Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

23 grudnia 2014 r.
7:28
Edytuj ten wpis

Wypadek w Turowoli. Zginął 31-letni kierowca (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
60 29 A A

31-letni kierowca audi zginął rano w wypadku, do którego doszło w miejscowości Turowola na drodze krajowej nr 82 w powiecie łęczyńskim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 5:40 samochód wpadł w poślizg na zakręcie i uderzył bokiem w jadącego po przeciwnej stronie fiata seicento. 31-latek z Łęcznej zginął na miejscu. Do szpitala trafiła 31-letnia kierująca seicento, mieszkanka gminy Puchaczów.

Droga krajowa nr 82 była zablokowana przez kilka godzin. Samochody kierowano na objazdy przez miejscowość Ciechanki. W tej chwili jest już przejezdna.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ale kicha / 25 stycznia 2015 o 21:01

Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Samochód zastępczy od momentu zdarzenia do zakończenia sprawy bez gotówkowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Czyli tak w skrócie - SZUKACIE FRAJERÓW.

Avatar
pomoc poszkodowanym / 25 stycznia 2015 o 18:24

Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Samochód zastępczy od momentu zdarzenia do zakończenia sprawy bez gotówkowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Avatar
Kasia / 30 grudnia 2014 o 12:35
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrza ponieśli,już nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

gratuluje intelektu jak jesteś taki głupi to nie pisz takich komentarzy . Ja Go znałam lubiałam . a tu taki ni stąd ni z owąd o dobrzee... coś tam . żenada

intelektu jak jesteś taki głupi to nie pisz takich komentarzy . Ja Go znałam lubiałam . a tu taki ni stąd ni z owąd o dobrzee... coś tam . żenada

rozwiń
Avatar
bambo75 / 28 grudnia 2014 o 16:45

Mieszkam blisko WORDu w Lublinie, więc temat egzaminów i kursów na Prawo Jazdy  "obserwuję" niemalże na codzień... Powiem tak: ja jestem "uczony" wg. Starej Szkoły Jazdy. Ale to, co słyszę nieraz od kursantów na temat kursow Prawa Jazdy, to aż się włosy na głowie jeżą ! Głowa boli, gdy słyszę: co i jak oni teraz uczą na tych kursach Prawa Jazdy... Jeżdżę już prawie 22 lata samochodem, nie jeżdżę mało - ale to, co wyprawia młodzież teraz za kierownicą, to aż głowa mała !!! Jeżdżą na zasadzie "Niezniszczalni, Niezatapialni"...

Avatar
Robert / 28 grudnia 2014 o 09:25

Nie znam człowieka, nie znałem, nie wiem jak wyglądał wypadek więc nie wypowiadam się ale jeśli niejaki "kierowca" lub inny piszący obraźliwie faktycznie miałby duże doświadczenie za kierownica a nie tylko pieczątki to wiedziałby, że droga czasami jest zdradliwa bardzo i każdemu może się zdarzyć niekontrolowany poślizg. Często jadąc przysłowiowe 80 na blacie na prostej w miejscach zacienionych albo na wzniesieniu poczułem delikatny poślizg, co wówczas, miałem szczęście więc zwalniam do 60 i jadę dalej.Ludzie gdzie brawura tam brawura ale nie zawsze prędkość zabija. niestety ale jeszcze kilku w rowie zakończy swoją drogę zanim się przestawimy, że od Bożego Narodzenia jeździ się zupełnie inaczej. Oby ta nauka kończyła się tylko w rowie a nie śmiercią. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Nie znam człowieka, nie znałem, nie wiem jak wyglądał wypadek więc nie wypowiadam się ale jeśli niejaki "kierowca" lub inny piszący obraźliwie faktycznie miałby duże doświadczenie za kierownica a nie tylko pieczątki to wiedziałby, że droga czasami jest zdradliwa bardzo i każdemu może się zdarzyć niekontrolowany poślizg. Często jadąc przysłowiowe 80 na blacie na prostej w miejscach zacienionych albo na wzniesieniu poczułem delikatny poślizg, co wówczas, miałem szczęście więc zwalniam do 60 i jadę dalej.Ludzie gdzie brawura tam brawura ale ... rozwiń

