Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

25 stycznia 2010 r.
16:01
Edytuj ten wpis

Samoklęski: Mercedes zderzył się z volkswagenem (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora er
0 5 A A

W Samoklęskach, w gminie Kamionka, zderzyły się samochody dostawcze: Mercedes 407D i Volkswagen Transporter.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 9 rano.

- Gdy na miejsce wypadku dojechały zastępy ratownicze PSP mercedes ustawiony był poprzek jezdni, a volkswagen transporter zjechał na pobocze i uderzył w betonowy płot – mówi Jarosław Maluga z lubartowskiej PSP.

W akcji ratowniczej uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli w pojeździe akumulator i wynieśli rannego z rozbitego pojazdu.

- W mercedesie znajdował się poszkodowany mężczyzna. Pogotowie zawiozło go do szpitala w Lubartowie - dodaje Maluga.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 stycznia 2010 o 18:34
Porąbańce zakichane was to śmieszy!!??? Zwaleńce!!! Jak nie wiecie jak było to nie udzielajcie swoich głupich mord!!!!
Avatar
strazak Sam / 26 stycznia 2010 o 09:05
~mmm~ napisał:
"Gdy na miejsce wypadku dojechały zastępy ratownicze PSP mercedes ustawiony był poprzek jezdni, a volkswagen transporter zjechał na pobocze i uderzył w betonowy płot" - z tego wynika, że volkswagen czekał z uderzeniem w betonowy płot do przyjazdu strażaków... ehhh redaktorzy od siedmiu boleści, gramatyka się kłania

Tak dokładnie było. Strazak Sam
rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2010 o 08:31
jeżdzą jak idjoci więc powinni siedzieć w domu a nie w zimie siadać do auta i narażać innych
Avatar
ja / 25 stycznia 2010 o 17:54
HAHAHA brawo dla profesjonalisty!!!
Avatar
~mmm~ / 25 stycznia 2010 o 16:44
"Gdy na miejsce wypadku dojechały zastępy ratownicze PSP mercedes ustawiony był poprzek jezdni, a volkswagen transporter zjechał na pobocze i uderzył w betonowy płot" - z tego wynika, że volkswagen czekał z uderzeniem w betonowy płot do przyjazdu strażaków... ehhh redaktorzy od siedmiu boleści, gramatyka się kłania
Avatar
Gość / 26 stycznia 2010 o 18:34
Porąbańce zakichane was to śmieszy!!??? Zwaleńce!!! Jak nie wiecie jak było to nie udzielajcie swoich głupich mord!!!!
Avatar
strazak Sam / 26 stycznia 2010 o 09:05
~mmm~ napisał:
"Gdy na miejsce wypadku dojechały zastępy ratownicze PSP mercedes ustawiony był poprzek jezdni, a volkswagen transporter zjechał na pobocze i uderzył w betonowy płot" - z tego wynika, że volkswagen czekał z uderzeniem w betonowy płot do przyjazdu strażaków... ehhh redaktorzy od siedmiu boleści, gramatyka się kłania

Tak dokładnie było. Strazak Sam
rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2010 o 08:31
jeżdzą jak idjoci więc powinni siedzieć w domu a nie w zimie siadać do auta i narażać innych
Avatar
ja / 25 stycznia 2010 o 17:54
HAHAHA brawo dla profesjonalisty!!!
Avatar
~mmm~ / 25 stycznia 2010 o 16:44
"Gdy na miejsce wypadku dojechały zastępy ratownicze PSP mercedes ustawiony był poprzek jezdni, a volkswagen transporter zjechał na pobocze i uderzył w betonowy płot" - z tego wynika, że volkswagen czekał z uderzeniem w betonowy płot do przyjazdu strażaków... ehhh redaktorzy od siedmiu boleści, gramatyka się kłania
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 2

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010