.

To Ty jesteś w tej większości?

Zacytowałem tylko część twoich wypocin - Grzeszniku

Gazętę, czy portal pozwól Gościu , że sobie sam wybiorę, nie będzie to na pewno Ł24, ani Urzędowy News Rzecznika.

Tu nie chodzi, aby ktoś robił z Łęcznej miasto obcokrajowców, technika jest taka, że Urzędnik jakim jest Burmistrz nie potrafił znaleźć, odpowiedniego  słowa do danej sytuacji.

Nazywać tak to może np swoje konie, czarny, biały, arab, czy gniady.

Obcych było nazwać przyjezdni, lub obcokrajowc... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 09:45

Chyba mnie z kimś mylisz internatowy kozaku. Klecho, wszystkie rozumy już pozjadałeś, uważasz się najwidoczniej za najmądrzejszego, ale to jest w Twoim przypadku wątpliwe. Pieskiem to nazywaj siebie lub kogoś ze swojej rodziny i sobie tam szczekajcie. Twój nick i wcześniejsze teksty, nawet ten o lizaniu d*py jednoznacznie sugerują, że coś jest na rzecz z Tobą..

Masz swoje zdanie na temat burmistrza i tego całego rasizmu to sobie miej, ale nie obrażaj innych. Dalej broń zaciekle obcokrajowców przed słowem "kolorowy" dalej przyzwalaj im na więcej praw niż rodowitym Polakom, to na pewno będzie się w tym kraju żyło wszystkim lepiej. Zdecydowana większość obywateli nie chce z naszego kraju drugiej Francji, czy Niemiec. Swoje żale pisz do gazety, najlepiej wyborczej :D

Chyba mnie z kimś mylisz internatowy kozaku. Klecho, wszystkie rozumy już pozjadałeś, uważasz się najwidoczniej za najmądrzejszego, ale to jest w Twoim przypadku wątpliwe. Pieskiem to nazywaj siebie lub kogoś ze swojej rodziny i sobie tam szczekajcie. Twój nick i wcześniejsze teksty, nawet ten o lizaniu d*py jednoznacznie sugerują, że coś jest na rzecz z Tobą..

Masz swoje zdanie na temat burmistrza i tego całego rasizmu to sobie miej, ale nie obrażaj innych. Dalej broń zaciekle obcokrajowców przed słowem "kolorowy" dalej przyzwalaj... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 07:52
Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

To nie ma co myśleć szczekający "wirtualny ojciec" to najwłaściwsza nazwa.

Avatar
Twój Proboszcz / 9 września 2013 o 23:55

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

Dziecku, czy młodzieży jeżeli robią jakieś błędy, czasem w życiu można wiele wytłumaczyć, co jest dobre, a co złe.

Tobie już się nie da, szkoda czasu - jesteś niereformowalny.

Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

Może napisz, czy Pan Burmistrz w Twojej ocenie postąpił, fer wymawiając takie słowa, bo tylko zagadujesz temat.

Dziecku, czy młodzieży jeżeli robią jakieś błędy, czasem w życiu można wiele wytłumaczyć, co jest dobre, a co złe.

Tobie już się nie da, szkoda czasu - jesteś niereformowalny.

Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

Może napisz, czy Pan Burmistrz w Twojej ocenie postąpił, fer wymawiając takie słowa, bo tylko zagadujesz temat.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2013 o 13:10

Ale Łęczna nie kończy się na Ł24, Panu Wirtualnym

 i jego dziwnych zmiennych poglądach, inne portale też coś wiedzą i piszą

W religii naszej  taki fałszywiec nazywany jest "Judaszem"

Jak Ty jesteś ojcem chrzestnym czyimś tu i na tym forum, to  nie daj Panie Boże, aby ten Twój  chrześniak wdałby się do Ciebie.

Bo   teraz już częściej zaczynasz   władzy  d%pę lizać, a szczególnie po tym  niby wygranym konkursie w MOPS-ie :P

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2013 o 08:12

A skąd masz takie informacje,że cyklicznie obraża ludzi,bo jeśli ze słyszenia to za mądry/a nie jesteś,bo wiedzieć to można to czego jest się świadkiem naocznym,bo nie każda informacja jest faktem rzeczywistym.

Czytaj protokoły z sesji (są jawne i publicznie dostępne) i nie zadawaj głupich pytań. To nie był pierwszy raz.

