Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

2 sierpnia 2010 r.
19:51
Edytuj ten wpis

Jezioro Krasne: Dwoje nastolatków utonęło, pływali na materacu

Autor: Zdjęcie autora (pab) KWP Lublin
0 86 A A

Policja wyjaśnia okoliczności utonięcia dwojga nastolatków w jeziorze Krasne (pow. lubartowski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dzisiaj po południu po poszukiwaniach strażacy wyłowili ciała 18-letniego chłopaka z Opola Lubelskiego i jego 17-letniej znajomej z Lublina. Nastolatkowie pływali wcześniej na materacu. Ich zniknięcie zauważyły osoby wypoczywające nad jeziorem. – Widząc pusty materac unoszący się na wodzie powiadomili służby ratownicze – informuje Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Do wczoraj na Lubelszczyźnie w tym roku utonęło aż 45 osób. Według statystyk ogólnopolskich codziennie w całym kraju topi się aż 10 osób.

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ktos / 7 stycznia 2011 o 19:06
dziewczyna Aneta
Avatar
Gość / 25 października 2010 o 23:12
[quote name='Roman' date='09 październik 2010 - 00:19 ' timestamp='1286576389' post='358910']
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
[/quote]

Roman... tam nie było ratownika.
owszem karać należy - zdecydowanie - te ośrodki w których nie ma ratownika a kąpielisko jest...
[quote name='Roman' date='09 październik 2010 - 00:19 ' timestamp='1286576389' post='358910']
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczeg... rozwiń
Avatar
Roman / 9 października 2010 o 00:19
[quote name='Gość' date='04 wrzesień 2010 - 09:39 ' timestamp='1283585948' post='341400']
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
[/quote]
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
[quote name='Gość' date='04 wrzesień 2010 - 09:39 ' timestamp='1283585948' post='341400']
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
[/quote]
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień p... rozwiń
Avatar
sindi / 2 października 2010 o 21:53
[quote name='Kinia' date='03 sierpień 2010 - 12:58 ' timestamp='1280833082' post='324086']
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna?
Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
[/quote]


To była Aneta Wraenica ;( Boże świeć nad jej duszą ;( przyjaźniłyśmy się przez 11 lat...Wciąż nie mogę uwierzyć (((
[quote name='Kinia' date='03 sierpień 2010 - 12:58 ' timestamp='1280833082' post='324086']
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna?
Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
[/quote]


To była Aneta Wraenica ;( Boże świeć nad jej duszą ;( przyjaźniłyśmy się przez 11 lat...Wciąż nie mogę uwierzyć ((( rozwiń
Avatar
Gość / 4 września 2010 o 09:39
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
Avatar
znajoma / 28 sierpnia 2010 o 01:25
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]

Wymyślanie idiotycznych historyjek, obwinianie jej rodziców, gdybanie, czy była pijana, czy jej chłopak dostał skurczu, czy to było samobójstwo, czy zaatakował ją wieloryb też nie!

Za każdym razem, kiedy dochodzi do takich sytuacji, internauci wiedzą wszystko lepiej niż najbliższa rodzina, znajomi, policja, ba, same ofiary! Więcej historyjek, więcej sensacji, więcej więcej więcej!
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]

Wymyślanie idiotycznych historyjek, obwinianie jej rodziców, gdybanie, czy była pijana, czy jej chłopak dostał skurczu, czy to było samobójstwo, czy zaatakował ją wieloryb też nie!

Za każdym razem, kiedy dochodzi do takich sytuacji, internauci wiedzą wszystko lepiej niż najbliższa rodzina, znajomi, policja, ba, same ofiary! Więce... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2010 o 13:41
może jednak będzie to ostrzeżeniem dla innych nieroztropnych dziewcząt
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2010 o 17:37
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]
a co - obwinianie przywróci ???
też nie.
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2010 o 09:39
[quote name='znajoma' date='16 sierpień 2010 - 17:43 ' timestamp='1281973413' post='330290']
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje młodych ludzi bez opieki. Jakie to ma do cholery znaczenie? Michała nie znałam, Anetkę miałam przyjemność poznać. I jest mi cholernie smutno, że już nigdy nie zobaczę jej tak uśmiechniętej, szczęśliwej, zwariowanej, życzliwej jak zawsze. Gdyby każdy piszący tu te różne bzdury pomodlił się za nich, już by pewnie byli szczęśliwi tam po drugiej stronie.
[/quote]
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[quote name='znajoma' date='16 sierpień 2010 - 17:43 ' timestamp='1281973413' post='330290']
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robi... rozwiń
Avatar
znajoma / 16 sierpnia 2010 o 17:43
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje młodych ludzi bez opieki. Jakie to ma do cholery znaczenie? Michała nie znałam, Anetkę miałam przyjemność poznać. I jest mi cholernie smutno, że już nigdy nie zobaczę jej tak uśmiechniętej, szczęśliwej, zwariowanej, życzliwej jak zawsze. Gdyby każdy piszący tu te różne bzdury pomodlił się za nich, już by pewnie byli szczęśliwi tam po drugiej stronie.
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje mł... rozwiń
Avatar
ktos / 7 stycznia 2011 o 19:06
dziewczyna Aneta
Avatar
Gość / 25 października 2010 o 23:12
[quote name='Roman' date='09 październik 2010 - 00:19 ' timestamp='1286576389' post='358910']
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
[/quote]

