Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 sierpnia 2013 r.
18:01
Edytuj ten wpis

Dziewczyna w kałuży krwi. Chłopak chciał się zabić (wideo)

2 14 A A
Miejsce, w którym Mateusz K. usiłował popełnić samobójstwo (Jacek Świerczyński)
Miejsce, w którym Mateusz K. usiłował popełnić samobójstwo (Jacek Świerczyński)

Młody mieszkaniec Lubartowa podpalił się i próbował popełnić samobójstwo. Chwilę później policjanci znaleźli ciało jego byłej dziewczyny. Zginęła od ciosu nożem w szyję.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek około godz. 7.30 mundurowi otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie biegającym po ulicy w miejscowości Tarło, niedaleko Lubartowa. Usiłował popełnić samobójstwo.

– Rzucał się pod nadjeżdżające samochody – mówi Grzegorz Paśnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. – Mężczyzna był poparzony.

http://get.x-link.pl/9bf02454-8de4-e9cc-5967-2e51c8c9c40d,ab57419c-b2b6-766a-dcb1-5828ec7017c0,embed.html

Został natychmiast przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Okazało się, że Mateusz K. przyjechał autem na działkę swoich rodziców. Zaparkował w lesie. Tam podpalił się w swoim suzuki.

– Zobaczyłem ogień za drzewami i pobiegłem gasić – mówi Leszek Niecko, który pracował wówczas na pobliskiej działce. – Z wnętrza auta wydobywał się ogień, potem buchnął wielkim płomieniem. W środku nikogo nie widziałem.

W tym czasie poparzony Mateusz K. zdołał już dotrzeć do drogi. Rzucał się pod nadjeżdżające samochody, próbując popełnić samobójstwo.

– Uderzył chyba w pięć aut. Strasznie to wyglądało, fragmenty ciała leżały na ulicy – dodaje Piotr Szczepaniak, świadek zdarzenia.

– Kiedy przyjechała policja ten chłopak nagle gdzieś uciekł. Po kilkunastu minutach wyszedł z lasu z podniesionymi rękami.

Pół godziny później mundurowi dostali kolejne zgłoszenie. W domu przy ul. Krętej w Lubartowie odnaleziono zwłoki 21-letniej dziewczyny.

– 21-letnia Anna leżała w kałuży krwi. Miała ranę ciętą szyi. Ciało dziewczyny odnalazł jeden z domowników – dodaje Paśnik.
Policjanci szybko ustalili, że Matusz K. to były chłopak 21-latki. Rano miał odwiedzić dziewczynę. Śledczy sprawdzają związek mężczyzny ze sprawą.

– Obrażenia kobiety wskazują, że doszło do zabójstwa. Wszczęto śledztwo w tym kierunku – mówi Marcin Siwiec, szef Prokuratury Rejonowej w Lubartowie.

– Ze względu na dobro sprawy nie udzielamy żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Możliwe, że dziewczyna zginęła od ciosu scyzorykiem. – Znaleźliśmy taki niedaleko miejsca gdzie chłopak się podpalił – dodaje Szczepaniak. – Scyzoryk był cały we krwi. Oddaliśmy go śledczym.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że między Mateuszem K., a jego dziewczyną często dochodziło do kłótni. Zdarzały się akty przemocy. W rezultacie 21-latka postanowiła rozstać się z chłopakiem.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hanys / 12 stycznia 2015 o 11:50

mam nadzieje ze gowniarz zdechnie w wiezieniu !!!

Avatar
n / 13 sierpnia 2013 o 15:55

ania szysiak

Avatar
m / 10 sierpnia 2013 o 19:10

Czy Pan rzecznik policji troszkę nie przesadził z tymi poparzeniami?? Przecież w Łęcznej jest najbliższy WYSPECJALIZOWANY oddział oparzeniowy! Czy nie zabrano chłopaka w bardziej ustronne miejsce? Chciałbym wierzyć w sprawiedliwość... ale... czy jego ojciec (lekarz i wieloletni polityk samorządowy) powstrzyma się od "pomocył"? Niewyobrażalna tragedia.

On jest w Łęcznej a nie w Lublinie

Avatar
Poparzony / 10 sierpnia 2013 o 13:45

Czy Pan rzecznik policji troszkę nie przesadził z tymi poparzeniami?? Przecież w Łęcznej jest najbliższy WYSPECJALIZOWANY oddział oparzeniowy! Czy nie zabrano chłopaka w bardziej ustronne miejsce? Chciałbym wierzyć w sprawiedliwość... ale... czy jego ojciec (lekarz i wieloletni polityk samorządowy) powstrzyma się od "pomocył"? Niewyobrażalna tragedia.

