Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

27 sierpnia 2015 r.
12:49

Śmierdzący problem nad jeziorem Piaseczno. WIOŚ sprawdza gdzie trafiały ścieki

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 29 A A
Inspektor WIOŚ, która wczoraj przyjechała tu na kolejną wizję lokalną, jest jednak ostrożna w osądach. – Nie można jednoznacznie stwierdzić, że to były nieczystości– mówi
Inspektor WIOŚ, która wczoraj przyjechała tu na kolejną wizję lokalną, jest jednak ostrożna w osądach. – Nie można jednoznacznie stwierdzić, że to były nieczystości– mówi

O tym, że ośrodek wczasowy może wylewać szambo do lasu, zaalarmował nas jeden z naszych czytelników. Wczoraj pojechaliśmy na miejsce. Na terenie największego ośrodka wczasowego na Piasecznem spotkaliśmy pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Nie była to pierwsza wizyta inspektorów w tym miejscu.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 20:01
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000107641,miliony-utopione-w-wiezowcu-sunhill-developer-narobil-dlugow-i-zwinal-zagle.html a to pamiętacie?
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 20:45

http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000052705,letnika-na-lasso.html

dobre

Avatar
real / 8 września 2015 o 20:51

Zleciało się paru krzykaczy na plażę w sobotę, każą nasyłać Policję i inne służby tylko co dalej? Wiele rzeczy jest nielegalnych. No i co z tego? Ciekawe jaką można dostać za to karę? Zna ktoś kwoty? Mandat 100-200 zł?  Toż to za zbyt szybką jazdę można dostać więcej!!!  A może Wy wszyscy przepisowo jeździcie? 

Avatar
QBA / 5 września 2015 o 20:25

Ludzie widać mają to gdzieś, bo jest tam właśnie imprezka i się  przyszli bawić. 

Avatar
Andzia / 3 września 2015 o 20:26

tojka po drugiej stronie jeziora stoi 1 metr od brzegu jeziora, to jest OK ?

Avatar
MARGARET / 29 sierpnia 2015 o 20:07

niech wioś sprawdzi też paru miejscowych chłopów :ph34r:  :D  

Avatar
polonia / 29 sierpnia 2015 o 18:25

żeczywiście-rzeczywiście

żecz-rzecz

nie razi?

Avatar
PODATNIK / 29 sierpnia 2015 o 17:43

ŻECZYWIŚCIE TŁUMACZENIE, PŁACĘ PODATKI TO MOGĘ WYLEWAĆ SZAMBO DO JEZIORA !!! NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ PODATKI ALE TAKIE ŻECZY TO MOŻE ROBIĆ TYLKO PREZES TARNASIEWICZ!!! BARBARZYNSTWO!

ALE NA CAŁYM ŚWIECIE NIE MA TAK WYSOKICH PODATKÓW, Z PODATKÓW Z JEZIOR ŻYJE CAŁY LUDWIN

Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 17:07
Boże ja tam jadłam z rodziną, pływaliśmy.Myślałam że sanepid, jakieś służby nad tym czuwają. Szok a tu jakaś Pani tłumaczy ze nikogo widziała wiec nic się nie dzieje. Szok
Avatar
z działki / 29 sierpnia 2015 o 16:30

Dobrze że w końcu ktoś zareagował na to co wyprawiają w tym ośrodku!

Avatar
Gość / 11 września 2015 o 20:01
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000107641,miliony-utopione-w-wiezowcu-sunhill-developer-narobil-dlugow-i-zwinal-zagle.html a to pamiętacie?
Avatar
Gość / 10 września 2015 o 20:45

http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000052705,letnika-na-lasso.html

dobre

Avatar
real / 8 września 2015 o 20:51

Zleciało się paru krzykaczy na plażę w sobotę, każą nasyłać Policję i inne służby tylko co dalej? Wiele rzeczy jest nielegalnych. No i co z tego? Ciekawe jaką można dostać za to karę? Zna ktoś kwoty? Mandat 100-200 zł?  Toż to za zbyt szybką jazdę można dostać więcej!!!  A może Wy wszyscy przepisowo jeździcie? 

Avatar
QBA / 5 września 2015 o 20:25

Ludzie widać mają to gdzieś, bo jest tam właśnie imprezka i się  przyszli bawić. 

Avatar
Andzia / 3 września 2015 o 20:26

tojka po drugiej stronie jeziora stoi 1 metr od brzegu jeziora, to jest OK ?

Avatar
MARGARET / 29 sierpnia 2015 o 20:07

niech wioś sprawdzi też paru miejscowych chłopów :ph34r:  :D  

Avatar
polonia / 29 sierpnia 2015 o 18:25

żeczywiście-rzeczywiście

żecz-rzecz

nie razi?

Avatar
PODATNIK / 29 sierpnia 2015 o 17:43

ŻECZYWIŚCIE TŁUMACZENIE, PŁACĘ PODATKI TO MOGĘ WYLEWAĆ SZAMBO DO JEZIORA !!! NA CAŁYM ŚWIECIE SĄ PODATKI ALE TAKIE ŻECZY TO MOŻE ROBIĆ TYLKO PREZES TARNASIEWICZ!!! BARBARZYNSTWO!

ALE NA CAŁYM ŚWIECIE NIE MA TAK WYSOKICH PODATKÓW, Z PODATKÓW Z JEZIOR ŻYJE CAŁY LUDWIN

Avatar
Gość / 29 sierpnia 2015 o 17:07
Boże ja tam jadłam z rodziną, pływaliśmy.Myślałam że sanepid, jakieś służby nad tym czuwają. Szok a tu jakaś Pani tłumaczy ze nikogo widziała wiec nic się nie dzieje. Szok
Avatar
z działki / 29 sierpnia 2015 o 16:30

Dobrze że w końcu ktoś zareagował na to co wyprawiają w tym ośrodku!

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 0

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 7 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 6:6 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 6:6 [RELACJA NA ŻYWO] 1 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 3 0

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 18 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 22 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 4 6

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!