Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

5 stycznia 2010 r.
14:54
Edytuj ten wpis

Tragiczny wypadek w m. Czerwonka Gozdów - VW wbił się w ciężarówkę

Autor: Zdjęcie autora er łm
0 40 A A

Jedna osoba zginęła w wyniku tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie krajowej nr 19 w miejscowości Czerwonka Gozdów. Droga jest zablokowana.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Więcej informacji z Lubartowa i okolic na www.mmlubartow.pl

Do wypadku doszło po godzinie 14 na K-19 w miejscowości Czerwonka Gozdów niedaleko Firleja.

- Jadący od strony Lubartowa volkswagen vento nagle zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z ciężarówką marki scania - mówi Artur Marczuk z lubartowskiej policji.

Ciężarówka zjechała do rowu i otarła się o drzewo. Na miejscu zginął kierowca vw. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

- Przejeżdżałam obok miejsca wypadku. Widziałam dym z palących się samochodów i czarny worek. Ciężarówka wjechała w drzewo, a obok stało całkowicie rozbite auto - relacjonuje pani Katarzyna, która przesłała nam zdjęcie.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia potrwają co najmniej dwie godziny.

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
koleżanka / 16 stycznia 2010 o 20:45
Dla mnie pozostaniesz najlepszym kumplem .Jestem w szoku:(.Rodzinie składam wyrazy współczucia.
Spoczywaj w pokoju [].
Avatar
znajome vento / 7 stycznia 2010 o 14:16
kto to zginal??
Avatar
A. / 7 stycznia 2010 o 14:05
Lubiłeś szybką i ryzykowną jazdę, to musiało się tak skończyć. Będziemy pamiętać o Twojej żonie i dziecku. Pomożemy im...
Dla Ciebie [']
Avatar
kol / 7 stycznia 2010 o 13:58
de napisał:
cwaniak w bmw

Jaki cwaniak nie znałes człowieka to się nie wyrażaj to super chłopak .skąd wiesz co się stało może zasłabł
Avatar
gośka k / 7 stycznia 2010 o 11:05
z całego serca chcę złozyć wyrazy współczucia rodzinie zmarłego. Nie mogę uwierzyć a ta tragedię. zgadzam się z przedmówcą był po prostu porządnym człowiekiem, super ojcem i mężem. Trzymajcie się dziewczyny, na pewno cały czas bedzie z góry nad Wami czuwał... Najszczersze wyrazy współczucia
Avatar
~marcin~ / 6 stycznia 2010 o 23:51
Wyrazy wspułczucia dla rodziny i przyjaciół ten odcinek naprawde jest pechowym odcinkiem ale nie dlatego ze jest tam fatalna nawierzchnia ale własnie odwrotnie odcinek obwodnicy lubartowa oraz odcinek do firleja jest w miare równy jescze nie powybijany i prtawie karzdy lubi sobie tam depnąc jednak często nie zwraca się uwagi na wrunki na drodze w tym przypadku snieg ponadto zarówno kierowca osobóki czy tira może popełnić błąd nie ważne czy pochodzi z miasta czy ze wsi! jescze najszcersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom
Avatar
kk / 6 stycznia 2010 o 23:37
zginal moj kolega, wspanialy ojciec i cudowny maz. byl rowniez b dobrym kierowca i porzadnym czlowiekiem,wiec prosze o wiecej szacunku dla zmarlego i jego rodziny
Avatar
Gość / 6 stycznia 2010 o 21:36
~GOŚĆ~ napisał:
faktycznie jesteś idiotą. Nie było Cie tam. Nie wiesz co faktycznie się stało więc nie osadzaj. Może kierowca miał zawał? wylew? moze zasłabł. Wydaje Ci się, że Tobie się to nie zdarzy??? daj Bóg, zeby Twoja rodzina przeczytała wówczas o Tobie teraz to co czyta rodzina tego kierowcy-mojego kolegi zresztą. Jestes degeneratem. Nie człowiekiem bynajmniej. Wstyd mi za takich jak Ty. Współczuje Twoim rodzicom jeszcze za twojego życia.

ten odcinek drogi jest fatalny. Non Stop sa tam wypadki czy kolizje. Stało się. Życia nikt nie zwróci temu kto je stracił.

szkoda kolegi

szkoda kolegi rozwiń
Avatar
www / 6 stycznia 2010 o 17:22
ja napisał:
Właśnie TIRy nie niosą postrachu na drogach tylko takie niekturzy cwaniaczki z osobówek świry pieprzone.!

