Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

18 sierpnia 2011 r.
15:11
Edytuj ten wpis

Lisów: Renault rozbity na drzewie. Zginęło dwóch 18-latków (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora er
1 23 A A
Do wypadku doszło na drodze lokalnej w Lisowie.  (KWP)
Do wypadku doszło na drodze lokalnej w Lisowie. (KWP)

Tragedia pod Lubartowem. Tuż przed godz. 13:30 w Lisowie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn. Trzeci z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

Do wypadku doszło na drodze lokalnej w Lisowie.

Kierujący renault laguna 18–letni mieszkaniec Lubartowa, jadąc w kierunku Firleja , zjechał na prawe pobocze i stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg i znalazło się po przeciwnej stronie drogi, gdzie uderzyło prawym bokiem w drzewo.

Na miejscu zginął kierowca renault i siedzący z przodu pasażer. Drugi z pasażerów, siedzący z tyłu w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Wszyscy jadący renault to 18-letni mieszkańcy Lubartowa. W miejscu wypadku droga była zablokowana przez kilka godzin.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
GEORGE / 7 września 2011 o 23:12
Odnośnie aut, to Tico, czy Seicento może nie osiągnie takiej prędkości, ale przy takim uderzeniu tak mały(lekki i niezabezpieczony) samochód nawet przy prędkości 100km/h rozbije się tak jak auto wyższej klasy przy 190km/h. Różnica jest taka, że w Tico/Seicento nikt nie przeżyje, a tu przeżywa jedna osoba!
Avatar
rozalka olaboga / 22 sierpnia 2011 o 20:34
trzeba bylo najpierw myslec a dopiero dawac samochod
Avatar
.... / 22 sierpnia 2011 o 00:07
http://kwejk.pl/obrazek/393778/pom%C3%B3%C5%BCmy,danielowi.html
Avatar
kasia / 22 sierpnia 2011 o 00:06
http://kwejk.pl/obrazek/393778/pom%C3%B3%C5%BCmy,danielowi.html

pomóżcie chłopakowi walczącemu o życie w szpitalu ! szczegóły w linku
Avatar
gerda / 20 sierpnia 2011 o 12:36
[quote name='@Gość; @kolka' timestamp='1313772219' post='516033']
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest większa niż drzewa. Tu prędkość jest nieznana, z pewnością była jednak większa. Nie wiadomo też, czy siedzący z przodu mięli zapięte pasy.
Gdyby jechali Tico, tytuł artykułu brzmiałby "Trzy osoby zginęły."

Danie samochodu osiemnastolatkowi to jak danie małpie brzytwy?
A kiedy Ty, drogi forumowiczu, zacząłeś jeździć samochodem? Jaki wiek jest bardziej odpowiedni? 35 lat, kiedy zdolność nauki, spostrzegania i reakcji zacznie spadać? 65 lat, kiedy każdego jadącego szybciej niż Ty uważać będziesz za samobójcę, a rozlegających się za Tobą poganiających klaksonów niedosłyszysz?
To jest kij, który ma dwa końce. Przyjemnie jest, kiedy w miarę szybko dowiozą pizzę. Fajnie, kiedy kurier przyjeżdża na umówioną godzinę. Ktoś musi to jednak robić.
[/quote]

