Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

14 marca 2013 r.
16:02
Edytuj ten wpis

Rolnicy protestowali pod Lubartowem. "U nas wszystko likwidują!" (wideo)

33 17 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Kilkudziesięciu zaopatrzonych we flagi rolników pojawiło się na krajowej "19”. Spowalniając ruch protestowali przeciwko polityce rządu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Juro / 21 marca 2013 o 08:42
Tego zetora spłacał będźe dwadźeśća lat
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 20:26
no i co wam dał ten protest, poprzeszkadzaliście niewinnym użytkownikom dróg, a w warszawie żyją jak lordy dzieląc majątek narodowy między sobą, ostatnio głośno było o wysokich ok. 40 tys. jednorazowych premiach. W stolicy to może nawet nie wiedzieli o waszym proteście, a tym bardziej podejrzewam nie wiedzą, gdzie ta łucka się znajduje. Także idźcie na warszawę i tam blokujcie przejazd pod belwederem, a jak mało to z pół warszawy "rozpieprzyć" dla przykładu, to może do nich dotrze, i na pewno więcej osób poszłoby, min. i ja.
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 20:20
Najbiedniejszy rolnik przyjechał Zetorem za jakieś 100 tysięcy.
Avatar
Tropiciel / 14 marca 2013 o 19:44
[quote name='magda' timestamp='1363284083' post='745206']
to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś!

a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł.
Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
[/quote]
Oj coś wiem na ten temat. Nie trzeba zabierać rolników tylko niech będą traktowani na normalnych zasadach a nie ciągle tylko źle i daj.
Avatar
Antoni Tok / 14 marca 2013 o 19:39
No i co no i jajco - sam jestem rolnikiem ale po stresie jaki co kilka lat zawsze po wyborach stosują wybrańcy którzy obiecują przed wyborami a po jakzostaną wybrani zapominająco mówili i zaczyna się następne 4-ry lata mordęgi z tak zwanym wrogiem na własnej krwi chodowanym!!! W moim przypadku zaczołem współpracę z sąsiadem za miedzy /Czechami / , nikt mi prosto w oczy nie powiedział ale zachowanie skupujących płody mówi samo za siebie po trzech latach zaczęli innaczej rozmawiać bo stracili naprawdę duże pieniądze są bardziej mili ,przystępni i znowu obiecują dużo lepsze warunki aby zyskać dostawcę. Zapomniałem dodać że za mną poszło dużo rolników - my mamy pieniądze i czesi towar wysokiej jakości. Następna sprawa to jak obrotny sąsiad daje sobie radę to pozostali zaczynają doszukiwać się że on niby kradnie itd, itp-na wsi dzisiaj nie jest potrzebny sąsiad tylko cichy niewolnik bo ci co mają parę ha więcej jak ja to wydaje się im że trzeba na nich robić za /mamrota / na dzień -to są namacalne fakty , wszyscy wiedzą i tylko patrzą co będzie dalej!!!!!
No i co no i jajco - sam jestem rolnikiem ale po stresie jaki co kilka lat zawsze po wyborach stosują wybrańcy którzy obiecują przed wyborami a po jakzostaną wybrani zapominająco mówili i zaczyna się następne 4-ry lata mordęgi z tak zwanym wrogiem na własnej krwi chodowanym!!! W moim przypadku zaczołem współpracę z sąsiadem za miedzy /Czechami / , nikt mi prosto w oczy nie powiedział ale zachowanie skupujących płody mówi samo za siebie po trzech latach zaczęli innaczej rozmawiać bo stracili naprawdę duże pieniądze są bardziej mi... rozwiń
Avatar
Marian Rolnik / 14 marca 2013 o 19:02
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee

Łabunie
Avatar
S Y L W E S T E R / 14 marca 2013 o 19:02
-----------------------------DZIĘKUJEMY PATRIOTOM ROLNIKOM LUBELSZCZYZNY !----------------------- A po przeczytaniu na tym FORUM Komentarzy, to zwłaszcza z jednego "koń" by się uśmiał ale przed tym , autora "koń" by... dotkliwie pogryzł i skopał . Konie nie cierpią komuchów dlatego by jeszcze na tego komucha się... załatwił (!). Temu komuchowi w odpowiedzi należy tylko przekazać jeden wyraz pytający ... "D L A C Z E G O" ? . Dlaczego "koniu" to wszystko się stało o czym piszesz ?. Jeżeli "koniu" piszesz za pieniądze?.... O K ! . Ale jeżeli poniżasz Polaków pracują cych poza granicami zdala od Rodziny , Ojczyzny to powinieneś dobrowolnie zgłosić się do Szpita la lub Kliniki Psychiatrycznej !. Koniec ! ani słowa więcej !!!.
-----------------------------DZIĘKUJEMY PATRIOTOM ROLNIKOM LUBELSZCZYZNY !----------------------- A po przeczytaniu na tym FORUM Komentarzy, to zwłaszcza z jednego "koń" by się uśmiał ale przed tym , autora "koń" by... dotkliwie pogryzł i skopał . Konie nie cierpią komuchów dlatego by jeszcze na tego komucha się... załatwił (!). Temu komuchowi w odpowiedzi należy tylko przekazać jeden wyraz pytający ... "D L A C Z E G O" ? . Dlaczego "koniu... rozwiń
Avatar
magda / 14 marca 2013 o 19:01
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ. [/font][/color][/size]
[/quote]

to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś!

a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł.
Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i ... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 17:56
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ. [/font][/color][/size]
[/quote]Do tusska napisz !!!
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i ... rozwiń
Avatar
kuń / 14 marca 2013 o 17:51
[quote name='marcin k' timestamp='1363275796' post='745129']
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lata temu w magdalence całowali się z komuchami układając ciemnocie polskiej klejne 50 lat zacofania, dlaczego ten naród od 300 lat jest taki głupi,od pierwszego rozbioru??? głosuje na PO czy chłopów czerwonych z PLSu lub cwaniaków z palikotów . Kiedy polacy się obudzą????? straciłem już wiarę w to społeczeństwo bo właśnie takie akcje pokazują tylko jak ono jest ciemne,a szkoda może za 100 lat będzie lepiej w tym kraju jak Ci co protestowali dzisiaj i ich wnukowie powymierają . Ludzie nie tędy droga obudzcie się polacy!!!! Co wam dzisiejszy zmarnaowany dzień dał NIC!!!! Czegoś biedny?????
[/quote]
hmm rozumiem, ze mieszkasz w Anglii:)?albo w Szkocji?:)a na kogo Ty byś głosował? co byś zrobił? daj przykład! narzekać może każdy. To co byś zrobił, aby usprawnić gospodarkę itp?
[quote name='marcin k' timestamp='1363275796' post='745129']
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lat... rozwiń
Avatar
Juro / 21 marca 2013 o 08:42
Tego zetora spłacał będźe dwadźeśća lat
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 20:26
no i co wam dał ten protest, poprzeszkadzaliście niewinnym użytkownikom dróg, a w warszawie żyją jak lordy dzieląc majątek narodowy między sobą, ostatnio głośno było o wysokich ok. 40 tys. jednorazowych premiach. W stolicy to może nawet nie wiedzieli o waszym proteście, a tym bardziej podejrzewam nie wiedzą, gdzie ta łucka się znajduje. Także idźcie na warszawę i tam blokujcie przejazd pod belwederem, a jak mało to z pół warszawy "rozpieprzyć" dla przykładu, to może do nich dotrze, i na pewno więcej osób poszłoby, min. i ja.
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 20:20
Najbiedniejszy rolnik przyjechał Zetorem za jakieś 100 tysięcy.
Avatar
Tropiciel / 14 marca 2013 o 19:44
[quote name='magda' timestamp='1363284083' post='745206']
to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś!

