Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

15 stycznia 2015 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Nachalna prostytutka na leśnym parkingu. "Podeszła gdy w aucie siedział syn"

Autor: Zdjęcie autora p.p
243 58 A A

Na parkingu przy krajowej "19”, w pobliżu wiaduktu kolejowego w Wandzinie, "grasuje” nachalna dama lekkich obyczajów – zaalarmował nas pan Robert, zawodowy kierowca z firmy kurierskiej. Chce, by policja zrobiła z tym porządek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Często jeżdżę trasą Lublin–Lubartów. Na tej trasie często korzystam z tego ładnego parkingu, ale życie uprzykrza grasująca tam pijana prostytutka. Bywa nachalna. Podchodzi do kierowców, oferuje swoje usługi seksualne. Po porostu żenada – napisał do nas pan Robert.

Oburzyło go zwłaszcza to, że pani trudniąca się najstarszą profesją świata zaproponowała mu swoje usługi, gdy na tylnym fotelu auta siedział jego kilkuletni syn. – Myślę, że parkingi są dla kierowców, którzy chcą rozprostować nogi po długiej podróży, dla rodzin z dziećmi, a nie dla panienek lekkich obyczajów – dodaje pan Robert.

Policja jest zaskoczona jego informacjami. – Parking przy wiadukcie kolejowym, przy drodze krajowej numer 19, jest często patrolowany przez nasze służby, także pod kątem obecności tych pań. Jak dotąd nie mieliśmy sygnałów o zbyt natarczywych zachowaniach lub nachalnych propozycjach, ale sprawdzimy sygnał od czytelnika – zapewnia młodszy inspektor Marek Wrona, komendant powiatowy policji w Lubartowie.

Komendant dodaje, że patrole z Lubartowa przynajmniej raz dziennie sprawdzają to miejsce. Jednak samego przebywania na parkingu nikt nikomu zabronić nie może.

– Ktoś w końcu musi z tym procederem zrobić porządek. Dla owych "panienek” są przecież inne miejsca – kończy pan Robert.

Policjanci apelują do kierowców, aby zbyt nachalne czy nieobyczajne zachowania pań na parkingach zgłaszać bezpośrednio do nich. Wówczas reakcja będzie szybsza.
Czytaj więcej o:

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca / 19 stycznia 2015 o 19:18

:unsure: lekka zima to i kurestwo wylazło, pełno panienek za Kielcami przed Lublinem od strony Krasnika ale nikt tego nie widzi, chyba biora dolę :D  :D

Chłodniej było i w Żyrzynie codziennie stoi jakaś Lola.

Avatar
tutka / 19 stycznia 2015 o 19:08

W jakim świecie żyje pan robert, chyba jakiś koleś oderwany od rzeczywistości.

Na parkingu może przebywać każdy, niepełnosprawny, rencista, emeryti pani lekkich obyczajów.

Niby co policjanci jej powiedzą, żeby sobie poszła, niby jakim prawem.

A pan robert to może kożystał z jej usług i go zapamiętała dlatego podeszła. To częsta praktyka tych pań, że rozpoznają swoich klientów.

Może lepiej niech pan robert zmieni parking zanimk się wyda że kożysta z usług tych pań.

Ty skorzystaj z usług słownika ortograficznego .

Ty skorzystaj z usług słownika ortograficznego .

rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2015 o 15:45

Ojej, ojej - no i co się stało? Jedni (nie tylko jedne) handlują ciałem, inni - śmiercią, jeszcze inni - przekonaniami... i to naprawdę publicznie, słychac i widać z ekranów TV - co gorsze? I tu o forsę chodzi i tam o forsę chodzi, w przypadku prostytutki przynajmniej o tyle dobrze, że - nie zabija (pośrednio ani bezposrednio), handel jest uczciwy, nie oszukuje i nie kantuje jak wielu, bardzo wielu  wyżej wymienionych... A może zgorszyło go to, że pijana? Cóż, to, że pijana - da się zrozumieć...

Najbardziej śmieszy mnie to, że sporo ludzi tak gwałtownie reaguje na - prostytucję. Nie reagują na widoczną nędzę wokoło, nie wzrusza ich choroba, nieszczęście innych ludzi, mają w nosie podłość, złodziejstwo, kanciarstwo ich otaczajace (ba, potrafią i sami nie gorzej) - ale niech zobaczą kawałek nagiego ciała, niech usłyszą magiczne słowo: sex - a jeszcze płatny?! oj, wtedy natychmiast na baczność i gromami ciskają...w słowach nie przebieraja. Widocznie to jest dla nich najważniejsze... ciekawe... Czemu tak bardzo boją się tego sexu?

