Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 sierpnia 2011 r.
19:42
Edytuj ten wpis

Największy w Polsce sklep pod marką Gama działa w Lubartowie

Autor: Zdjęcie autora MAG
0 15 A A
Gama ruszyła w Lubartowie w minioną sobotę. To jeden z największych supermarketów w mieście. (Darius
Gama ruszyła w Lubartowie w minioną sobotę. To jeden z największych supermarketów w mieście. (Darius

Największy w Polsce sklep pod marką Gama otwarto w sobotę w Lubartowie. Ma powierzchnię 550 mkw. i ofertę 11 tys. produktów. Powstał w Domu Handlowym "Merkury”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

– W Gamie stawiamy na produkty świeże i produkty regionalne – mówiła na otwarciu sklepu w Lubartowie Małgorzata Więch z zarządu Partnerskiego Serwisu Detalicznego SA. – Chcemy zatrzymać tych konsumentów, których mieliśmy do dziś, ale również wciągnąć ludzi młodych, pracujących, którzy chcą zrobić zakupy w dobrych warunkach, przy wysokich standardach obsługi i częstych promocjach.

Gama to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "Społem”. Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy Tradis, wchodzącej w skład holdingu Emperia). Tam właśnie rok temu zrodził się pomysł wspólnego logo jednolitej sieci. Głównym celem było wyróżnienie sklepów spółdzielczych na polskim rynku i podniesienie jakości funkcjonowania placówek "Społem”.

– Zbudowaliśmy grupę spółdzielni, które zarządzają ponad 550 sklepami w całej Polsce. Od początku roku do PSD dołączyło pięć nowych spółdzielni. To potwierdza, że spółdzielcy widzą w naszym projekcie realne szanse rozwoju dla swoich placówek – mówi Więch.

Dziś PSD skupia 63 spółdzielnie, w tym lubartowską PSS Społem "Jedność”. Zdaniem jej prezesa, Grzegorza Poznańskiego, jest to rok wyjątkowy dla spółdzielni "Społem”, która kończy właśnie 95 lat. – Zmieniamy swoje oblicze, budynek Merkury potrzebował czegoś nowego po 29 latach istnienia, aby godnie wejść w swoje 30-lecie. Gama to nie tylko nowa wizualizacja ale też pewna filozofia sprzedaży – mówi Poznański.

Spółka PSD przez rok pracowała nad wprowadzeniem nowych standardów, zatrudniła dwie profesjonalne agencje badawcze, takie jak Millward Brown SMG KRC i The Nielsen Company. Miały zrobić badania na grupie 5 tysięcy konsumentów. Ci wiedzieli, że nowy znak dotyczy sieci sklepów "Społem”. Wybrali kolorystykę sieci i nazwę spośród pięciu, jakie mieli do wyboru. Od pomysłu do realizacji minął rok.

Pierwszą Gamę otwarto w czerwcu w Zakopanem, kilka dni temu kolejną w Chełmie. A otwarta w Lubartowie Gama jest już szóstym sklepem w Polsce. Spółka Partnerski Serwis Detaliczny chce otworzyć do końca roku co najmniej 20 nowych sklepów spożywczych pod szyldem Gama, a w przyszłym rozbudować sieć o kolejne 50 placówek.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 16 kwietnia 2012 o 16:34
Macie rację sklepy Społem coś sobą reprzentowały.Ja też tu robiłem zakupy do tej pory.Mogły by mieć większe obroty ale są niszczone przez leniwstwo i nieudolność pracowników biura.Widać to już po zmianie nazwy na Gama gdzie ograniczono wybór i jakość towarów.Ciemno,zimno i nieprzyjemnie w Gamie.Czyli mniej pracy a wiadomo że co miesiąc czy się leży czy się stoi taka sama wypłata.Gama to jak to się mówi gwóźdź do trumny PSSu a co to miało nie być po zmianie nazwy to ho ho.Pozdrawiam klientów supermarketów.
Avatar
Jurek / 6 września 2011 o 08:36
A wiecie jaki jest najstarszy sklep w Polsce? To SPOŁEM w Świebodzinie otwarte 40 lat przed Chrystusem.
Avatar
barell / 2 września 2011 o 13:58
Popieram,mikiego.Opiszcie to co dzieje dzieje w lubartowskim szpitalu!!!Skandal!!W Lubartowie otwiera sie tylko markety,apteki i ciucholandy.Ludzie chorzy niedługo nie będą mieli gdzie sie leczyć!.A dyrektor szpitala zamiast obniżyć prace swoim koleżkom lekarzom to zwalnia pielęgniarki i niższy personel.Chory system,chory kraj,róbmy sobie co jakiś czas wybory i mydlmy oczy że będzie lepej.
Avatar
rozalka olaboga / 31 sierpnia 2011 o 17:41
a to jeszcze nie zaorali tej pozydowskiej dziury?
Avatar
klient / 31 sierpnia 2011 o 10:52
[quote name='hehek' timestamp='1314703031' post='522085']
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
[/quote]

