Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

29 lipca 2010 r.
16:57
Edytuj ten wpis

Świerszczów: 12-latek zginął w wypadku, dwie osoby ranne

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 32 A A

12-letni chłopiec zginął dzisiaj w wypadku w miejscowości Świerszczów Kolonia. Ranni są jego rówieśnik i 21-letnia kobieta, którzy podróżowali autem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło po godz. 13. Volkswagen golf jechał od strony Urszulina w kierunku Łęcznej. Samochód prowadziła 21-letnia mieszkanka gminy Cyców.

- Kobieta skręcała w lewo. W tym samym momencie jadący za nią inny vw zaczął wyprzedzać – relacjonuje sierż. Magdalena Myśliwiec, z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. – 58-letni kierowca pochodzący z województwa śląskiego wjechał w bok pojazdu kierowanego przez 21-latkę. Następnie dachował.

Na miejscu zginął 12-letni chłopiec, pasażer vw golfa. Do szpitala trafili drugi 12-latek, który podróżował autem i 21-letnia kobieta. To siostra chłopca, który zginął w wypadku.

58-latek nie odniósł żadnych obrażeń. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Mężczyzna był trzeźwy.

Policja ustala okoliczności tragedii.

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LAl / 25 września 2010 o 18:20
Mój kolega tam zginął
Avatar
zaba / 21 sierpnia 2010 o 17:42
to idiota i tyle zabił dziecko a teraz chodzi bez wyrzutów sumienia zamknąć go na lata.kretyn niech by patrzył na znaki a nie jechał oby szyciej.............................
Avatar
arek / 14 sierpnia 2010 o 13:58
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW DZIECKA !!!! BOŻE MIEJ TO DZIECKO W SWEJ OPIECE !!!!!
Avatar
ktoś / 8 sierpnia 2010 o 15:09
co za pedał po prostu idiota nie patrzy gdzie jedzie sku***el!!!
Avatar
ol. / 1 sierpnia 2010 o 19:06
Skrzyżowanie jest jak najbardziej dobrze oznakowane. Skoro są znaki mówiące o skrzyżowaniu itd. to znaczy, że się nie wyprzedza i już. Nie stawia się wtedy znaku zakaz wyprzedzania bo to jest logiczne. Mieszkam przy tym skrzyżowaniu i widziałam wiele wypadków dlatego uważam, że tutaj powinien już być czarny punkt. Nazbierało się już wiele ofiar i rannych a takie coś i progi zwalniające może troszkę by zwolniły ruch na tej ulicy. A jeśli o ten wypadek chodzi to byli świadkowie, że Monika włączyła dobry kierunkowskaz. Nic nie tłumaczy kierowcy, który wyprzedza na skrzyżowaniu, po prostu nic.
Skrzyżowanie jest jak najbardziej dobrze oznakowane. Skoro są znaki mówiące o skrzyżowaniu itd. to znaczy, że się nie wyprzedza i już. Nie stawia się wtedy znaku zakaz wyprzedzania bo to jest logiczne. Mieszkam przy tym skrzyżowaniu i widziałam wiele wypadków dlatego uważam, że tutaj powinien już być czarny punkt. Nazbierało się już wiele ofiar i rannych a takie coś i progi zwalniające może troszkę by zwolniły ruch na tej ulicy. A jeśli o ten wypadek chodzi to byli świadkowie, że Monika włączyła dobry kierunkowskaz. Nic nie tłumaczy kierowcy... rozwiń
Avatar
M / 30 lipca 2010 o 22:11
Popieram po co gadać takie głupoty skoro nie wie sie jak byłooo....
Avatar
niuta / 30 lipca 2010 o 19:24
nie wiem skąd wyssałeś miksie takie bzdury bo wcale nie było tak jak piszesz Monika jest ostrożnym i rozważnym kierowca. następnym razem nie pisz takich plotek!!!!!!!!!!! i się zastanów zanim cokolwiek napiszesz!!!!!!
Avatar
miks / 30 lipca 2010 o 14:46
21-latka która prowadziła samochód nie miała doświadczenia,podobno chciała jechać w prawo, miała kierunkowskaz w prawo, a w końcu skręciła w lewo i dlatego doszło do wypadku (
Avatar
xxx / 30 lipca 2010 o 14:41
Współczuje rodzinie, ale kierowca na pewno nie chciał zrobić rodzinie takiej tragedii. Niestety nieszczęśliwy wypadek. Niestety nikt nie jest w stanie tego zmienić. A kierowca na pewno też ma wyrzuty sumienia. Więc nie osądzajcie go, bo jemu na pewno ciężko żyć z myślą że spowodował śmiertelny wypadek. Poza tym, ta dziewczyna też nie dopilnowała, aby dzieci były zapięte w pasy. Niestety tragedia (((
Avatar
IKAR / 30 lipca 2010 o 11:54
prosze o przekazanie rodzinie i poszkodowanym adresu i kontaktu
www.twoje-odszkodowanie.pl
Tylko duże odszkodowania uczą sprawców takich zdarzeń respektowania zasad bezpieczeństwa.
Rodzinie należy się duże zadośćuczynienie za straty bliskich.