Prostytucja... prawda jest taka, że jest to ostateczność, do której posuwaja się ludzie kompletnie pozbawieni nadziei na poprawienie swojego losy innymi sposobami. Z tych tak bardzo potępianych pań i panów, handlujacych swoim ciałem co najmniej 70-80 procent natychmiast porzuciło by ten sposób zarabiania na życie, gdyby mieli mozliwośc inaczej na nie zarobić... Czasem słyszę (czytam)  - "wolał bym (wolała bym) zdechnąć z głodu, niż bym tak..." BZDURA. Po prostu nie wiedzą, o czym mówią. Nigdy nie doświadczyli sytuacji, o której tak latwo i bezmyślnie mówią - teoretycznie...

Oczywiście, są ludzie, którzy świadomie i rozmyślnie wybierają taka drogę, nie mając ochoty wybrać innej, być może trudniejszej, choć możliwosci posiadają - cóz, tak też bywa. Ale - nie ja będę ich osadzał. Nie ośmiele się. Za mało wiem..

Ojej, ojej - no i co się stało? Jedni (nie tylko jedne) handlują ciałem, inni - śmiercią, jeszcze inni - przekonaniami... i to naprawdę publicznie, słychac i widać z ekranów TV - co gorsze? I tu o forsę chodzi i tam o forsę chodzi, w przypadku prostytutki przynajmniej o tyle dobrze, że - nie zabija (pośrednio ani bezposrednio), handel jest uczciwy, nie oszukuje i nie kantuje jak wielu, bardzo wielu  wyżej wymienionych... A może zgorszyło go to, że pijana? Cóż, to, że pijana - da się zrozumieć...

Najbardziej śmieszy mnie to, że... rozwiń

Avatar
qwerty / 19 stycznia 2015 o 11:19

Panie Robercie a jaka cena ? Może bym się wybrał. Czy ta Pani była tak nachalna jak reklama Media Expert w telewizji.

Avatar
lbn / 16 stycznia 2015 o 22:55

polonista się znalazł do nich tez masz taki języczek obrońco ukraińskich kurewek

Avatar
kierowca Artur / 16 stycznia 2015 o 19:47

Pan Robert ściemnia jak najęty - na tym parkingu "strażniczki lasu" nie napastują przypadkowych kierowców, nawet jak są pijane!

Czasem tam się zatrzymuję, to wiem jak jest.

Co innego jak zobaczą stałego klienta - wtedy jak w dym...

Nieładnie panie Robercie taką ściemą walić po oczach - a żona i tak już wszystko wie - te nasze żony to wcale nie są głupie! :P

Avatar
Rolcio / 16 stycznia 2015 o 19:42

Co Policja gada???? Jeżdżę codziennie tą drogą i już widziałem jak policja kontrolowała ruch a za nimi chodziła panienka. Aż się ludzie w autobusie śmieli nawołując: "Ciekawe kto się do niej zatrzyma jak policja stoi?". Poza tym policja jest tam bardzo rzadko. Natomiast inspekcja ruchu drogowego jak tam stoi to nie ma panienek. Ich widzę dużo częściej niż policję.

Avatar
and / 16 stycznia 2015 o 18:30
Panie Robercie to byl najlepszy czas na uswiadomienie syna i pokazanie kawalka histori starej jak swiat.
Avatar
and / 16 stycznia 2015 o 18:28
Panie Robercie to byl najlepszy czas na uswiadomienie syna i pokazanie kawalka histori starej jak swiat.
Avatar
wlad / 16 stycznia 2015 o 18:22
Pewnie go maly podpi**dzielil do matki ze korzystal i musial cos gosc wymyslec . No i wykminil ze go ssak lesny sam napadl.No i gosc kreci afere teraz .Swoja droga od kiedy pamietam to tam stoja ,, panie,, i to one maja wieksze prawo tam przebywac bo byly pierwsze. Ciekawe co na to frank . :)
Avatar
kierowca / 19 stycznia 2015 o 19:18

:unsure: lekka zima to i kurestwo wylazło, pełno panienek za Kielcami przed Lublinem od strony Krasnika ale nikt tego nie widzi, chyba biora dolę :D  :D

Chłodniej było i w Żyrzynie codziennie stoi jakaś Lola.

Avatar
tutka / 19 stycznia 2015 o 19:08

W jakim świecie żyje pan robert, chyba jakiś koleś oderwany od rzeczywistości.

Na parkingu może przebywać każdy, niepełnosprawny, rencista, emeryti pani lekkich obyczajów.

Niby co policjanci jej powiedzą, żeby sobie poszła, niby jakim prawem.

A pan robert to może kożystał z jej usług i go zapamiętała dlatego podeszła. To częsta praktyka tych pań, że rozpoznają swoich klientów.

Może lepiej niech pan robert zmieni parking zanimk się wyda że kożysta z usług tych pań.

Ty skorzystaj z usług słownika ortograficznego .

Ty skorzystaj z usług słownika ortograficznego .

rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2015 o 15:45

Ojej, ojej - no i co się stało? Jedni (nie tylko jedne) handlują ciałem, inni - śmiercią, jeszcze inni - przekonaniami... i to naprawdę publicznie, słychac i widać z ekranów TV - co gorsze? I tu o forsę chodzi i tam o forsę chodzi, w przypadku prostytutki przynajmniej o tyle dobrze, że - nie zabija (pośrednio ani bezposrednio), handel jest uczciwy, nie oszukuje i nie kantuje jak wielu, bardzo wielu  wyżej wymienionych... A może zgorszyło go to, że pijana? Cóż, to, że pijana - da się zrozumieć...