Avatar
todzio / 24 grudnia 2014 o 16:38

kto pisze jak pojebany niech wcale nie pisze

Avatar
Znajma / 24 grudnia 2014 o 15:33

Wyrazy współczucia dla Rodziny Tadeusza. [*]

Avatar
GAD / 23 grudnia 2014 o 23:42

Jak widzę na drodze samochód z tablicami LLE zwalniam a czasem lepiej się zatrzymać.Jadąc nad Białe jadę przez Dorochuczę,by ominąć Łęczną i okolice.Tam codziennie jak nie wypadek,to stłuczka.Sposób poruszania się tamtejszych kierowców w piętnastoletnich niemieckich szrotach,także w nowszych prowadzonych często przez kobiety woła o pomstę do nieba.Nagłe manewry bez kierunkowskazów,wyjazdy z posesji pod pędzący samochód zmuszany do gwałtownego hamowania,wyprzedzanie na ciągłej,pod górę,wcinanie się przed maskę,to tylko nieliczne grzechy.Wnioskuję o weryfikację praw jazdy w powiecie łęczyńskim.Policja tamtejsza gdzie stoi wszyscy wiedzą,jej obecność nie poprawia bezpieczeństwa na drogach,co najwyżej budżet państwa.Proszę o zainteresowanie się tym poważnym problemem.Tak żle nie ma w całym województwie.

Czysta żywa prawda - nic dodać nic ująć!

W Łęcznej i okolicach występuje porażająca nadreprezentacja patologicznej dziczy drogowej - w efekcie sytuacje, które gdzie indziej są sporadycznymi incydentami - tutaj są codziennością...

Aż dziw, że tak mało trupów - ale do czasu...

Czysta żywa prawda - nic dodać nic ująć!

W Łęcznej i okolicach występuje porażająca nadreprezentacja patologicznej dziczy drogowej - w efekcie sytuacje, które gdzie indziej są sporadycznymi incydentami - tutaj są codziennością...

Aż dziw, że tak mało trupów - ale do czasu...

rozwiń
Avatar
llle / 23 grudnia 2014 o 22:25

nikt nie planuje śmierci(raczej) to po prostu przeliczenie swoich możliwości ...szkoda... tak to bywa, szkoda człowieka.

Avatar
anonim / 23 grudnia 2014 o 21:45
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrza ponieśli,już nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

tak samo byś napisał o swoim bracie ? zrobiło się bezpieczniej ...

Avatar
ale kicha / 25 stycznia 2015 o 21:01

Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Samochód zastępczy od momentu zdarzenia do zakończenia sprawy bez gotówkowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Czyli tak w skrócie - SZUKACIE FRAJERÓW.

Avatar
pomoc poszkodowanym / 25 stycznia 2015 o 18:24

Specjalizujemy się w pomocy  poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, W CAŁEJ EUROPIE w pracy w rolnictwie w szkole itp. WYSOKIE ODSZKODOWANIA majątkowe osobowe i rzeczowe, pełna kompleksowa obsługa . Błędy w sztuce lekarskiej .Pomoc prawna.  tel. 793 16 00 21. Samochód zastępczy od momentu zdarzenia do zakończenia sprawy bez gotówkowo. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

Avatar
Kasia / 30 grudnia 2014 o 12:35
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrza ponieśli,już nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

gratuluje intelektu jak jesteś taki głupi to nie pisz takich komentarzy . Ja Go znałam lubiałam . a tu taki ni stąd ni z owąd o dobrzee... coś tam . żenada

intelektu jak jesteś taki głupi to nie pisz takich komentarzy . Ja Go znałam lubiałam . a tu taki ni stąd ni z owąd o dobrzee... coś tam . żenada

rozwiń
Avatar
bambo75 / 28 grudnia 2014 o 16:45

Mieszkam blisko WORDu w Lublinie, więc temat egzaminów i kursów na Prawo Jazdy  "obserwuję" niemalże na codzień... Powiem tak: ja jestem "uczony" wg. Starej Szkoły Jazdy. Ale to, co słyszę nieraz od kursantów na temat kursow Prawa Jazdy, to aż się włosy na głowie jeżą ! Głowa boli, gdy słyszę: co i jak oni teraz uczą na tych kursach Prawa Jazdy... Jeżdżę już prawie 22 lata samochodem, nie jeżdżę mało - ale to, co wyprawia młodzież teraz za kierownicą, to aż głowa mała !!! Jeżdżą na zasadzie "Niezniszczalni, Niezatapialni"...

