Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

15 grudnia 2009 r.
17:51
Edytuj ten wpis

Osiedle Zgoda: Przestępcy w ciemności jak ryby w wodzie

0 14 A A

Na osiedlu "Zgoda” oraz przy ul. Chopina w Lubartowie zrobiło się niebezpiecznie. Złodzieje i wandale korzystają z wyłączenia latarni ulicznych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Otrzymujemy już zgłoszenia o pierwszych przestępstwach. Dochodzi do nich na nieoświetlonych parkingach osiedlowych – mówi Artur Marczuk z lubartowskiej policji.

Np. w nocy z 12 na 13 grudnia na parkingu przy bloku 6A przy ul. Lipowej wandal uszkodził samochód. Następnej nocy złodziej włamał się do auta zaparkowanego na parkingu przed blokiem przy ul. Chopina 15. Wyłamał zamek w drzwiach i ukradł radioodtwarzacz.

Szukaj więcej informacji z Lubartowa i okolic na www.lubartow.pl

– Kierujemy patrole w te rejony, ale policjanci chronią całe miasto i nie mogą skupiać się wyłącznie na pilnowaniu tylko jednego miejsca – dodaje nadkomisarz Marczuk.

Latarnie na osiedlu zostały wyłączone przed tygodniem. Jerzy Zwoliński, burmistrz Lubartowa, stwierdził, że nie może z kasy miejskiej płacić za oświetlenie terenów spółdzielni mieszkaniowej. Władze spółdzielni są odmiennego zdania.

– To było do przewidzenia, że na nieoświetlonych osiedlach będzie niebezpiecznie – uważa Jacek Tomasiak, prezes SM. – Ale to nie my doprowadziliśmy do wyłączenia żarówek.

Od kilku dni działają spółdzielcze kamery monitorujące osiedle. Być może zarejestrowały moment zniszczenia i okradzenia aut. Spółdzielnia zamontowała też lampy przed klatkami schodowymi.

– To zarządca terenu odpowiada za oświetlenie i to na nim spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo – mówi Jerzy Zwoliński, burmistrz Lubartowa.

Po 4 grudnia miasto przestanie płacić za oświetlenie pozostałych spółdzielczych terenów. (DJ)

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 grudnia 2009 o 21:25
[color="#0000FF"][size=7]Precz z Burmistrzem![/size][/color]
Avatar
okosaurona / 21 grudnia 2009 o 20:58
Inwigilacja,wszystko się spraowadza do jednego,sa kamery - nie ma świateł,czemu nie zainstalowli ich jak było oświetlenie??? burmistrz nadaje się do tarcia chrzanu,pomysły ja w średniowieczu,kretyn,
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 19:05
leper napisał:
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie rozwiń
Avatar
leper / 18 grudnia 2009 o 15:32
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:45
Gość napisał:
jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:24
Gość napisał:
Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .



jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta, no to już problem burmistrza w jaki sposób zapewni bezpieczeństwo, mieszkańcy chcą się czuć bezpiecznie, do tego przez to osiedle uczęszczają uczniowie LO, także jak burmistrz nie chce płacić za oświetlenie to niech sam tam pilnuje
je rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:17
Gość napisał:
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem . rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 19:48
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:47
Gość napisał:
oczywiście, ze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Lubartowa należy do burmistrza

Może jakaś podstawa prawna dla poparcia powyższej tezy ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:06
no własnie do 25 grudnia mam zapłacić podatek od nieruchomości, to po "wuj" my płacimy ten podatek, jak burmistrz nie chce nam zapewnić bezpieczeństwa co to do niego należy.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2009 o 21:25
[color="#0000FF"][size=7]Precz z Burmistrzem![/size][/color]
Avatar
okosaurona / 21 grudnia 2009 o 20:58
Inwigilacja,wszystko się spraowadza do jednego,sa kamery - nie ma świateł,czemu nie zainstalowli ich jak było oświetlenie??? burmistrz nadaje się do tarcia chrzanu,pomysły ja w średniowieczu,kretyn,
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 19:05
leper napisał:
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie



to co napisałeś/ napisałaś wyślij do wyższej instancji, do ministerstwa pracy w warszawie rozwiń
Avatar
leper / 18 grudnia 2009 o 15:32
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAWSZE BYŁY CZYTNIKI CZASU PRACY PRZYCHODZI PIP I NIE DOMYSLA SIE ZE WYSTAJĄCE KABELKI SĄ OD CZYTNIKOW KTÓRE SĄ NA CZAS INS PIP DEMONTOWANE KTOS POWINIEN UKRUĆIC TE PROCEDERY ZNAJDZIE SIĘ KTOS?????????????????????
W SPRAWIE DAKO Z LUDARTOWA PIP PRZYCHODZI INIC SIE NIE ZMIENIA KAZDY WIE ZE JEST PODWUJNA KSIEGOWOSC PŁACĄ Z NAJ NIZSZEJ KRAJOWEJ RESZTA JEST W SZAREJ STREFIE PIP NIC NIC NIE CHCE ZMIENIC BO DOSTAJE ZAJEBIŚCIE W ŁAPE WYJEBAC CAŁĄ OBSADE PIP Z LUBLINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:45
Gość napisał:
jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne


Nie odwracaj kota ogonem. Problem polega na tym, że to ty uważasz, że uurmistrz w ramach odpowiedzialności za bezpieczeństwo ma ponosić koszty oświetlenia terenów będących własnością związku osób prywatnych. Proszę o dowód. Przecież to nie powinno być trudne rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2009 o 13:24
Gość napisał:
Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .



jeżeli uważasz, ze ponoszenie kosztów oświetlenia nie należy do urzędu miasta, no to już problem burmistrza w jaki sposób zapewni bezpieczeństwo, mieszkańcy chcą się czuć bezpiecznie, do tego przez to osiedle uczęszczają uczniowie LO, także jak burmistrz nie chce płacić za oświetlenie to niech sam tam pilnuje
je rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 20:17
Gość napisał:
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem .

Chodzi Ci zapewne o art 7,ust.1 pkt 14 ustawy o samorządzie gminnym ? Jeśli tak to wykaż w oparciu o doktrynę, że zadaniem obligatoryjnym miasta w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa obywateli jest ponoszenie kosztów oświetlenia na terenie będącym własnością związku osób prywatnych ? Nie denerwuj się pochopnie, bowiem wierzę Ci, że dasz sobie radę z tym zadaniem . rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 19:48
Zakres działania i zadania gminy

14) (1) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli oraz ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, w tym wyposażenia i utrzymania gminnego magazynu przeciwpowodziowego,

ze strony BIP urzędu miasta Lubartów
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:47
Gość napisał:
oczywiście, ze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Lubartowa należy do burmistrza

Może jakaś podstawa prawna dla poparcia powyższej tezy ?
Avatar
Gość / 16 grudnia 2009 o 14:06
no własnie do 25 grudnia mam zapłacić podatek od nieruchomości, to po "wuj" my płacimy ten podatek, jak burmistrz nie chce nam zapewnić bezpieczeństwa co to do niego należy.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 11 1

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 5 5

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 8 1

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 14 12

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 15 32

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 31 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 3 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.