a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł.
Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
[/quote]
Oj coś wiem na ten temat. Nie trzeba zabierać rolników tylko niech będą traktowani na normalnych zasadach a nie ciągle tylko źle i daj.
Avatar
Antoni Tok / 14 marca 2013 o 19:39
No i co no i jajco - sam jestem rolnikiem ale po stresie jaki co kilka lat zawsze po wyborach stosują wybrańcy którzy obiecują przed wyborami a po jakzostaną wybrani zapominająco mówili i zaczyna się następne 4-ry lata mordęgi z tak zwanym wrogiem na własnej krwi chodowanym!!! W moim przypadku zaczołem współpracę z sąsiadem za miedzy /Czechami / , nikt mi prosto w oczy nie powiedział ale zachowanie skupujących płody mówi samo za siebie po trzech latach zaczęli innaczej rozmawiać bo stracili naprawdę duże pieniądze są bardziej mili ,przystępni i znowu obiecują dużo lepsze warunki aby zyskać dostawcę. Zapomniałem dodać że za mną poszło dużo rolników - my mamy pieniądze i czesi towar wysokiej jakości. Następna sprawa to jak obrotny sąsiad daje sobie radę to pozostali zaczynają doszukiwać się że on niby kradnie itd, itp-na wsi dzisiaj nie jest potrzebny sąsiad tylko cichy niewolnik bo ci co mają parę ha więcej jak ja to wydaje się im że trzeba na nich robić za /mamrota / na dzień -to są namacalne fakty , wszyscy wiedzą i tylko patrzą co będzie dalej!!!!!
No i co no i jajco - sam jestem rolnikiem ale po stresie jaki co kilka lat zawsze po wyborach stosują wybrańcy którzy obiecują przed wyborami a po jakzostaną wybrani zapominająco mówili i zaczyna się następne 4-ry lata mordęgi z tak zwanym wrogiem na własnej krwi chodowanym!!! W moim przypadku zaczołem współpracę z sąsiadem za miedzy /Czechami / , nikt mi prosto w oczy nie powiedział ale zachowanie skupujących płody mówi samo za siebie po trzech latach zaczęli innaczej rozmawiać bo stracili naprawdę duże pieniądze są bardziej mi... rozwiń
Avatar
Marian Rolnik / 14 marca 2013 o 19:02
http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee

Łabunie
Avatar
S Y L W E S T E R / 14 marca 2013 o 19:02
-----------------------------DZIĘKUJEMY PATRIOTOM ROLNIKOM LUBELSZCZYZNY !----------------------- A po przeczytaniu na tym FORUM Komentarzy, to zwłaszcza z jednego "koń" by się uśmiał ale przed tym , autora "koń" by... dotkliwie pogryzł i skopał . Konie nie cierpią komuchów dlatego by jeszcze na tego komucha się... załatwił (!). Temu komuchowi w odpowiedzi należy tylko przekazać jeden wyraz pytający ... "D L A C Z E G O" ? . Dlaczego "koniu" to wszystko się stało o czym piszesz ?. Jeżeli "koniu" piszesz za pieniądze?.... O K ! . Ale jeżeli poniżasz Polaków pracują cych poza granicami zdala od Rodziny , Ojczyzny to powinieneś dobrowolnie zgłosić się do Szpita la lub Kliniki Psychiatrycznej !. Koniec ! ani słowa więcej !!!.
-----------------------------DZIĘKUJEMY PATRIOTOM ROLNIKOM LUBELSZCZYZNY !----------------------- A po przeczytaniu na tym FORUM Komentarzy, to zwłaszcza z jednego "koń" by się uśmiał ale przed tym , autora "koń" by... dotkliwie pogryzł i skopał . Konie nie cierpią komuchów dlatego by jeszcze na tego komucha się... załatwił (!). Temu komuchowi w odpowiedzi należy tylko przekazać jeden wyraz pytający ... "D L A C Z E G O" ? . Dlaczego "koniu... rozwiń
Avatar
magda / 14 marca 2013 o 19:01
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ. [/font][/color][/size]
[/quote]

to Ty coś daj! skoro nie masz na podatek to słabo dajesz coś!

a gdzie te skupu gwarantowane? hahaha:D nie wiesz nie wypowiadaj się. Żeby Ci tak zabrać tych rolników to byś z głodu zdechł.
Szanuj ludzi Panie Najmądrzejszy:)
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i ... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2013 o 17:56
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i tak dalej można wymieniać. Prowadzę działalność gospodarczą , nikt mi do tego nie chce dopłacić, Państwo nie chce kupić moich usług po cenach minimalnych, muszę zapłacić co miesiąc ZUS za siebie i pracowników każdy wie ile tego jest i tak dalej można wymienić. Jak poszedłem do Urzędu skarbowego żeby odroczono zapłatę podatku o 10 dni bo nie miałem bo klient nie zapłacił to dyrektor powiedział że jak nie idzie to powinienem zmienić branże. DLATEGO MUWIĘ ROLNIKOM PANISKOM CO CIĄGLE NAŻEKAJĄ JAK SIĘ WAM NIE OPŁACA TO TRZEBA ZMIENIĆ BRANŻE. A NIE CIAGLE WYCIĄGAĆ ŁAPY O DARMOWE. ŻEBY COŚ ŻĄDAĆ TRZEBA NAJPIERW COŚ DAĆ. [/font][/color][/size]
[/quote]Do tusska napisz !!!
[quote name='tROPICIEL' timestamp='1363279506' post='745157']
[size=3][color=#000000][font=Calibri]Oczywiście rolnik jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych w tym kraju.[/font][/color][/size]
[size=3][color=#000000][font=Calibri]A w imię czego ma być traktowany jak inni obywatele. Dostaje dopłaty jakie one są ale dostaje, płaci prawie nic na ubezpieczenie społeczne (jak mówią statystyki to największa grupa korzystająca z służby zdrowia ) dostaje różne skupy gwarancyjne po cenach minimalnych i ... rozwiń
Avatar
kuń / 14 marca 2013 o 17:51
[quote name='marcin k' timestamp='1363275796' post='745129']
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lata temu w magdalence całowali się z komuchami układając ciemnocie polskiej klejne 50 lat zacofania, dlaczego ten naród od 300 lat jest taki głupi,od pierwszego rozbioru??? głosuje na PO czy chłopów czerwonych z PLSu lub cwaniaków z palikotów . Kiedy polacy się obudzą????? straciłem już wiarę w to społeczeństwo bo właśnie takie akcje pokazują tylko jak ono jest ciemne,a szkoda może za 100 lat będzie lepiej w tym kraju jak Ci co protestowali dzisiaj i ich wnukowie powymierają . Ludzie nie tędy droga obudzcie się polacy!!!! Co wam dzisiejszy zmarnaowany dzień dał NIC!!!! Czegoś biedny?????
[/quote]
hmm rozumiem, ze mieszkasz w Anglii:)?albo w Szkocji?:)a na kogo Ty byś głosował? co byś zrobił? daj przykład! narzekać może każdy. To co byś zrobił, aby usprawnić gospodarkę itp?
[quote name='marcin k' timestamp='1363275796' post='745129']
i co osiągneliście tym? gówno Dlaczego polaczki to tacy ciemni są?wybierają jak nie czerwonych co przez 50 lat doprowadzili kraj do ruiny to wybierają czarnoczerwonych jakąś żydokomune typu PiS czy PO którzy 24 lata temu w magdalence dokończyli dzieło komuchów rozkradając polskę dalej i Ci właśnie ludzie dziś latali po przejściu i marnowali paliwo społeczeństwa któremu ciężko żyć i Ci ludzie zapraszają człoków Pisu gdzie bracia kaczńyscy właśnie 24 lat... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 22 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!