Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 kwietnia 2009 r.
18:11
Edytuj ten wpis

Były wojewoda dyrektorem szpitala

0 30 A A

Zarząd powiatu lubartowskiego zadecydował w środę o zmianie dyrektora lubartowskiego szpitala. Od czwartku będzie nim Waldemar Dudziak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy dyrektor w latach 2000 - 2001 pełnił funkcję wojewody lubelskiego. Później był wiceprezesem LPEC, a ostatnio dyrektorem Wschodniego Oddziału Urzędu Regulacji Energetyki.

Zdaniem wicestarosty lubartowskiego, Anny Bielińskiej Dudziak spełnił wszelkie wymogi konkursu. Jest ekonomistą i, jak twierdzi Bielińska, będzie to dobre rozwiązanie dla zadłużonej na ponad 17 mln. zł placówki, którą do tej pory "władali” lekarze.

W związku z tym, że Dudziak nie jest lekarzem, musi zostać powołane stanowisko z-cy dyrektora ds. lecznictwa. Dudziak zastąpi na stanowisku dyrektora Rafała Radwańskiego.

(tom)

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bolo / 24 maja 2009 o 23:01
nie skończy się ten cyrk, bo dyrektorowie szpitala są obsadzani według klucza partyjnego. Zresztą, jakby opozycja doszła do władzy to samo by zrobiła. Rozwiązać powiaty i wyrzucić ich na zbity pysk. Albo w pełni sprywatyzować służbę zdrowia. Na co, do cholery idą nasze pieniądze? Żeby kolejni dyrektorzy załatwiali posadki swoim lekarzom? Gówno nie specjaliści.
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 14:35
A czy wy wiecie co teraz dzieje się w szpitalu - to było do przewidzenia .Nastepny dyrektor tak jak poprzedni zatrudnia tzw.swoich na dodatek bez odpowiedniego wykształcenia i przygotowania do pracy. Szasta państwową kasą , wynagradza ich sowicie .Ten cyrk nigdy sie nie skończy.
Avatar
BYCH / 10 kwietnia 2009 o 06:37
No nie zazdroszcze szpitalowi qrcze .
A swoja droga ladny awans najpierw wodzunio potem szefunio na bezrobociu gamon a potem siuuuuup na wioske teraz to tylko pozostanie na droge jako tiroweczka .
pozdrowienia i usciski wyrazy od Zygmunta......
Avatar
jolka / 9 kwietnia 2009 o 21:26
kasia napisał:
Niech Radwański idzie uzdrawiac następny szpital,w lubartowskim skrzywdził wiele osób i mam nadzieję,że juz nigdy nie będzie miał stanowiska kierowniczego.Panie Radwański cieszę się,że może sie pan wczuc w skóre tych osób które pan tak chętnie zwalniał życzę panu wszystkiego najgorszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:blink:Pusta jestes az sie szkoda!Juz dawno te pruchna powinni zwolnic!!!!
rozwiń
Avatar
rozsądny / 9 kwietnia 2009 o 20:45
jANUSZ napisał:
A KIM BYŁ RADWAŃSKI MENAGEREM PO AKADEMII MEDYCZNEJ BEZ ŻADNEGO DOSWIADCZENIA ZAWODOWEGO,W SZPITALU ZWALNIAŁ DOSWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW A NA OCH MIEJSCA ZATRUDNIAŁ ZNAJOMYCH ,KUZYNÓW ORAZ LEKARZY BEZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO KAŻSDY BĘDZIE LEPSZY OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZBYCIE SIE TEGO CZŁOWIEKA TO NAJLEPSZA DECYZJA STAROSTWA LUBARTOWSKIEGO W ROKU 2009

specjalistów? -pracuję tu i wiem że tylko ginekologa który nie potrafi wykonać żadnej operacji ani cesarki tylko całe życie wozi się na cudzych plecach i karmi szpitalne psy-korba, jeśli to taki specjalista to dlaczego nie szuka pracy gdzie indziej-bo he,he nic nie umie,a drugi specjalista
nie został zwolniony tylko jego pazernośc na kasę go zgubiła bo nie zgodził się na umowę o pracę w której zarabiałby mniej o 300 zł przy zarobkach kilkunastu tys na miesiąc to znacząca kwota prawda.....nie bronię radwańskiego ale 1/3 tzw specjalistów z tego szpitala należałoby wywalić,a młody nie znaczy głupszy

