niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Lubartów

Medialna wojna w Lubartowie. Prezes spółdzielni wyrzucił z kablówki telewizję

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 września 2010, 19:39

Spółdzielnia mieszkaniowa wyrzuciła ze swojej sieci telewizję kablową, a na jej miejsce wprowadzi swoją. Nie pozwalano nam autoryzować swoich wypowiedzi - tłumaczy prezes Spółdzielni Mieszkaniowej.

Telewizja Lubartów nadawała swój program poprzez sieć kablową Spółdzielni Mieszkaniowej od sierpnia 2009 roku. Dziś właściciel stacji otrzymał wypowiedzenie umowy z dniem 1 października. Z jakich powodów - czytaj więcej na MM Lubartów: Telewizji Lubartów nie będzie w sieci kablowej. Spółdzielnia Mieszkaniowa wprowadza własną stację
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Robert K.
Don
rozsądek
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Robert K.
Robert K. (3 października 2010 o 08:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tomasiak nie kandyduje z PiS. założył własną grupę wyborczą nazywającą się przewrotnie Praworządny Lubartów. To jest człowiek który szarga godnością innych ludzi. Do władzy dąży po trupach. Element bardzo niebezpieczny. Wszystkie siły polityczne w Lubartowie powinny się zjednoczyć, aby go wyeliminować z życia publicznego!
Rozwiń
Don
Don (3 października 2010 o 08:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Zgret 2000+' date='02 październik 2010 - 17:14 ' timestamp='1286032463' post='355805']
... nawet takiemu jak ja tępakowi oczywistym jest, że Prezes będzie kandydował jako PISokandydat na burmistrza...
[/quote]
Przyjąłeś konwencję wypowiedzi, która ma zaprzeczyć, że jesteś tępakiem. Prawda jest jednak bezlitosna: rzeczywiście jesteś tępakiem i to większym niż się sam przyznajesz, bowiem PiS ma swojego kandydata. Gdy czytam takich kretynów jak ty, to patrzę na p. Tomasiaka z większą polityczną sympatią.
Rozwiń
rozsądek
rozsądek (2 października 2010 o 23:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Psychopatów nie wolno dopuszczać do władzy! Ten człowiek jak mówi to wygląda jakby się naćpał. W nim nie ma żadnej charyzmy. To obłęd! Widziałem tę telewizję Kanal S. Jakiś kretyn z Puław mu wtóruje. Czy w spółdzielniach wszędzie siedzą takie indywidua?
Rozwiń
Zgret 2000+
Zgret 2000+ (2 października 2010 o 17:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Prezesem spółdzielni łaskawie pozwolił się wybrać rasowy superultraprawicowy polityk z "charyzmą". Bardzo zręczny socjo-manipulator. Ja, stary zgred z bezprzecznie lewicowym garbem, gdy go "na żywo" słucham zbyt często łapię się na tym, że w pierwszym odruchu przyznaję mu rację. Trzeźwieję dopiero po namyśle. Każdemu w Lubartowie, nawet takiemu jak ja tępakowi oczywistym jest, że Prezes będzie kandydował jako PISokandydat na burmistrza. I już się boję! W mentalnej wiosze, jaką jet to miasto chłopak ma spore szanse, albowiem jakimś cudem nakłonił do wycofania się poważną kontrkandydatkę ze swojej opcji. Wykopanie telewizji Siwka ze spółdzielczej kablówki też temu służy. Była zbyt niezależna - fakt: z lekkim skrzywieniem w stronę rządzącej wsią koalicji. Ale to dlatego, że w walce na argumenty ze starym wyjadaczem Zwolińskim, Tomasiak nie miał szans. Opozycja przegrywała tu wszystko. Działalnością w przeudofaszystowskiej młodzieżówce, LPR'ze czy PiS'ie nauka demokracji raczej mało skuteczna. Ale w powszechnych wyborach PiS z Tomasiakiem może zdobyć tu władzę i wtedy obawiam się ich działań głównie dla potwierdzenia leninowskiej zasady: "Raz zdobytej władzy nie oddajemy".
Rozwiń
mieszkaniec L
mieszkaniec L (1 października 2010 o 10:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najpierw likwiduje wolne media, a potem podstawia swoje. Przed wyborami oznacza to, że chce przejąć władzę. Referendum o odwołanie burmistrza przegrywa, miedzy innymi dlatego że TV Lubartów publikuje materiał ukazujący jego kłamstwa. W ten sposób prezes Tomasiak radny funkcjonuje na terenie Lubartowa. A że jest narodowcem to oznacza zagrożenie dla demokracji!!! Ze światłem to on sprowokował cały konflikt. Watażka jakich mało. Rada Nadzorcza to organ wykonawczy w jego rękach. Spółdzielcy mają to wszystko gdzieś. Będą reagować gdy będzie za późno. Prokuratura, organy ścigania, służby specjalne udają, że nie widzą, bo gdzież się włączać w politykę. A gdzie w tym wszystkim interes społeczny na straży, którego powinny stać?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!