no może źle się wypowiedział kolega, danie TAKIEGO samochodu to jak małpie brzytwę, przez pierwsze 5 lat po zrobieniu prawa jazdy gówniarzeria powinna jeździć samochodami nie rozwijającymi takich prędkości (seicento, tico) a to dlatego że mają nijakie pojęcie o prowadzeniu pojazdów, najpierw parę lat praktyki, a potem można się przesiadać na szybsze auta, dodam że prawo jazdy mam od 21 lat, zaczynałam od malucha, bo na tyle mi rodzice pozwolili (i chwała im za to), miałam parę stłuczek, owszem, ale przy w miarę rozsądnej prędkości (wcale nie 60/h) i umiejętnościach oraz praktyce w prowadzeniu autka, szkody były znikome
[quote name='@Gość; @kolka' timestamp='1313772219' post='516033']
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w histo... rozwiń
Avatar
... / 19 sierpnia 2011 o 23:02
Prosze was, wasze komentarze nie przywrócą naszym kolegom życia..
To był najlepszy rok w naszym życiu, mielismy byc razem 1 wrzesnia, razem isc na studniówke i razem stresować się przed maturą.
nie oceniajcie chłopakow.. nie usłyszą..
Avatar
ab_villa50 / 19 sierpnia 2011 o 22:24
po zdaniu prawa jazdy wojewódzki ośrodek ruchu drogowego-WORD powinien tym wszystkim gówniarzom dawać po fiacie 126p dla praktyki!!!! i tak będą następni
Avatar
Ona / 19 sierpnia 2011 o 19:49
odezwali sie Ci co jeżdżą po 50 km ... proszę was !!! dajcie sobie spokoj !!!
Avatar
@Gość; @kolka / 19 sierpnia 2011 o 18:43
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest większa niż drzewa. Tu prędkość jest nieznana, z pewnością była jednak większa. Nie wiadomo też, czy siedzący z przodu mięli zapięte pasy.
Gdyby jechali Tico, tytuł artykułu brzmiałby "Trzy osoby zginęły."

Danie samochodu osiemnastolatkowi to jak danie małpie brzytwy?
A kiedy Ty, drogi forumowiczu, zacząłeś jeździć samochodem? Jaki wiek jest bardziej odpowiedni? 35 lat, kiedy zdolność nauki, spostrzegania i reakcji zacznie spadać? 65 lat, kiedy każdego jadącego szybciej niż Ty uważać będziesz za samobójcę, a rozlegających się za Tobą poganiających klaksonów niedosłyszysz?
To jest kij, który ma dwa końce. Przyjemnie jest, kiedy w miarę szybko dowiozą pizzę. Fajnie, kiedy kurier przyjeżdża na umówioną godzinę. Ktoś musi to jednak robić.
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest ... rozwiń
Avatar
taaa / 19 sierpnia 2011 o 12:42
Nie wypowiadaj się na temat, na który nie masz pojęcia. Trzeci żyje, leży w Lubartowie w szpitalu.
Avatar
GEORGE / 7 września 2011 o 23:12
Odnośnie aut, to Tico, czy Seicento może nie osiągnie takiej prędkości, ale przy takim uderzeniu tak mały(lekki i niezabezpieczony) samochód nawet przy prędkości 100km/h rozbije się tak jak auto wyższej klasy przy 190km/h. Różnica jest taka, że w Tico/Seicento nikt nie przeżyje, a tu przeżywa jedna osoba!
Avatar
rozalka olaboga / 22 sierpnia 2011 o 20:34
trzeba bylo najpierw myslec a dopiero dawac samochod
Avatar
.... / 22 sierpnia 2011 o 00:07
http://kwejk.pl/obrazek/393778/pom%C3%B3%C5%BCmy,danielowi.html
Avatar
kasia / 22 sierpnia 2011 o 00:06
http://kwejk.pl/obrazek/393778/pom%C3%B3%C5%BCmy,danielowi.html

pomóżcie chłopakowi walczącemu o życie w szpitalu ! szczegóły w linku
Avatar
gerda / 20 sierpnia 2011 o 12:36
[quote name='@Gość; @kolka' timestamp='1313772219' post='516033']
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest większa niż drzewa. Tu prędkość jest nieznana, z pewnością była jednak większa. Nie wiadomo też, czy siedzący z przodu mięli zapięte pasy.
Gdyby jechali Tico, tytuł artykułu brzmiałby "Trzy osoby zginęły."

