Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 września 2010 r.
18:30
Edytuj ten wpis

Adrian z Kocka zamordowany w Karpaczu. Sąd nie podwyższył kary

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 8 A A

Wrocławski sąd nie zgodził się na podwyższenie kary dla zabójcy Adriana Czerskiego z Kocka. Ojciec zabitego musiał wychodzić z sądu w eskorcie policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu rozpatrywał w środę apelację od wyroku skazującego dwóch mężczyzn za śmierć mieszkańca Kocka. 23-letni mężczyzna pojechał do Karpacza 2 stycznia 2009 roku. Zawiózł tam znajomych. Miał wracać za dwa dni do domu. W klubie "Kotłownia" wdał się w utarczkę z dwoma mężczyznami. Potem wyszedł z lokalu. Po chwili wrócił zakrwawiony. Przewrócił się na podłogę. Zmarł w szpitalu. Okazało się, że został kilkakrotnie pchnięty nożem.

Jak zakończyło się posiedzenie sądu w sprawie zabójcy - czytaj na MM Lubartów 13 lat za zabójstwo Adriana Czerskiego z Kocka

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 10 września 2010 o 09:28
W normalnych krajach za zabójstwo I stopnia (w Polsce są jakieś inne określenia)z reguły jest kara śmierci.Wiem,że ten kraj jest w Unii i na rozsądek nie ma co liczyć.Ale gdy młode pokolenie dorośnie, wykona ten kolejny krok do przodu,wprowadzi racjonalne prawo a te kanalie z "czasu głupoty i tępoty" należycie osądzi!!!
Avatar
KK / 10 września 2010 o 08:17
[quote name='Janek z działek' date='10 wrzesień 2010 - 07:24 ' timestamp='1284096253' post='344602']
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
[/quote]
Posłuchaj ,nie jestem miłośnikiem zadnej partii rządzącej naszą ojczyzna od przeszło 20 lat ale za obiecanki obywatela zwanego pospolicie rudy donek powinno go sie oblać wszystkimi ściekami tego kraju ,zreszta ten element współrządzący czyli jego kolesi zdzichów ,rychów też
[quote name='Janek z działek' date='10 wrzesień 2010 - 07:24 ' timestamp='1284096253' post='344602']
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
[/quote]
Posłuchaj ,nie jestem miłośnikiem zadnej partii rządzącej naszą ojczyzna od prz... rozwiń
Avatar
Janek z działek / 10 września 2010 o 07:24
[quote name='kicia' date='09 wrzesień 2010 - 21:04 ' timestamp='1284059050' post='344475']
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
[/quote]

ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
Avatar
bartekkkk / 9 września 2010 o 21:36
to jest śmieszne !!! 13 lat za zabójstwo? za złodziejstwo i za handel dragami tyle sie dostaje :/
pierdo.. rząd ! żeby to był jakiś chu... z rządu lub jego krewny to gościo dożywocie by dostał ale to chłopak z normalnej rodziny :/
Avatar
kicia / 9 września 2010 o 21:04
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
Avatar
beduin / 9 września 2010 o 20:31
Poczekać i po wyjściu tego gnoja wymierzyć swoją sprawiedliwość obu jednocześnie bo sąd sondem a sprawiedliwość ma być po naszyj stronie i tu taką powinien wymierzyć ojciec skoro sąd zaniedbał się w obowiązkach !
Avatar
Gość / 9 września 2010 o 20:29
boję się ,mój kraj ,katolicki , członek unii europejskiej ,spadkobierca kultury środziemnomorskiej , lekceważy sobie moje zdrowie i życie ,chroni bandziorów
Avatar
Gość / 9 września 2010 o 19:45
polskie prawo chroni zwyrodnialców...poucinać łapy więcej ręki na nikogo nie podniosą
Avatar
crx / 10 września 2010 o 09:28
W normalnych krajach za zabójstwo I stopnia (w Polsce są jakieś inne określenia)z reguły jest kara śmierci.Wiem,że ten kraj jest w Unii i na rozsądek nie ma co liczyć.Ale gdy młode pokolenie dorośnie, wykona ten kolejny krok do przodu,wprowadzi racjonalne prawo a te kanalie z "czasu głupoty i tępoty" należycie osądzi!!!
Avatar
KK / 10 września 2010 o 08:17
[quote name='Janek z działek' date='10 wrzesień 2010 - 07:24 ' timestamp='1284096253' post='344602']
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
[/quote]
Posłuchaj ,nie jestem miłośnikiem zadnej partii rządzącej naszą ojczyzna od przeszło 20 lat ale za obiecanki obywatela zwanego pospolicie rudy donek powinno go sie oblać wszystkimi ściekami tego kraju ,zreszta ten element współrządzący czyli jego kolesi zdzichów ,rychów też
[quote name='Janek z działek' date='10 wrzesień 2010 - 07:24 ' timestamp='1284096253' post='344602']
ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
[/quote]
Posłuchaj ,nie jestem miłośnikiem zadnej partii rządzącej naszą ojczyzna od prz... rozwiń
Avatar
Janek z działek / 10 września 2010 o 07:24
[quote name='kicia' date='09 wrzesień 2010 - 21:04 ' timestamp='1284059050' post='344475']
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
[/quote]

ja właśnie na Kaczyńskich pluje , bo to kłamcy, prosty przykład:
Lech kiedyś powiedział:
jeśli ja zostanę prezydentem to mój brat nie będzie premierem. niestety dla nas jareczek został tym premierem, kiwa wszystkich obywateli a jego przydupasy włażą mu w d.., zapatrzeni jak w święty obrazek...
Avatar
bartekkkk / 9 września 2010 o 21:36
to jest śmieszne !!! 13 lat za zabójstwo? za złodziejstwo i za handel dragami tyle sie dostaje :/
pierdo.. rząd ! żeby to był jakiś chu... z rządu lub jego krewny to gościo dożywocie by dostał ale to chłopak z normalnej rodziny :/
Avatar
kicia / 9 września 2010 o 21:04
A gdzie są plujący na Kaczyńskich? POwinni już tu przecież być ....
Avatar
beduin / 9 września 2010 o 20:31
Poczekać i po wyjściu tego gnoja wymierzyć swoją sprawiedliwość obu jednocześnie bo sąd sondem a sprawiedliwość ma być po naszyj stronie i tu taką powinien wymierzyć ojciec skoro sąd zaniedbał się w obowiązkach !
Avatar
Gość / 9 września 2010 o 20:29
boję się ,mój kraj ,katolicki , członek unii europejskiej ,spadkobierca kultury środziemnomorskiej , lekceważy sobie moje zdrowie i życie ,chroni bandziorów
Avatar
Gość / 9 września 2010 o 19:45
polskie prawo chroni zwyrodnialców...poucinać łapy więcej ręki na nikogo nie podniosą

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!