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 23:56

Nie rozmawiaj z Kuczyńskim on się teraz z NOPem zaprzyjaźnia a dopiero sympatyzował z Palikotem. Ale tonący chwyci się wszystkiego.

Avatar
Ferdynand K / 10 września 2013 o 23:25

Następni chętni do koryta.

To koryto obecnie, ktoś  zafajdał, i to strasznie.

 Dobrze by było teraz go oczyścić.

Możemy wspólnie spróbować  - Ty z Radnym  powiatowym działacie ponoć Powiecie,  ja w Gminie i Mieście.

Ale  sam  już nie dawałem sobie rady, dlatego poprosiłem kolegów. Radnych, Pana Bartola i wszystkich Tych z forum, co nie zgadzają się z rządami Pana Burmistrza i tej koalicji przyklepującej podwyżki.

Łęczna nie może być miastem kolesiostwa wyzysku i stale rosnących  cen.

I to jest moja wersja i tej się będę trzymał. :D

To koryto obecnie, ktoś  zafajdał, i to strasznie.

 Dobrze by było teraz go oczyścić.

Możemy wspólnie spróbować  - Ty z Radnym  powiatowym działacie ponoć Powiecie,  ja w Gminie i Mieście.

Ale  sam  już nie dawałem sobie rady, dlatego poprosiłem kolegów. Radnych, Pana Bartola i wszystkich Tych z forum, co nie zgadzają się z rządami Pana Burmistrza i tej koalicji przyklepującej podwyżki.

Łęczna nie może być miastem kolesiostwa wyzysku i stale rosnących  cen.

I to ... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 19:58

Dziękujemy naszym'' mądrym'' radnym za nagłaśnianie tak mało istotnych rzeczy, i trwonienie dzięki temu publicznych pieniędzy,

co za hipokryzja....

Następni chętni do koryta.

Avatar
???????????????? / 10 września 2013 o 16:51

Mario ty jesteś proboszcz,od kiedy SLD ma kapelanów?

Avatar
Twój Proboszcz / 10 września 2013 o 12:38

 Zdecydowana większość obywateli nie chce z naszego kraju drugiej Francji, czy Niemiec. Swoje żale pisz do gazety, najlepiej wyborczej :D

To Ty jesteś w tej większości?

Zacytowałem tylko część twoich wypocin - Grzeszniku

Gazętę, czy portal pozwól Gościu , że sobie sam wybiorę, nie będzie to na pewno Ł24, ani Urzędowy News Rzecznika.

Tu nie chodzi, aby ktoś robił z Łęcznej miasto obcokrajowców, technika jest taka, że Urzędnik jakim jest Burmistrz nie potrafił znaleźć, odpowiedniego  słowa do danej sytuacji.

Nazywać tak to może np swoje konie, czarny, biały, arab, czy gniady.

Obcych było nazwać przyjezdni, lub obcokrajowcy, i wtedy nie było by tematu.

A teraz tylu ludzi pracuje z tego powodu np Prokuratura, Policja czy nazwanie przez Burmistrza przyjezdnych na Sesji Rady Miejskiej nie było obraźliwe.

Panie Burmistrzu - Kultura i jeszcze raz kultura się kłania, ale ją trzeba wynieść z domu.

A o twojej kulturze i manierach "Ty gościu" z tego  forum nie będę wspominał, pewnie Twój dom był mały, a  mieszkańców w nim było dużo.

To Ty jesteś w tej większości?

Zacytowałem tylko część twoich wypocin - Grzeszniku

Gazętę, czy portal pozwól Gościu , że sobie sam wybiorę, nie będzie to na pewno Ł24, ani Urzędowy News Rzecznika.

Tu nie chodzi, aby ktoś robił z Łęcznej miasto obcokrajowców, technika jest taka, że Urzędnik jakim jest Burmistrz nie potrafił znaleźć, odpowiedniego  słowa do danej sytuacji.

Nazywać tak to może np swoje konie, czarny, biały, arab, czy gniady.

Obcych było nazwać przyjezdni, lub obcokrajowc... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 09:45

Chyba mnie z kimś mylisz internatowy kozaku. Klecho, wszystkie rozumy już pozjadałeś, uważasz się najwidoczniej za najmądrzejszego, ale to jest w Twoim przypadku wątpliwe. Pieskiem to nazywaj siebie lub kogoś ze swojej rodziny i sobie tam szczekajcie. Twój nick i wcześniejsze teksty, nawet ten o lizaniu d*py jednoznacznie sugerują, że coś jest na rzecz z Tobą..