Danie samochodu osiemnastolatkowi to jak danie małpie brzytwy?
A kiedy Ty, drogi forumowiczu, zacząłeś jeździć samochodem? Jaki wiek jest bardziej odpowiedni? 35 lat, kiedy zdolność nauki, spostrzegania i reakcji zacznie spadać? 65 lat, kiedy każdego jadącego szybciej niż Ty uważać będziesz za samobójcę, a rozlegających się za Tobą poganiających klaksonów niedosłyszysz?
To jest kij, który ma dwa końce. Przyjemnie jest, kiedy w miarę szybko dowiozą pizzę. Fajnie, kiedy kurier przyjeżdża na umówioną godzinę. Ktoś musi to jednak robić.
[/quote]

no może źle się wypowiedział kolega, danie TAKIEGO samochodu to jak małpie brzytwę, przez pierwsze 5 lat po zrobieniu prawa jazdy gówniarzeria powinna jeździć samochodami nie rozwijającymi takich prędkości (seicento, tico) a to dlatego że mają nijakie pojęcie o prowadzeniu pojazdów, najpierw parę lat praktyki, a potem można się przesiadać na szybsze auta, dodam że prawo jazdy mam od 21 lat, zaczynałam od malucha, bo na tyle mi rodzice pozwolili (i chwała im za to), miałam parę stłuczek, owszem, ale przy w miarę rozsądnej prędkości (wcale nie 60/h) i umiejętnościach oraz praktyce w prowadzeniu autka, szkody były znikome
[quote name='@Gość; @kolka' timestamp='1313772219' post='516033']
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w histo... rozwiń
Avatar
... / 19 sierpnia 2011 o 23:02
Prosze was, wasze komentarze nie przywrócą naszym kolegom życia..
To był najlepszy rok w naszym życiu, mielismy byc razem 1 wrzesnia, razem isc na studniówke i razem stresować się przed maturą.
nie oceniajcie chłopakow.. nie usłyszą..
Avatar
ab_villa50 / 19 sierpnia 2011 o 22:24
po zdaniu prawa jazdy wojewódzki ośrodek ruchu drogowego-WORD powinien tym wszystkim gówniarzom dawać po fiacie 126p dla praktyki!!!! i tak będą następni
Avatar
Ona / 19 sierpnia 2011 o 19:49
odezwali sie Ci co jeżdżą po 50 km ... proszę was !!! dajcie sobie spokoj !!!
Avatar
@Gość; @kolka / 19 sierpnia 2011 o 18:43
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest większa niż drzewa. Tu prędkość jest nieznana, z pewnością była jednak większa. Nie wiadomo też, czy siedzący z przodu mięli zapięte pasy.
Gdyby jechali Tico, tytuł artykułu brzmiałby "Trzy osoby zginęły."

Danie samochodu osiemnastolatkowi to jak danie małpie brzytwy?
A kiedy Ty, drogi forumowiczu, zacząłeś jeździć samochodem? Jaki wiek jest bardziej odpowiedni? 35 lat, kiedy zdolność nauki, spostrzegania i reakcji zacznie spadać? 65 lat, kiedy każdego jadącego szybciej niż Ty uważać będziesz za samobójcę, a rozlegających się za Tobą poganiających klaksonów niedosłyszysz?
To jest kij, który ma dwa końce. Przyjemnie jest, kiedy w miarę szybko dowiozą pizzę. Fajnie, kiedy kurier przyjeżdża na umówioną godzinę. Ktoś musi to jednak robić.
Laguna to jednak bezpieczne auto. Dla zszokowanych wyglądem samochodu po wypadku: im więcej odkształceń, tym więcej energii zderzenia przejęła na siebie konstrukcja samochodu. Więcej odkształceń = większe bezpieczeństwo! Poduszki wystrzelone, przestrzeń pasażerska względnie niezniszczona, słupek B wgniótł się w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że symulowane zderzenie boczne w teście ADAC (Laguna II - 5 gwiazdek jako pierwszy samochód w historii) odbywa się z v = 50 km/h, wózek uderzający ma deformowalny przód, a jego powierzchnia jest ... rozwiń
Avatar
taaa / 19 sierpnia 2011 o 12:42
Nie wypowiadaj się na temat, na który nie masz pojęcia. Trzeci żyje, leży w Lubartowie w szpitalu.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 1 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 3 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 11 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0