Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

19 marca 2010 r.
16:48
Edytuj ten wpis

Burmistrz Lubartowa Jerzy Zwoliński odpowiada na pytania internautów

Autor: Zdjęcie autora er
0 18 A A

Przez kilka dni internauci za pośrednictwem mmlubartow.pl zadawali pytania Jerzemu Zwolińskiemu, burmistrzowi miasta. Dziś publikujemy odpowiedzi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 14:45
No. Ja też cię kocham kretynie.
Avatar
ixio / 26 marca 2010 o 10:56
Gość napisał:
Ezo - Ty rozumiem buchalter. Narobiło się ich,jak mrów. Każdy będzie rozliczał. Rozliczysz drogę w kartofle, nazywaną potocznie ulicą Koźmińskiego?


Ulica Koźmińskiego jest bardzo potrzebna dla ruchu towarowego w południowo-zachodniej części miasta. Teraz jest znacznie lepiej na Kolejowej, Nowodworskiej i Przemysłowej. zadowolone są firmy Stella, Dako, Lubzel, PRd, Mota Engil, Solbet i wiele, wiele innych zlokalizowanych w tamtym rejonie Lubartowa. Trzeba być wyjątkowym głąbem, by to kwestionować.


Ulica Koźmińskiego jest bardzo potrzebna dla ruchu towarowego w południowo-zachodniej części miasta. Teraz jest znacznie lepiej na Kolejowej, Nowodworskiej i Przemysłowej. zadowolone są firmy Stella, Dako, Lubzel, PRd, Mota Engil, Solbet i wiele, wiele innych zlokalizowanych w tamtym rejonie Lubartowa. Trzeba być wyjątkowym głąbem, by to kwestionować. rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 10:23
Igo - to daj nam w spokoju korzystać ze swojej (ale w sensie,że z Twojej, czy swojej-mojej?) mądrości. Właśnie przemyśliłem,że to głupie jest,coś napisał.

Ezo - Ty rozumiem buchalter. Narobiło się ich,jak mrów. Każdy będzie rozliczał. Rozliczysz drogę w kartofle, nazywaną potocznie ulicą Koźmińskiego?
Avatar
Ezo / 25 marca 2010 o 19:36
zdrowy rozsądek napisał:
Zobacz jak są docieplone, szcególnie tych co im teraz na ściany i sufity powychodziły zacieki. Marnotrawstwo!.


Popieram, docieplanie takie drogie, trochę styropianu, tynku i farby, a jakie kredyty do spłacenia, ile zalanych mieszkań, dlaczego takie partactwo za pieniądze spółdzielców. Należy prezesa rozliczyć i nie pozwolić tak dalej na MARNOTRAWSTWO!
Avatar
Igo / 25 marca 2010 o 19:30
Gość napisał:
12 lat urzędowania i tylko tyle osiągnięć, nie ma co się w takim razie dziwić, ze Lubartów jest w tak "kiepskim stanie"


Właśnie nie zgodzę się z wypowiedzią bo miasteczko odżyło, po PRL-u wiele osób straciło pracę, upadły zakłady... a teraz jakby od nowa nabiera życia. Powstają nowe inwestycje, przybywa miejsc pracy. Mieszkańcy pozwólcie je burmistrzowi kontynuuować, korzystajcie ze swojej mądrości, własnych przemyśleń...
Avatar
placebo / 21 marca 2010 o 15:00
Masz na myśli mec. de Virion?
Avatar
zdrowy rozsądek / 21 marca 2010 o 14:36
Gość napisał:
szcególnie po tej zimie, która też była sprawką Tomasiaka

Zacieki wskutek złego docieplenia budynków to nie to samo co dziury w drogach! Dziwnym zbiegiem okoliczności, niektóre nazwiska z firmy docieplającej są tożsame z nazwiskiem pewnego prawnika.
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 13:38
szcególnie po tej zimie, która też była sprawką Tomasiaka
Avatar
zdrowy rozsądek / 21 marca 2010 o 12:18
Gość napisał:
no co do Tomasiaka to sobie daruj, zobacz ile bloków jest docieplonych i jak ładnie wyglądają. A co dokonał poprzedni prezes i też nie jedną kadencję przesiedział,

Zobacz jak są docieplone, szcególnie tych co im teraz na ściany i sufity powychodziły zacieki. Marnotrawstwo!.
Avatar
sito / 20 marca 2010 o 19:32
to są odpowiedzi??? siekaaaaa
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 14:45
No. Ja też cię kocham kretynie.
Avatar
ixio / 26 marca 2010 o 10:56
Gość napisał:
Ezo - Ty rozumiem buchalter. Narobiło się ich,jak mrów. Każdy będzie rozliczał. Rozliczysz drogę w kartofle, nazywaną potocznie ulicą Koźmińskiego?