specjalistów? -pracuję tu i wiem że tylko ginekologa który nie potrafi wykonać żadnej operacji ani cesarki tylko całe życie wozi się na cudzych plecach i karmi szpitalne psy-korba, jeśli to taki specjalista to dlaczego nie szuka pracy gdzie indziej-bo he,he nic nie umie,a drugi specjalista
nie został zwolniony tylko jego pazernośc na kasę go zgubiła bo nie zgodził się na umowę o pracę w której zarabiałby mniej o 300 zł przy zarobkach kilkunastu tys na miesiąc to znacząca kwota prawda.....nie bronię radwańskiego ale... rozwiń
Avatar
andrzej / 9 kwietnia 2009 o 20:27
No cóz różne "zakłady energetyczne' maja to do siebie , ZE NIE MAJA ZAZWYCZAJ DŁUGÓW BO GOLĄ KUPUJĄCYCH ENERGIE. W\szpitalu takiej opcji nie ma - tu jest prawdziwa gospodarka deficytem i długiem i dlatego nie sadze aby nawet dobry ekonomista dał sobie z tym radę.
Avatar
Zdegustowany / 9 kwietnia 2009 o 10:31
Śmiać się czy płakać z tego powodu - oto jest pytanie. Mam propozycję, zlikwidujmy powiaty, bo niby komu są one potrzebne - kolesiom rządzących? Szkoda kasy, a w kryzycie czas oszczędzać zacząć. Może by tak wniosek do Palikota napisać, jako przewodniczącego komisji "Przyjazne panstwo"?
Avatar
pesymista / 8 kwietnia 2009 o 22:28
Czy wy pamiętacie co to była nomenklatura w peerelu? Pan Dudziak wczoraj wojewodą, dzisiaj dyrektorem szpitala, jutro być może prezesem mleczarni, pojutrze dyrektorem szkoły itd. PiS jest partią wiernie naśladującą PZPR. Gregorowicz działa jak stary komunista wystarczy poczytać jego wypowiedzi w prasie bądż felietony publikowane w Echu powiatowym pt "Zdaniem Przewodniczącego" ten facet kreuje się na lokalnego Kimirsena lub Mao. To on razem z Bielińską odpowiadają za ten rozgardiasz w szpitalu. Przy biernej postawie TW "Romana'. W sumie idzie chyba o to aby doprowadzić szpital do zupełnego dna. Po co? Czas pokaże.
Czy wy pamiętacie co to była nomenklatura w peerelu? Pan Dudziak wczoraj wojewodą, dzisiaj dyrektorem szpitala, jutro być może prezesem mleczarni, pojutrze dyrektorem szkoły itd. PiS jest partią wiernie naśladującą PZPR. Gregorowicz działa jak stary komunista wystarczy poczytać jego wypowiedzi w prasie bądż felietony publikowane w Echu powiatowym pt "Zdaniem Przewodniczącego" ten facet kreuje się na lokalnego Kimirsena lub Mao. To on razem z Bielińską odpowiadają za ten rozgardiasz w szpitalu. Przy biernej postawie TW "Romana&... rozwiń
Avatar
Kazik / 8 kwietnia 2009 o 22:13
Panie Waldku Pan się nie boi! Cały PIS za Panem stoi!
Panie Waldku Pan się nie boi! Nawet Pan Starosta za Panem stoi!!
Tra lalal alalallalaa.. :-p
Avatar
plotkarka / 8 kwietnia 2009 o 21:42
W związku z tym, że nowy dyrektor nie jest lekarzem musi mieć zastepcę lekarza. Podobno koło PiSu i tej funkcji kręci się pan Gieroba - ordynator wewnętrznego. Też fachowiec.
Avatar
bolo / 24 maja 2009 o 23:01
nie skończy się ten cyrk, bo dyrektorowie szpitala są obsadzani według klucza partyjnego. Zresztą, jakby opozycja doszła do władzy to samo by zrobiła. Rozwiązać powiaty i wyrzucić ich na zbity pysk. Albo w pełni sprywatyzować służbę zdrowia. Na co, do cholery idą nasze pieniądze? Żeby kolejni dyrektorzy załatwiali posadki swoim lekarzom? Gówno nie specjaliści.
Avatar
Gość / 21 maja 2009 o 14:35
A czy wy wiecie co teraz dzieje się w szpitalu - to było do przewidzenia .Nastepny dyrektor tak jak poprzedni zatrudnia tzw.swoich na dodatek bez odpowiedniego wykształcenia i przygotowania do pracy. Szasta państwową kasą , wynagradza ich sowicie .Ten cyrk nigdy sie nie skończy.
Avatar
BYCH / 10 kwietnia 2009 o 06:37
No nie zazdroszcze szpitalowi qrcze .
A swoja droga ladny awans najpierw wodzunio potem szefunio na bezrobociu gamon a potem siuuuuup na wioske teraz to tylko pozostanie na droge jako tiroweczka .
pozdrowienia i usciski wyrazy od Zygmunta......
Avatar
jolka / 9 kwietnia 2009 o 21:26
kasia napisał:
Niech Radwański idzie uzdrawiac następny szpital,w lubartowskim skrzywdził wiele osób i mam nadzieję,że juz nigdy nie będzie miał stanowiska kierowniczego.Panie Radwański cieszę się,że może sie pan wczuc w skóre tych osób które pan tak chętnie zwalniał życzę panu wszystkiego najgorszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:blink:Pusta jestes az sie szkoda!Juz dawno te pruchna powinni zwolnic!!!!
rozwiń
Avatar
rozsądny / 9 kwietnia 2009 o 20:45
jANUSZ napisał:
A KIM BYŁ RADWAŃSKI MENAGEREM PO AKADEMII MEDYCZNEJ BEZ ŻADNEGO DOSWIADCZENIA ZAWODOWEGO,W SZPITALU ZWALNIAŁ DOSWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW A NA OCH MIEJSCA ZATRUDNIAŁ ZNAJOMYCH ,KUZYNÓW ORAZ LEKARZY BEZ DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO KAŻSDY BĘDZIE LEPSZY OD NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZBYCIE SIE TEGO CZŁOWIEKA TO NAJLEPSZA DECYZJA STAROSTWA LUBARTOWSKIEGO W ROKU 2009

