Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

3 listopada 2008 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Kazali mu nago biec przed autem

0 42 A A

Abramów, powiat lubartowski. Dwaj mężczyźni kazali swojemu znajomemu biec nago przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek wieczorem, dwójka mężczyzn w wieku 20 i 21 piła w aucie alkohol. Był z nimi starszy o kilka lat znajomy.

- Nagle rzucili się na kolegę z pięściami - mówi Artur Marczuk, z lubartowskiej policji. - Kazali mu zdjąć ubranie. Grozili mu nożem.

Mężczyźni kazali swej ofierze wysiąść z samochodu i obnażać się przed nimi w świetle reflektorów auta. Potem wykorzystali go seksualnie.

Na koniec zmusili swą ofiarę, aby nago biegła przed autem. Przewracającego się mężczyznę najeżdżali kołami.

Następnego dnia poszkodowany zawiadomił policję. Po kilku godzinach Marcin J. i Kamil P. zostali zatrzymani. Wczoraj zostali aresztowani. Grozi im nawet 12 lat więzienia.



Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lutego 2009 o 23:50
WASZ KAMIL WCALE W TYM PIERDLU NIE JEST ŚWIĘTY. SIEDZIAKLEM Z NIM NA PRZEJŚCIÓWCE A POTEM W CELI OBOK. W PIĄTEK WYSZEDŁEM. ON JEST NA TYLE CWANY, ŻE POTRC ŁAPY WYCIAGAĆ DO TAKICH SAMYCH JAK ON NIBY. ŻENUJĄCY JEST TEN CHŁOPACZYNA. JAK WYJDZIE BĘDZIE JESZCZE GORSZY. A KTÓRA LASKA ZECHCE GOŚCIA TERAZ CO WPYCHAŁ DRUGIEMU FACETOWI fi***A DO TYŁA? FUJ
Avatar
Domel / 24 stycznia 2009 o 19:17
Znam Kamila i trudno mi w to uwierzyć... ale kto jest madry po wodce hmm...
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 21:47
@~Oonnaaaa~
On już nie ma dziewczyny ...
Avatar
Oonnaaaa / 7 listopada 2008 o 18:40
...Znając Kamila na pewno ta cała sytuacja odbije mu sie niezle na psychice, ba- przyszlym życiu. w sumie to nie wiem co myślec, bo poszkodowany przezył na pewno o wiele wiecej. Ponizyli Go... rany które mu zadali są najgorsze. Bo trudno bedzie mu wrocic do siebie, tym bardziej ze jest chory.

Ech... zastanawiam się tylko co czuje, myśli teraz jego dziewczyna!..
Avatar
Fisher / 7 listopada 2008 o 14:52
Znam Kamila P. i szczerze mówiąc także bym się tego po nim nie spodziewał... Bo ja osobiście jak już miał bym coś takiego zrobić to na pewno bym nie zgwałcił kolesia... Nie wiedziałem że Kamil to pedał <lol2>... A tak poza tym to dobrze że idzie do tego wiezienia w końcu może zmądrzeje... Ale nie chce sobie nawet wyobrażać co z nim będą robić w tym pudle <lol2>... A najzabawniejsze jest to że w poniedziałek zamiast do woja poszedł do aresztu <lol2>
Avatar
Gość7 / 7 listopada 2008 o 11:56
tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego.



Właśnie, o to chodzi, że według mnie,przynajmniej dla Kamila taka kara będzie już wystarczająca. On sam już sobie rady nie daje z tym co zrobił, zamykanie go w celi, gdzie "wspomnienia" będą ciągle wracały i towarzyszyły mu, raczej go zniszczy doszczętnie.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego. rozwiń
Avatar
ż.l / 7 listopada 2008 o 02:09
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie fajnego chłopaka, jednak zrobił coś czego nikt mu nie zapomni,a zwłaszcza sam sobie...
właśnie oni obydwaj będą najczęściej powracać do tego wydarzenia "plując sobie w brody"
za późno...
Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.
[/quote]
sami są sobie winni, trzeba było się zastanowić,a nie takie rzeczy wyprawiać!!! przecież to co oni zrobili w głowie się nie mieści, jak tak można?!? tragedia już się stała! - a teraz muszą odpowiedzieć za własne grzechy! żal go, bo pamięta się faktycznie ... rozwiń
Avatar
Gość7 / 6 listopada 2008 o 23:24
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca.


Czy Ty chory jesteś człowieku? Mam kolegę w policji w lublinie? na którym "posterunku"? Twój kolega gówno może. Nie rozśmieszaj mnie.

Ty mówisz o ludziach nie zapominaj. Każdemu zdarzają się potknięcia. Śmiejesz się i żądasz kary..
Znam Kamila dosyć długo i nigdy go nie widziałam smutnego. Jak pójdzie do więzienia, a pójdzie, zdarzy się tragedia. To nie jest przestępca. rozwiń
Avatar
zdegustowany / 6 listopada 2008 o 21:54
Myśle,że jeżeli nie byłoby dowodów np.obdukcji to podejrzani nie byliby zatrzymani(bo nie byłoby podstaw),abstrachując nie sądze aby spiew jakiejś prymitywnej piosenki miał świadczyć o niepoczytalności poszkodowanego. Nawet jeżeli go nie zgwałcili to reszta zachowania jest równie chora i wymaga potępienia. Skoro sprawców było dwóch mogli sie wzajemnie wykorzystać,nikt nikomu do łóżka nie zagląda
Avatar
woland / 6 listopada 2008 o 11:37
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego. No chyba że lubicie ten "sport" tyle że w wydaniu ekstremalnym. Powodzenia.
Postaram się, mam kolegę w policji w Lublinie, aby w zakładzie karnym w którym będą przebywać te, przepraszam za wyrażenie ale należy nazwać rzecz po imieniu- CIOTY, więźniowie dowiedzieli sie za co zostali osadzeni (lub pod jakim zarzutem). A wtedy poczują jak to jest tak sponiewierać mężczyznę, nie ważne czy zdrowego na umyśle czy chorego. Przy czym w przypadku człowieka chorego psychicznie w więziennym świadku traktuje się zwyrodnialców którzy krzywdzą takie osoby jak tych którzy krzywdzą dzieci. Bójcie się bandyci bo naprawdę macie czego... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 0 1

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 1

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 6 4

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 5

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 68 19

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 6 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 5 27