jesteś niedoinformowany/a-tak w Chełmie jest sklep pod marką Gama na ul.Lwowskiej
Avatar
miki / 30 sierpnia 2011 o 22:56
a przepraszam ze naruszyłam spokój szanownego pana ale to tylko dlatego ze popiera to co dzieje sie w zozie
Avatar
miki / 30 sierpnia 2011 o 22:53
na takie szopki są pieniądze w mieście ale żeby pomóc pielęgniarkom i zapobiec licznym zwolnieniom w szpitalu to juz nie koniecznie. to co sie dzieje w szpitalu to przechodzi ludzkie pojęcie a kur.. następny sklep w lubartowie to dopiero atrakcja. tu powinny byc artykuły o tym własnie problemie szpitala a nie takie bzdury. ale oczywiście Szanowny Pan Starosta ma to wszystko głęboko w dup.. bo jego nikt nie ruszy i jego ............ też. tylko ze niektóre pielęgniarki mają dzieci i dom na utrzymaniu i dla nich praca choc ciężka i mało płatna jest bardzo ważna. to może zacznijmy opisywac a nie takie pierdołu o sklepach.
na takie szopki są pieniądze w mieście ale żeby pomóc pielęgniarkom i zapobiec licznym zwolnieniom w szpitalu to juz nie koniecznie. to co sie dzieje w szpitalu to przechodzi ludzkie pojęcie a kur.. następny sklep w lubartowie to dopiero atrakcja. tu powinny byc artykuły o tym własnie problemie szpitala a nie takie bzdury. ale oczywiście Szanowny Pan Starosta ma to wszystko głęboko w dup.. bo jego nikt nie ruszy i jego ............ też. tylko ze niektóre pielęgniarki mają dzieci i dom na utrzymaniu i dla nich praca choc ciężka i mało płatna ... rozwiń
Avatar
jAGA / 30 sierpnia 2011 o 15:23
Nooo doprawdy wydarzenie na skale swiatową , normalnie Nius Roku
polska, jak okiem nie sięgnąć, wszędzie markety, hipermarkety i super makrety :D:D
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2011 o 14:24
[quote name='hehek' timestamp='1314703031' post='522085']
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
[/quote]


w Galerii Lwowskiej po dawnym społem, już sie nie oburzaj sam siebie wprowadzasz w błąd nie ruszając .... poza swoją okolice
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2011 o 14:06
" GAMA to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "SPOŁEM". Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy TRADIS, wchodzącej w skład holdingu EMPERIA) "

[size="2"]... a jak tam ceny w tej GAMIE ?

Bo sklepy SPOŁEM to najdroższa sieć spożywczych sklepów w Polsce.
Wie to każdy, kto codziennie robi zakupy.[/size]
" GAMA to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "SPOŁEM". Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy TRADIS, wchodzącej w skład holdingu EMPERIA) "

[size="2"]... a jak tam ceny w tej GAMIE ?

Bo sklepy SPOŁEM to najdroższa sieć spożywczych sklepów w Polsce.
Wie to każdy, kto codziennie robi zakupy.[/size] rozwiń
Avatar
Andrzej / 16 kwietnia 2012 o 16:34
Macie rację sklepy Społem coś sobą reprzentowały.Ja też tu robiłem zakupy do tej pory.Mogły by mieć większe obroty ale są niszczone przez leniwstwo i nieudolność pracowników biura.Widać to już po zmianie nazwy na Gama gdzie ograniczono wybór i jakość towarów.Ciemno,zimno i nieprzyjemnie w Gamie.Czyli mniej pracy a wiadomo że co miesiąc czy się leży czy się stoi taka sama wypłata.Gama to jak to się mówi gwóźdź do trumny PSSu a co to miało nie być po zmianie nazwy to ho ho.Pozdrawiam klientów supermarketów.
Avatar
Jurek / 6 września 2011 o 08:36
A wiecie jaki jest najstarszy sklep w Polsce? To SPOŁEM w Świebodzinie otwarte 40 lat przed Chrystusem.
Avatar
barell / 2 września 2011 o 13:58
Popieram,mikiego.Opiszcie to co dzieje dzieje w lubartowskim szpitalu!!!Skandal!!W Lubartowie otwiera sie tylko markety,apteki i ciucholandy.Ludzie chorzy niedługo nie będą mieli gdzie sie leczyć!.A dyrektor szpitala zamiast obniżyć prace swoim koleżkom lekarzom to zwalnia pielęgniarki i niższy personel.Chory system,chory kraj,róbmy sobie co jakiś czas wybory i mydlmy oczy że będzie lepej.
Avatar
rozalka olaboga / 31 sierpnia 2011 o 17:41
a to jeszcze nie zaorali tej pozydowskiej dziury?
Avatar
klient / 31 sierpnia 2011 o 10:52
[quote name='hehek' timestamp='1314703031' post='522085']
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
[/quote]

jesteś niedoinformowany/a-tak w Chełmie jest sklep pod marką Gama na ul.Lwowskiej
Avatar
miki / 30 sierpnia 2011 o 22:56
a przepraszam ze naruszyłam spokój szanownego pana ale to tylko dlatego ze popiera to co dzieje sie w zozie
Avatar
miki / 30 sierpnia 2011 o 22:53
na takie szopki są pieniądze w mieście ale żeby pomóc pielęgniarkom i zapobiec licznym zwolnieniom w szpitalu to juz nie koniecznie. to co sie dzieje w szpitalu to przechodzi ludzkie pojęcie a kur.. następny sklep w lubartowie to dopiero atrakcja. tu powinny byc artykuły o tym własnie problemie szpitala a nie takie bzdury. ale oczywiście Szanowny Pan Starosta ma to wszystko głęboko w dup.. bo jego nikt nie ruszy i jego ............ też. tylko ze niektóre pielęgniarki mają dzieci i dom na utrzymaniu i dla nich praca choc ciężka i mało płatna jest bardzo ważna. to może zacznijmy opisywac a nie takie pierdołu o sklepach.
na takie szopki są pieniądze w mieście ale żeby pomóc pielęgniarkom i zapobiec licznym zwolnieniom w szpitalu to juz nie koniecznie. to co sie dzieje w szpitalu to przechodzi ludzkie pojęcie a kur.. następny sklep w lubartowie to dopiero atrakcja. tu powinny byc artykuły o tym własnie problemie szpitala a nie takie bzdury. ale oczywiście Szanowny Pan Starosta ma to wszystko głęboko w dup.. bo jego nikt nie ruszy i jego ............ też. tylko ze niektóre pielęgniarki mają dzieci i dom na utrzymaniu i dla nich praca choc ciężka i mało płatna ... rozwiń
Avatar
jAGA / 30 sierpnia 2011 o 15:23
Nooo doprawdy wydarzenie na skale swiatową , normalnie Nius Roku
polska, jak okiem nie sięgnąć, wszędzie markety, hipermarkety i super makrety :D:D
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2011 o 14:24
[quote name='hehek' timestamp='1314703031' post='522085']
w jakim chełmie otworzyli taki sklep !!! jak można ludzi wprowadzać w bład!!!
[/quote]


w Galerii Lwowskiej po dawnym społem, już sie nie oburzaj sam siebie wprowadzasz w błąd nie ruszając .... poza swoją okolice
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2011 o 14:06
" GAMA to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "SPOŁEM". Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy TRADIS, wchodzącej w skład holdingu EMPERIA) "

[size="2"]... a jak tam ceny w tej GAMIE ?

Bo sklepy SPOŁEM to najdroższa sieć spożywczych sklepów w Polsce.
Wie to każdy, kto codziennie robi zakupy.[/size]
" GAMA to nowa polska sieć sklepów spożywczych budowana na bazie istniejących już sklepów "SPOŁEM". Jest tworzona przez spółdzielnie zrzeszone w spółce Polski Serwis Detaliczny (należy do grupy TRADIS, wchodzącej w skład holdingu EMPERIA) "

[size="2"]... a jak tam ceny w tej GAMIE ?

Bo sklepy SPOŁEM to najdroższa sieć spożywczych sklepów w Polsce.
Wie to każdy, kto codziennie robi zakupy.[/size] rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!