Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

9 lipca 2015 r.
11:47

Wójt łamie zakaz podlewania trawników? "Nie podlewałem na swojej posesji"

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 38 A A

Były wójt gminy Cyców, teraz radny powiatowy, łamie zakaz podlewania trawników – zaalarmował nas czytelnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gmina Cyców poprosiła mieszkańców, aby ograniczyli podlewanie trawników i ogródków. – Podczas upałów zużycie wody wzrosło trzykrotnie – tłumaczy prośbę Marta Kociuba, wicewójt gminy Cyców. – Niestety, zakazać nie możemy, bo każdy płaci i wymaga.

Najbardziej na tym cierpią mieszkańcy bloków. – Z powodu suszy jest niskie ciśnienie wody w kranach. Na 4 piętrze napełnienie czajnika trwa ok.8 minut – napisał do nas Wojtek z Cycowa. – Jakie mogło być moje zdziwienie, kiedy zobaczyłem byłego wójta, obecnego radnego powiatowego, jak w południe podlewał trawnik. Czy władzy więcej wolno? – pyta czytelnik.

– Czytelnik się nie myli, podlewałem trawnik – mówi Jan Baczyński vel Mróz. – Ale nie chodzi o mój trawnik, ale grunt gminny. Przed moim ogrodzeniem prowadzono prace przy remoncie chodnika. Po robotnikach został mały bałagan. Uporządkowałem ok. 20 mkw. gminnego terenu i zasiałem trawę. Właśnie ten fragment podlewałem, aby młoda trawa nie uschła. Na swojej posesji trawnika nie podlewam podczas upałów, bo stosuje się do prośby władz gminy – zapewnia radny.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alf / 30 sierpnia 2015 o 20:44

Jasiu i Małgosiu co z tym powiatowym internetem ? dziś jest 30 lipiec 2015. pozdrawiam Grześ  :wub:


A jak myślisz, kogo Jasio posyła na Prezesa Spółki WP3. No nie inaczej Małgosię.  

Avatar
j / 13 sierpnia 2015 o 07:46
Lekka przesada z tym przykręcaniem wody. Na stronie gminy nie ma żadnych informacji o np godzinach niedostępnosci wody. Wczoraj 3 wozy strażackie gasiły torf i nie miały jak uzupełnić wody. To byl tylko torf na łąkach. A gdyby chodziło o zabudowania?
Avatar
czyścioch / 6 sierpnia 2015 o 10:25

Umyj się umyj przed 22 bo widać ,slychać i czuć=od ciebie oczywiście.

Avatar
ŁYSY / 6 sierpnia 2015 o 06:43

Będzie dzisiaj woda, zapowiadają 36C? Jasiu podlewaj po 22 jak już wszyscy się pomyją 

Avatar
Grzecho / 30 lipca 2015 o 17:22

Jasiu i Małgosiu co z tym powiatowym internetem ? dziś jest 30 lipiec 2015. pozdrawiam Grześ  :wub:

Avatar
bezstronna / 24 lipca 2015 o 10:26

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

Co "TROLLU"zrobiłeś dla innych ?????

troll internrtowy="kręgowiec bezmózgowy,cuchnący,itp.itd" patrz GOOGLE troll internetowy.

Avatar
BYŁY radny :) / 23 lipca 2015 o 22:12

Projekt WP 3 został wprowadzony do realizacji w latach 2006-2010 gdy Przewodniczącym Rady powiatu w Łęcznej był p.Biegaj a starostą Adam N.dnia 30 lub 31 lipca 2014r. było uroczyste zakończenie projektu w Zajeździe Drob w Urszulinie ,co zakończono? dlaczego nie ma internetu w świetlicach,pomimo zakończenia projektu?

P.S. nie bylem w Cycowie około 10 lat-piękne drogi -krajowa 82,wojewódzka do Chełma,do Dorohuczy, do Świerszczowa,kawał drogi do Stręczyna,,do Janowicy,Kopiny,ulice w Cycowie,Wólce Cycowskiej Streczynie.Piękny budynek Urzędu Gminy,Domu Kultury świetlice we wsiach.Mam w tej  gminie rodzinę więc trochę poodwiedzałem,z tej racji ,że wiele lat byłem trochę wyższym radnym w jednej z gmin powiatu Włodawskiego to pamietam  jak taka pani blondynka ze starostwa mówiła ,że projekt będzie zrealizowany do marca 2011r.W sklad projektu  jak pamietam wchodzi 17gmin i  starostwa w Świdniku,Włodawie i Łęcznej każda gmina ma problem jak się wytłumaczyć ludziom,że lider projektu starostwo w Łęcznej do tej pory nie wykonało założonych w projekcie zadań.