IKAR
Avatar
LAl / 25 września 2010 o 18:20
Mój kolega tam zginął
Avatar
zaba / 21 sierpnia 2010 o 17:42
to idiota i tyle zabił dziecko a teraz chodzi bez wyrzutów sumienia zamknąć go na lata.kretyn niech by patrzył na znaki a nie jechał oby szyciej.............................
Avatar
arek / 14 sierpnia 2010 o 13:58
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZICÓW DZIECKA !!!! BOŻE MIEJ TO DZIECKO W SWEJ OPIECE !!!!!
Avatar
ktoś / 8 sierpnia 2010 o 15:09
co za pedał po prostu idiota nie patrzy gdzie jedzie sku***el!!!
Avatar
ol. / 1 sierpnia 2010 o 19:06
Skrzyżowanie jest jak najbardziej dobrze oznakowane. Skoro są znaki mówiące o skrzyżowaniu itd. to znaczy, że się nie wyprzedza i już. Nie stawia się wtedy znaku zakaz wyprzedzania bo to jest logiczne. Mieszkam przy tym skrzyżowaniu i widziałam wiele wypadków dlatego uważam, że tutaj powinien już być czarny punkt. Nazbierało się już wiele ofiar i rannych a takie coś i progi zwalniające może troszkę by zwolniły ruch na tej ulicy. A jeśli o ten wypadek chodzi to byli świadkowie, że Monika włączyła dobry kierunkowskaz. Nic nie tłumaczy kierowcy, który wyprzedza na skrzyżowaniu, po prostu nic.
Skrzyżowanie jest jak najbardziej dobrze oznakowane. Skoro są znaki mówiące o skrzyżowaniu itd. to znaczy, że się nie wyprzedza i już. Nie stawia się wtedy znaku zakaz wyprzedzania bo to jest logiczne. Mieszkam przy tym skrzyżowaniu i widziałam wiele wypadków dlatego uważam, że tutaj powinien już być czarny punkt. Nazbierało się już wiele ofiar i rannych a takie coś i progi zwalniające może troszkę by zwolniły ruch na tej ulicy. A jeśli o ten wypadek chodzi to byli świadkowie, że Monika włączyła dobry kierunkowskaz. Nic nie tłumaczy kierowcy... rozwiń
Avatar
M / 30 lipca 2010 o 22:11
Popieram po co gadać takie głupoty skoro nie wie sie jak byłooo....
Avatar
niuta / 30 lipca 2010 o 19:24
nie wiem skąd wyssałeś miksie takie bzdury bo wcale nie było tak jak piszesz Monika jest ostrożnym i rozważnym kierowca. następnym razem nie pisz takich plotek!!!!!!!!!!! i się zastanów zanim cokolwiek napiszesz!!!!!!
Avatar
miks / 30 lipca 2010 o 14:46
21-latka która prowadziła samochód nie miała doświadczenia,podobno chciała jechać w prawo, miała kierunkowskaz w prawo, a w końcu skręciła w lewo i dlatego doszło do wypadku (
Avatar
xxx / 30 lipca 2010 o 14:41
Współczuje rodzinie, ale kierowca na pewno nie chciał zrobić rodzinie takiej tragedii. Niestety nieszczęśliwy wypadek. Niestety nikt nie jest w stanie tego zmienić. A kierowca na pewno też ma wyrzuty sumienia. Więc nie osądzajcie go, bo jemu na pewno ciężko żyć z myślą że spowodował śmiertelny wypadek. Poza tym, ta dziewczyna też nie dopilnowała, aby dzieci były zapięte w pasy. Niestety tragedia (((
Avatar
IKAR / 30 lipca 2010 o 11:54
prosze o przekazanie rodzinie i poszkodowanym adresu i kontaktu
www.twoje-odszkodowanie.pl
Tylko duże odszkodowania uczą sprawców takich zdarzeń respektowania zasad bezpieczeństwa.
Rodzinie należy się duże zadośćuczynienie za straty bliskich.

IKAR