Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 grudnia 2017 r.
11:39

Brutalny napad na stacji paliw. Użyli drewnianego trzonka

Autor: Zdjęcie autora pab
43 15 A A

Lubartowska policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat oraz 17-letnią dziewczynę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 listopada na 1 grudnia. Dwaj mężczyźni wraz z towarzyszącą im kobietą udali się do wsi w gminie Niedźwiada. Włamali się do kontenera, skąd ukradli butlę gazową. Później pod pozorem wymiany butli udali się na pobliską stację paliw.

Tam zaatakowali 58-letniego pracownika uderzając go drewnianym trzonkiem. Chwilę później uciekli kradnąc 140 złotych. Poszkodowanego znalazł przypadkowy klient wraz z drugim pracownikiem stacji. 58-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Już po kilku dniach sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani. 27-letni mieszkaniec gminy Ostrówek wpadł w ręce policji w Chełmie. 21-letni mieszkaniec gminy Lubartów i towarzysząca mu 17-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania młodego mężczyzny.

Obaj mężczyźni wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem, mają na swoim koncie m.in. przestępstwa przeciwko mieniu.

Wobec podejrzanych mężczyzn sąd zastosował trzymiesięczny areszt, wobec kobiety zastosowany został dozór policji. Podejrzanym grozić może kara do 15 lat pozbawienia wolności.

58-latek zmarł w szpitalu.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2017 o 20:06
Nie jestem w stanie sobie wyobrazic co nimi kierowało. Skąd oni się urwali. W dzisiejszych czasach napad na stacje? Przecież tam nie ma dużo gotówki. Idioci.Myślę że w przypadku takiego imbecylstwa za to co zrobili kara śmierci to za mało. Do kamieniołomów na dożywocie praca po 16 godz/ doba. Albo lepiej dla przykladu i ku przestrodze najokrutniejsze tortury rodem ze średniowiecza. Aż będą błagali o śmierć.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 17:18
Smierc za smierc
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 14:18
proszę o imiona i nazwiska tych gówien
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 14:08
oby te brudne ściery zdychały w męczarniach! żeby ktoś rozmazał im te mordy po chodniku i tylko się śmiał jak zdychają. powolne, bolesne tortury to jedyna słuszna kara.
Avatar
Dzwon / 9 grudnia 2017 o 19:00
Śmiecie do utylizacji. Zagonić do roboty na swoje utrzymanie w pierdlu. Tyle jest krzywych chodników, zalegający śnieg i śmieci do uprzatnięcia. Polska z tyloma więźniami, powinna lśnić od czystości. Być przykładem, jak można, za miskę żarcia, postepować z takimi śmieciami. A nie suche i ciepłe kojo, tv, gry i opieka medyczna kosztem biednego społeczeństwa, któremu należy się zadośćuczynienie za zło które uczynili. Wystarczy chcieć, jak pokazuje nam PIS.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 o 17:54
Ludzie umusłowo uposledzeni powinni być lepiej pilnowani.
Avatar
Jas / 9 grudnia 2017 o 16:59
Ja się pytam gdzie ich rodzice no gdzie ?
Avatar
niepisu / 9 grudnia 2017 o 16:47
ci ci petru ukradł?
Avatar
Skin / 9 grudnia 2017 o 15:00
Wyborcy pisu, rynsztokwi patrioci w białych czapkach
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 o 13:16
w*** i do łagru.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2017 o 20:06
Nie jestem w stanie sobie wyobrazic co nimi kierowało. Skąd oni się urwali. W dzisiejszych czasach napad na stacje? Przecież tam nie ma dużo gotówki. Idioci.Myślę że w przypadku takiego imbecylstwa za to co zrobili kara śmierci to za mało. Do kamieniołomów na dożywocie praca po 16 godz/ doba. Albo lepiej dla przykladu i ku przestrodze najokrutniejsze tortury rodem ze średniowiecza. Aż będą błagali o śmierć.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 17:18
Smierc za smierc
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 14:18
proszę o imiona i nazwiska tych gówien
Avatar
Gość / 11 grudnia 2017 o 14:08
oby te brudne ściery zdychały w męczarniach! żeby ktoś rozmazał im te mordy po chodniku i tylko się śmiał jak zdychają. powolne, bolesne tortury to jedyna słuszna kara.
Avatar
Dzwon / 9 grudnia 2017 o 19:00
Śmiecie do utylizacji. Zagonić do roboty na swoje utrzymanie w pierdlu. Tyle jest krzywych chodników, zalegający śnieg i śmieci do uprzatnięcia. Polska z tyloma więźniami, powinna lśnić od czystości. Być przykładem, jak można, za miskę żarcia, postepować z takimi śmieciami. A nie suche i ciepłe kojo, tv, gry i opieka medyczna kosztem biednego społeczeństwa, któremu należy się zadośćuczynienie za zło które uczynili. Wystarczy chcieć, jak pokazuje nam PIS.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 o 17:54
Ludzie umusłowo uposledzeni powinni być lepiej pilnowani.
Avatar
Jas / 9 grudnia 2017 o 16:59
Ja się pytam gdzie ich rodzice no gdzie ?
Avatar
niepisu / 9 grudnia 2017 o 16:47
ci ci petru ukradł?
Avatar
Gość / 9 grudnia 2017 o 15:16
-1
Złodzieje od Petru i z PO
Avatar
Skin / 9 grudnia 2017 o 15:00
Wyborcy pisu, rynsztokwi patrioci w białych czapkach
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji

Biała Podlaska: Jakub Wątły na Polu Dyskusji 0 0

Stowarzyszenie Biała Samorządowa organizuje kolejne już spotkanie pod szyldem Pole Dyskusji. Tym razem gościem specjalnym będzie Jakub Wątły, dziennikarz i aktywista obywatelski, prowadzący kanał Kuba Wątły TV.

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!