Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

9 stycznia 2016 r.
8:17

Niedźwiada: Wypadek busa relacji Lublin-Parczew. 7 osób w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora łm
0 31 A A

Do wypadku busa relacji Lublin-Parczew doszło po godz. 7 w miejscowości Niedźwiada na drodze wojewódzkiej nr 815 (powiat lubartowski)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Według wstępnych ustaleń policjantów, kierująca straciła panowanie nad pojazdem na prostym odcinku drogi i zjechała do rowu. Bus przewrócił się na dach.

Do szpitala trafilo siedem osób. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy.

Czytaj więcej o:

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotrek / 17 lipca 2016 o 22:49
A jaka to jest droga. Jaki tam jest ruch? 2, 4 tys na dobę? Przecież to boczna mało ważna droga Pecha macie że mieszkacie z dala od dróg krajowych i ekspresowych.
Avatar
Kinga / 20 stycznia 2016 o 11:37

Droga drogą, ale Pani pseudo kierowca powinna odpowiedzieć za swój wyczyn! Do cholery kierowcy, wieziecie ludzi, za bezpieczeństwo których jesteście odpowiedzialni!!!

Poszukuję osób poszkodowanych - w sprawie odszkodowania. Magda czy masz jakiś kontakt. W razie czego można przekazać mój 730100913

Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 o 08:26
Na prostym odcinku z poślizgu wyprowadzić - oczywiście, jeśli po miejscu poślizgu jest sucho. A na tej trasie była szklanka na całej długości. Jeżeli kupa żelastwa złapie wektor na pobocze, to żadne umiejętności nie pomogą. Na czymś takim nie ma po poślizgu żadnej kontroli. Pozdrawia stały bywalec trasy.
Avatar
Zbyszek / 17 stycznia 2016 o 17:07

W du*** byłeś, gówno widziałeś. Akurat ta Pani potrafi jeździć, to nie ukrainka

nie wiesz nie komentuj-że byłem to fakt ,po wypadku w lubartowie na izbie ,razem z inną poszkodowaną jej rodziną którą zawiadomiłem ze swojego tel.i z nami ukrainka czyli kierowca ze złamaną ręką,coś jeszcze chcesz wiedzieć,,,,,nie wiesz głosu nie zabieraj

Avatar
Gość / 13 stycznia 2016 o 07:52
Chyba mówimy o innej pani, tam na tych busach jeździły dwie Rude, jest też taka Czarna pani ona to dopiero szybko jechała z nią jak jechałem to mieliśmy stłuczke
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 21:07
Ja nie czułam się pewnie jadąc z Rudą na tych wertepach. Kobieta ta pędzi,nie zachowuje odpowiedniej odległości i nie wiem jak Wy, ale ja kiedy dotarłam do celu odetchnęłam z ulgą,że i tym razem się Pani udało. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 08:35
Busa,nie prowadziła pani "Ruda" lecz inna pani to nie był bus bptura lecz innej firmy, a Ruda jeździła szybko ale bezpiecznie
Avatar
1509 / 11 stycznia 2016 o 23:31

Może komuś podoba się jazda Pani "Rudej" jak to ja ją sobie nazwałam, ale ja wolę jednak bezpieczeństwo. Oczywiście droga również nie jest idealna,ale jak Paniusia widziała co się dzieje z jej rozklekotanym busem na tej drodze to moim skromnym zdaniem powinna myśleć o tym jak dostosować prędkość do warunków. Współczuję wszystkim pasażerom i mam nadzieję że wrócą prędko do zdrowia.
P.S. Ruda poszukaj sobie innej roboty.

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 21:24
i znowu hiena sie odezwała
Avatar
gazda / 11 stycznia 2016 o 17:20

Poszkodowanych proszę o pilny kontakt pod numer telefonu 604 587 555.

Avatar
Piotrek / 17 lipca 2016 o 22:49
A jaka to jest droga. Jaki tam jest ruch? 2, 4 tys na dobę? Przecież to boczna mało ważna droga Pecha macie że mieszkacie z dala od dróg krajowych i ekspresowych.
Avatar
Kinga / 20 stycznia 2016 o 11:37

Droga drogą, ale Pani pseudo kierowca powinna odpowiedzieć za swój wyczyn! Do cholery kierowcy, wieziecie ludzi, za bezpieczeństwo których jesteście odpowiedzialni!!!

Poszukuję osób poszkodowanych - w sprawie odszkodowania. Magda czy masz jakiś kontakt. W razie czego można przekazać mój 730100913

Avatar
Gość / 20 stycznia 2016 o 08:26
Na prostym odcinku z poślizgu wyprowadzić - oczywiście, jeśli po miejscu poślizgu jest sucho. A na tej trasie była szklanka na całej długości. Jeżeli kupa żelastwa złapie wektor na pobocze, to żadne umiejętności nie pomogą. Na czymś takim nie ma po poślizgu żadnej kontroli. Pozdrawia stały bywalec trasy.
Avatar
Zbyszek / 17 stycznia 2016 o 17:07

W du*** byłeś, gówno widziałeś. Akurat ta Pani potrafi jeździć, to nie ukrainka

nie wiesz nie komentuj-że byłem to fakt ,po wypadku w lubartowie na izbie ,razem z inną poszkodowaną jej rodziną którą zawiadomiłem ze swojego tel.i z nami ukrainka czyli kierowca ze złamaną ręką,coś jeszcze chcesz wiedzieć,,,,,nie wiesz głosu nie zabieraj

Avatar
Gość / 13 stycznia 2016 o 07:52
Chyba mówimy o innej pani, tam na tych busach jeździły dwie Rude, jest też taka Czarna pani ona to dopiero szybko jechała z nią jak jechałem to mieliśmy stłuczke
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 21:07
Ja nie czułam się pewnie jadąc z Rudą na tych wertepach. Kobieta ta pędzi,nie zachowuje odpowiedniej odległości i nie wiem jak Wy, ale ja kiedy dotarłam do celu odetchnęłam z ulgą,że i tym razem się Pani udało. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 08:35
Busa,nie prowadziła pani "Ruda" lecz inna pani to nie był bus bptura lecz innej firmy, a Ruda jeździła szybko ale bezpiecznie
Avatar
1509 / 11 stycznia 2016 o 23:31

Może komuś podoba się jazda Pani "Rudej" jak to ja ją sobie nazwałam, ale ja wolę jednak bezpieczeństwo. Oczywiście droga również nie jest idealna,ale jak Paniusia widziała co się dzieje z jej rozklekotanym busem na tej drodze to moim skromnym zdaniem powinna myśleć o tym jak dostosować prędkość do warunków. Współczuję wszystkim pasażerom i mam nadzieję że wrócą prędko do zdrowia.
P.S. Ruda poszukaj sobie innej roboty.

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 21:24
i znowu hiena sie odezwała
Avatar
gazda / 11 stycznia 2016 o 17:20

Poszkodowanych proszę o pilny kontakt pod numer telefonu 604 587 555.

Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 0 0

Mieszkańcy Puław pod koniec tygodnia mieli okazję do obejrzenia eksponatów prosto z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 1 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 7 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 12 5

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 17

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich