Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 lipca 2010 r.
12:57
Edytuj ten wpis

Biadaczka: Kierowca przejechał rowerzystę. Obaj byli pijani

Autor: Zdjęcie autora er
0 438 A A

Kierowca przejechał leżącego na jezdni rowerzystę. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 22 w Biadaczce w powiecie lubartowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- 57-letniego mieszkańca gminy Kamionka przejechał samochód, gdy ten prawdopodobnie leżał z rowerem na jezdni – mówi Artur Marczuk, z lubartowskiej policji. - Mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Kierowca po potrąceniu mężczyzny odjechał. Niedaleko miejsca wypadku lubartowska drogówka zatrzymała volkswagena. Samochód miał uszkodzenia wskazujące, że brał udział w wypadku. Kierował nim 34-letni mieszkaniec gm. Kamionka. W organizmie miał 3 promile alkoholu.

34-latek trzeźwieje w izbie zatrzymań.


Komentarze 438

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rozalka olaboga / 4 sierpnia 2010 o 16:43
hahahhahaha

nie zgadles
Avatar
:) / 4 sierpnia 2010 o 16:14
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
to ja juz wiem gdzie ty pojechalas;)
pewnie do wawy krzyza bronic
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
to ja juz wiem gdzie ty pojechalas;)
pewnie do wawy krzyza bronic rozwiń
Avatar
:-) / 4 sierpnia 2010 o 13:24
[quote name=':-)' date='04 sierpień 2010 - 13:18 ' timestamp='1280920682' post='324880']

[/quote]
probuje napisac prywatna wiadomosc
ale cos mi wychodzi ze nie mam uprawnien
moze ty sprobujesz
Avatar
:-) / 4 sierpnia 2010 o 13:18
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 22:05
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
Avatar
:) / 3 sierpnia 2010 o 21:48
Padla Mi klawiatura bede jutro po po?udniu :
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:47
zarejestruj sie i pisz na pw .
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:46
w nocy dzis bede
Avatar
:) / 3 sierpnia 2010 o 20:27
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 20:09 ' timestamp='1280858965' post='324541']
dasz rade, kto jak nie ty?
[/quote]
bede czekal az ty sie odezwiesz
chociaz pewnie juz nie w tym tygodniu
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 20:09 ' timestamp='1280858965' post='324541']
dasz rade, kto jak nie ty?
[/quote]
bede czekal az ty sie odezwiesz
chociaz pewnie juz nie w tym tygodniu rozwiń
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:09
dasz rade, kto jak nie ty?
Avatar
rozalka olaboga / 4 sierpnia 2010 o 16:43
hahahhahaha

nie zgadles
Avatar
:) / 4 sierpnia 2010 o 16:14
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
to ja juz wiem gdzie ty pojechalas;)
pewnie do wawy krzyza bronic
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
to ja juz wiem gdzie ty pojechalas;)
pewnie do wawy krzyza bronic rozwiń
Avatar
:-) / 4 sierpnia 2010 o 13:24
[quote name=':-)' date='04 sierpień 2010 - 13:18 ' timestamp='1280920682' post='324880']

[/quote]
probuje napisac prywatna wiadomosc
ale cos mi wychodzi ze nie mam uprawnien
moze ty sprobujesz
Avatar
:-) / 4 sierpnia 2010 o 13:18
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 22:05 ' timestamp='1280865909' post='324626']
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
[/quote]
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 22:05
niestety jutro mnie nie bedzie w piatek w nocy najwyzej
Avatar
:) / 3 sierpnia 2010 o 21:48
Padla Mi klawiatura bede jutro po po?udniu :
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:47
zarejestruj sie i pisz na pw .
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:46
w nocy dzis bede
Avatar
:) / 3 sierpnia 2010 o 20:27
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 20:09 ' timestamp='1280858965' post='324541']
dasz rade, kto jak nie ty?
[/quote]
bede czekal az ty sie odezwiesz
chociaz pewnie juz nie w tym tygodniu
[quote name='rozalka olaboga' date='03 sierpień 2010 - 20:09 ' timestamp='1280858965' post='324541']
dasz rade, kto jak nie ty?
[/quote]
bede czekal az ty sie odezwiesz
chociaz pewnie juz nie w tym tygodniu rozwiń
Avatar
rozalka olaboga / 3 sierpnia 2010 o 20:09
dasz rade, kto jak nie ty?
Zobacz wszystkie komentarze 438

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Rakoów 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 5 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 18 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 11 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 31 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!