Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

8 stycznia 2009 r.
20:25
Edytuj ten wpis

Strajk w szpitalu - jest szansa na kompromis

Autor: Zdjęcie autora (tom)
0 7 A A

Pielęgniarki, które we wtorek odeszły od łóżek pacjentów, zdecydowały się na ustępstwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Przeniesiemy termin podwyżki na kolejny kwartał roku - powiedziała w czwartek Anna Rażniewska, szefowa miejscowego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Do tej pory siostry żądały 200 zł podwyżki od początku roku i drugie tyle od marca.

Po spotkaniu z zarządem powiatu, dyrektor zaprosił pielęgniarki na kolejną rundę rozmów.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pacjet nr2 / 9 stycznia 2009 o 14:21
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly rozwiń
Avatar
Pacjet nr2 / 9 stycznia 2009 o 14:20
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly rozwiń
Avatar
zenek / 9 stycznia 2009 o 10:41
Pielęgniarki to po nauczycielach najbardziej próżniacza grupa zawodowa
Avatar
strzykawka / 9 stycznia 2009 o 03:22
lemoniadowyjoe napisał:
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?

jako ekonomista nie zarabia duzo!!!
Avatar
strzykawka / 9 stycznia 2009 o 02:49
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie calkowita ,tylko ze to nie jest realne bo szpital utrzymuje powiat i nigdy nie dojdzie do jego likwidacji!Szpital to jak mafia,sa uklady i ukladziki,a reszta choloty to wykorzystuje mam na mysli te laiczne siostry,ktore wiecej czasu spedzaja na "dymku"w zimie na klatkach schodowych w lecie na tarasach!Czekajac tylko na okazjie aby przespac sie panem doktorem i dorobic troche do pensji,prostytucjia nie jest legalna ale w lubartowskim szpitalu nagminna!Za to panie salowe aby czuc sie dowartosciowane i nie traktowac siebie jako personel rzedu nizszego ,odlacza kroplowki,zwieksza szybkosc przeplywu nie maja c o tym zielonego pojecia co do skutkow ubocznych a szkoda ze jest to kosztem pacjietow!Nie bede wymieniac odzialow ,gdzie ze wzgledu na warunki sanitarno -epitemiologiczne juz dawno powinny byc zamkniete ,zasadniczo nie wiele roznia sie od od dobrze utrzymanej stajnii albo chlewni!Za usugi w lubartowskim szpitalu ,zarobki i tak sa wygorowane!!!!Mam namysli szczegolnie personel sredni!!!

Masz racjie calkowita ,tylko ze to nie jest realne bo szpital utrzymuje powiat i nigdy nie dojdzie do jego likwidacji!Szpital to jak mafia,sa uklady i ukladziki,a reszta choloty to wykorzystuje mam na mysli te laiczne siostry,ktore wiecej czasu spedzaja na "dymku"w zimie na klatkach schodowych w lecie na tarasach!Czekajac tylko na okazjie aby przespac sie panem doktorem i dorobic troche do pensji,prostytucjia nie jest legalna ale w lubartowskim szpitalu nagminna!Za to panie salowe aby czuc sie dowar... rozwiń
Avatar
lemoniadowyjoe / 8 stycznia 2009 o 23:49
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?
Avatar
pcjent / 8 stycznia 2009 o 22:45
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma
Avatar
Pacjet nr2 / 9 stycznia 2009 o 14:21
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly rozwiń
Avatar
Pacjet nr2 / 9 stycznia 2009 o 14:20
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly

Masz racjie Dlaczego nikt nie pisze otwarcie np o bylych oddzialowych!dlaczego nikt nie mowi co wyprawiala pani Terasa T,do dzis pozostajaca na etacie;pacjieci przed przyjeciem na odzial przechodzili przez jej gabinet,nikt nie mowi co dzialo sie z lekami narkotycznymi ,jak okradala pracownikow z godzinn nocnych o lewych grafikach ktore pani naczelna otrzymywala,o wynoszeniu WSZYSTKIEGO co sie dalo......!Teraz Krzycza o podwyzki do wiezienia niektorych i dac im taka opieke jak same dawaly rozwiń
Avatar
zenek / 9 stycznia 2009 o 10:41
Pielęgniarki to po nauczycielach najbardziej próżniacza grupa zawodowa
Avatar
strzykawka / 9 stycznia 2009 o 03:22
lemoniadowyjoe napisał:
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?

jako ekonomista nie zarabia duzo!!!
Avatar
strzykawka / 9 stycznia 2009 o 02:49
pcjent napisał:
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Masz racjie calkowita ,tylko ze to nie jest realne bo szpital utrzymuje powiat i nigdy nie dojdzie do jego likwidacji!Szpital to jak mafia,sa uklady i ukladziki,a reszta choloty to wykorzystuje mam na mysli te laiczne siostry,ktore wiecej czasu spedzaja na "dymku"w zimie na klatkach schodowych w lecie na tarasach!Czekajac tylko na okazjie aby przespac sie panem doktorem i dorobic troche do pensji,prostytucjia nie jest legalna ale w lubartowskim szpitalu nagminna!Za to panie salowe aby czuc sie dowartosciowane i nie traktowac siebie jako personel rzedu nizszego ,odlacza kroplowki,zwieksza szybkosc przeplywu nie maja c o tym zielonego pojecia co do skutkow ubocznych a szkoda ze jest to kosztem pacjietow!Nie bede wymieniac odzialow ,gdzie ze wzgledu na warunki sanitarno -epitemiologiczne juz dawno powinny byc zamkniete ,zasadniczo nie wiele roznia sie od od dobrze utrzymanej stajnii albo chlewni!Za usugi w lubartowskim szpitalu ,zarobki i tak sa wygorowane!!!!Mam namysli szczegolnie personel sredni!!!

Masz racjie calkowita ,tylko ze to nie jest realne bo szpital utrzymuje powiat i nigdy nie dojdzie do jego likwidacji!Szpital to jak mafia,sa uklady i ukladziki,a reszta choloty to wykorzystuje mam na mysli te laiczne siostry,ktore wiecej czasu spedzaja na "dymku"w zimie na klatkach schodowych w lecie na tarasach!Czekajac tylko na okazjie aby przespac sie panem doktorem i dorobic troche do pensji,prostytucjia nie jest legalna ale w lubartowskim szpitalu nagminna!Za to panie salowe aby czuc sie dowar... rozwiń
Avatar
lemoniadowyjoe / 8 stycznia 2009 o 23:49
ciekawe czy dyrektor szpitala obniży sobie pensje....?
Avatar
pcjent / 8 stycznia 2009 o 22:45
powinni ten szpital już dawno zamknąć, to jest paranoja co tam się dzieje i nie ważne czy są tam pielęgniarki czy ich nie ma

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra