Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 września 2014 r.
7:15
Edytuj ten wpis

Nowy kandydat na burmistrza Lubartowa. Jest już pięciu

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
3 6 A A

Kolejny, piąty kandydat zgłosił się do wyścigu do fotela burmistrza. Krzysztof Paśnik ze "Wspólnego Lubartowa w tym tygodniu rozpocznie kampanię. Zapowiada się gorąca jesień w mieście.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Potwierdzam informację - mówi Krzysztof Paśnik, który w tym tygodniu oficjalnie zostanie ogłoszony kandydatem na burmistrza z ramienia komitetu obywatelskiego "Wspólny Lubartów”.

Kandydat o swoim programie wypowiada się lakonicznie. - Chcę jednoczyć wszystkie środowiska w Lubartowie, aby nie powtarzały się takie sytuacje, jak choćby konflikt związany z budową pomnika AK - mówi Paśnik.

W jego komitecie wyborczym nie brakuje znanych nazwisk. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że popiera go Jacek Tomasiak, radny i prezes największej lubartowskiej spółdzielni mieszkaniowej, będący w opozycji do obecnego burmistrza. Jeżeli nasz kandydat wygra, to miasto wycofa się ze współfinansowania budowy sortowni śmieci w Rokitnie - mówi Tomasiak. Obok niego na liście osób popierających Paśnika są: Jacek Bednarski i Grażyna Meksuła, kandydaci na burmistrza w poprzednich wyborach.
- Chcę do Lubartowa wprowadzić nową jakość, świeże spojrzenie na sprawy miasta - mówi Paśnik, który nie ma doświadczeń z pracy w samorządzie Lubartowa. - To nie znaczy jednak, że sprawy samorządowe są mi obce. Na co dzień jestem zatrudniony w Zarządzie Nieruchomości Wojewódzkich (jedna z instytucji działających w ramach Urzędu Marszałkowskiego - przyp. red.), gdzie nabyłem doświadczenia menedżerskiego, tak niezbędnego w zarządzaniu miastem - dodaje i zapewnia, że szczegóły programu poda na konferencji prasowej.

Janusz Bodziacki, obecny burmistrz Lubartowa nie jest zaskoczony kandydaturą Paśnika. - Ostatnio pan Paśnik w lokalnej telewizji osiedlowej wypowiada się na wszystkie tematy związane z miastem. Spodziewałem się tej kandydatury, jednak nie obawiam się konfrontacji wyborczej. Pan Paśnik nie uczestniczył w życiu lokalnym, dlatego widzę kilku poważniejszych przeciwników w nadchodzących wyborach, jak choćby Jacek Zalewski z PO, były burmistrz Jerzy Zwoliński czy Radosław Szumiec, mój obecny zastępca - wylicza burmistrza. - Będę kandydować, bo mam jeszcze wiele rzeczy do dokończenia w moim mieście - deklaruje Bodziacki.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Do Gościa / 23 września 2014 o 12:13

Rzeczywiście super kandydat. W ostatnich wyborach dostał 20 głosów!

Avatar
znik / 10 września 2014 o 14:27

Nie będzie równego dostępu do kanału S dla wszystkich kandydatów.

Avatar
nik / 10 września 2014 o 10:39

Będzie równy dostęp do kanału S dla wszystkich kandydatów?

Avatar
koryciarzom stop / 8 września 2014 o 17:07
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią, 
głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ 
JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!!
Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę??
Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu??
Chcecie niskich podatków??
Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią, 
głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ 
JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!!
Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę??
Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu??
Chcecie niskich podatków??
Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2014 o 11:08

zawsze to powiew świeżości... myślę że ten człowiek ma szansę zrobić wiele dobrego,a tym starszym Panom wyborcy powinni podziękować.;-)

Avatar
Flakus / 8 września 2014 o 10:28

No to mamy jego miasto Lubartów, Janusz a i jego przeciwników. Ciekawe od kiedy to jest jego miasto nie nasze miasto?

Avatar
Do Gościa / 23 września 2014 o 12:13

Rzeczywiście super kandydat. W ostatnich wyborach dostał 20 głosów!

Avatar
znik / 10 września 2014 o 14:27

Nie będzie równego dostępu do kanału S dla wszystkich kandydatów.

Avatar
nik / 10 września 2014 o 10:39

Będzie równy dostęp do kanału S dla wszystkich kandydatów?

Avatar
koryciarzom stop / 8 września 2014 o 17:07
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią, 
głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ 
JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!!
Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę??
Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu??
Chcecie niskich podatków??
Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Te same mordy zawodowych koryciarzy co od wielu lat!! Siedzą, nabijają kabzę, nic nie robią, 
głosują pod dyktando!! dosyć się nachapali !! czas na zmiany !!GŁOSUJCIE NA NOWĄ PRAWICĘ 
JANUSZA KORWINA MIKKEGO!!
Dosyć tych zawodowych koryciarzy, którzy nic nie robią tylko kabzę nabijają!!
Chcecie aby mordercy byli wieszani?? Chcecie mieć pracę??
Chcecie aby nie było korupcji, kumoterstwa i nepotyzmu??
Chcecie niskich podatków??
Głosujcie na NOWĄ PRAWICĘ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 września 2014 o 11:08

zawsze to powiew świeżości... myślę że ten człowiek ma szansę zrobić wiele dobrego,a tym starszym Panom wyborcy powinni podziękować.;-)

Avatar
Flakus / 8 września 2014 o 10:28

No to mamy jego miasto Lubartów, Janusz a i jego przeciwników. Ciekawe od kiedy to jest jego miasto nie nasze miasto?

Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 0 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 0

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 5 2

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 1

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO] 1 7

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 4 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 4 25

Być może 300-metrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury w Świdniku stanie się bezpieczniejszy dla kierowców i rowerzystów. Obecnie to „kuriozum na skalę europejską”.