specjalistów? -pracuję tu i wiem że tylko ginekologa który nie potrafi wykonać żadnej operacji ani cesarki tylko całe życie wozi się na cudzych plecach i karmi szpitalne psy-korba, jeśli to taki specjalista to dlaczego nie szuka pracy gdzie indziej-bo he,he nic nie umie,a drugi specjalista
nie został zwolniony tylko jego pazernośc na kasę go zgubiła bo nie zgodził się na umowę o pracę w której zarabiałby mniej o 300 zł przy zarobkach kilkunastu tys na miesiąc to znacząca kwota prawda.....nie bronię radwańskiego ale 1/3 tzw specjalistów z tego szpitala należałoby wywalić,a młody nie znaczy głupszy

specjalistów? -pracuję tu i wiem że tylko ginekologa który nie potrafi wykonać żadnej operacji ani cesarki tylko całe życie wozi się na cudzych plecach i karmi szpitalne psy-korba, jeśli to taki specjalista to dlaczego nie szuka pracy gdzie indziej-bo he,he nic nie umie,a drugi specjalista
nie został zwolniony tylko jego pazernośc na kasę go zgubiła bo nie zgodził się na umowę o pracę w której zarabiałby mniej o 300 zł przy zarobkach kilkunastu tys na miesiąc to znacząca kwota prawda.....nie bronię radwańskiego ale... rozwiń
Avatar
andrzej / 9 kwietnia 2009 o 20:27
No cóz różne "zakłady energetyczne' maja to do siebie , ZE NIE MAJA ZAZWYCZAJ DŁUGÓW BO GOLĄ KUPUJĄCYCH ENERGIE. W\szpitalu takiej opcji nie ma - tu jest prawdziwa gospodarka deficytem i długiem i dlatego nie sadze aby nawet dobry ekonomista dał sobie z tym radę.
Avatar
Zdegustowany / 9 kwietnia 2009 o 10:31
Śmiać się czy płakać z tego powodu - oto jest pytanie. Mam propozycję, zlikwidujmy powiaty, bo niby komu są one potrzebne - kolesiom rządzących? Szkoda kasy, a w kryzycie czas oszczędzać zacząć. Może by tak wniosek do Palikota napisać, jako przewodniczącego komisji "Przyjazne panstwo"?
Avatar
pesymista / 8 kwietnia 2009 o 22:28
Czy wy pamiętacie co to była nomenklatura w peerelu? Pan Dudziak wczoraj wojewodą, dzisiaj dyrektorem szpitala, jutro być może prezesem mleczarni, pojutrze dyrektorem szkoły itd. PiS jest partią wiernie naśladującą PZPR. Gregorowicz działa jak stary komunista wystarczy poczytać jego wypowiedzi w prasie bądż felietony publikowane w Echu powiatowym pt "Zdaniem Przewodniczącego" ten facet kreuje się na lokalnego Kimirsena lub Mao. To on razem z Bielińską odpowiadają za ten rozgardiasz w szpitalu. Przy biernej postawie TW "Romana'. W sumie idzie chyba o to aby doprowadzić szpital do zupełnego dna. Po co? Czas pokaże.
Czy wy pamiętacie co to była nomenklatura w peerelu? Pan Dudziak wczoraj wojewodą, dzisiaj dyrektorem szpitala, jutro być może prezesem mleczarni, pojutrze dyrektorem szkoły itd. PiS jest partią wiernie naśladującą PZPR. Gregorowicz działa jak stary komunista wystarczy poczytać jego wypowiedzi w prasie bądż felietony publikowane w Echu powiatowym pt "Zdaniem Przewodniczącego" ten facet kreuje się na lokalnego Kimirsena lub Mao. To on razem z Bielińską odpowiadają za ten rozgardiasz w szpitalu. Przy biernej postawie TW "Romana&... rozwiń
Avatar
Kazik / 8 kwietnia 2009 o 22:13
Panie Waldku Pan się nie boi! Cały PIS za Panem stoi!
Panie Waldku Pan się nie boi! Nawet Pan Starosta za Panem stoi!!
Tra lalal alalallalaa.. :-p
Avatar
plotkarka / 8 kwietnia 2009 o 21:42
W związku z tym, że nowy dyrektor nie jest lekarzem musi mieć zastepcę lekarza. Podobno koło PiSu i tej funkcji kręci się pan Gieroba - ordynator wewnętrznego. Też fachowiec.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010