Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

1 września 2011 r.
21:59
Edytuj ten wpis

Śmiertelny wypadek w Rogóźnie

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 8 A A

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek wieczorem w Rogóźnie (pow. łęczyński). 23-latek kierujący seatem ibizą potrącił 61-letniego pieszego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja zgłoszenie o wypadku dostała o godz. 20.25. Na drodze wojewódzkiej nr 820 kierowca samochodu seat ibiza potrącił pieszego. Odniesione obrażenia okazały się śmiertelne.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem chciał ominąć pieszego, stojącego na prawym pasie drogi, zjechał na lewy pas i potrącił wychodzącego z bocznej dróżki, przechodzącego przez jezdnię 61-letniego mężczyznę.

Kierujący był trzeźwy. Z powodu zdarzenia zablokowany był jeden pas ruchu drogi.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 8 września 2011 o 13:51
a ja gościu tak się składa że znam zabitego i nie był to człowiek który się upijał więc nie broń kolegi
Avatar
Franek / 8 września 2011 o 10:36
Tak się składa kolego gościu że znam tego małolata i doświadczenia mu nie brakuje po prostu, był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dwóch pijanych wyskoczyło mu na jego pas omijając ich potrącił także pijanego po lewej stronie. To jest tragedia dla obydwu rodzin, chłopak jechał przepisowo i przez dwóch co wyskoczyli musi teraz żyć ze świadomością, że zabił. Ciekawe co ty byś zrobił. Więc zanim coś napiszesz to się zastanów nad tym głęboko.
Avatar
Gość / 2 września 2011 o 21:55
Następny małolat "świetny kierowca o ogromnym doświadczeniu" kogoś zabił.
Avatar
robert / 2 września 2011 o 20:47
a ciekawe ile miał na liczniku ten kierowca skoro wypadek był śmiertelny?
Avatar
obserwator / 2 września 2011 o 12:59
[quote name='pat' timestamp='1314956504' post='524836']
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
[/quote]
Ale panowie w białych czapkach z suszarką widzą tylko tych co przekroczą 5 km,godz.
[quote name='pat' timestamp='1314956504' post='524836']
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnejrozwiń
Avatar
pat / 2 września 2011 o 11:41
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zd... rozwiń
Avatar
obserwator / 2 września 2011 o 07:52
[quote name='plati1985' timestamp='1314913312' post='524590']
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
[/quote]
Policja kocha K-82 od 42500-47500-reszta niech robi co chce.
Avatar
plati1985 / 1 września 2011 o 23:41
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
Avatar
gość / 8 września 2011 o 13:51
a ja gościu tak się składa że znam zabitego i nie był to człowiek który się upijał więc nie broń kolegi
Avatar
Franek / 8 września 2011 o 10:36
Tak się składa kolego gościu że znam tego małolata i doświadczenia mu nie brakuje po prostu, był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności dwóch pijanych wyskoczyło mu na jego pas omijając ich potrącił także pijanego po lewej stronie. To jest tragedia dla obydwu rodzin, chłopak jechał przepisowo i przez dwóch co wyskoczyli musi teraz żyć ze świadomością, że zabił. Ciekawe co ty byś zrobił. Więc zanim coś napiszesz to się zastanów nad tym głęboko.
Avatar
Gość / 2 września 2011 o 21:55
Następny małolat "świetny kierowca o ogromnym doświadczeniu" kogoś zabił.
Avatar
robert / 2 września 2011 o 20:47
a ciekawe ile miał na liczniku ten kierowca skoro wypadek był śmiertelny?
Avatar
obserwator / 2 września 2011 o 12:59
[quote name='pat' timestamp='1314956504' post='524836']
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
[/quote]
Ale panowie w białych czapkach z suszarką widzą tylko tych co przekroczą 5 km,godz.
[quote name='pat' timestamp='1314956504' post='524836']
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnejrozwiń
Avatar
pat / 2 września 2011 o 11:41
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zdążył odbić, dobrze że nic nie jechało z przeciwnej strony...(dodam że jechaliśmy przepisowo, albo i wolniej).
Ci ludzie są bezmyślni! Ich w ogóle nie widać! Trasy nie są oświetlone, a oni nie mają nic, ale to nic odblaskowego, to się tyczy również rowerzystów- żadnego światełka i odblasku. Idą ulicą bo pobocza często nie ma, a widać ich dopiero w momencie mijania!To za późno!
Jak wracałam znad jednego z jezior też miałam taką sytuację. Rowerzysta na ciemnej drodze, jakbym nie zauważyła czarnego ruszającego się punktu na czarnej drodze to byśmy go co najmniej potrącili! Tyle że to był fart, kierowca ledwo zd... rozwiń
Avatar
obserwator / 2 września 2011 o 07:52
[quote name='plati1985' timestamp='1314913312' post='524590']
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
[/quote]
Policja kocha K-82 od 42500-47500-reszta niech robi co chce.
Avatar
plati1985 / 1 września 2011 o 23:41
non stop te Rogóźno, co najmnniej raz w tygodniu ktoś tam ginie chyba.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 24

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!