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

rozwiń
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 18:19

Janek, podlewasz dzisiaj?

JA !!!  PODLEWAM....... migdałki.

Avatar
BrATANEK / 22 lipca 2015 o 17:51

Janek, podlewasz dzisiaj?

Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 19:58

Jasiu ty zgrywusie no no no, powiedz co z waszą inwestycja jak naród pyta!

WP3 miał zapobiegać wykluczeniu cyfrowemu ale poszli na całość i wykluczyli sami wszystkich mieszkańców z tego projektu  :lol:  :lol:  :lol: tak Jasiu ? a ty skąd masz neta?

Avatar
alf / 30 sierpnia 2015 o 20:44

Jasiu i Małgosiu co z tym powiatowym internetem ? dziś jest 30 lipiec 2015. pozdrawiam Grześ  :wub:


A jak myślisz, kogo Jasio posyła na Prezesa Spółki WP3. No nie inaczej Małgosię.  

Avatar
j / 13 sierpnia 2015 o 07:46
Lekka przesada z tym przykręcaniem wody. Na stronie gminy nie ma żadnych informacji o np godzinach niedostępnosci wody. Wczoraj 3 wozy strażackie gasiły torf i nie miały jak uzupełnić wody. To byl tylko torf na łąkach. A gdyby chodziło o zabudowania?
Avatar
czyścioch / 6 sierpnia 2015 o 10:25

Umyj się umyj przed 22 bo widać ,slychać i czuć=od ciebie oczywiście.

Avatar
ŁYSY / 6 sierpnia 2015 o 06:43

Będzie dzisiaj woda, zapowiadają 36C? Jasiu podlewaj po 22 jak już wszyscy się pomyją 

Avatar
Grzecho / 30 lipca 2015 o 17:22

Jasiu i Małgosiu co z tym powiatowym internetem ? dziś jest 30 lipiec 2015. pozdrawiam Grześ  :wub:

Avatar
bezstronna / 24 lipca 2015 o 10:26

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

Co "TROLLU"zrobiłeś dla innych ?????

troll internrtowy="kręgowiec bezmózgowy,cuchnący,itp.itd" patrz GOOGLE troll internetowy.

Avatar
BYŁY radny :) / 23 lipca 2015 o 22:12

Projekt WP 3 został wprowadzony do realizacji w latach 2006-2010 gdy Przewodniczącym Rady powiatu w Łęcznej był p.Biegaj a starostą Adam N.dnia 30 lub 31 lipca 2014r. było uroczyste zakończenie projektu w Zajeździe Drob w Urszulinie ,co zakończono? dlaczego nie ma internetu w świetlicach,pomimo zakończenia projektu?

P.S. nie bylem w Cycowie około 10 lat-piękne drogi -krajowa 82,wojewódzka do Chełma,do Dorohuczy, do Świerszczowa,kawał drogi do Stręczyna,,do Janowicy,Kopiny,ulice w Cycowie,Wólce Cycowskiej Streczynie.Piękny budynek Urzędu Gminy,Domu Kultury świetlice we wsiach.Mam w tej  gminie rodzinę więc trochę poodwiedzałem,z tej racji ,że wiele lat byłem trochę wyższym radnym w jednej z gmin powiatu Włodawskiego to pamietam  jak taka pani blondynka ze starostwa mówiła ,że projekt będzie zrealizowany do marca 2011r.W sklad projektu  jak pamietam wchodzi 17gmin i  starostwa w Świdniku,Włodawie i Łęcznej każda gmina ma problem jak się wytłumaczyć ludziom,że lider projektu starostwo w Łęcznej do tej pory nie wykonało założonych w projekcie zadań.

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

Jak się pisze to choć kłamać trzeba z inteligencją a to zwykły blef starego człowieka który poza łganiem w życiu nic nie zrobił

rozwiń
Avatar
Gość / 22 lipca 2015 o 18:19

Janek, podlewasz dzisiaj?

JA !!!  PODLEWAM....... migdałki.

Avatar
BrATANEK / 22 lipca 2015 o 17:51

Janek, podlewasz dzisiaj?

Avatar
Gość / 19 lipca 2015 o 19:58

Jasiu ty zgrywusie no no no, powiedz co z waszą inwestycja jak naród pyta!

WP3 miał zapobiegać wykluczeniu cyfrowemu ale poszli na całość i wykluczyli sami wszystkich mieszkańców z tego projektu  :lol:  :lol:  :lol: tak Jasiu ? a ty skąd masz neta?

Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 2

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?