weś deb***u jeden z drugim słownik do ręki i sprawdź błędy ortograficzne. Jełopy jedne weźcie się za naukę a nie za pseudo - fachową ocenę wypadku!!! Ktoś właśnie przeżywa największą tragedię w życiu (żona i dziecko) a Was zbiera na posty i deb***ne komentarze!!!
Avatar
Gość / 6 stycznia 2010 o 13:08
P. napisał:
Czytając niektóre wypowiedzi w stylu "nie będę zwalniał na ograniczeniu prędkości i mam prawo wyprzedzać przekraczając linię ciągła jadąc pod górkę, bo ciężko mi się później rozpędzić" (i inne podobne) mam wrażenie, że część tak myśli, stąd moja wypowiedź. Nie trzeba być kierowcą, żeby się przestraszyć takich wypowiedzi. A jak sobie pooglądam kilka filmów o tym jak ścigają się ciężarówki, albo nie jestem w stanie wyprzedzić osobówką 40-tonowego kolosa nie przekraczając w znaczny sposób dozwolonej prędkości 90km/h, to tylko utwierdzam się w swoim przekonaniu. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich kierowców kolosów.
Twoja wypowiedź na temat idiotów w osobówkach jest trafna, ale całkowicie niezwiązana z moją wypowiedzią. Jak widzę idiotów na drodze, to nie fajdam się w portki, tylko zwalniam, żeby nie zrobić krzywdy, ani sobie, ani idiotom i tego samego oczekuję od kierowców kolosów. A jeśli taki kierowca nie potrafi tego zrozumieć albo stresuje się jazdą ciężkim pojazdem, to powinien zmienić pracę na inną równie pożyteczną.



kolego w każdej branży znajdzie się ten który wykonuje zawód bo musi (kasa) lub inne przyczyny
Jak bys my byli np cały czas w hucie to byś my widzieli ilu poparzonych jest a ilu od 35 lat nawet się nie skaleczyli
W tym wypadku nie zawinił kierowca TIRA (ale wyobraźcie sobie co on musi przeżywać
A co do niektórych kierowców TIR-ów to powiem tak Szef każe pracownik musi wiec sie nie dziwmy że kierowca zapiepsza 90 km/h takiego mają szefa a o prace dobrą ..... sami wiemy jak jest na rynku Ja nie mam pretensji do kierowców TIR-ów, jestem PH i to jest praca która kosztuje .... Gdyby nie TIRY to byśmy się powybijali to dzięki nim zwalniamy.



kolego w każdej branży znajdzie się ten który wykonuje zawód bo musi (kasa) lub inne przyczyny
Jak bys my byli np cały czas w hucie to byś my widzieli ilu poparzonych jest a ilu od 35 lat nawet się nie skaleczyli
W tym wypadku nie zawinił kierowca TIRA (ale wyobraźcie sobie co on musi przeżywać
A co do niektórych kierowców TIR-ów to powiem tak Szef każe pracownik musi wiec sie nie dziwmy że kierowca zapiepsza 90 km/h takiego mają szefa a o prace dobrą ..... sami wiemy jak jest na rynku ... rozwiń
Avatar
koleżanka / 16 stycznia 2010 o 20:45
Dla mnie pozostaniesz najlepszym kumplem .Jestem w szoku:(.Rodzinie składam wyrazy współczucia.
Spoczywaj w pokoju [].
Avatar
znajome vento / 7 stycznia 2010 o 14:16
kto to zginal??
Avatar
A. / 7 stycznia 2010 o 14:05
Lubiłeś szybką i ryzykowną jazdę, to musiało się tak skończyć. Będziemy pamiętać o Twojej żonie i dziecku. Pomożemy im...
Dla Ciebie [']
Avatar
kol / 7 stycznia 2010 o 13:58
de napisał:
cwaniak w bmw