Ulica Koźmińskiego jest bardzo potrzebna dla ruchu towarowego w południowo-zachodniej części miasta. Teraz jest znacznie lepiej na Kolejowej, Nowodworskiej i Przemysłowej. zadowolone są firmy Stella, Dako, Lubzel, PRd, Mota Engil, Solbet i wiele, wiele innych zlokalizowanych w tamtym rejonie Lubartowa. Trzeba być wyjątkowym głąbem, by to kwestionować.


Ulica Koźmińskiego jest bardzo potrzebna dla ruchu towarowego w południowo-zachodniej części miasta. Teraz jest znacznie lepiej na Kolejowej, Nowodworskiej i Przemysłowej. zadowolone są firmy Stella, Dako, Lubzel, PRd, Mota Engil, Solbet i wiele, wiele innych zlokalizowanych w tamtym rejonie Lubartowa. Trzeba być wyjątkowym głąbem, by to kwestionować. rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 10:23
Igo - to daj nam w spokoju korzystać ze swojej (ale w sensie,że z Twojej, czy swojej-mojej?) mądrości. Właśnie przemyśliłem,że to głupie jest,coś napisał.

Ezo - Ty rozumiem buchalter. Narobiło się ich,jak mrów. Każdy będzie rozliczał. Rozliczysz drogę w kartofle, nazywaną potocznie ulicą Koźmińskiego?
Avatar
Ezo / 25 marca 2010 o 19:36
zdrowy rozsądek napisał:
Zobacz jak są docieplone, szcególnie tych co im teraz na ściany i sufity powychodziły zacieki. Marnotrawstwo!.


Popieram, docieplanie takie drogie, trochę styropianu, tynku i farby, a jakie kredyty do spłacenia, ile zalanych mieszkań, dlaczego takie partactwo za pieniądze spółdzielców. Należy prezesa rozliczyć i nie pozwolić tak dalej na MARNOTRAWSTWO!
Avatar
Igo / 25 marca 2010 o 19:30
Gość napisał:
12 lat urzędowania i tylko tyle osiągnięć, nie ma co się w takim razie dziwić, ze Lubartów jest w tak "kiepskim stanie"


Właśnie nie zgodzę się z wypowiedzią bo miasteczko odżyło, po PRL-u wiele osób straciło pracę, upadły zakłady... a teraz jakby od nowa nabiera życia. Powstają nowe inwestycje, przybywa miejsc pracy. Mieszkańcy pozwólcie je burmistrzowi kontynuuować, korzystajcie ze swojej mądrości, własnych przemyśleń...
Avatar
placebo / 21 marca 2010 o 15:00
Masz na myśli mec. de Virion?
Avatar
zdrowy rozsądek / 21 marca 2010 o 14:36
Gość napisał:
szcególnie po tej zimie, która też była sprawką Tomasiaka

Zacieki wskutek złego docieplenia budynków to nie to samo co dziury w drogach! Dziwnym zbiegiem okoliczności, niektóre nazwiska z firmy docieplającej są tożsame z nazwiskiem pewnego prawnika.
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 13:38
szcególnie po tej zimie, która też była sprawką Tomasiaka
Avatar
zdrowy rozsądek / 21 marca 2010 o 12:18
Gość napisał:
no co do Tomasiaka to sobie daruj, zobacz ile bloków jest docieplonych i jak ładnie wyglądają. A co dokonał poprzedni prezes i też nie jedną kadencję przesiedział,

Zobacz jak są docieplone, szcególnie tych co im teraz na ściany i sufity powychodziły zacieki. Marnotrawstwo!.
Avatar
sito / 20 marca 2010 o 19:32
to są odpowiedzi??? siekaaaaa