Avatar
olka / 10 sierpnia 2013 o 12:30

Za chwilę uśmiercicie połowę dziewczyn z Lubartowa , które noszą imię " Ania " ...

Avatar
krzysiek / 9 sierpnia 2013 o 22:58

Kurierek :

"Szybko ustalono, że mężczyzna to 21-letni Mateusz K., syn znanego w Lubartowie lekarza.

Medyk jest także (jak nieoficjalnie mówią przyjaciele rodziny) właścicielem zalesionej posesji rekreacyjnej w Tarle.

To właśnie na nią zostali wezwani dziś rano strażacy.

Palił się samochód suzuki sx4 należący do 21-latka."

... tata pewnie już szykuje "papiery chorobowe" dla synka. ;)

Avatar
eh / 9 sierpnia 2013 o 22:52

to Anka szostak :o?


to Anka szostak :o?

Szysiak :(

Avatar
ona / 9 sierpnia 2013 o 22:51

to Anka szostak :o?

nie.

Avatar
m gujy / 9 sierpnia 2013 o 22:41

to Anka szostak :o?

Avatar
effect / 9 sierpnia 2013 o 22:12

"21-letnia Anna leżała w kałuży krwi. Miała ranę ciętą szyi.

Policjanci szybko ustalili, że Matusz K. to były chłopak 21-latki.

Młody mieszkaniec Lubartowa podpalił się i próbował popełnić samobójstwo."

... następną okazję do samobójstwa będziesz miał w pierdlu.

Albo jeszcze szybciej, w areszcie śledczym.

Avatar
hanys / 12 stycznia 2015 o 11:50

mam nadzieje ze gowniarz zdechnie w wiezieniu !!!

Avatar
n / 13 sierpnia 2013 o 15:55

ania szysiak

Avatar
m / 10 sierpnia 2013 o 19:10

Czy Pan rzecznik policji troszkę nie przesadził z tymi poparzeniami?? Przecież w Łęcznej jest najbliższy WYSPECJALIZOWANY oddział oparzeniowy! Czy nie zabrano chłopaka w bardziej ustronne miejsce? Chciałbym wierzyć w sprawiedliwość... ale... czy jego ojciec (lekarz i wieloletni polityk samorządowy) powstrzyma się od "pomocył"? Niewyobrażalna tragedia.

On jest w Łęcznej a nie w Lublinie

Avatar
Poparzony / 10 sierpnia 2013 o 13:45

Czy Pan rzecznik policji troszkę nie przesadził z tymi poparzeniami?? Przecież w Łęcznej jest najbliższy WYSPECJALIZOWANY oddział oparzeniowy! Czy nie zabrano chłopaka w bardziej ustronne miejsce? Chciałbym wierzyć w sprawiedliwość... ale... czy jego ojciec (lekarz i wieloletni polityk samorządowy) powstrzyma się od "pomocył"? Niewyobrażalna tragedia.

Avatar
olka / 10 sierpnia 2013 o 12:30

Za chwilę uśmiercicie połowę dziewczyn z Lubartowa , które noszą imię " Ania " ...

Avatar
krzysiek / 9 sierpnia 2013 o 22:58

Kurierek :

"Szybko ustalono, że mężczyzna to 21-letni Mateusz K., syn znanego w Lubartowie lekarza.

Medyk jest także (jak nieoficjalnie mówią przyjaciele rodziny) właścicielem zalesionej posesji rekreacyjnej w Tarle.

To właśnie na nią zostali wezwani dziś rano strażacy.

Palił się samochód suzuki sx4 należący do 21-latka."

... tata pewnie już szykuje "papiery chorobowe" dla synka. ;)

Avatar
eh / 9 sierpnia 2013 o 22:52

to Anka szostak :o?


to Anka szostak :o?

Szysiak :(

Avatar
ona / 9 sierpnia 2013 o 22:51

to Anka szostak :o?

nie.

Avatar
m gujy / 9 sierpnia 2013 o 22:41

to Anka szostak :o?

Avatar
effect / 9 sierpnia 2013 o 22:12

"21-letnia Anna leżała w kałuży krwi. Miała ranę ciętą szyi.

Policjanci szybko ustalili, że Matusz K. to były chłopak 21-latki.

Młody mieszkaniec Lubartowa podpalił się i próbował popełnić samobójstwo."

... następną okazję do samobójstwa będziesz miał w pierdlu.

Albo jeszcze szybciej, w areszcie śledczym.

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 1 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 2 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 4 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 27 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!