Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

7 lipca 2012 r.
9:25
Edytuj ten wpis

Pijany 18-latek rozbił 8 samochodów. Nie miał prawa jazdy

Autor: Zdjęcie autora kwp
6 12 A A
 (Policja)
(Policja)

Pijany 18-latek za kierownicą uszkodził osiem samochodów. Okazało się, że auto pożyczył od kolegi, a prawa jazdy nie miał. Niewiele brakowało a doszłoby do tragedii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło wczoraj w Firleju na ulicy Choiny. tuż przed godziną 16.00

18-letni mieszkaniec Lubartowa, który kierował fordem mondeo, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z przeciwka mercedesa. Ford zjechał na prawe pobocze, gdzie uszkodził zaparkowane pojazdy.

W sumie uszkodzonych zostało 8 samochodów. Jednym z nich - fordem focusem, kilka sekund przed wypadkiem przyjechał ojciec z dwójką dzieci. W chwili uderzenia dzieci były w środku. Trafiły do szpitala w Lublinie. Na szczęście nie odniosły obrażeń zagrażających ich życiu.

- Można mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ w momencie uderzenia siedziały w samochodzie jeszcze w fotelikach i miały zapięte pasy bezpieczeństwa. To z pewnością zminimalizowało skutki zderzenia - wyjaśniają policjanci.

Okazało się, że 18-letni mieszkaniec Lubartowa, który jechał fordem pożyczonym od swojego kolegi, jest nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. Młodzieniec nie miał prawa jazdy. Nie odniósł żadnych obrażeń.

Właściciel forda, równie młody mieszkaniec gminy Ostrówek, gdy zobaczył swoje rozbite auto, zasłabł i trafił na Izbę Przyjęć lubartowskiego szpitala.

Teraz młody mieszkaniec Lubartowa odpowie za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.

Kilkadziesiąt minut później, w miejscowości Łucka na Drodze Krajowej nr 19, kierująca samochodem audi, 21 – letnia mieszkanka powiatu parczewskiego wyprzedzając w miejscu niedozwolonym doprowadziła do zderzenia z osobowym fordem. Pasażerka forda, 68-letnia mieszkanka województwa lubuskiego trafiła do szpitala ze złamaną ręką. Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:51
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Gość / 9 lipca 2012 o 20:43
[
[quote name='asd' timestamp='1341667376' post='646625']
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy?
Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
[/quote]
aleś mądry, to zatrudnij sie i zaprowadź porządek, po drugie, jeździłam i jeżdżę do Firlej już 20 lat i nie zauważyłam, żeby tam był aż taki bałagan, owszem sporo młodzieży, ciekawie czy ty w tym Firleju byłeś też z mamuśką i siedziałeś może pod jej spódnicą.
[
[quote name='asd' timestamp='1341667376' post='646625']
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoi... rozwiń
Avatar
Muka / 7 lipca 2012 o 18:40
[size=5][color=#FF0000]STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
xo / 7 lipca 2012 o 18:33
[quote name='ox' timestamp='1341652686' post='646572']
[color=#ff0000][size=6]Róbta co chceta. [/size][/color]
[color=#ff0000][size=6]No to robio.[/size][/color]
[/quote]

[size=6][color=#FF0000]No właśnie - tak się bawi "Pokolenie JPII" wychowane w duchu miłości chrześcijańskiej...[/color][/size]
Avatar
asd / 7 lipca 2012 o 15:22
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy?
Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2012 o 14:53
[quote name='Gość' timestamp='1341647489' post='646546']
Tak jeździ gównarzeria. To nie gra komputerowa, to życie!
[/quote]

to nie tylko gównarzeria tak jeździ, dopiero co pochowali matkę z dwójka dzieci w Wolce Rokickiej, a pozostałe dwoje dzieci i inny kierowca leżą chore w szpitalu i to sprawcą był pijany 34 letni ojciec tych dzieci, także karać, zabierać prawka dożywotnio takim deb***om.
Avatar
marek / 7 lipca 2012 o 14:07
[quote name='Kajo...' timestamp='1341651965' post='646570']
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
[/quote]

Ubezpieczalnie wypłaca pieniadze poszkodowanym, ale ponieważ gnój był pijany to zwróca się do niego z regresem, więc koszta go nie ominą.
[quote name='Kajo...' timestamp='1341651965' post='646570']
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia ni... rozwiń
Avatar
ox / 7 lipca 2012 o 11:18
[color=#ff0000][size=6]Róbta co chceta. [/size][/color]
[color=#ff0000][size=6]No to robio.[/size][/color]
Avatar
Kajo... / 7 lipca 2012 o 11:06
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary ... rozwiń
Avatar
edgar j / 7 lipca 2012 o 10:36
jeżdżenie po pijaku powinno być traktowane jako próba morderstwa - bo przecież tym właśnie jest - a tego typu mordercy powinni być karani kuleczką w dekielek - wtedy skończyło by sie jeżdżenie po pijaku i nie było by recydywy
Avatar
Gość / 12 lipca 2012 o 14:51
[url="http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=2712"]http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712[/url]
Avatar
Gość / 9 lipca 2012 o 20:43
[
[quote name='asd' timestamp='1341667376' post='646625']
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy?
Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
[/quote]
aleś mądry, to zatrudnij sie i zaprowadź porządek, po drugie, jeździłam i jeżdżę do Firlej już 20 lat i nie zauważyłam, żeby tam był aż taki bałagan, owszem sporo młodzieży, ciekawie czy ty w tym Firleju byłeś też z mamuśką i siedziałeś może pod jej spódnicą.
[
[quote name='asd' timestamp='1341667376' post='646625']
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoi... rozwiń
Avatar
Muka / 7 lipca 2012 o 18:40
[size=5][color=#FF0000]STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ![/color][/size]
Wielka szkoda, że się ten pijany śmieć nie zabił! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
xo / 7 lipca 2012 o 18:33
[quote name='ox' timestamp='1341652686' post='646572']
[color=#ff0000][size=6]Róbta co chceta. [/size][/color]
[color=#ff0000][size=6]No to robio.[/size][/color]
[/quote]

[size=6][color=#FF0000]No właśnie - tak się bawi "Pokolenie JPII" wychowane w duchu miłości chrześcijańskiej...[/color][/size]
Avatar
asd / 7 lipca 2012 o 15:22
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz zniszczył samochody, bo spać ni można bo nepierd0l0na młodzie drze mordę i nikt ich nie uciszy?
Dla mnie koniec, Firlej mam w de. Powiecie, że to nieweażne, że tylko ja i moi moledzy/koleżanki? Bzdura!! Taką decyzję podlęło wielu ludzi. Skoro gmina nie potrafi zapanowac nad porzadkiem - to jadęgdzie indziej- tam gdzie jest spokój i bezpieczeństwo.
powiem tak:
kiedyś jeździłem do Firleja co roku. Zawsze wkilka osób, domek w ośrodku, zakupy w lokalknym sklepie, wynajem rowerów wodnych, p[iwo w lokalnych barach itd. Słowem - gmina co roku dostawała kase z podatków, które jako klient zapłaciłem `w rachunkach. ja i moja "ekipa" wyjazedowa, kilka osób. Od paru lat już nie przyjeżdżam - ze względu na chamstwo i brud. Czy li ani ja a ni moja "paczka" nie zasilamy gminy swoimi pieniędzmi. Pytanie: ilu ludzi już tak zrobiło, bo ktoś komuś cośukradł, bo pijany g0wniarz... rozwiń
Avatar
Gość / 7 lipca 2012 o 14:53
[quote name='Gość' timestamp='1341647489' post='646546']
Tak jeździ gównarzeria. To nie gra komputerowa, to życie!
[/quote]

to nie tylko gównarzeria tak jeździ, dopiero co pochowali matkę z dwójka dzieci w Wolce Rokickiej, a pozostałe dwoje dzieci i inny kierowca leżą chore w szpitalu i to sprawcą był pijany 34 letni ojciec tych dzieci, także karać, zabierać prawka dożywotnio takim deb***om.
Avatar
marek / 7 lipca 2012 o 14:07
[quote name='Kajo...' timestamp='1341651965' post='646570']
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
[/quote]

Ubezpieczalnie wypłaca pieniadze poszkodowanym, ale ponieważ gnój był pijany to zwróca się do niego z regresem, więc koszta go nie ominą.
[quote name='Kajo...' timestamp='1341651965' post='646570']
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia ni... rozwiń
Avatar
ox / 7 lipca 2012 o 11:18
[color=#ff0000][size=6]Róbta co chceta. [/size][/color]
[color=#ff0000][size=6]No to robio.[/size][/color]
Avatar
Kajo... / 7 lipca 2012 o 11:06
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary za prowadzenie pojazdow w stanie nietrzezwym? Zero tolerancji na pewno nie uzdrowi sytuacji od razu, ale da duzo do myslenia potencjalnym kandydatom na kilkanascie lat spedzonych za kratami. Nie powinno brac sie pod uwage zadnych okolicznosci lagodzacych! A moze czanijmy od tych "geniuszy" chroninych immunitetami?
Ubezpieczenie auta nie powinno obowiazywac i wszystkimi kosztami nalezaloby obciazyc wlasciciela pojazdu kierowanego przez przyglupa. Nie wyplaci sie idiota przez pare lat. Moze nauczy to innych "przezornych" wiecej rozsadku. Kto normalny pozycza samochod deb***owi i to jeszcze "napranemu"?
Nalezy jedynie dziekowac opatrznosci, ze nie bylo powaznych ofiar. Straty materialne sa do zaprawienia, ale zarowno zycia, jak i zdrowia nie da sie odtworzyc. Czyzby nie nadszedl juz najwyzszy czas dla Temidy, aby zaostrzyc kary ... rozwiń
Avatar
edgar j / 7 lipca 2012 o 10:36
jeżdżenie po pijaku powinno być traktowane jako próba morderstwa - bo przecież tym właśnie jest - a tego typu mordercy powinni być karani kuleczką w dekielek - wtedy skończyło by sie jeżdżenie po pijaku i nie było by recydywy
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 76 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 2

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 48 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 50 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!