Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 czerwca 2012 r.
12:23
Edytuj ten wpis

Lubartów: Aby się zemścić, powybijali szyby

Autor: Zdjęcie autora bar
0 3 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Policjanci z patrolu po krótkim pościgu zatrzymali sprawców wybicia szyb w jednym z domów. To dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat. Obaj byli nietrzeźwi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak ustalili mundurowi przyczyną zachowania sprawców był zatarg między nimi i poszkodowanym. Mężczyźni poróżnili się podczas niedawnego festynu.

Zaalarmowani przez poszkodowanego policjanci w trakcie drogi na miejsce, zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu uciekli do pobliskiego parku. Mundurowi zakładając, że to mogli być sprawcy wandalizmu pojechali za nimi. Po kilku minutach już ich mieli w radiowozie. Obaj przyznali się do wybicia szyb.

Poszkodowany wyrządzone mu szkody wycenił na 500 zł. Za zniszczenia wandalom grozi teraz do pięciu lat więzienia.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 czerwca 2012 o 10:34
no i bardzo dobrze, ze są papierosy bez akcyzy, wystarczy jak ja odprowadzam legalnie tyle lat podatki i co mam, mam teraz zapier***ać za to do 67 lat, przecież ci handlujący nie ukradli tych papierosów, tylko kupili za granicą i sprzedają. Także jak mniej pójdzie pieniędzy jako podatek do państwa to przynajmniej góra będzie miała mnie dla siebie, i tak my szaracy na dole będziemy mieli figę z makiem, chyba, że ktoś jest bliżej koryta, już mnie także były przywódca solidarności wykiwał, miałam żyć w drugiej japoni a co mam, karzą m się cieszyć, że jeszcze żyję
no i bardzo dobrze, ze są papierosy bez akcyzy, wystarczy jak ja odprowadzam legalnie tyle lat podatki i co mam, mam teraz zapier***ać za to do 67 lat, przecież ci handlujący nie ukradli tych papierosów, tylko kupili za granicą i sprzedają. Także jak mniej pójdzie pieniędzy jako podatek do państwa to przynajmniej góra będzie miała mnie dla siebie, i tak my szaracy na dole będziemy mieli figę z makiem, chyba, że ktoś jest bliżej koryta, już mnie także były przywódca solidarności wykiwał, miałam żyć w drugiej japoni a co mam, karzą m się cies... rozwiń
Avatar
AntyPoPiS / 9 czerwca 2012 o 17:42
chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina.

Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów oferowanych przez handlarzy nie była odprowadzana akcyza a ilość papierosów sprzedanych przez ostatnie lata przez kilkanaście osób jest bardzo ogromna i bardzo trudna do oszacowania.

Materiałów obciążających lubelskich "stróżów prawa" jest nawet w internecie mnóstwo a jeśli komuś trzeba dowodu to proponuję przejść się po okolicy PKSu i zobaczyć jak w biały dzień w centrum miasta jawnie w reklamówkach wypełnionych po brzegi na ręku kilkanaście osób oferuje papierosy z przemytu od wielu lat.

Niestety nie jestem dobry z prawa i dlatego poszukuję kancelarii która byłaby skłonna za symboliczną opłatą pomóc w napisaniu wniosku, skompletowaniu dowodów oraz przejścia przez te rozprawy i problemy jakie zapewne będę miał z powodu "igrania z ogniem".

Wiele osób zapewne będzie uważało mnie za co najmniej idiotę lecz jeśli jest ktoś z prawników komu nie jest obojętny wizerunek Lublina i jego problemy to proszę o kontakt na e-mail stopbezprawiuwlublinie@interia.pl lub z nr. telefonu i ewentualnie propozycją jak to widzi i jak to rozegrać.

Na pewno z czasem to spowoduje rozgłośnie sprawy przez media dlatego proszę o kontakt zdecydowane i doświadczone kancelarie które dzięki temu mogą się sprawdzić w naprawdę ciężkim przypadku.
chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina.

Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów of... rozwiń
Avatar
L / 9 czerwca 2012 o 13:56
Policjanci z patrolu po krótkim pościgu zatrzymali sprawców wybicia szyb w jednym z domów. To dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat.

