Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

21 listopada 2012 r.
22:21
Edytuj ten wpis

Wiadukt kolejowy w Wandzinie już po remoncie (zdjęcia)

0 7 A A

Drogowcy zakończyli w środę trwający dwa miesiące remont wiaduktu kolejowego w Wandzinie na krajowej "dziewiętnastce” między Lublinem a Lubartowem. Ruch w tym miejscu odbywa się już płynnie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:09
Avatar
Gość / 27 listopada 2012 o 21:15
[quote name='haryski' timestamp='1353580771' post='697690']
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
[/quote]

oni nie po to sie uczyli aby prostować drogi, dla nich to za trudne do wykonania, to tylko ci mniej wykształceni by wykonali, bo oni znają życie a nie wyuczone na pamięć tematy
Avatar
ithsava cause / 22 listopada 2012 o 12:37
Panowie i Panie. "Eska" musi pozostać, to juz kultowe miejsce na tym odcinku. Opamiętajcie sie !!
Avatar
Gość / 22 listopada 2012 o 12:30
A ja was sie fachowcy pytam? Co ma modernizacja wiaduktu do wyprostowania drogi? Moze jak modernizuja tory z Lublina do Lubartowa, to powinni od razu zrobic lepsza droge na tej trasie?
Avatar
haryski / 22 listopada 2012 o 11:39
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
Avatar
Aleks / 21 listopada 2012 o 23:11
Mnie zastanawia dlaczego żaden fachowiec nie pomyślał aby przy okazji remontu wiaduktu wyprostować przejazd pod nim !
Usprawniło to by ruch na tym odcinku drogi a tak nadal trzeba zwalniać do 30 km/h.

Wypadków przecież tam było co niemiara !
No i chyba nie ma roku aby jakiś kierowca tirem się nie wyrobił i wylądował na poboczu.



Druga sprawa to nie wiem czy trafiony jest ten pomysł aby na nasypie zrobić takie odprowadzenie wody !
W połowie nasypu wystaje koniec rury więc przy ulewie może się zrobić niezła bryzgająca fontanna.

Miejmy nadzieję ,że zrobili dobre i wydajne odprowadzenie i nie będą się tworzyć kałuże na asfalcie.
Mnie zastanawia dlaczego żaden fachowiec nie pomyślał aby przy okazji remontu wiaduktu wyprostować przejazd pod nim !
Usprawniło to by ruch na tym odcinku drogi a tak nadal trzeba zwalniać do 30 km/h.

Wypadków przecież tam było co niemiara !
No i chyba nie ma roku aby jakiś kierowca tirem się nie wyrobił i wylądował na poboczu.



Druga sprawa to nie wiem czy trafiony jest ten pomysł aby na nasypie zrobić takie odprowadzenie wody !
W połowie nasypu wystaje koniec rury więc ... rozwiń
Avatar
Gocha / 21 listopada 2012 o 22:43
Kiedy puszczą szynobus do Parczewa?
Avatar
Gość / 1 grudnia 2012 o 17:09
Avatar
Gość / 27 listopada 2012 o 21:15
[quote name='haryski' timestamp='1353580771' post='697690']
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
[/quote]

oni nie po to sie uczyli aby prostować drogi, dla nich to za trudne do wykonania, to tylko ci mniej wykształceni by wykonali, bo oni znają życie a nie wyuczone na pamięć tematy
Avatar
ithsava cause / 22 listopada 2012 o 12:37
Panowie i Panie. "Eska" musi pozostać, to juz kultowe miejsce na tym odcinku. Opamiętajcie sie !!
Avatar
Gość / 22 listopada 2012 o 12:30
A ja was sie fachowcy pytam? Co ma modernizacja wiaduktu do wyprostowania drogi? Moze jak modernizuja tory z Lublina do Lubartowa, to powinni od razu zrobic lepsza droge na tej trasie?
Avatar
haryski / 22 listopada 2012 o 11:39
Słuszna ocena internauty [Aleks]byla okazja na wyprostowanie drogi ale widać że myślenie inżynierów drogowców boli ,tylko aby dziś bedzie bedzie a po co a naco?????
Avatar
Aleks / 21 listopada 2012 o 23:11
Mnie zastanawia dlaczego żaden fachowiec nie pomyślał aby przy okazji remontu wiaduktu wyprostować przejazd pod nim !
Usprawniło to by ruch na tym odcinku drogi a tak nadal trzeba zwalniać do 30 km/h.

Wypadków przecież tam było co niemiara !
No i chyba nie ma roku aby jakiś kierowca tirem się nie wyrobił i wylądował na poboczu.



Druga sprawa to nie wiem czy trafiony jest ten pomysł aby na nasypie zrobić takie odprowadzenie wody !
W połowie nasypu wystaje koniec rury więc przy ulewie może się zrobić niezła bryzgająca fontanna.

Miejmy nadzieję ,że zrobili dobre i wydajne odprowadzenie i nie będą się tworzyć kałuże na asfalcie.
Mnie zastanawia dlaczego żaden fachowiec nie pomyślał aby przy okazji remontu wiaduktu wyprostować przejazd pod nim !
Usprawniło to by ruch na tym odcinku drogi a tak nadal trzeba zwalniać do 30 km/h.

Wypadków przecież tam było co niemiara !
No i chyba nie ma roku aby jakiś kierowca tirem się nie wyrobił i wylądował na poboczu.



Druga sprawa to nie wiem czy trafiony jest ten pomysł aby na nasypie zrobić takie odprowadzenie wody !
W połowie nasypu wystaje koniec rury więc ... rozwiń
Avatar
Gocha / 21 listopada 2012 o 22:43
Kiedy puszczą szynobus do Parczewa?