Najbardziej śmieszy mnie to, że sporo ludzi tak gwałtownie reaguje na - prostytucję. Nie reagują na widoczną nędzę wokoło, nie wzrusza ich choroba, nieszczęście innych ludzi, mają w nosie podłość, złodziejstwo, kanciarstwo ich otaczajace (ba, potrafią i sami nie gorzej) - ale niech zobaczą kawałek nagiego ciała, niech usłyszą magiczne słowo: sex - a jeszcze płatny?! oj, wtedy natychmiast na baczność i gromami ciskają...w słowach nie przebieraja. Widocznie to jest dla nich najważniejsze... ciekawe... Czemu tak bardzo boją się tego sexu?

Prostytucja... prawda jest taka, że jest to ostateczność, do której posuwaja się ludzie kompletnie pozbawieni nadziei na poprawienie swojego losy innymi sposobami. Z tych tak bardzo potępianych pań i panów, handlujacych swoim ciałem co najmniej 70-80 procent natychmiast porzuciło by ten sposób zarabiania na życie, gdyby mieli mozliwośc inaczej na nie zarobić... Czasem słyszę (czytam)  - "wolał bym (wolała bym) zdechnąć z głodu, niż bym tak..." BZDURA. Po prostu nie wiedzą, o czym mówią. Nigdy nie doświadczyli sytuacji, o której tak latwo i bezmyślnie mówią - teoretycznie...

Oczywiście, są ludzie, którzy świadomie i rozmyślnie wybierają taka drogę, nie mając ochoty wybrać innej, być może trudniejszej, choć możliwosci posiadają - cóz, tak też bywa. Ale - nie ja będę ich osadzał. Nie ośmiele się. Za mało wiem..

Ojej, ojej - no i co się stało? Jedni (nie tylko jedne) handlują ciałem, inni - śmiercią, jeszcze inni - przekonaniami... i to naprawdę publicznie, słychac i widać z ekranów TV - co gorsze? I tu o forsę chodzi i tam o forsę chodzi, w przypadku prostytutki przynajmniej o tyle dobrze, że - nie zabija (pośrednio ani bezposrednio), handel jest uczciwy, nie oszukuje i nie kantuje jak wielu, bardzo wielu  wyżej wymienionych... A może zgorszyło go to, że pijana? Cóż, to, że pijana - da się zrozumieć...

Najbardziej śmieszy mnie to, że... rozwiń

Avatar
qwerty / 19 stycznia 2015 o 11:19

Panie Robercie a jaka cena ? Może bym się wybrał. Czy ta Pani była tak nachalna jak reklama Media Expert w telewizji.

Avatar
lbn / 16 stycznia 2015 o 22:55

polonista się znalazł do nich tez masz taki języczek obrońco ukraińskich kurewek

Avatar
kierowca Artur / 16 stycznia 2015 o 19:47

Pan Robert ściemnia jak najęty - na tym parkingu "strażniczki lasu" nie napastują przypadkowych kierowców, nawet jak są pijane!

Czasem tam się zatrzymuję, to wiem jak jest.

Co innego jak zobaczą stałego klienta - wtedy jak w dym...

Nieładnie panie Robercie taką ściemą walić po oczach - a żona i tak już wszystko wie - te nasze żony to wcale nie są głupie! :P

Avatar
Rolcio / 16 stycznia 2015 o 19:42

Co Policja gada???? Jeżdżę codziennie tą drogą i już widziałem jak policja kontrolowała ruch a za nimi chodziła panienka. Aż się ludzie w autobusie śmieli nawołując: "Ciekawe kto się do niej zatrzyma jak policja stoi?". Poza tym policja jest tam bardzo rzadko. Natomiast inspekcja ruchu drogowego jak tam stoi to nie ma panienek. Ich widzę dużo częściej niż policję.

Avatar
and / 16 stycznia 2015 o 18:30
Panie Robercie to byl najlepszy czas na uswiadomienie syna i pokazanie kawalka histori starej jak swiat.
Avatar
and / 16 stycznia 2015 o 18:28
Panie Robercie to byl najlepszy czas na uswiadomienie syna i pokazanie kawalka histori starej jak swiat.
Avatar
wlad / 16 stycznia 2015 o 18:22
Pewnie go maly podpi**dzielil do matki ze korzystal i musial cos gosc wymyslec . No i wykminil ze go ssak lesny sam napadl.No i gosc kreci afere teraz .Swoja droga od kiedy pamietam to tam stoja ,, panie,, i to one maja wieksze prawo tam przebywac bo byly pierwsze. Ciekawe co na to frank . :)
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 6 15

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 9 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 8 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 32 5

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 30 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 4 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 8 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 57 20

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!