Jaki cwaniak nie znałes człowieka to się nie wyrażaj to super chłopak .skąd wiesz co się stało może zasłabł
Avatar
gośka k / 7 stycznia 2010 o 11:05
z całego serca chcę złozyć wyrazy współczucia rodzinie zmarłego. Nie mogę uwierzyć a ta tragedię. zgadzam się z przedmówcą był po prostu porządnym człowiekiem, super ojcem i mężem. Trzymajcie się dziewczyny, na pewno cały czas bedzie z góry nad Wami czuwał... Najszczersze wyrazy współczucia
Avatar
~marcin~ / 6 stycznia 2010 o 23:51
Wyrazy wspułczucia dla rodziny i przyjaciół ten odcinek naprawde jest pechowym odcinkiem ale nie dlatego ze jest tam fatalna nawierzchnia ale własnie odwrotnie odcinek obwodnicy lubartowa oraz odcinek do firleja jest w miare równy jescze nie powybijany i prtawie karzdy lubi sobie tam depnąc jednak często nie zwraca się uwagi na wrunki na drodze w tym przypadku snieg ponadto zarówno kierowca osobóki czy tira może popełnić błąd nie ważne czy pochodzi z miasta czy ze wsi! jescze najszcersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom
Avatar
kk / 6 stycznia 2010 o 23:37
zginal moj kolega, wspanialy ojciec i cudowny maz. byl rowniez b dobrym kierowca i porzadnym czlowiekiem,wiec prosze o wiecej szacunku dla zmarlego i jego rodziny
Avatar
Gość / 6 stycznia 2010 o 21:36
~GOŚĆ~ napisał:
faktycznie jesteś idiotą. Nie było Cie tam. Nie wiesz co faktycznie się stało więc nie osadzaj. Może kierowca miał zawał? wylew? moze zasłabł. Wydaje Ci się, że Tobie się to nie zdarzy??? daj Bóg, zeby Twoja rodzina przeczytała wówczas o Tobie teraz to co czyta rodzina tego kierowcy-mojego kolegi zresztą. Jestes degeneratem. Nie człowiekiem bynajmniej. Wstyd mi za takich jak Ty. Współczuje Twoim rodzicom jeszcze za twojego życia.

ten odcinek drogi jest fatalny. Non Stop sa tam wypadki czy kolizje. Stało się. Życia nikt nie zwróci temu kto je stracił.

szkoda kolegi

szkoda kolegi rozwiń
Avatar
www / 6 stycznia 2010 o 17:22
ja napisał:
Właśnie TIRy nie niosą postrachu na drogach tylko takie niekturzy cwaniaczki z osobówek świry pieprzone.!

weś deb***u jeden z drugim słownik do ręki i sprawdź błędy ortograficzne. Jełopy jedne weźcie się za naukę a nie za pseudo - fachową ocenę wypadku!!! Ktoś właśnie przeżywa największą tragedię w życiu (żona i dziecko) a Was zbiera na posty i deb***ne komentarze!!!
Avatar
Gość / 6 stycznia 2010 o 13:08
P. napisał:
Czytając niektóre wypowiedzi w stylu "nie będę zwalniał na ograniczeniu prędkości i mam prawo wyprzedzać przekraczając linię ciągła jadąc pod górkę, bo ciężko mi się później rozpędzić" (i inne podobne) mam wrażenie, że część tak myśli, stąd moja wypowiedź. Nie trzeba być kierowcą, żeby się przestraszyć takich wypowiedzi. A jak sobie pooglądam kilka filmów o tym jak ścigają się ciężarówki, albo nie jestem w stanie wyprzedzić osobówką 40-tonowego kolosa nie przekraczając w znaczny sposób dozwolonej prędkości 90km/h, to tylko utwierdzam się w swoim przekonaniu. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich kierowców kolosów.
Twoja wypowiedź na temat idiotów w osobówkach jest trafna, ale całkowicie niezwiązana z moją wypowiedzią. Jak widzę idiotów na drodze, to nie fajdam się w portki, tylko zwalniam, żeby nie zrobić krzywdy, ani sobie, ani idiotom i tego samego oczekuję od kierowców kolosów. A jeśli taki kierowca nie potrafi tego zrozumieć albo stresuje się jazdą ciężkim pojazdem, to powinien zmienić pracę na inną równie pożyteczną.



kolego w każdej branży znajdzie się ten który wykonuje zawód bo musi (kasa) lub inne przyczyny
Jak bys my byli np cały czas w hucie to byś my widzieli ilu poparzonych jest a ilu od 35 lat nawet się nie skaleczyli
W tym wypadku nie zawinił kierowca TIRA (ale wyobraźcie sobie co on musi przeżywać
A co do niektórych kierowców TIR-ów to powiem tak Szef każe pracownik musi wiec sie nie dziwmy że kierowca zapiepsza 90 km/h takiego mają szefa a o prace dobrą ..... sami wiemy jak jest na rynku Ja nie mam pretensji do kierowców TIR-ów, jestem PH i to jest praca która kosztuje .... Gdyby nie TIRY to byśmy się powybijali to dzięki nim zwalniamy.



kolego w każdej branży znajdzie się ten który wykonuje zawód bo musi (kasa) lub inne przyczyny
Jak bys my byli np cały czas w hucie to byś my widzieli ilu poparzonych jest a ilu od 35 lat nawet się nie skaleczyli
W tym wypadku nie zawinił kierowca TIRA (ale wyobraźcie sobie co on musi przeżywać
A co do niektórych kierowców TIR-ów to powiem tak Szef każe pracownik musi wiec sie nie dziwmy że kierowca zapiepsza 90 km/h takiego mają szefa a o prace dobrą ..... sami wiemy jak jest na rynku ... rozwiń