Masz swoje zdanie na temat burmistrza i tego całego rasizmu to sobie miej, ale nie obrażaj innych. Dalej broń zaciekle obcokrajowców przed słowem "kolorowy" dalej przyzwalaj im na więcej praw niż rodowitym Polakom, to na pewno będzie się w tym kraju żyło wszystkim lepiej. Zdecydowana większość obywateli nie chce z naszego kraju drugiej Francji, czy Niemiec. Swoje żale pisz do gazety, najlepiej wyborczej :D

Chyba mnie z kimś mylisz internatowy kozaku. Klecho, wszystkie rozumy już pozjadałeś, uważasz się najwidoczniej za najmądrzejszego, ale to jest w Twoim przypadku wątpliwe. Pieskiem to nazywaj siebie lub kogoś ze swojej rodziny i sobie tam szczekajcie. Twój nick i wcześniejsze teksty, nawet ten o lizaniu d*py jednoznacznie sugerują, że coś jest na rzecz z Tobą..

Masz swoje zdanie na temat burmistrza i tego całego rasizmu to sobie miej, ale nie obrażaj innych. Dalej broń zaciekle obcokrajowców przed słowem "kolorowy" dalej przyzwalaj... rozwiń

Avatar
Gość / 10 września 2013 o 07:52
Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

To nie ma co myśleć szczekający "wirtualny ojciec" to najwłaściwsza nazwa.

Avatar
Twój Proboszcz / 9 września 2013 o 23:55

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

Dziecku, czy młodzieży jeżeli robią jakieś błędy, czasem w życiu można wiele wytłumaczyć, co jest dobre, a co złe.

Tobie już się nie da, szkoda czasu - jesteś niereformowalny.

Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

Może napisz, czy Pan Burmistrz w Twojej ocenie postąpił, fer wymawiając takie słowa, bo tylko zagadujesz temat.

Dziecku, czy młodzieży jeżeli robią jakieś błędy, czasem w życiu można wiele wytłumaczyć, co jest dobre, a co złe.

Tobie już się nie da, szkoda czasu - jesteś niereformowalny.

Wymyśl sobie na jutro jakąś nazwę, bądź wreszcie sobą.i nie szczekaj na innych Ty piesku.

Może napisz, czy Pan Burmistrz w Twojej ocenie postąpił, fer wymawiając takie słowa, bo tylko zagadujesz temat.

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2013 o 13:10

Ale Łęczna nie kończy się na Ł24, Panu Wirtualnym

 i jego dziwnych zmiennych poglądach, inne portale też coś wiedzą i piszą

W religii naszej  taki fałszywiec nazywany jest "Judaszem"

Jak Ty jesteś ojcem chrzestnym czyimś tu i na tym forum, to  nie daj Panie Boże, aby ten Twój  chrześniak wdałby się do Ciebie.

Bo   teraz już częściej zaczynasz   władzy  d%pę lizać, a szczególnie po tym  niby wygranym konkursie w MOPS-ie :P

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

Nie daj Boże, żeby jakieś dziecko trafiło w Twoje ręce, klecho

rozwiń
Avatar
Gość / 9 września 2013 o 08:12

A skąd masz takie informacje,że cyklicznie obraża ludzi,bo jeśli ze słyszenia to za mądry/a nie jesteś,bo wiedzieć to można to czego jest się świadkiem naocznym,bo nie każda informacja jest faktem rzeczywistym.

Czytaj protokoły z sesji (są jawne i publicznie dostępne) i nie zadawaj głupich pytań. To nie był pierwszy raz.

Zobacz wszystkie komentarze 70

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 0 0

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 0 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 0 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 0 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 0 0

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia]

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia] 0 2

Kierowca renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. Kilka minut później pasażerka straciła przytomność. Nie udało się jej uratować

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje 0 0

Matka dziecka, które ma niesprawną rękę po porodzie w bialskim szpitalu, walczy jeszcze o rentę dla syna. A lekarz składa apelację

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią
galeria

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią 0 1

Motolotni używali do przemytu towarów członkowie grupy przestępczej, którą rozbili pogranicznicy. Do gangu należeli Polacy i Ukraińcy

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 1

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!