Roman... tam nie było ratownika.
owszem karać należy - zdecydowanie - te ośrodki w których nie ma ratownika a kąpielisko jest...
[quote name='Roman' date='09 październik 2010 - 00:19 ' timestamp='1286576389' post='358910']
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczeg... rozwiń
Avatar
Roman / 9 października 2010 o 00:19
[quote name='Gość' date='04 wrzesień 2010 - 09:39 ' timestamp='1283585948' post='341400']
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
[/quote]
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień po tym zdarzeniu byłem nad Krasnem i widziałem wiele osób na materacach nie reagujących na wezwania ratownika. Jedynym sposobem jest karanie na jeziorze jak na drogach to pozwoli ocalić wielu szczególnie młodych ludzi.
[quote name='Gość' date='04 wrzesień 2010 - 09:39 ' timestamp='1283585948' post='341400']
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
[/quote]
Łącząc się w bólu z rodziną niestety należy stwierdzić, że nie odpowiedzialne osoby wypłynęły na jezioro na materacach co samo w sobie jest wielkim ryzykiem, grożącym taką tragedią jaka miała miejsce. Tydzień p... rozwiń
Avatar
sindi / 2 października 2010 o 21:53
[quote name='Kinia' date='03 sierpień 2010 - 12:58 ' timestamp='1280833082' post='324086']
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna?
Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
[/quote]


To była Aneta Wraenica ;( Boże świeć nad jej duszą ;( przyjaźniłyśmy się przez 11 lat...Wciąż nie mogę uwierzyć (((
[quote name='Kinia' date='03 sierpień 2010 - 12:58 ' timestamp='1280833082' post='324086']
Wiecie jak nazywała się ta dziewczyna?
Świeć Panie Nad Ich Duszami (*)
[/quote]


To była Aneta Wraenica ;( Boże świeć nad jej duszą ;( przyjaźniłyśmy się przez 11 lat...Wciąż nie mogę uwierzyć ((( rozwiń
Avatar
Gość / 4 września 2010 o 09:39
Właśnie. Nie zaciemniaj rzeczywistego obrazu. Minął ponad miesiąc i nadal nie wiadomo co się stało. Dlaczego doszło do śmierci dwójki dzieci i kto ponosi za to odpowiedzialność???
Avatar
znajoma / 28 sierpnia 2010 o 01:25
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]

Wymyślanie idiotycznych historyjek, obwinianie jej rodziców, gdybanie, czy była pijana, czy jej chłopak dostał skurczu, czy to było samobójstwo, czy zaatakował ją wieloryb też nie!

Za każdym razem, kiedy dochodzi do takich sytuacji, internauci wiedzą wszystko lepiej niż najbliższa rodzina, znajomi, policja, ba, same ofiary! Więcej historyjek, więcej sensacji, więcej więcej więcej!
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]

Wymyślanie idiotycznych historyjek, obwinianie jej rodziców, gdybanie, czy była pijana, czy jej chłopak dostał skurczu, czy to było samobójstwo, czy zaatakował ją wieloryb też nie!

Za każdym razem, kiedy dochodzi do takich sytuacji, internauci wiedzą wszystko lepiej niż najbliższa rodzina, znajomi, policja, ba, same ofiary! Więce... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2010 o 13:41
może jednak będzie to ostrzeżeniem dla innych nieroztropnych dziewcząt
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2010 o 17:37
[quote name='Gość' date='18 sierpień 2010 - 09:39 ' timestamp='1282117196' post='331266']
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[/quote]
a co - obwinianie przywróci ???
też nie.
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2010 o 09:39
[quote name='znajoma' date='16 sierpień 2010 - 17:43 ' timestamp='1281973413' post='330290']
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje młodych ludzi bez opieki. Jakie to ma do cholery znaczenie? Michała nie znałam, Anetkę miałam przyjemność poznać. I jest mi cholernie smutno, że już nigdy nie zobaczę jej tak uśmiechniętej, szczęśliwej, zwariowanej, życzliwej jak zawsze. Gdyby każdy piszący tu te różne bzdury pomodlił się za nich, już by pewnie byli szczęśliwi tam po drugiej stronie.
[/quote]
Takie pisanie życia jej nie przywróci
[quote name='znajoma' date='16 sierpień 2010 - 17:43 ' timestamp='1281973413' post='330290']
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robi... rozwiń
Avatar
znajoma / 16 sierpnia 2010 o 17:43
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje młodych ludzi bez opieki. Jakie to ma do cholery znaczenie? Michała nie znałam, Anetkę miałam przyjemność poznać. I jest mi cholernie smutno, że już nigdy nie zobaczę jej tak uśmiechniętej, szczęśliwej, zwariowanej, życzliwej jak zawsze. Gdyby każdy piszący tu te różne bzdury pomodlił się za nich, już by pewnie byli szczęśliwi tam po drugiej stronie.
Współczuję wam płytko myślące pasożyty żyjące tylko sensacją i poczuciem znajdowania się w centrum wydarzeń. Już niepierwszy raz internauci udowadniają, że nie wiedzą, co to szacunek dla zmarłych i ludzi, którzy cierpią po tragedii. W marcu chłopak popełnił samobójstwo to takie bzdury ludzie wypisywali na forach, że noże mi się w kieszeniach otwierały. Nie rozumiem w ogóle jak można w obliczu takiej tragedii robić jakieś dochodzenia, że niby byli pijani albo chłopak był nieodpowiedzialni, a rodzice to już w ogóle kretyni, że puścili dwoje mł... rozwiń