Avatar
Robert / 28 grudnia 2014 o 09:25

Nie znam człowieka, nie znałem, nie wiem jak wyglądał wypadek więc nie wypowiadam się ale jeśli niejaki "kierowca" lub inny piszący obraźliwie faktycznie miałby duże doświadczenie za kierownica a nie tylko pieczątki to wiedziałby, że droga czasami jest zdradliwa bardzo i każdemu może się zdarzyć niekontrolowany poślizg. Często jadąc przysłowiowe 80 na blacie na prostej w miejscach zacienionych albo na wzniesieniu poczułem delikatny poślizg, co wówczas, miałem szczęście więc zwalniam do 60 i jadę dalej.Ludzie gdzie brawura tam brawura ale nie zawsze prędkość zabija. niestety ale jeszcze kilku w rowie zakończy swoją drogę zanim się przestawimy, że od Bożego Narodzenia jeździ się zupełnie inaczej. Oby ta nauka kończyła się tylko w rowie a nie śmiercią. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Nie znam człowieka, nie znałem, nie wiem jak wyglądał wypadek więc nie wypowiadam się ale jeśli niejaki "kierowca" lub inny piszący obraźliwie faktycznie miałby duże doświadczenie za kierownica a nie tylko pieczątki to wiedziałby, że droga czasami jest zdradliwa bardzo i każdemu może się zdarzyć niekontrolowany poślizg. Często jadąc przysłowiowe 80 na blacie na prostej w miejscach zacienionych albo na wzniesieniu poczułem delikatny poślizg, co wówczas, miałem szczęście więc zwalniam do 60 i jadę dalej.Ludzie gdzie brawura tam brawura ale ... rozwiń

Avatar
todzio / 24 grudnia 2014 o 16:38

kto pisze jak pojebany niech wcale nie pisze

Avatar
Znajma / 24 grudnia 2014 o 15:33

Wyrazy współczucia dla Rodziny Tadeusza. [*]

Avatar
GAD / 23 grudnia 2014 o 23:42

Jak widzę na drodze samochód z tablicami LLE zwalniam a czasem lepiej się zatrzymać.Jadąc nad Białe jadę przez Dorochuczę,by ominąć Łęczną i okolice.Tam codziennie jak nie wypadek,to stłuczka.Sposób poruszania się tamtejszych kierowców w piętnastoletnich niemieckich szrotach,także w nowszych prowadzonych często przez kobiety woła o pomstę do nieba.Nagłe manewry bez kierunkowskazów,wyjazdy z posesji pod pędzący samochód zmuszany do gwałtownego hamowania,wyprzedzanie na ciągłej,pod górę,wcinanie się przed maskę,to tylko nieliczne grzechy.Wnioskuję o weryfikację praw jazdy w powiecie łęczyńskim.Policja tamtejsza gdzie stoi wszyscy wiedzą,jej obecność nie poprawia bezpieczeństwa na drogach,co najwyżej budżet państwa.Proszę o zainteresowanie się tym poważnym problemem.Tak żle nie ma w całym województwie.

Czysta żywa prawda - nic dodać nic ująć!

W Łęcznej i okolicach występuje porażająca nadreprezentacja patologicznej dziczy drogowej - w efekcie sytuacje, które gdzie indziej są sporadycznymi incydentami - tutaj są codziennością...

Aż dziw, że tak mało trupów - ale do czasu...

Czysta żywa prawda - nic dodać nic ująć!

W Łęcznej i okolicach występuje porażająca nadreprezentacja patologicznej dziczy drogowej - w efekcie sytuacje, które gdzie indziej są sporadycznymi incydentami - tutaj są codziennością...

Aż dziw, że tak mało trupów - ale do czasu...

rozwiń
Avatar
llle / 23 grudnia 2014 o 22:25

nikt nie planuje śmierci(raczej) to po prostu przeliczenie swoich możliwości ...szkoda... tak to bywa, szkoda człowieka.

Avatar
anonim / 23 grudnia 2014 o 21:45
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrza ponieśli,już nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

tak samo byś napisał o swoim bracie ? zrobiło się bezpieczniej ...

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 63 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 409 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!