To nie mężczyźni, to gnojki.
Avatar
Gość / 10 czerwca 2012 o 10:34
no i bardzo dobrze, ze są papierosy bez akcyzy, wystarczy jak ja odprowadzam legalnie tyle lat podatki i co mam, mam teraz zapier***ać za to do 67 lat, przecież ci handlujący nie ukradli tych papierosów, tylko kupili za granicą i sprzedają. Także jak mniej pójdzie pieniędzy jako podatek do państwa to przynajmniej góra będzie miała mnie dla siebie, i tak my szaracy na dole będziemy mieli figę z makiem, chyba, że ktoś jest bliżej koryta, już mnie także były przywódca solidarności wykiwał, miałam żyć w drugiej japoni a co mam, karzą m się cieszyć, że jeszcze żyję
no i bardzo dobrze, ze są papierosy bez akcyzy, wystarczy jak ja odprowadzam legalnie tyle lat podatki i co mam, mam teraz zapier***ać za to do 67 lat, przecież ci handlujący nie ukradli tych papierosów, tylko kupili za granicą i sprzedają. Także jak mniej pójdzie pieniędzy jako podatek do państwa to przynajmniej góra będzie miała mnie dla siebie, i tak my szaracy na dole będziemy mieli figę z makiem, chyba, że ktoś jest bliżej koryta, już mnie także były przywódca solidarności wykiwał, miałam żyć w drugiej japoni a co mam, karzą m się cies... rozwiń
Avatar
AntyPoPiS / 9 czerwca 2012 o 17:42
chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina.

Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów oferowanych przez handlarzy nie była odprowadzana akcyza a ilość papierosów sprzedanych przez ostatnie lata przez kilkanaście osób jest bardzo ogromna i bardzo trudna do oszacowania.

Materiałów obciążających lubelskich "stróżów prawa" jest nawet w internecie mnóstwo a jeśli komuś trzeba dowodu to proponuję przejść się po okolicy PKSu i zobaczyć jak w biały dzień w centrum miasta jawnie w reklamówkach wypełnionych po brzegi na ręku kilkanaście osób oferuje papierosy z przemytu od wielu lat.

Niestety nie jestem dobry z prawa i dlatego poszukuję kancelarii która byłaby skłonna za symboliczną opłatą pomóc w napisaniu wniosku, skompletowaniu dowodów oraz przejścia przez te rozprawy i problemy jakie zapewne będę miał z powodu "igrania z ogniem".

Wiele osób zapewne będzie uważało mnie za co najmniej idiotę lecz jeśli jest ktoś z prawników komu nie jest obojętny wizerunek Lublina i jego problemy to proszę o kontakt na e-mail stopbezprawiuwlublinie@interia.pl lub z nr. telefonu i ewentualnie propozycją jak to widzi i jak to rozegrać.

Na pewno z czasem to spowoduje rozgłośnie sprawy przez media dlatego proszę o kontakt zdecydowane i doświadczone kancelarie które dzięki temu mogą się sprawdzić w naprawdę ciężkim przypadku.
chcę złożyć skargę do MSWiA i do Prokuratury zawiadomienie w sprawie nie dopełnienia obowiązków służbowych oraz "pośrednie" przyczynienie się do uszczuplenia skarbu państwa na kwoty sięgające kilku milionów złotych poprzez nie reagowanie na nielegalny handel wyrobami tytoniowymi bez polskiej akcyzy przez Komendanta Lubelskiej Policji Mł. Insp. Sławomira Góździa oraz Komendanta Straży Miejskiej oraz inne służby skarbowo-celne z Lublina.

Świadome nie reagowanie na te procedery przez wiele lat sprawiało że od wyrobów of... rozwiń
Avatar
L / 9 czerwca 2012 o 13:56
Policjanci z patrolu po krótkim pościgu zatrzymali sprawców wybicia szyb w jednym z domów. To dwaj mężczyźni w wieku 21 i 22 lat.

To nie mężczyźni, to gnojki.
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 3

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 23

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!